SPOILER: Frequently Asked QuestionsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hoe kan ik Radio 49 beluisteren?
Dit kan (tijdelijk) via de webpagina van Radio49 bij Listen2MyRadio.![]()
Klik hier voor onze Facebookpagina waar vooraf aangemelde radioshows vermeld worden.
Vind je Radio 49 leuk?
Je kunt ons steunen door middel van een éénmalige of maandelijkse donatie. Radio 49 is namelijk niet kostenloos.
Voor meer informatie kun je via DM of PM contact opnemen met livelink.![]()
DISCLAIMER
Radio 49 aanvaardt GEEN aansprakelijkheid voor hysterische lachbuien, defecte apparatuur of andersoortig (licht tot zwaar) lichamelijk dan wel geestelijk letsel voortvloeiende uit het luisteren naar de shows van onze DJ's.
Gewoon rebels doen en een foute kersttrui aan doen?quote:Op woensdag 20 december 2023 20:14 schreef MadMaster het volgende:
Morgen de kerstborrel van het werk met dresscode: Party chique.
Niet dus…
Da's nog erger…quote:Op woensdag 20 december 2023 20:14 schreef DJ11 het volgende:
[..]
Gewoon rebels doen en een foute kersttrui aan doen?
Glitters op je hoofd en klaar, desnoods zo’n fout glitterhoedjequote:Op woensdag 20 december 2023 20:14 schreef MadMaster het volgende:
Morgen de kerstborrel van het werk met dresscode: Party chique.
Niet dus…
quote:Op woensdag 20 december 2023 20:12 schreef livelink het volgende:
Verlichtende dagen, tja. Letterlijk wel, geestelijk heb ik ze nog niet gevonden.
Ik heb morgen een borrel op mijn werk (niet specifiek kerstborrel, maar de standaard maandelijkse domibo) en ze vroegen of we met foute kersttrui wilden komen. Die heb ik dus nietquote:Op woensdag 20 december 2023 20:14 schreef MadMaster het volgende:
Morgen de kerstborrel van het werk met dresscode: Party chique.
Niet dus…
Dat soort verkleedpartijen wil ik juist helemaal niet.quote:Op woensdag 20 december 2023 20:15 schreef Doedezemaar het volgende:
[..]
Glitters op je hoofd en klaar, desnoods zo’n fout glitterhoedje
Hier vuurwerkbommen. Het bushokje was ook alweer opgeblazenquote:
Echt, welke idioot bedenkt zoiets?quote:Op woensdag 20 december 2023 20:17 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb morgen een borrel op mijn werk (niet specifiek kerstborrel, maar de standaard maandelijkse domibo) en ze vroegen of we met foute kersttrui wilden komen. Die heb ik dus niet
Wij hebben gisteren een kerstlunch gehad. Komende vrijdag een borrel in het café waar we vaak heen gaan, omdat de eigenaren het hebben verkocht. Het is hun laatste dag.quote:Op woensdag 20 december 2023 20:17 schreef livelink het volgende:
[..]
Ik heb morgen een borrel op mijn werk (niet specifiek kerstborrel, maar de standaard maandelijkse domibo) en ze vroegen of we met foute kersttrui wilden komen. Die heb ik dus niet
Dit is wel een probaat afschrikwekkend middel tegen roofdieren in het kippenhokquote:Op woensdag 20 december 2023 20:16 schreef DJ11 het volgende:
Tijd voor Suus, zoals @:ToT zou zeggen:Susanne Sundfør - White Foxes
Er komt straks een verzoekje van MadMaster aan. En van Symph en Livelink staat er ook nog eentje van beiden op de rol.
Tja, ik niet dus. Voor kinderen is het wel leuk misschien.quote:Op woensdag 20 december 2023 20:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Echt, welke idioot bedenkt zoiets?
Wat is daar nou leuk aan? Geld uitgeven aan iets wat afschuwelijk is?
Vind ik ook hoor…quote:Op woensdag 20 december 2023 20:18 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Echt, welke idioot bedenkt zoiets?
Wat is daar nou leuk aan? Geld uitgeven aan iets wat afschuwelijk is?
quote:Op woensdag 20 december 2023 20:19 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Dit is wel een probaat afschrikwekkend middel tegen roofdieren in het kippenhok
Ik hoor toch liever ditquote:Op woensdag 20 december 2023 20:20 schreef DJ11 het volgende:
[..]Ik hoor haar toch wel graag zingen. Ze zingt ook op diverse nummers van Röyksopp.
Dan ga ik alvast naar buiten…quote:Op woensdag 20 december 2023 20:20 schreef DJ11 het volgende:
Liedje uit 2018. De zanger is lid van een muzikale familie. Wie vaker luistert en meeleest weet van wie dit de broer is...Tom Baxter - Cold
Hierna: een fraai verzoekje van MadMaster
Charlie toch?quote:Op woensdag 20 december 2023 20:20 schreef DJ11 het volgende:
Liedje uit 2018. De zanger is lid van een muzikale familie. Wie vaker luistert en meeleest weet van wie dit de broer is...Tom Baxter - Cold
Hierna: een fraai verzoekje van MadMaster
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |