 
		 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			Veel plezier!quote:Op vrijdag 17 januari 2025 11:34 schreef DjVero het volgende:
Morgen een dansje doen op Reactivate.Kijk vooral uit naar Max Enforcer en Tatanka
 
  
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ik was er vorig jaar ook. Het enige nadeel van classics-feestjes vind ik dat "de grote jongens", met veel eigen producties, zowat alleen maar hun eigen hitjes draaien, die ik al honderdduuzend keer heb gehoord. Maarja, kleinigheidje, de vibe en nostalgie maken alles ook weer goed.quote:Op vrijdag 17 januari 2025 18:41 schreef Da_Ripper het volgende:
Ben wel benieuwd naar de jullie ervaringen bij deze Reactivate. Was daar januari '24, mooi feesje maar voelde het geluid niet en als ik wilde gaan miste ik de ruimte.
 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
  
											 
			 
			
			
			Pwoah, dat is ouderwets. Ik zit tegenwoordig op 1 a 2 per jaar.quote:Op woensdag 29 januari 2025 12:45 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
In december heb ik 3 weekenden hardstyle achter elkaar gehad, dan vond ik wel ff zat.
 
  Omdat dit topic niet meer zo actief is misschien?
 Omdat dit topic niet meer zo actief is misschien? 
Ik las op HT dat de kaartverkoop zo'n flop was, dat ze de tickets praktisch gratis weggegeven hebben.quote:Op zondag 26 januari 2025 12:41 schreef Ronzz het volgende:
Mensen nog bij Timeless van Wildstylez geweest vannacht?
 Je mocht ineens een extra iemand meenemen op een ticket en er waren winacties waar iedereen die meedeed een ticket won.
 Je mocht ineens een extra iemand meenemen op een ticket en er waren winacties waar iedereen die meedeed een ticket won.  Maarja, wie van ons 30+'ers wil er tegenwoordig nog naar een nachtfeest?
 Maarja, wie van ons 30+'ers wil er tegenwoordig nog naar een nachtfeest?
											 
			 
			
			
			Ja, dit was ook écht hoge uitzondering. Afscheidsfeest Frequencerz en 20 Years rooie Bob waren toch eenmalig, zó veel mooie herinneringen en zó veel goede releases van deze gasten in de laatste 20 jaar, dat het voor mij gewoon een "must" was om erbij te zijn. Gelukkig was alles overdag idd.quote:Op maandag 3 februari 2025 11:37 schreef Quyxz_ het volgende:
Pwoah, dat is ouderwets. Ik zit tegenwoordig op 1 a 2 per jaar.
 
  Om de post dan toch maar tegenstrijdig te maken, afgelopen weekend een nachtje techno in Gent gedaan.quote:Op maandag 3 februari 2025 11:37 schreef Quyxz_ het volgende:
Maarja, wie van ons 30+'ers wil er tegenwoordig nog naar een nachtfeest?
 Maar je trekt het idd minder naarmate je ouder wordt. Daarom idd wel jammer dat Timeless ook 's nachts was.
 Maar je trekt het idd minder naarmate je ouder wordt. Daarom idd wel jammer dat Timeless ook 's nachts was.
											 
			 
			
			
			Las ook dat het Aversion feest in de AFAS ook half leeg was en dat was overdag.quote:Ik las op HT dat de kaartverkoop zo'n flop was, dat ze de tickets praktisch gratis weggegeven hebben.Je mocht ineens een extra iemand meenemen op een ticket en er waren winacties waar iedereen die meedeed een ticket won.
Maarja, wie van ons 30+'ers wil er tegenwoordig nog naar een nachtfeest?
 
			 
			
			
			dat was vanwege dit gok ik:quote:Op maandag 3 februari 2025 11:37 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Pwoah, dat is ouderwets. Ik zit tegenwoordig op 1 a 2 per jaar.
Ik plan ook om naar VWAB Festival te gaan in juli. Daarom was ik wat aan het bij lezen op HardTraxx en kwam posts van @:Da_Ripper en @:ReMcOrE tegen, terwijl ik jullie daar vroeger niet heb zien posten. Vanwaar doen jullie dat nu ineens wel?Omdat dit topic niet meer zo actief is misschien?
[..]
Ik las op HT dat de kaartverkoop zo'n flop was, dat ze de tickets praktisch gratis weggegeven hebben.Je mocht ineens een extra iemand meenemen op een ticket en er waren winacties waar iedereen die meedeed een ticket won.
Maarja, wie van ons 30+'ers wil er tegenwoordig nog naar een nachtfeest?
sprak op dat feestje wat lui, die zaten op HT en ik wilde hun 'review' even lezen en die van mezelf ook delen; want het was geen denderend feest. en één van die lui benoemde mijn kameraad en mij ook nog in z'n postquote:Op donderdag 3 oktober 2024 19:16 schreef ReMcOrE het volgende:
ik ga over 2 weken naar deze:
https://www.facebook.com/share/r9unKK9ufDzYkMDJ/
 dus account aangemaakt en gepost, meer (nog) niet mee gedaan
 dus account aangemaakt en gepost, meer (nog) niet mee gedaan  
											 
			 
			
			
			
			 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Eentje verkocht, nog twee beschikbaar.quote:Op donderdag 20 februari 2025 21:27 schreef Hojdhopper het volgende:
Yooo, iemand hier toevallig interesse in zondagtickets (3x) voor Defqon dit jaar?
Zou met twee maten gaan, maar de een krijgt die week ervoor een kind en de ander moet rond die tijd voor werk naar een beurs en weet nog niet hoe en wat. In m'n uppie ga ik niet...
Betreft de originele prijs.
Kleine kans denk ik, maar proberen kan altijd.
 Pak je kans om de nieuwe dubstep stage te zien (
  Pak je kans om de nieuwe dubstep stage te zien (  )
 )
											 
			 
			
			
			 Raw Classics
  Raw Classics   Jasons Payne Goldschool,  15yrs Crypsis  boh
  Jasons Payne Goldschool,  15yrs Crypsis  boh   Donkey Roller en E-Force niet vergeten
 Donkey Roller en E-Force niet vergeten   
											 
			 
			
			
			
 
											 
			 
			
			
			Op de Hardclassics-stage wordt over het algemeen wel early gedraaid en ook wel 2007-2010, beetje afhankelijk van de artiest. Nieuwer dan 2012 over het algemeen niet. Dus dat is een goede stage voor ons ouwelullen. Ik heb me daar goed vermaakt in eerdere jaren. Dit jaar past het niet in mijn agenda.quote:Op zaterdag 3 mei 2025 10:21 schreef ReMcOrE het volgende:
ik had Hardclassics Festival (26 juli a.s.) met potlood in de agenda gezet, want volgens mij is dat nog één van de weinige feesten waar ik als ouwe (hardstyle-)lul de voor mij goede muziek kan horen; classics van voor 2012/2013.
klopt dat, of is dat ook daar een illusie? :|
heb sowieso dit jaar toch wat anders dat weekend, dus wellicht volgend jaar (Y)

 
			 
			
			
			 Volgende maand VWAB, dat is meer mijn ding. Niet aanwezig op DQ trouwens.
 Volgende maand VWAB, dat is meer mijn ding. Niet aanwezig op DQ trouwens.
											 
			 
			
			
			Ook de "OG Raw" die nu (weer) aan het opkomen is? Ik moet zeggen dat ik daar wel lekker op ga, in tegenstelling tot het kloenken van tegenwoordig. Ik was laatst naar de RSLVD record label party en dat was wel heerlijk hoor! Jason Payne, Regain en Unresolved waren lekkere setjes en Revolve kan ik bijvoorbeeld ook zeer aanraden, heeft ook heerlijke energie achter de dj booth!quote:Op maandag 2 juni 2025 09:30 schreef RedWhiteArmy1983 het volgende:
Vrijdag dagje Intents gedaan. Lekker weer, erg gezellig, maar muzikaal trek ik die raw zooi echt steeds minder.Volgende maand VWAB, dat is meer mijn ding. Niet aanwezig op DQ trouwens.
 
   
  
   
   
  
  
   
											 
			 
			
			
			lekker lijstje! Dominator valt af voor ons ivm andere verplichtingen, wel nog hardclassics erna. Multigroove wil ik nog wel heen, maar vooralsnog een rustige zomerquote:Op maandag 2 juni 2025 16:49 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Ook de "OG Raw" die nu (weer) aan het opkomen is? Ik moet zeggen dat ik daar wel lekker op ga, in tegenstelling tot het kloenken van tegenwoordig. Ik was laatst naar de RSLVD record label party en dat was wel heerlijk hoor! Jason Payne, Regain en Unresolved waren lekkere setjes en Revolve kan ik bijvoorbeeld ook zeer aanraden, heeft ook heerlijke energie achter de dj booth!

Nu aan het aftellen naar Defqon.1, waar ik vooral zal switchen tussen de Red, UV en Magenta voor met name de euforische, classics en af en toe een raw (classic) setje. Heel veel zin in


Vooral na alle filmpjes van Intents die me toch wel fomo gaven
Van de zomer ook nog VWAB festival, weekend Dominator, Rebellion outdoor en weekend Decibel op de planning. Hardclassics staat vooralsnog op het misschien lijstje, want je zou zeggen dat het toch wel genoeg moet zijn zo
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			Ja echt topquote:Op zondag 29 juni 2025 23:06 schreef Hojdhopper het volgende:
Iemand toevallig de livestream van Defqon gekeken?
Net The Closing zitten kijken, allemaal klassiekers van voornamelijk Wildstylez. Mooi man!
 
  
			 
			
			
			Echt zwaar genoten gister van Defqon Legends.quote:Op zondag 29 juni 2025 23:06 schreef Hojdhopper het volgende:
Iemand toevallig de livestream van Defqon gekeken?
Net The Closing zitten kijken, allemaal klassiekers van voornamelijk Wildstylez. Mooi man!
 
  
											 
			 
			
			
			Eyoo, het feit dat ik 5 maanden later reageer en nog steeds op dezelfde pagina zit, bevestigd je eigen antwoord.quote:Op maandag 3 februari 2025 11:37 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Pwoah, dat is ouderwets. Ik zit tegenwoordig op 1 a 2 per jaar.
Ik plan ook om naar VWAB Festival te gaan in juli. Daarom was ik wat aan het bij lezen op HardTraxx en kwam posts van @:Da_Ripper en @:ReMcOrE tegen, terwijl ik jullie daar vroeger niet heb zien posten. Vanwaar doen jullie dat nu ineens wel?Omdat dit topic niet meer zo actief is misschien?
 
			 
			
			
			Zal ik zeker doen als ik je spot! Linksvoorquote:Op dinsdag 8 juli 2025 17:20 schreef Da_Ripper het volgende:
[..]
Eyoo, het feit dat ik 5 maanden later reageer en nog steeds op dezelfde pagina zit, bevestigd je eigen antwoord.
Vind het 'feesten'-gedeelte op HT tof, beetje de hype delen. Aangemaakt voor Origins en de hype voor VWAB is goed aanwezig...moeilijk veel zin in.
Tik me daar aan Quyxz, ff samen stampje doen!
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Nou zeg, dat was me het feestje wel hoorquote:Op dinsdag 29 juli 2025 07:38 schreef Bofjijff het volgende:
Hardclassics was zaterdag wel top hoor weer. Anderen nog geweest?
Niet van de raw classics stage afgeweest
 
  
  
 
			 
			
			
			nice! Ja raw classics wel top hoor. Eforce origins in december en dan januari supremacy classicsquote:Op dinsdag 29 juli 2025 12:11 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Nou zeg, dat was me het feestje wel hoor
Raw classics was idd heerlijk de hele dag, wel nog een uitstapje gemaakt naar Dr Rude bij Nostalgische deuntjes, wat ook echt een topsetje was. Afgesloten voor de helft bij Jason Payne en de andere helft bij Wildstylez die allebei heerlijk draaiden.
Was mijn eerste keer Harclassics, maar man wat een sfeer zeg
Komend weekend Rebellion Outdoor, kans is groot dat ik dan weer de hele dag bij de raw classics sta!
Overigens was ik ook naar VWAB festival en die viel op de dag zelf al best wel tegen, maar nu ik Hardclassics ben geweest kan ik wel concluderen dat VWAB echt niet zo was. Zo veel verschil in energie en sfeer van de mensen en qua muziek en geluid, met name op de mainstage.
 
											 
			 
			
			
			Je moet ook niet op de main staan, daar vond ik de sfeer bij VWAB ook matig. Bij Terminal C (Theracords stage) vond ik het wel top.quote:Op dinsdag 29 juli 2025 12:11 schreef Crohnjurist het volgende:
[..]
Overigens was ik ook naar VWAB festival en die viel op de dag zelf al best wel tegen, maar nu ik Hardclassics ben geweest kan ik wel concluderen dat VWAB echt niet zo was. Zo veel verschil in energie en sfeer van de mensen en qua muziek en geluid, met name op de mainstage.

 
			 
			
			
			E-Force heb ik niet altijd wat mee dus die sla ik over, maar Supremacy Classics: wat een lineup!quote:Op dinsdag 29 juli 2025 13:12 schreef Bofjijff het volgende:
[..]
nice! Ja raw classics wel top hoor. Eforce origins in december en dan januari supremacy classics
 
											 
			 
			
			
			Nee true, maar als vrienden bij de main staan, blijf je soms net iets te lang hangen. VWAB wel bij Jason Payne gestaan bij Terminal C (en ervoor nog even Thera meegepakt), dat was idd veel beter qua sfeer!quote:Op dinsdag 29 juli 2025 14:38 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Je moet ook niet op de main staan, daar vond ik de sfeer bij VWAB ook matig. Bij Terminal C (Theracords stage) vond ik het wel top.
Maar Hardclassics is ook wel mijn favoriet. Vooral vanwege de echte early, wat verder bijna nergens meer wordt gedraaid. Afgelopen weekend paste alleen niet in mijn agenda.
 
			 
			
			
			ik kon helaas afgelopen zaterdag ook niet, maar vanwege de "echte early" de 2026-editie direct gebloktquote:Op dinsdag 29 juli 2025 14:38 schreef Quyxz_ het volgende:
[..]
Vooral vanwege de echte early, wat verder bijna nergens meer wordt gedraaid. Afgelopen weekend paste alleen niet in mijn agenda.
 
											 
			 
			
			
			 
   beetje jammer van die laatste 15 minuten early hardcore van hem maar de rest
 beetje jammer van die laatste 15 minuten early hardcore van hem maar de rest   
											 
			 
			
			
			die man is altijd goedquote:Op zondag 3 augustus 2025 17:42 schreef Sinister-D- het volgende:
Bohhh, Crypsis gisteren @ Rebellion
beetje jammer van die laatste 15 minuten early hardcore van hem maar de rest

 
											 
			 
			
			
			Zekerquote:Op dinsdag 12 augustus 2025 13:16 schreef Arnhemunited het volgende:
Nog mensen naar Decibel dit weekend?
 
   
   
											 
			 
			
			
			 
  
			 
			
			
			Nice. De hype begint hier aardig te komen. DBSTF is een zekerheidje en voor de rest gaan we lekker flaneren.quote:
 
											 
			 
			
			
			Bij mij ook, twee keer zelfs dit weekendquote:Op donderdag 14 augustus 2025 10:59 schreef Arnhemunited het volgende:
[..]
Nice. De hype begint hier aardig te komen. DBSTF is een zekerheidje en voor de rest gaan we lekker flaneren.
 
  
			 
			
			
			Lekkere plaat! Ik zet hem gelijk op.quote:Op donderdag 14 augustus 2025 10:47 schreef eQuaL het volgende:
Sup! Nice om te zien dat FOK! en dit topic nog steeds leven!
Al zeker 12 jaar niet actief meer naar hardstyle geluisterd, maar vanochtend werd ik wakker met deze in mijn hoofd
Bekijk deze YouTube-video

 
											 
			 
			
			
			quote:Op dinsdag 12 augustus 2025 13:16 schreef Arnhemunited het volgende:
Nog mensen naar Decibel dit weekend?
Hoe was het?quote:
 
											 
			 
			
			
			 
											 
			 
			
			
			Ja was weer echt top. Sfeer zal er overal goed in, binnenkomst en de barren gingen allemaal volt.quote:
 
											 
			 
			
			
			Ik kwam terug met een virus, dus ik ben nu eindelijk weer een beetje bijgekomen van het weekend Decibelquote:
 
  Ook zo hard meegeblèrd dat ik zondag mijn stem was verloren en ook niet meer de puf had om het hele terrein over te lopen (raw classics en euphoric waren richting main, maar vond het echt te ver lopen vanaf de camping
   Ook zo hard meegeblèrd dat ik zondag mijn stem was verloren en ook niet meer de puf had om het hele terrein over te lopen (raw classics en euphoric waren richting main, maar vond het echt te ver lopen vanaf de camping  ), dus veel bij de millenium/early hardcore gestaan en me daar ook prima vermaakt! Volgend jaar zeker weer, met de bossen en het strand is het toch een magische locatie met zo veel sfeer!
), dus veel bij de millenium/early hardcore gestaan en me daar ook prima vermaakt! Volgend jaar zeker weer, met de bossen en het strand is het toch een magische locatie met zo veel sfeer!   
											 
			 
			
			
			24 oktober, gister bekend gemaakt bij de kick-off van Defqon 2026quote:Op dinsdag 19 augustus 2025 07:35 schreef Neo-Mullen het volgende:
Ik verheug me op het moment dat de Defqon legends set van dit jaar online komt.
Wat was dat ongekend goed zeg
 
											 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
			 
			
			
			 
   
   
   
  
 SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
|  | 

| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |