NSF 1974, maar DJMO's ster raar noemen is meer NSFW 2024.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:34 schreef Rob het volgende:
[..]
Ik zie een ster hij staat niet ver
Maar hij kan niet dichterbij
Ik zie een lach een lieve lach
Die is alleen bestemd voor mij
quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:36 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ondertussen staat Rob zijn ster hier wel openlijk en bloot op het net.
Nee, in z'n UI.quote:
Ik dacht dat dat betekende dat ze babies offert aan de Heer van het Duister!quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:38 schreef ToT het volgende:
Maar goed, gezien DJMO's UI steunt ze Israël dus met d'r Jodenster!
Nog meer boekenquote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:16 schreef devzero het volgende:
[..]
Je hebt meer boeken nodig.
[..]
Als je leidinggevende aan jou kant staat en voor je opkomt, dan is dat een goed begin. Hopelijk blijft het niet bij jou vertellen wat hij/zij vindt, maar dat het ook naar anderen wordt gecommuniceerd.
quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:38 schreef ToT het volgende:
Maar goed, gezien DJMO's UI steunt ze Israël dus met d'r Jodenster!
Met een vers glaasje geitenbloed enzo!quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:39 schreef Grrrrrrrr het volgende:
[..]
Ik dacht dat dat betekende dat ze babies offert aan de Heer van het Duister!
Gekker leitenbloed drinken tochquote:
ik denk dat de aandeelhouders (of een groot deel ervan) van "mijn" ster ook in die hoek te zoeken zijnquote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:38 schreef ToT het volgende:
Maar goed, gezien DJMO's UI steunt ze Israël dus met d'r Jodenster!
I know!quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:43 schreef Rob het volgende:
btw.. de Israëlische/Joodse ster is toch echt wel iets anders
bwehehequote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:44 schreef ToT het volgende:
Een wiccan kennis van me kreeg vroeger een keer Joodse sterren als oorbellen van haar moeder die zei: "Alsjeblieft meid, pentagrammen waar je zo dol op bent!"
Ja en dat zijn dus echt geen 5 puntjesquote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:44 schreef ToT het volgende:
Een wiccan kennis van me kreeg vroeger een keer Joodse sterren als oorbellen van haar moeder die zei: "Alsjeblieft meid, pentagrammen waar je zo dol op bent!"
Ik maakte die ook hoor. Op het eerste gezicht heeft het ook veel van elkaar weg.quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:43 schreef ToT het volgende:
[..]
I know!Maar die vergissing wordt opvallend vaak gemaakt!
Van woede?quote:Op vrijdag 5 januari 2024 21:48 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ben een linkse woke feminist. Ik heb geen rituelen nodig om mannen te laten koken
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |