SPOILER: Wedstrijdschema EredivisieOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Legendarisch AJAX schrijft HISTORIE 💥 | Real Madrid vs Ajax |Champions League 2018/19| Samenvatting![]()
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Onder Frank was het wel wat anders want het stond verdedigend beter, dit komt meer door verstoppertje spelen van onder andere Taylor, die verdedigend ook alleen maar wijst ipv loopt.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[ twitter ]
Frank de Boer, is that you?
Gewoon het hele seizoen lang proberen om zonder middenveld te spelen vind ik wel een geinig experiment eerlijk gezegd.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[ twitter ]
Frank de Boer, is that you?
Deden we vorig jaar ook al niet echt (lol).quote:Op maandag 15 januari 2024 13:30 schreef Caland het volgende:
[..]
Gewoon het hele seizoen lang proberen om zonder middenveld te spelen vind ik wel een geinig experiment eerlijk gezegd.
De zes is het probleem.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[ twitter ]
Frank de Boer, is that you?
Sinds vertrek Frenkie eigenlijk nooit meer echt top geweest maar uiteraard nog wel beter dan nu.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:32 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Het middenveld was ook al tijdens de periode van Ten Hag problematisch, maar daar heb je het al: toen hadden we Ten Hag om dat te maskeren.
In 2019/20 werkte het alles-of-niets-blok Martinez - Van de Beek heel even. In 2020/21 klikte alles ook pas in januari met het middenveld. 2021/22 was de laatste maanden ook behelpen toen er wat puzzelstukjes uitvielen.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Sinds vertrek Frenkie eigenlijk nooit meer echt top geweest maar uiteraard nog wel beter dan nu.
Dat blok Martinez-Timber-Alvarez vond ik nog best wel een aardige oplossing, maar goed Martinez werd ook door menigeen onderschat maar ik weet wel zeker dat Ten Hag hem mist, al is hij er bijna weer.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:37 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
In 2019/20 werkte het alles-of-niets-blok Martinez - Van de Beek heel even. In 2020/21 klikte alles ook pas in januari met het middenveld. 2021/22 was de laatste maanden ook behelpen toen er wat puzzelstukjes uitvielen.
Gewoon ook een Overmars-probleem geweest. Teveel kwantiteit en weinig kwaliteit op het middenveld.
Heel 2021 was een geweldig Ajax-jaar. Enige smet/punt was dat Ajax het in het thuisduel tegen Roma liet liggen destijds. En weinig blessures hielp toen gewoon enorm.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat blok Martinez-Timber-Alvarez vond ik nog best wel een aardige oplossing, maar goed Martinez werd ook door menigeen onderschat maar ik weet wel zeker dat Ten Hag hem mist, al is hij er bijna weer.
Blind was daar in de opbouw ook een belangrijke schakel in als inschuivende linksback. Alvarez zakte tussen de linies blind schoof in alla Sosa nu in die passmap.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:43 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat blok Martinez-Timber-Alvarez vond ik nog best wel een aardige oplossing, maar goed Martinez werd ook door menigeen onderschat maar ik weet wel zeker dat Ten Hag hem mist, al is hij er bijna weer.
Klopt en ook Mazraoui aan de andere kant had veel voetballend vermogen, dat scheelt wel.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:51 schreef Wotte het volgende:
[..]
Blind was daar in de opbouw ook een belangrijke schakel in als inschuivende linksback. Alvarez zakte tussen de linies blind schoof in alla Sosa nu in die passmap.
Als deze passmap iets zegt is dat de zes niet naar behoren functioneert of ze zijn van achteruit te schijterig om die passes door het midden te geven. Bouw je zo op via de backs zet je het met drie spelers vast als tegenstander.
Mwa schijterig weet ik niet. Tahirovic is hier de 6 maar die jongen stelt zich nooit beschikbaar. Die schuilt liever achter zijn directe tegenstanderquote:Op maandag 15 januari 2024 13:51 schreef Wotte het volgende:
[..]
Blind was daar in de opbouw ook een belangrijke schakel in als inschuivende linksback. Alvarez zakte tussen de linies blind schoof in alla Sosa nu in die passmap.
Als deze passmap iets zegt is dat de zes niet naar behoren functioneert of ze zijn van achteruit te schijterig om die passes door het midden te geven. Bouw je zo op via de backs zet je het met drie spelers vast als tegenstander.
Ligt toch niet alleen aan hem, Taylor moet daarin ook veel meer doen.quote:Op maandag 15 januari 2024 14:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mwa schijterig weet ik niet. Tahirovic is hier de 6 maar die jongen stelt zich nooit beschikbaar. Die schuilt liever achter zijn directe tegenstander
Het is in deze tactiek ook gewoon een lastige positie om goed in te vullen. Hij leek het tegen Go Ahead wel wat beter begrijpen. Ik zag 'm veelal er goed tussen lopen maar dan moet je 'm wel geven van achteruit. Paar keer in de omschakeling stond hij goed. Wat dat betreft wel een positieve ontwikkeling.quote:Op maandag 15 januari 2024 14:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
[..]
Mwa schijterig weet ik niet. Tahirovic is hier de 6 maar die jongen stelt zich nooit beschikbaar. Die schuilt liever achter zijn directe tegenstander
Fixed.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[ twitter ]
Frank de Boer, is that U?
Die jongen is geen 6 en het zegt genoeg over Ajax opgeleide spelers dat die er niet kunnen spelen, waar is de tijd dat ze wisten wat er op welke positie gevraagd werd?quote:Op maandag 15 januari 2024 15:18 schreef Wotte het volgende:
[..]
Het is in deze tactiek ook gewoon een lastige positie om goed in te vullen. Hij leek het tegen Go Ahead wel wat beter begrijpen. Ik zag 'm veelal er goed tussen lopen maar dan moet je 'm wel geven van achteruit. Paar keer in de omschakeling stond hij goed. Wat dat betreft wel een positieve ontwikkeling.
Al met al denk ik dat deze jongen op dit moment niet ver genoeg is om als enige zes te spelen. Blinkt nu niet ergens echt in uit. Alvarez was voetballend dramatisch maar qua positionering subliem. Dat kan je tactisch opvangen. Hetzelfde als het andersom het geval is zoals bij Schone. Nu is het beide keren op dit moment net niet.
Ik hoop toch wel dat ze ook wat verder kijken want straks heb je niks.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:24 schreef D_A het volgende:
[ twitter ]
Ze geloven er nog steeds in iig.
Het is Ajax, natuurlijk kijken ze niet verder.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik hoop toch wel dat ze ook wat verder kijken want straks heb je niks.
als je geen geld heb kun je ook niet veel hequote:Op maandag 15 januari 2024 15:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ik hoop toch wel dat ze ook wat verder kijken want straks heb je niks.
Gaat het ook tegen prutsclubjes als NEC bijvoorbeeld.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:38 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
als je geen geld heb kun je ook niet veel he
wat voor nut heeft om een speler te halen alleen maar om iets te halen
Henderson is ook zo een rare aankoop mocht dat doorgaan. Een ouwe versleten voetballer. De man heeft echt veel meters gemaakt bij liverpool. Die is gewoon klaar. Daarom wil hij waarschijnlijk naar nederland komen. Hij denkt dat het een makkie voor hem gaat worden hier in nederland....
Schijterig niet denk ik, als je ziet dat Hato Bergwijn wel weet te bereiken, dat is in principe een moeilijkere pass. (Dat is eigenlijk de enige lijn op deze passmap die goed is imo.)quote:Op maandag 15 januari 2024 13:51 schreef Wotte het volgende:
[..]
Blind was daar in de opbouw ook een belangrijke schakel in als inschuivende linksback. Alvarez zakte tussen de linies blind schoof in alla Sosa nu in die passmap.
Als deze passmap iets zegt is dat de zes niet naar behoren functioneert of ze zijn van achteruit te schijterig om die passes door het midden te geven. Bouw je zo op via de backs zet je het met drie spelers vast als tegenstander.
Die lijn geeft de locatie van de pass niet echt weer.quote:Op maandag 15 januari 2024 15:46 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[..]
Schijterig niet denk ik, als je ziet dat Hato Bergwijn wel weet te bereiken, dat is in principe een moeilijkere pass. (Dat is eigenlijk de enige lijn op deze passmap die goed is imo.)
Hij was wat jaloers op Rik die alle info zo kreeg bij PSV, als de T wat minder de azijnbode had uitgehangen hadden ze waarschijnlijk nog wel wat info kanalen over gehouden, nu weer een poging tot.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:02 schreef Wienerschnitzels het volgende:
‘Niet gek als Ajax uitkomt bij Frank de Boer’
Alcohol zat er al goed in bij Valentijn zo op de maandagochtend.
Ik ben benieuwd is het enkel de globale richting dan?quote:Op maandag 15 januari 2024 15:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Die lijn geeft de locatie van de pass niet echt weer.
Volgens mij staat het bolletje op de plek waar de speler het meest is 'uitgekomen' op het veld en de dikte van de lijn voor het aantal passes tussen de spelers.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:06 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd is het enkel de globale richting dan?
Is het niet het gemiddelde van de posities waar die ballen ontvangen en ook weer gestuurd zijn?quote:Op maandag 15 januari 2024 16:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mij staat het bolletje op de plek waar de speler het meest is 'uitgekomen' op het veld en de dikte van de lijn voor het aantal passes tussen de spelers.
Maar dan kan het bijvoorbeeld nog zo zijn dat Bergwijn een beetje balletjes bij Hato is gaan ophalen rond de middellijn, het zegt dus in principe weinig over de moeilijkheid van een pass.
Op die manier het zegt globaal wat over de bal circulatie.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Volgens mij staat het bolletje op de plek waar de speler het meest is 'uitgekomen' op het veld en de dikte van de lijn voor het aantal passes tussen de spelers.
Maar dan kan het bijvoorbeeld nog zo zijn dat Bergwijn een beetje balletjes bij Hato is gaan ophalen rond de middellijn, het zegt dus in principe weinig over de moeilijkheid van een pass.
Ik zit hier nou al een tijd naar te kijken en ook naar andere heatmaps van die gast, maar buiten de te vele balletjes breed in de defensie is dit echt geen verkeerde passing map voor een 4-3-3 systeem. 2 mooie driehoekjes voorin, Brobbey als duidelijke spits. Tahirovic wordt wat genegeerd, maar dat is misschien ook wel de reden dat die kan scoren.quote:Op maandag 15 januari 2024 13:23 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:
[ twitter ]
Frank de Boer, is that you?
Dit is statisch voetbal eenvoudig vast te zetten. Sowieso backs aanspelen in de opbouw is als ananas op pizza.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:19 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Ik zit hier nou al een tijd naar te kijken en ook naar andere heatmaps van die gast, maar buiten de te vele balletjes breed in de defensie is dit echt geen verkeerde passing map voor een 4-3-3 systeem. 2 mooie driehoekjes voorin, Brobbey als duidelijke spits. Tahirovic wordt wat genegeerd, maar dat is misschien ook wel de reden dat die kan scoren.
Dat Rensch aangespeeld wordt begrijp ik nog wel, die heeft wel vertrouwen aan de bal en komt ook meestal het middenveld in, maar Tahirovic en Taylor zouden veel meer betrokken moeten zijn bij de opbouw.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dit is statisch voetbal eenvoudig vast te zetten. Sowieso backs aanspelen in de opbouw is als ananas op pizza.
Niks mis met pizza Hawaïquote:Op maandag 15 januari 2024 16:26 schreef Wotte het volgende:
[..]
Dit is statisch voetbal eenvoudig vast te zetten. Sowieso backs aanspelen in de opbouw is als ananas op pizza.
tahirovic komt daarvoor te kort en taylor is het type speler er niet naar.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat Rensch aangespeeld wordt begrijp ik nog wel, die heeft wel vertrouwen aan de bal en komt ook meestal het middenveld in, maar Tahirovic en Taylor zouden veel meer betrokken moeten zijn bij de opbouw.
Ik zou het persoonlijk daarom ook geen onaardig experiment vinden om Rensch eens op zes neer te zetten.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat Rensch aangespeeld wordt begrijp ik nog wel, die heeft wel vertrouwen aan de bal en komt ook meestal het middenveld in, maar Tahirovic en Taylor zouden veel meer betrokken moeten zijn bij de opbouw.
Afgedankt ja?quote:Op maandag 15 januari 2024 16:57 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Afgedankte aanvallers terughalen. Garantie voor succes.
Lang is het niet met je eensquote:Op maandag 15 januari 2024 16:57 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Afgedankte aanvallers terughalen. Garantie voor succes.
Aanvallend kan hij dat wel maar verdedigend denk ik dan weer niet.quote:Op maandag 15 januari 2024 16:43 schreef Wotte het volgende:
[..]
Ik zou het persoonlijk daarom ook geen onaardig experiment vinden om Rensch eens op zes neer te zetten.
Ajax wel, andere tijden dat ook wel.quote:Op maandag 15 januari 2024 17:23 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Maar die is nooit door PSV afgedankt.
Er is alles mis met een pizza Hawaïquote:
Je moet je bek houdenquote:Op maandag 15 januari 2024 17:56 schreef Mangoworks2002 het volgende:
[..]
Er is alles mis met een pizza Hawaï
Is dat zo ja?quote:Op maandag 15 januari 2024 17:00 schreef BehoorlijkKritisch het volgende:
[..]
Ja. Ajax heeft hem zonder slag of stoot laten gaan.
Geen idee maar voor 1 mil + clausules kun je nog eens een gokje wagen. Wel een technisch goede spitsquote:
Toen was het spel wel beter.quote:Op maandag 15 januari 2024 10:55 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoezo dat? Ajax is dat afgelopen 50 jaar een aantal keer onder plek 3 uitgekomen.
Slechtste wat ik zo snel kan vinden is seizoen 98/99 met een zesde plek.
De Wamberto-jaren, bittere armoede was dat.quote:
DIt jaar is het natuurlijk wel heel erg armetierig.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:46 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
het verleden is altijd beter toch?
Gisteren had Ajax er gewoon met 5-2 of 5-3 af moeten gaan. Maar in de eredivisie kom je vaak nog wel weg als je zelf voorin nog wat hebt lopen dat redelijk makkelijk scoort.quote:Op maandag 15 januari 2024 18:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
DIt jaar is het natuurlijk wel heel erg armetierig.
Daar ben ik het mee eens hoor,quote:Op maandag 15 januari 2024 18:50 schreef -XOR- het volgende:
[..]
DIt jaar is het natuurlijk wel heel erg armetierig.
Richard Knopper en Sibon zijn in het huidige elftal gewoon de beste spelers en die waren toen al heel matig.quote:
bron?quote:Op maandag 15 januari 2024 20:11 schreef Wotte het volgende:
Schijnt wat ontwikkeling te zijn rondom Henderson. Zou mooi zijn als dat rond komt.
Hoorde ergens dat hij zijn eigen contract heeft afgekocht. Twijfels bij, maar oke.quote:Op maandag 15 januari 2024 20:11 schreef Wotte het volgende:
Schijnt wat ontwikkeling te zijn rondom Henderson. Zou mooi zijn als dat rond komt.
Zou wel het meest gunstige scenario zijn voor Ajax. Denk dat het echt een type is die op dit moment in deze selectie heel er goed past. Maar als je er naast hoog salaris een miljoen of tien voor neer moet neerleggen, is het toch weer een ander verhaal.quote:Op maandag 15 januari 2024 20:24 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Hoorde ergens dat hij zijn eigen contract heeft afgekocht. Twijfels bij, maar oke.
Ach 16 voor Mikautadze hebben we ook lachend neergelegd dus dan 10 voor Henderson kan er ook nog wel bijquote:Op maandag 15 januari 2024 20:27 schreef Wotte het volgende:
[..]
Zou wel het meest gunstige scenario zijn voor Ajax. Denk dat het echt een type is die op dit moment in deze selectie heel er goed past. Maar als je er naast hoog salaris een miljoen of tien voor neer moet neerleggen, is het toch weer een ander verhaal.
Achja wat kan mij het ook verrotten.quote:Op maandag 15 januari 2024 20:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach 16 voor Mikautadze hebben we ook lachend neergelegd dus dan 10 voor Henderson kan er ook nog wel bij
zolang ze de prijs van mijn seizoenskaart niet verdubbelen wel primaquote:Op maandag 15 januari 2024 20:47 schreef Wotte het volgende:
[..]
Achja wat kan mij het ook verrotten.
En ook daar hebben we een heel groot deel van terugquote:Op maandag 15 januari 2024 20:34 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Ach 16 voor Mikautadze hebben we ook lachend neergelegd dus dan 10 voor Henderson kan er ook nog wel bij
nog niet he, ze moeten de koopoptie wel lichten einde vh seizoenquote:Op maandag 15 januari 2024 21:28 schreef LitmanenAFCA het volgende:
[..]
En ook daar hebben we een heel groot deel van terug
Als hij dit doet heeft hij bij mij toch wel een hele hoop krediet al opgebouwdquote:Op maandag 15 januari 2024 21:54 schreef Dale__Cooper het volgende:
Dat zo'n Premier League veteraan als Henderson zijn eigen contract gaat afkopen om in de Eredivisie te gaan voetballen klinkt behoorlijk onwaarschijnlijk, maar laat het maar iets van waar zijn. Niet het type speler waar je normaal heel warm van wordt, maar momenteel wel broodnodig. De omschakeling kan onmogelijk slechter worden dan het nu is.
quote:
Dan ga ik er serieus over nadenken te stoppen met voetbalsupporter te zijnquote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:56 schreef Wienerschnitzels het volgende:
José Mourinho to leave AS Roma with immediate effect
Nieuwe coach ook geregeld.
Verscheen de link om 10? Volgens mij altijd ellende daarzo toch? Ben persoonlijk blij dat voor seizoenskaarten je eigen plek 3 dagen bewaard blijft, zo veel minder stress. Daar heb jij verder niks aan alleen.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:03 schreef Themeparktommy het volgende:
Ah weer ellende in de ticketshop
Ik zeg niet dat hij het moet worden maar je hebt wel zo'n obsessieve klootzak nodig om het zooitje weer in het gareel te krijgen.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 09:56 schreef Wienerschnitzels het volgende:
José Mourinho to leave AS Roma with immediate effect
Nieuwe coach ook geregeld.
Nee de link verscheen niet, je moest random een keertje refreshen en dan kwam je achterin de wachtrij. Maar dit gaat helaas niets worden. Jammer.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:05 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
Verscheen de link om 10? Volgens mij altijd ellende daarzo toch? Ben persoonlijk blij dat voor seizoenskaarten je eigen plek 3 dagen bewaard blijft, zo veel minder stress. Daar heb jij verder niks aan alleen.
Je moet juist niet verversen, dat staat ook duidelijk in de wachtrij. Gewoon ergens tussen 9:40 en 10:00 in de wachtrij gaan en dan wachten. Daarnaast laten ze tegenwoordig vrij weinig mensen toe dus gewoon laten aanstaan heb vaak genoeg om 10:30 nog kaarten kunnen kopen.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:07 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Nee de link verscheen niet, je moest random een keertje refreshen en dan kwam je achterin de wachtrij. Maar dit gaat helaas niets worden. Jammer.
Nee, maar je moet wel de ticketpagina verversen om überhaupt in de wachtrij te komen. De link om de wachtrij in te gaan was er nog niet voor 9:45. Dus tussen 9:45 en 10:00 moet je dus gokken wanneer de wachtrij open gaat. Dat is gewoon kut.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:08 schreef Wienerschnitzels het volgende:
[..]
Je moet juist niet verversen, dat staat ook duidelijk in de wachtrij. Gewoon ergens tussen 9:40 en 10:00 in de wachtrij gaan en dan wachten. Daarnaast laten ze tegenwoordig vrij weinig mensen toe dus gewoon laten aanstaan heb vaak genoeg om 10:30 nog kaarten kunnen kopen.
Nou nee want om 10 uur wordt alles ververst (automatisch) en kom je pas (op een random plek) in de echte wachtrij.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:11 schreef Themeparktommy het volgende:
[..]
Nee, maar je moet wel de ticketpagina verversen om überhaupt in de wachtrij te komen. De link om de wachtrij in te gaan was er nog niet voor 9:45. Dus tussen 9:45 en 10:00 moet je dus gokken wanneer de wachtrij open gaat. Dat is gewoon kut.
Klinkt als hetzelfde systeem als Feyenoord, gewoon met een stuk of 10 apparaten (en incognitovensters, verschillende browsers) in de wachtrij gaan staan en dan kijken welke er als eerste door is.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:19 schreef Themeparktommy het volgende:
Ik heb over 11 minuten pas toegang... leuk zo'n random wachtrij.
ik heb drie verschillende browsers openquote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Klinkt als hetzelfde systeem als Feyenoord, gewoon met een stuk of 10 apparaten (en incognitovensters, verschillende browsers) in de wachtrij gaan staan en dan kijken welke er als eerste door is.
Word je er bij Feyenoord ook uitgekickt als je te vroeg in de wachtrij staat? Had ik vorige week, dus.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:22 schreef Caland het volgende:
[..]
Klinkt als hetzelfde systeem als Feyenoord, gewoon met een stuk of 10 apparaten (en incognitovensters, verschillende browsers) in de wachtrij gaan staan en dan kijken welke er als eerste door is.
Nee je krijgt ook willekeurig een plek toegewezen. Al kreeg je eerst ook echt een nummer en nu is het zo’n laadbalk. Dat is wel jammerquote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:25 schreef Alaphilippe_ het volgende:
[..]
Word je er bij Feyenoord ook uitgekickt als je te vroeg in de wachtrij staat? Had ik vorige week, dus.
Bij de kaartverkoop van de eerste seizoenshelft ging het toch een stuk makkelijker.
Omdat er amper spitsen doorkomen vanuit de jeugd?quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:50 schreef Black-Death het volgende:
Waarom zouden we Rijkhof willen terughalen?
True maar nu Brobbey op stoom komt ligt de prioriteit wat mij betreft elders.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:50 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Omdat er amper spitsen doorkomen vanuit de jeugd?
Hij gaat in Jong Ajax spelen als het goed is.quote:Op dinsdag 16 januari 2024 10:52 schreef Black-Death het volgende:
[..]
True maar nu Brobbey op stoom komt ligt de prioriteit wat mij betreft elders.
Vind Akpom wel een goede voor op de bank erbij eigenlijkquote:Op dinsdag 16 januari 2024 11:02 schreef Simmertje het volgende:
Zou mij niet verbazen als Akpom einde van het seizoen gewoon vertrekt, dan heb je met Rijkhof meteen iemand achter Brobbey.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |