Sorry helemaal vergeten U een heel zuur 2024 toe te wensen Dev, oke volgend jaar nieuwe kansquote:Op maandag 1 januari 2024 18:52 schreef devzero het volgende:
Ik wilde nog posten dat ik dit een zure reeks vind en dat ik een paar maanden weg ga. Maar men vindt mij zuur in de SC reeksen, dus ik blijf wel hier posten
Gemiste kans. Wil er de rest van het jaar niks meer over horen en doe Willem de groeten als hij straks belt om te vragen of je veilig thuis gekomen bent.quote:Op maandag 1 januari 2024 18:52 schreef Paul het volgende:
liefies ben er weer, oud en nieuw met wilma was rustig an
Lijkt me niet dat je daar wilt zitten. Die hebben maar 1.7 sterren op Google. Hele slechte reviews dusquote:
Jou een sober 2024 toewensen is vast te gemeenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:00 schreef Harrie het volgende:
[..]
Sorry helemaal vergeten U een heel zuur 2024 toe te wensen Dev, oke volgend jaar nieuwe kans
Geloof dat Wilma over 10 minuten haar livestream start op xhamsterquote:
Als dat de nieuwe norm is dan voorspel ik een heel saai jaar voor iedereenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:02 schreef devzero het volgende:
[..]
Jou een sober 2024 toewensen is vast te gemeen
We gaan gewoon allemaal aardig tegen elkaar doen. Die @SwJ zal de laatste paar grijze haren op zijn hoofd uittrekken omdat er niet meer gereld gaat worden in ONZquote:Op maandag 1 januari 2024 19:03 schreef Harrie het volgende:
[..]
Als dat de nieuwe norm is dan voorspel ik een heel saai jaar voor iedereen
Gieren!quote:Op maandag 1 januari 2024 19:02 schreef devzero het volgende:
[..]
Lijkt me niet dat je daar wilt zitten. Die hebben maar 1.7 sterren op Google. Hele slechte reviews dus
Moest lachenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:02 schreef devzero het volgende:
[..]
Jou een sober 2024 toewensen is vast te gemeen
Bahquote:Op maandag 1 januari 2024 19:02 schreef Harrie het volgende:
[..]
Geloof dat Wilma over 10 minuten haar livestream start op xhamster
quote:
moe en voldaan dusquote:Op maandag 1 januari 2024 19:08 schreef Mickytjuh het volgende:
Ik ben nu wel een beetje moe na deze zeer productieve dag na 5 uurtjes slapen
Nee ik woon in Den Dolder, dat is meer dan Altrecht en de Remia-fabriekquote:
Ik heb met DJMO gewoon een stukje gewandeld, was helemaal niet eng achteraf maar ik heb er weken lang wakker van gelegenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:09 schreef Paul het volgende:
[..]
Nee ik woon in Den Dolder, dat is meer dan Altrecht en de Remia-fabriek
We hebben ook een terras (daar waren DJMO en Jacqueline een x en ging ik ze begluren)
waarom heb je wakker geleden van lopen met DJMO heequote:Op maandag 1 januari 2024 19:10 schreef Harrie het volgende:
[..]
Ik heb met DJMO gewoon een stukje gewandeld, was helemaal niet eng achteraf maar ik heb er weken lang wakker van gelegen
Ik had het gevoel dat we steeds werden achtervolgd door een act.quote:Op maandag 1 januari 2024 19:11 schreef Paul het volgende:
[..]
waarom heb je wakker geleden van lopen met DJMO hee
quote:Op maandag 1 januari 2024 19:12 schreef Harrie het volgende:
[..]
Ik had het gevoel dat we steeds werden achtervolgd door een act.
ik heb allleen gekeken toen DJMO met jacqueline was (die zat vroeger in DTS)quote:Op maandag 1 januari 2024 19:12 schreef Harrie het volgende:
[..]
Ik had het gevoel dat we steeds werden achtervolgd door een act.
Ik zal @DerRabbit wel gaan missenquote:Op maandag 1 januari 2024 19:16 schreef Harrie het volgende:
2024 gaat een goed jaar worden
** STOP ACTS NOW **
collateral damagequote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |