abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_211894359


Over minder dan een maand is het alweer zover, HET wereldkampioenschap der wereldkampioenschappen staat voor de deur. Op vrijdag 15 december trappen we af met onder meer titelverdediger Michael Smith in actie. Een kleine drie weken later, op woensdag 3 januari staat de finale op het program en weten we wie zijn opvolger is.

Plaats van handeling is ook dit jaar de gezegende dartstempel bovenop de heuvel: Alexandra Palace. Ze hebben daar tribunes en zitplaatsen aan tafels en daar schijnt ook een liedje over te zijn. De ORANJE penen zijn ongetwijfeld ook weer van de partij, maar wellicht sneeuwt het tegen die tijd en blijft ons dat bespaard. Uiteraard kunt u ook rekenen op kale mannen die een groen shirt aantrekken en op Michael van Gerwen denken te lijken, gezang over de gebroeders Touré, mannen van middelbare leeftijd die een dagje bevrijd zijn van moeder de vrouw en zichzelf een Peter Wright-hanenkam cadeau gedaan hebben en meer van zulke leuke rubrieken.

Helaas geen licht ordinaire Bob Greaves in het publiek, omdat de best dartende vrouw op de planeet, Beau Greaves niet mee mag doen van de PDC. Ook de voorganger van Beau Greaves, Lisa Ashton, is ditzelfde lot beschoren en daarom vormen Fallon Sherrock en Mikuru Suzuki de afvaardiging van het vrouwelijk geslacht.

Favorieten voor de titel zijn zij echter niet. Wie dan wel? Gerwyn Price is sterk bezig, Michael Smith verdedigt zijn titel en is een hele nare tegenstander om tegen te spelen, als het draait, Peter Wright heeft zijn pijlen volledig op dit toernooi gericht, Gary Anderson heeft zijn beste vorm in jaren te pakken en kan altijd wat extra's op het WK en Rob Cross heeft vorm en de ervaring van een eerdere titel. Kunnen de coming men als Josh Rock, Luke Humphries en Chris Dobey de immense druk weerstaan? Dan heb je nog een Wade, een Aspinall, een Clayton, een Chisnall, een Cullen: kunnen zij meerdere wedstrijden lang hun topniveau halen en een run neerzetten? Kan Dimitri van den Bergh zijn magere jaar goedmaken op het WK? Kan Gabriel Clemens zijn stunt van vorig jaar herhalen. Enfin: grote namen genoeg dus, zonder uitgesproken favoriet. Alle ingrediënten voor een spectaculair WK.

Dan heb je ook nog de ongeplaatste spelers. Daar zit ERVARING als Ian White en Simon Whitlock tussen, maar als je naar namen kijkt die je als seed wilt vermijden dan kijk je eerder naar Ricardo Pietreczko, Jim Williams en Luke Littler. Ook eeuwige veldvulling als Steve Beaton, Mickey Mansell, Steve Lennon, Ritchie Edhouse, Marko Kantele en Prakash Jiwa zit er weer tussen. Opdoeken, weg die club. Devon Petersen, Diogo Portela en Paul Lim blijven ons gelukkig bespaard.

Maar, maar er doen toch ook NEDERLANDERS mee? Ja, natuurlijk. Een hele hoop zelfs. Michael van Gerwen hoort uiteraard bij de grootste favorieten. Daarachter is het even afwachten, daar Dirk van Duijvenbode en Danny Noppert niet bepaald in grootste vorm zijn. Heeft Raymond van Barneveld de ideale setup nu écht gevonden? Richard Veenstra is een gevaarlijke klant, als het draait. Dat geldt ook voor Christian Kist, die de afgelopen tijd een kleine renaissance heeft beleefd. Gian van Veen is echter de Nederlander die misschien wel het gevaarlijkst is buiten Michael van Gerwen, dit talent is de ongeplaatste speler die iedereen wil vermijden in de loting. Dan hebben we nog Kevin Doets, Jermaine Wattimena, Niels Zonneveld en Wessel Nijman, ja, wat moet je ermee? En Berry van Peer, altijd in voor een lolletje met het publiek. Alsof dat nog niet genoeg is hebben we met Jules van Dongen en Jeffrey de Graaf nog twee reserve-Nederlanders!

Bracket:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Schedule of Play:
SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Bingo:


TV:
Viaplay

pi_211894434
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 11:46 schreef franklop het volgende:
Wat zijn de bekendste namen die nu een Tourkaart kwijtraken? En nog bijzondere deelnemers bij de Q school (die al bekend zijn dan).
We nemen jammerlijk afscheid van:
Martijn Kleermaker
Steve Lennon
Mario Vandenbogaerde
Radek Szaganski
Connor Scutt
Danny Jansen
Darius Labanauskas
Scott Waites
Richie Burnett
John O'Shea
Jules van Dongen
Ted Evetts
Jeff Smith
Rusty-Jake Rodriguez
Lewy Williams
Krzysztof Kciuk
George Killington
Brian Raman
Jimmy Hendriks
Bradley Brooks
Jose Justicia
Joe Murnan
James Wilson
Ross Montgomery
Tony Martinez
Darren Webster
Shaun Wilkinson
Devon Petersen
Damian Mol
Luc Peters
Kevin Burness
Jamie Clark
Nick Fullwell
Vladimir Andersen

Over de deelnemers is nog niet veel bekend.
pi_211894459
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 12:20 schreef Wereldgozer het volgende:

[..]
Jij zat toch in de Balkan (lol)

Kijk uit voor de vuurpijltjes
Bert kom op, een vuurpijl. Kom op.
pi_211894464
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 15:41 schreef Szura het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-nog-steeds-de-beste
[..]
Lekker bij de McDrek lopen schransen ipv eten bij de Prigozjin van het Toto Dartkings Team _O-. Paar jaar terug ook al lekker dom een coronabesmetting opgelopen door met een paar vetnekken samen te gaan gourmetten, erg professioneel.
Volgend jaar Vincent maar meenemen als voorproever.
pi_211894477
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 16:12 schreef Alaphilippe_ het volgende:

@:Mani89 @:wimderon Vier jaar geleden werd Scott Williams nog in de luren gelegd door Thommo.
Dat had zijn niveau moeten blijven.
pi_211894485
quote:
3s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 17:05 schreef Dr_Flash het volgende:
is er ergens een overzichtelijke kalender van dartstoernooien? Kan ik even zien wanneer ik weer even een maandje wel Viaplay moet nemen en wanneer ik het wel zonder kan :P
Er zijn zelfs toernooien die niet op Viaplay komen. Ik noem een Dutch Open! Het WDF WK! De seniors Tour!
pi_211894512
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 17:08 schreef Coco het volgende:

[..]
Stukje Bahrein.

Stukje 63 gemiddeld.
pi_211894540
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 10:59 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Een finale Littler v Humphries zou wel vrij geniaal zijn.


(Loek is hier 12) (En scheerde zichzelf 's ochtends én 's avonds)
  dinsdag 2 januari 2024 @ 18:01:44 #9
15600 BB-King
Long live the King!
pi_211894599
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 17:55 schreef wimderon het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

(Loek is hier 12) (En scheerde zichzelf 's ochtends én 's avonds)
Op deze foto lijkt hij dan weer wel 16.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 18:03:40 #10
503118 Bezsen
We Call Them Poor
pi_211894619
ZIN IN
  dinsdag 2 januari 2024 @ 18:21:05 #11
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_211894839
Hoe laat gaan we los?
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
pi_211894933
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:21 schreef monkyyy het volgende:
Hoe laat gaan we los?
20:45
pi_211895007
twitter
pi_211895017
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:40 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Ik schrok even
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  dinsdag 2 januari 2024 @ 18:45:56 #15
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_211895040
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:40 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
RIP @rscholtendart
pi_211895048
quote:
Like Alert
02-01-2024 @ 18:40:49

monkyyy heeft een van jouw posts geliket in "Darts / 2024 PDC World Darts Championship #92: Big Macced"
@IkGeefEnkelLikes *O* *O* *O* @Coco
pi_211895090
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 15:40 schreef Alaphilippe_ het volgende: Waarom heb je daar geen zin in? Puur omdat de media dat maximaal uit gaan melken?
Historie schrijven is fantastisch uiteraard. Maar ik ben gewoon bang dat zo’n jongen helemaal kapot geschreven wordt door de media en dat we over een paar jaar niets meer van hem horen of hij maar een rol in de marge speelt. Ken je Josh Rock nog? Kun je ook zijn verhalen van een jaar geleden nog herinneren? Treurig gewoon. Ohja en ik gun Littler met alle plezier die wereldtitel, maar wat mij betreft pas over een jaar of 4 zodat hij ook nog wat heeft aan zijn tienerjaren en hij wat volwassener is in zijn hoofd.
U MAD?
pi_211895117
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 15:41 schreef Szura het volgende:
https://nos.nl/artikel/25(...)-nog-steeds-de-beste
[..]
Lekker bij de McDrek lopen schransen ipv eten bij de Prigozjin van het Toto Dartkings Team _O-. Paar jaar terug ook al lekker dom een coronabesmetting opgelopen door met een paar vetnekken samen te gaan gourmetten, erg professioneel.
Dit kan toch niet, wat een debiel. Lekker gaan vreten bij de Mac. Sowieso dat het als multimiljonair in je op komt op nog te vreten bij die smerige knakentent. Die vent is niet goed bij z’n hoofd.
U MAD?
pi_211895120
twitter

pi_211895277
POLL
POLL
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:12:46 #21
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211895316
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:53 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Dit kan toch niet, wat een debiel. Lekker gaan vreten bij de Mac. Sowieso dat het als multimiljonair in je op komt op nog te vreten bij die smerige knakentent. Die vent is niet goed bij z’n hoofd.
Eens een proleet, altijd een proleet.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:21:04 #22
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_211895399
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:12 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Eens een proleet, altijd een proleet.
Je kan het ook zien aan de voetbalclub die hij support.
RED ONS HENNIEGOD
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:25:02 #23
416657 SlechteWoordgrappen
Voormalig keelgrijper A Lewis
pi_211895440
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 16:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
@:caland deze man kent de ‘een geweldig lekker kippetje’ meme niet
Leg maar uit aan DRT dan! :)
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.
pi_211895446
quote:
9s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:21 schreef PowerLoungen het volgende:

[..]
Je kan het ook zien aan de voetbalclub die hij support.
Bespreek dit maar in de circlejerk die VBL heet.
U MAD?
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 19:28:24 #25
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_211895473
Zal Littler voor de stunt van de eeuw zorgen ?
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_211895494
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:28 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zal Littler voor de stunt van de eeuw zorgen ?
Stunt van de eeuw was toch 9/11?
pi_211895512
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 16:46 schreef GurneyIsBestOke het volgende:

[..]
@:caland deze man kent de ‘een geweldig lekker kippetje’ meme niet
Gaat dit over een snackbar in Winschoten onnie? :?

Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211895540
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:29 schreef Nober het volgende:

[..]
Stunt van de eeuw was toch 9/11?
U MAD?
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 19:36:02 #29
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_211895583
Maar de vraag is:

Krijgen we een 9 darter te zien?

POLL
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_211895588
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:49 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Historie schrijven is fantastisch uiteraard. Maar ik ben gewoon bang dat zo’n jongen helemaal kapot geschreven wordt door de media en dat we over een paar jaar niets meer van hem horen of hij maar een rol in de marge speelt. Ken je Josh Rock nog? Kun je ook zijn verhalen van een jaar geleden nog herinneren? Treurig gewoon. Ohja en ik gun Littler met alle plezier die wereldtitel, maar wat mij betreft pas over een jaar of 4 zodat hij ook nog wat heeft aan zijn tienerjaren en hij wat volwassener is in zijn hoofd.
Littler is wel van een andere orde dan Josh Rock. En een talentendip zoals voor Rock is vrij normaal, lieverd. Zo ging het ook met Michael van Gerwen die in 2006 en 2007 als een komeet binnenkwam, een neergang had en in 2012 pas echt goed werd.

Rock was gewoon goed op de Grand Slam, haalde bijna de halve finale en verloor met 112 gemiddeld van Clemens. Dat hij op het WK teleurstelde, dat kan iedereen overkomen.
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 19:41:36 #31
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_211895661
op beide partijen 3 euro ingezet op een 9 dart leg.

Als 1 van de 2 wedstrijden een 9 dart leg heeft. dan win ik 45 euro :@
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:42:36 #32
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211895671
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:41 schreef capuchon_jongen het volgende:
op beide partijen 3 euro ingezet op een 9 dart leg.

Als 1 van de 2 wedstrijden een 9 dart leg heeft. dan win ik 45 euro :@
:')
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:43:02 #33
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895675
Oh ja half 9 pas he
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:43:13 #34
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895678
Met Bart Nolles ;(
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 19:43:32 #35
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_211895686
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:42 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
:')
die 3 euro zal ik niet voelen hoor :+
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_211895696
In ander #goknieuws: Littler gaat de WK-wesp spietsen met zijn matchdart in de D17.

@GwaiLow komt morgen melden dat ie daar 2500 Euro mee gewonnen heeft.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:44:15 #37
416657 SlechteWoordgrappen
Voormalig keelgrijper A Lewis
pi_211895699
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:43 schreef fetX het volgende:
Oh ja half 9 pas he
Nolles, dus je kan ook om 20:45 inschakelen :)
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:45:30 #38
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211895711
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:43 schreef fetX het volgende:
Oh ja half 9 pas he
Nee.
20.45
-O-
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:45:41 #39
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211895715
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:43 schreef fetX het volgende:
Met Bart Nolles ;(
God, nee.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:45:49 #40
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895716
quote:
5s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:45 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Nee.
20.45
-O-
Antigenot
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 19:45:49 #41
358144 crew  capuchon_jongen
Belg
pi_211895717
Zal maar 1 van de 2 partijen kunnen kijken.
Morgen werkendag in de fabriek
Ik ben een man met een onverklaarbare fascinatie voor capuchons. Ze zijn mijn tweede huid—altijd om me heen, altijd vertrouwd. Ik draag ze niet alleen, ik lééf erin. Het voelt magisch als iemand er zachtjes aan trekt, een speels moment vol onverwachte connectie. En als mijn capuchon ergens blijft haken? Pure vreugde! Een klein avontuur in het alledaagse, alsof de wereld me even vasthoudt. Capuchons en ik? Een onafscheidelijk duo
pi_211895726
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zal maar 1 van de 2 partijen kunnen kijken.
Morgen werkendag in de fabriek
Pallets sorteren onnie? :?
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211895728
Mooi dat littler eerst speelt, lekker op tijd naar bed
No bitch to me
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:46:32 #44
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895730
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:45 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
God, nee.
Sorry, het is echt zo.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:46:39 #45
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895732
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:46 schreef TornadoDK het volgende:
Mooi dat littler eerst speelt, lekker op tijd naar bed
Littler of jij?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:47:01 #46
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211895737
LittlerGod @Zipportal
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:48:00 #47
419487 Wertha
Te midden van het moeras
pi_211895760
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 11:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Vrijdag lekker Dakar kijken allen *O*
Daar heb ik ook zin in!
pi_211895768
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:46 schreef TornadoDK het volgende:
Mooi dat littler eerst speelt, lekker op tijd naar bed
Grootste denkfout die gij kunt maken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:50:51 #49
419487 Wertha
Te midden van het moeras
pi_211895809
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:29 schreef Nober het volgende:

[..]
Stunt van de eeuw was toch 9/11?
Zo, tering. Deze zag ik niet aankomen. :D
pi_211895817
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:46 schreef fetX het volgende:

[..]
Littler of jij?
Allebei. Littler gaat cross helemaal slopen.
No bitch to me
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:52:26 #51
416657 SlechteWoordgrappen
Voormalig keelgrijper A Lewis
pi_211895833
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:46 schreef TornadoDK het volgende:
Mooi dat littler eerst speelt, lekker op tijd naar bed
Gisteren dacht iedereen ook dat MvG-Williams zo klaar zou zijn en Humphries-Chisnall de spannende wedstrijd werd :P
Ik had toch even het idee, het valt lekker, het valt goed. Ja en daarna, gaan ze zoals altijd bovenaards gooien tegen mij en dan missen ze gewoon niks meer.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:52:36 #52
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211895836
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:43 schreef capuchon_jongen het volgende:

[..]
die 3 euro zal ik niet voelen hoor :+
Je kan gewoon beter die 6 euro zetten op Luke Humphries. Verdien je nog wat.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:53:12 #53
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_211895847
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:41 schreef capuchon_jongen het volgende:
op beide partijen 3 euro ingezet op een 9 dart leg.

Als 1 van de 2 wedstrijden een 9 dart leg heeft. dan win ik 45 euro :@
Gokken is voor tokkies.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 19:55:24 #54
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_211895891
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 11:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Vrijdag lekker Dakar kijken allen *O*
Dit boeit echt niemand.
pi_211895904
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:52 schreef SlechteWoordgrappen het volgende:

[..]
Gisteren dacht iedereen ook dat MvG-Williams zo klaar zou zijn en Humphries-Chisnall de spannende wedstrijd werd :P
Zelfs dan moet het wel ruim voor middernacht klaar zijn toch.
No bitch to me
pi_211895912
quote:
7s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 11:43 schreef Dr_Flash het volgende:
Vrijdag lekker Dakar kijken allen *O*
Tim en Tom Coronel het ravijn in. @IkGeefEnkelLikes
pi_211895930
Wasbak vullen. @Coco
pi_211895967
Hier gaat iets mis.

Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  FOK!fotograaf dinsdag 2 januari 2024 @ 20:17:06 #60
842 Zorro
Z
pi_211896198
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:45 schreef capuchon_jongen het volgende:
Zal maar 1 van de 2 partijen kunnen kijken.
Morgen werkendag in de fabriek
Dan maar open op een 9-darter, Kun je stoppen met werken.
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_211896257
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:41 schreef capuchon_jongen het volgende:
op beide partijen 3 euro ingezet op een 9 dart leg.

Als 1 van de 2 wedstrijden een 9 dart leg heeft. dan win ik 45 euro :@
Wauw fantastisch.
U MAD?
pi_211896266
IK BEN ER OOK WEER

en dat zullen de meeste fijn vinden :)
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_211896287
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:23 schreef klaasweetalles het volgende:
IK BEN ER OOK WEER

en dat zullen de meeste fijn vinden :)
quote:
Interesseert me geen reet!
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:25:18 #64
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896292
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:23 schreef klaasweetalles het volgende:
IK BEN ER OOK WEER

en dat zullen de meeste fijn vinden :)
pi_211896303
pornodeuntje *O*
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:26:44 #66
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896310
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:23 schreef klaasweetalles het volgende:
IK BEN ER OOK WEER

en dat zullen de meeste fijn vinden :)
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:22 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Wauw fantastisch.
pi_211896320
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:22 schreef de_boswachter het volgende:

[..]
Wauw fantastisch.
Dan had ie 60 in moeten leggen.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:29:01 #68
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_211896354
Hallo vrienden
pi_211896365
WAAR IS KOERT
pi_211896368
NOLLES AIDS
pi_211896371
kom op Littler

"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_211896373
quote:
Hier gaat iets mis
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:31:59 #74
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896375
Zou het Rop gunnen, maar Luke maakt hem kapot.
pi_211896376
quote:
Gaat goed
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 20:32:04 #76
362868 crew  Slobeend
of all places
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:32:07 #77
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896378
Volgens Bart hebben we 'een halve finale met vier Engelsen'. Wordt druk aan de oche.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_211896381
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:31 schreef fetX het volgende:
Zou het Rop gunnen, maar Luke maakt hem kapot.
Hup Rop
Hup Scott
pi_211896388
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:31 schreef klaasweetalles het volgende:
kom op Littler
[ [url=
https://www.thesun.co.uk/(...)all&w=960]afbeelding[/url] ]
Hier gaat iets mis, goh.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
pi_211896389
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 18:40 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Announce nog een overval. @Zipportal
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:33:05 #81
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896392
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:30 schreef Doevelaer het volgende:
Hallo vrienden
De DOEV is on FIRE _O_
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:33:52 #82
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896397
Ik wacht nog op PartPeer.jpg
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:00 #83
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896400
Ze hebben het ‘nieuws’ niet gelezen?
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:01 #84
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896401
"Wat er achter de leden zit."

Het is alweer genieten.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_211896402
Tied voor een broodje. @Wereldgozer
pi_211896403
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:44 #87
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896404
Deze act :')
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:52 #88
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896405
Ach, nee toch
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:54 #89
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896406
Wat is dit voor act :')
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:34:59 #90
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_211896407
le cringe
pi_211896408
quote:
5s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:33 schreef Kopiko het volgende:

[..]
De DOEV is on FIRE _O_
VLAMMEN
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:35:02 #92
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896409
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:34 schreef fetX het volgende:
Ze hebben het ‘nieuws’ niet gelezen?
Ze kunnen niet lezen
pi_211896410
Wat is dit voor act.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:35:05 #94
357045 Grifte
Feijenoord
pi_211896411
:')
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:35:05 #95
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896412
We komen nooit meer van dit kutspel af
pi_211896418
Dit is al dan niet doorgestoken kaart en een kut act
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:35:31 #97
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896419
Sow dan. Martijn kent z'n shit.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_211896421
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:35 schreef heywoodu het volgende:
Sow dan. Martijn kent z'n shit.
Die heeft kunnen oefenen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:36:06 #99
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896424
Gelukkig heeft ie de lijst al 3 weken uit het hoofd kunnen leren
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:36:17 #100
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896425
Jammer dat je niet kan darten, Martijn.
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:36:24 #101
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896428
Dit lijkt me toch allemaal voor het WK opgenomen gewoon?
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_211896429
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:36 schreef Szura het volgende:
Gelukkig heeft ie de lijst al 3 weken uit het hoofd kunnen leren
Dit ja :')
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:36:39 #103
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896431
Lekker eerlijk dit :')
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:02 #104
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896438
Eer teveel, eer teveel

:')
pi_211896439
Cup met de grote oren.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:14 #106
473366 AllesKaputt
pelotonvulling
pi_211896442
Viaplay must die
pi_211896444
Dit gaat nergens over
AFCA!
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:18 #108
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896445
Je kan wel zien dat Koos nooit iets heeft gewonnen
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:23 #109
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896448
opbokken met deze onzin.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211896450
Niemand kan hier om lachen
AFCA!
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:34 #111
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896451
Dat bekertje is nog geen tien Euro.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211896452
Wanne aids dit
pi_211896453
TOETERTJES
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:38 #114
357045 Grifte
Feijenoord
pi_211896454
Kleermaker kent de Genee TV-ring .gif
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:41 #115
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896455
Martijn lijkt me sowieso iemand die in elk geval wel andere spelers van naam kent.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:44 #116
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896456
Spelletjes van De Fatter hadden ze lekker bij RTL moeten laten
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:46 #117
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896458
Dit is echt slechter dan slecht.
pi_211896460
Ik schaam mij kapot dat hier naar zit te kijken
AFCA!
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:37:59 #119
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896461
Kutspel. Kutfeather.
pi_211896462
Gênant.
pi_211896464
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_211896465
mensen die naar viaplay kijken _O- _O- _O- _O-
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:38:33 #123
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896467
Benieuwd hoe hard Littler gaat schroeien vanavond.
pi_211896469
Littler gaat er vanavond keihard af tegen Cross. Einde hypetrain
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:38:41 #125
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_211896471
Viaplee moet samen met Koen Weijland de bak in voor 1000 jaar.
RED ONS HENNIEGOD
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:38:42 #126
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896472
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:38 schreef klaasweetalles het volgende:
mensen die naar viaplay kijken _O- _O- _O- _O-
Pauper gespot.
pi_211896476
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:38 schreef fetX het volgende:

[..]
Pauper gespot.
neee nederlandse tv is pauper
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
pi_211896478
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:38 schreef fetX het volgende:

[..]
Pauper gespot.
Het Nederlandse commentaar is wel krankzinnig slecht.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:39:40 #129
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896479
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:38 schreef Doevelaer het volgende:
Littler gaat er vanavond keihard af tegen Cross. Einde hypetrain
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:39:54 #130
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896481
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:39 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Het Nederlandse commentaar is wel krankzinnig slecht.
Dat klopt.

En de analyses ook.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:40:18 #131
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896484
PRUMMELIEK
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:40:18 #132
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896485
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:38 schreef Doevelaer het volgende:
Littler gaat er vanavond keihard af tegen Cross. Einde hypetrain
Dat zou me enorm verbazen eigenlijk.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:40:39 #133
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896488
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:35 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
VLAMMEN
Meteen hongeraanval @Dr_Flash gespot.
pi_211896492
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:40 schreef fetX het volgende:

[..]
Dat zou me enorm verbazen eigenlijk.
Ja, Cross gaat het uiteindelijk op ervaring winnen. Maar dit wordt geen veegpartij.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:40:58 #135
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896495
Beschaafde reactie van Littler
pi_211896496
OPSCHIETEN.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:41:35 #137
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896502
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:40 schreef Frozen-assassin het volgende:
Beschaafde reactie van Littler
Prima ventje wat dat betreft.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:41:42 #138
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896505
quote:
5s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:40 schreef Kopiko het volgende:

[..]
Meteen hongeraanval @:dr_flash gespot.
Ik weet wel hoe ik voor mezelf moet zorgen hoor ^O^
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:41:58 #139
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896508
Jelle L genoemd
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:42:18 #140
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896509
Ik haat Jelle Klaassen.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:42:21 #141
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_211896510
quote:
Er is een reden waarom de T een verbod van 30 jaar kreeg na de oorlog.
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
pi_211896514
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:40 schreef fetX het volgende:

[..]
Dat zou me enorm verbazen eigenlijk.
Nou ja, hoop doet leven. En niet dat ik het Littler niet gun maar ik ga altijd wel goed op een Britse meltdown
pi_211896516
quote:
Wij lopen nog meer mis want geen WK deelname.
pi_211896517
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:42 schreef fetX het volgende:
Ik haat Jelle Klaassen.
Pedofiel met Ajax bloed.
  Moderator dinsdag 2 januari 2024 @ 20:43:43 #145
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_211896524
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:39 schreef Alaphilippe_ het volgende:

[..]
Het Nederlandse commentaar is wel krankzinnig slecht.
Ligt eraan wie, Teun wel maar Frank en Zjak zijn echt niet krankzinnig slecht. Guy gaat wel.
pi_211896527
Hebben jullie voor dit WK een nieuwe tv gekocht? (lol)
pi_211896530
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:43 schreef Slobeend het volgende:

[..]
Ligt eraan wie, Teun wel maar Frank en Zjak zijn echt niet krankzinnig slecht. Guy gaat wel.
Niels en Marco trek ik ook slecht. Guy is wel oké inderdaad.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:44:36 #148
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896532
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:42 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nou ja, hoop doet leven. En niet dat ik het Littler niet gun maar ik ga altijd wel goed op een Britse meltdown
Ik vind Cross een lieve man, dus gun het hem ook van harte. Al zou ik Littler ook prima vinden hoor.
pi_211896533
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:44 schreef Zipportal het volgende:
Hebben jullie voor dit WK een nieuwe tv gekocht? (lol)
Nee omdat ie kapot was.
pi_211896534
Emma laat uwen adamsappel zien. @Halcon
pi_211896535
Viaplay probeert Littler de druk van de Prumjur Liek op te leggen.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:46:04 #152
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896540
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:44 schreef WAvanBuren het volgende:
Viaplay probeert Littler de druk van de Prumjur Liek op te leggen.
Ik heb zo’n idee dat dit ventje niet zoveel last van druk heeft (vooralsnog).
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:46:04 #153
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896541
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:44 schreef WAvanBuren het volgende:
Viaplay probeert Littler de druk van de Prumjur Liek op te leggen.
Maikol moet en zal grootste talent blijven bij Viaplay
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:47:02 #154
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896548
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:46 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Maikol moet en zal grootste talent blijven bij Viaplay
Voor een talent is Mike intussen wel wat te oud.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:47:04 #155
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896550
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:46 schreef fetX het volgende:

[..]
Ik heb zo’n idee dat dit ventje niet zoveel last van druk heeft (vooralsnog).
Als ie 15 weken lang elke week het hele land door moet issie dood :{
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211896551
WE GAAN BEGINNEN
"Wedstrijden kun je altijd verliezen anders hoef je die wedstrijden ook niet te spelen"
Klaasweetalles 14-08-2018
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:47:15 #157
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896553
En Littler heeft een beter opkomstnummer nodig. Als hij 18 wordt mag hij nog even switchen.
pi_211896565
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:44 schreef Zipportal het volgende:
Hebben jullie voor dit WK een nieuwe tv gekocht? (lol)
Ja.

twitter
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_211896566
McDonald staat klaar!
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:23 #160
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896568
Jaaa weer te laat naar de zaal _O_
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:33 #161
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896574
Aidsnummer
pi_211896576
quote:
15s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:47 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Als ie 15 weken lang elke week het hele land door moet issie dood :{
Als ze hem in de Prumjur Liek zetten kan je een streep door zijn carrière zetten (voorlopig).
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:40 #163
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896577
Allebei aidsnummers trouwens
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:47 #164
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896579
Ik vrees voor Cross. Littler gaat weer schroeien.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:50 #165
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896581
ZIN AN
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:54 #166
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896584
Hij is weer dikker dan gisteren
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:48:58 #167
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896586
Littler hep nu hele familie meegenomen
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:05 #168
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896587
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:47 schreef fetX het volgende:
En Littler heeft een beter opkomstnummer nodig. Als hij 18 wordt mag hij nog even switchen.
Misschien kan hij Titanium overnemen van Bunting.
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:13 #169
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896591
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef fetX het volgende:
Allebei aidsnummers trouwens
Feit.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:14 #170
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896592
Die bodyguards altijd :') _O-
pi_211896594
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Littler hep nu hele familie meegenomen
Het hele kamp is er.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:27 #172
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896597
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef WheeledWarrior het volgende:
Ik vrees voor Cross. Littler gaat weer schroeien.
ja ik ook :X
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:31 #173
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896600
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Littler hep nu hele familie meegenomen
Heel woonwagenkamp
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:35 #174
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896602
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef Frozen-assassin het volgende:
Littler hep nu hele familie meegenomen
Zullen de kebabzaken blij mee zijn.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:36 #175
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896603
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef Szura het volgende:
Hij is weer dikker dan gisteren
Leftovers van oud en nieuw naar binnen gewerkt.
pi_211896606
Littler heeft er wel zin in
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:44 #177
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896608
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:49 schreef fetX het volgende:
Die bodyguards altijd :') _O-
Gewoon plexiglas

~The Feather
pi_211896610
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:48 schreef fetX het volgende:
Allebei aidsnummers trouwens
Wij wilde Gurney v Wade maar ja.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:49:55 #179
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_211896611
Cross *O*
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
pi_211896612
Goede opkomst. Dit is klaar.
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_211896614
Cross krijgt een heel zware avond _O-
pi_211896615
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:49 schreef WheeledWarrior het volgende:

[..]
Leftovers van oud en nieuw naar binnen gewerkt.
Je praat maar Nederlands. Restjes heet dat.
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:01 #183
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_211896616
Jeetje publiek is voor Hitler
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:05 #184
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896617
Hot hot hot AIDS
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:11 #185
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896620
Hot hot aids
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_211896621
Battle of the kutnummers
pi_211896622
De sympathieke Rob Cross uitjouwen :') .
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:16 #188
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896623
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:49 schreef Nober het volgende:

[..]
Wij wilde Gurney v Wade maar ja.
De oude Wade met BONKERS
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:17 #189
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896624
Dit nummer is

kut, kut, kut
pi_211896625
Bakstenen op Cross.
  Eindredactie Sport / Forummod dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:35 #191
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_211896632
Fluitdebieltjes :')
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:50:36 #192
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896633
Cross uitfluiten :') Beste man doet nooit iets kwaad
pi_211896637
Wat een paupernummers
pi_211896639
Fluiten doe je maar in de Arena.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_211896643
Wat een pauperpubliek
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:51:10 #196
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_211896644
Cross lijkt me een sympathieke gozert.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:51:13 #197
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896645
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:50 schreef De_Kraam het volgende:
Fluiten doe je maar in de Arena.
Evenementenhal Zuidoost.
pi_211896646
Cross die altijd correct is uitjouwen. Trieste lul ben je dan zeg
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:51:24 #199
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_211896650
Leuk dat Henk Westbroek de scores mag opschrijven
RED ONS HENNIEGOD
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:51:27 #200
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896651
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:51 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Wat een pauperpubliek
Hopelijk geen pauperpartij.
pi_211896657
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Cross uitfluiten :') Beste man doet nooit iets kwaad
twitter


Een situatieschets. @RamboDirk
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:51:48 #202
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896658
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:51 schreef Doevelaer het volgende:
Cross die altijd correct is uitjouwen. Trieste lul ben je dan zeg
De doorgaans altijd sympathieke Cross _O_
pi_211896660
Littler heeft een kuchje.

Dit is einde wk
pi_211896665
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:50 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
De oude Wade met BONKERS
Nog ouder.

You got a $100 bill put yo hands up. Single ladies make noise! All the chickenheads be quiet.

pi_211896666
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Littler heeft een kuchje.

Dit is einde wk
Gegourmet met MvG zeker
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:52:28 #206
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896667
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Littler heeft een kuchje.

Dit is einde wk
Na deze partij testen op kerona.
pi_211896668
Hup Rap *O* .
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:53:17 #208
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896672
We zijn los jaaaaaa
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:53:26 #209
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896674
Een na laatste avond alweer -O-
pi_211896678
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef fetX het volgende:
Een na laatste avond alweer -O-
Mijn vrouw, die schijnt hier ook te wonen, is daar erg blij mee
pi_211896680
135!!!!!!!!! @Haags
pi_211896682
Waarom beginnen we trouwens zo laat.
pi_211896684
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waarom beginnen we trouwens zo laat.
Zodat Littler direct na z'n partij naar bed kan
pi_211896685
*O*
pi_211896687
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef fetX het volgende:
Een na laatste avond alweer -O-
Helemaal goed, Donderdag gaan we weer biatlonnen *O* .
pi_211896689
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Mijn vrouw, die schijnt hier ook te wonen, is daar erg blij mee
Ligt toch aan de ketting in de keuken?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:54:30 #217
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896690
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:54 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Zodat Littler direct na z'n partij naar bed kan
Tijdens z'n partij.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:54:32 #218
482080 AgnesGru
Agnes, easy on the churros!
pi_211896691
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Mijn vrouw, die schijnt hier ook te wonen, is daar erg blij mee
Wil ze niet meekijken? :o
Op donderdag 22 april 2021 18:05 schreef letmehearyouscream het volgende:
Ik heb natuurlijk in principe geen principes, want ik zit hier op SHO.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:54:37 #219
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896693
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waarom beginnen we trouwens zo laat.
Zijn bang dat ik naar de tweede partij ga kijken.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:54:51 #220
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_211896698
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Waarom beginnen we trouwens zo laat.
Gewoon
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:01 #221
311938 Kopiko
We were so happy...
pi_211896706
40-45
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:05 #222
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896707
Andere tops/flights van Littler?
pi_211896711
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:54 schreef Nober het volgende:

[..]
Ligt toch aan de ketting in de keuken?
Nee, dat is mijn domein. Daar wordt niemand gelukkig van als zij in de keuken staat. Zij nog het minst van allemaal overigens.

quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:54 schreef AgnesGru het volgende:

[..]
Wil ze niet meekijken? :o
Ze staat nog liever in de keuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:30 #224
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896715
58 voor Littler. Dit is gespeeld.
pi_211896718
Netjes uitgekiemd
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:36 #226
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_211896720
Mini raakt geen triples meer.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:44 #227
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896725
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:55 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nee, dat is mijn domein. Daar wordt niemand gelukkig van als zij in de keuken staat. Zij nog het minst van allemaal overigens.
[..]
Ze staat nog liever in de keuken.
Dan gaat ze maar nu oefenen
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:54 #228
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_211896729
En nu wel. :o
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:55:54 #229
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896730
1800000000000000000
pi_211896736
1800000000000000
pi_211896738
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:55 schreef WheeledWarrior het volgende:
58 voor Littler. Dit is gespeeld.
180.

Volledig terug in de westrijd.
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:56:17 #232
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_211896741
quote:
5s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:55 schreef Kopiko het volgende:
40-45
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_211896743
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:55 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Nee, dat is mijn domein. Daar wordt niemand gelukkig van als zij in de keuken staat. Zij nog het minst van allemaal overigens.
[..]
Ze staat nog liever in de keuken.
Slecht afgericht dus. Sneu.
pi_211896745
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:55 schreef Frozen-assassin het volgende:

[..]
Dan gaat ze maar nu oefenen
Neuh, de verdeling 'ik kook dagelijks, zij doet de rest' werkt voor mij echt hartstikke prima
pi_211896746
Wat is jullie geestelijke leeftijd?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:56:42 #236
389816 PowerLoungen
Duurt een kwartiertje
pi_211896747
Pisschraper denkt dat Hitler in Littler leeft.
RED ONS HENNIEGOD
pi_211896749
Einde tijdperk Littler
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:56:55 #238
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896754
quote:
2s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:56 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
[ afbeelding ]
Zet die tv eens recht
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:56:57 #239
344884 monkyyy
Myers-Briggs: INTJ
pi_211896755
First to 6, dat kan lang duren
You can learn anything, the secret lies in discipline.
"What the mind can conceive and believe, it can achieve"
You will make mistakes. Forgive yourself. Move on. Start rebuilding.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:57:13 #240
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896762
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:53 schreef Doevelaer het volgende:

[..]
Mijn vrouw, die schijnt hier ook te wonen, is daar erg blij mee
Mijn vriendin ook _O-
pi_211896763
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:51 schreef Zipportal het volgende:

[..]
[ twitter ]

Een situatieschets. @:rambodirk
twitter


Altijd tegen Sjurmeen.
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_211896765
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:52 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Littler heeft een kuchje.

Dit is einde wk
Daar begint het meestal mee.
U MAD?
pi_211896769
Splitten genot.
pi_211896774
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:56 schreef Doevelaer het volgende:
Einde tijdperk Littler
Hoe moet hij dit nog omdraaien?
Jack does it in real time...
pi_211896780
Rap Kras op de brommer zeg
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:57:50 #246
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896781
180000000000000000
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:57:52 #247
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896783
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:54 schreef WAvanBuren het volgende:

[..]
Helemaal goed, Donderdag gaan we weer biatlonnen *O* .
Erg mooi maar daar ga ik niet voor zitten.
pi_211896785
180.
pi_211896786
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:57 schreef fetX het volgende:

[..]
Mijn vriendin ook _O-
Die woont inderdaad ook sinds een tijdje bij ons in.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:57:57 #250
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896788
Cross is ook niet slecht begonnen.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:57:58 #251
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896789
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:57 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Hoe moet hij dit nog omdraaien?
Kebabje in de pauze
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_211896790
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:57 schreef De_Kraam het volgende:

[..]
[ twitter ]

Altijd tegen Sjurmeen.
Kanjerrood Sjurmeen.
U MAD?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:58:10 #253
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896794
Rob heeft een goede nacht gehad.
pi_211896802
02-01-2024 @ 20:57:42

IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "Darts / 2024 PDC World Darts Championship #92: Big Macced"
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:58:49 #255
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896812
Een glimp van oude Rap Krass met derdepijlgenot
pi_211896814
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:58 schreef Doevelaer het volgende:
02-01-2024 @ 20:57:42

IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "Darts / 2024 PDC World Darts Championship #92: Big Macced"
FakeNews
pi_211896815
Goedenavond vrienden
Groot fan van User Wotte
pi_211896817
Rap komt in ieder geval opdagen, erg fijn.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:59:09 #259
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896823
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:58 schreef Doevelaer het volgende:
02-01-2024 @ 20:57:42

IkGeefEnkelLikes heeft een van jouw posts geliket in "Darts / 2024 PDC World Darts Championship #92: Big Macced"
Dat zijn de beste likes :)
pi_211896833
Like notificaties aan hebben staan :')
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 20:59:47 #261
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896838
Cross T18-baas
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_211896841
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 20:59 schreef De_Kraam het volgende:
Like notificaties aan hebben staan :')
Bij jou staan ze ook aan, maar dat merk jij blijkbaar niet :*
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:22 #263
474254 GurneyIsBestOke
rekent een pak winegums af
pi_211896854
Met een waterpijpje darten kijken.

Goeie.
Makkelijk eerste
pi_211896855
Zuiplap Wolter heeft een ongeluk gehad @Zipportal
U MAD?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:28 #265
477768 TweedeKlum
Hang In Boom
pi_211896856
Hitler begint te schudden.
Voor de dagelijkse Trumprotzooi: https://reportersonline.nl/auteur/kirsten-verdel/
Kijk live hoe Trump zijn eigen land sloopt: https://www.project2025.observer/
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:49 #266
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896861
Ach, Rob
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:53 #267
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_211896863
Oei
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:56 #268
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896865
Sjook
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:00:56 #269
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_211896867
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 21:00 schreef de_boswachter het volgende:
Zuiplap Wolter heeft een ongeluk gehad @:zipportal
Had het rode licht niet gezien met z’n blauwe kop
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_211896868
Rob eikel
pi_211896870
Raar dat Cross naar D20 rekent
pi_211896872
Dit is klaar.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:01:04 #273
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896876
Pohhh
pi_211896878
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 21:00 schreef de_boswachter het volgende:
Zuiplap Wolter heeft een ongeluk gehad @:zipportal
Dacht dat je met lane assist gewoon mocht drinken natuurlijk
pi_211896879
Ach
pi_211896881
LukeGOD
Groot fan van User Wotte
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:01:16 #277
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896884
Cross sjook.
pi_211896888
Alsof het niks is
pi_211896889
*O* *O*
pi_211896892
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 21:00 schreef de_boswachter het volgende:
Zuiplap Wolter heeft een ongeluk gehad @:zipportal
Met zijn kut Mercedes.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:01:54 #281
73683 leolinedance
Voor Rood-Wit gezongen
pi_211896893
quote:
0s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 19:55 schreef leolinedance het volgende:

[..]
Dit boeit echt niemand.
Een like van @IkGeefEnkelLikes _O_
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:02:02 #282
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896894
Cross wil niet rap naar pauze
  Redactie Sport dinsdag 2 januari 2024 @ 21:02:04 #283
260853 crew  DeLuna
Luna van Pino O+
pi_211896895
Dit kan wel eens leuk gaan worden als het niveau zo blijft _O_
❤ Pino112 ❤ | FeanFan | heywoodugod _O_
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:02:46 #284
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896901
Cross op 1-0 zou wel mooi zijn. Eens zien hoe Littler tegen een achterstand speelt.
pi_211896902
1800000000000000000
  Redactie Sport / Supervogel dinsdag 2 januari 2024 @ 21:03:06 #286
270182 crew  Pino112
Pino van Luna O+
pi_211896904
Dit is gespeeld.
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:03:10 #287
328924 Frozen-assassin
STAY STRONG APPIE
pi_211896907
RECLAME
pi_211896908
Haha, Littler al met de antics omdat Cross de set houdt of zo
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:03:17 #289
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896909
Jaaaaa ROP _O_
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:03:19 #290
38559 WheeledWarrior
More than meets the eye
pi_211896910
Cross is wel scherp hoor, sow.
pi_211896911
Robbie Cross
Groot fan van User Wotte
pi_211896913
Einde tijdperk Littler
pi_211896917
Cross begint prima.
En zingen wij....of juichen wij.....of stel je ons teleur
Oranje is...oranje blijft.....de allermooiste kleur!
pi_211896924
108 om 103.
pi_211896928
Hoe moet Hitler dit omdraaien?
Ciao ciao, doei doei, al het goeie.
pi_211896929
Genot
pi_211896931
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 21:04 schreef De_Kraam het volgende:
Hoe moet Hitler dit omdraaien?
Gaskamers
Groot fan van User Wotte
pi_211896932
Even een appelflap naar binnen vrotten.
pi_211896933
quote:
1s.gif Op dinsdag 2 januari 2024 21:04 schreef De_Kraam het volgende:
Hoe moet Hitler dit omdraaien?
Blitzkrieg
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:04:58 #300
15600 BB-King
Long live the King!
pi_211896935
Hoog niveau van Cross.

Moet ook wel om die Hobbit af te stoppen.
Wat lees je mijn signature? Heb ik soms wat van je aan?
  dinsdag 2 januari 2024 @ 21:05:18 #301
268491 fetX
Al bezig met volgend seizoen
pi_211896939
Dirk :')
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')