quote:Op zaterdag 16 december 2023 00:01 schreef ACT-F het volgende:
[..]![]()
Ik herkende het gebouw direct![]()
https://www.google.com/ma(...)92!5m1!1e1?entry=ttu
Zo vaakquote:
Minder stoken klinkt goed. Zeker zodra die zon 's ochtends weer gewoon wat hoger aan de hemel staat kan ik heel erg profiteren van mooi warm weer.quote:Op zaterdag 16 december 2023 11:16 schreef DemonRage het volgende:
De verwachtingen van verschillende bronnen zijn heel divers de laatste tijd:
Severe-weather.eu: A Massive Heat Dome Develops over Europe, Spreading Significant Warmth over the Continent
Klinkt als minder stoken.
Er kunnen wel dagen bij zitten met hardnekkige mist en lage bewolking waar de zon nauwelijks doorheen prikt. En dan van die berichten dat houtkachels niet aan mogen omdat de rook blijft hangen. Van dat inversieweer en dan zitten we nog te kijken met nietszeggende temperaturen tussen 5°C en 10°C.
Persoonlijk vind ik januari en februari misschien wel ergerquote:
Moet ik me straks het hele jaar insmeren met zonnebrand om niet te verbranden. Nee dankje de koekoekquote:Op zaterdag 16 december 2023 16:36 schreef Nattekat het volgende:
Even gecheckt, op jouw locatie heb je gewoon daglengtes en zonsterkte die we hier begin oktober krijgen. Godverdomme wil ik ook
Smeer jij je in oktober nog in?quote:Op zaterdag 16 december 2023 18:57 schreef Haags het volgende:
[..]
Moet ik me straks het hele jaar insmeren met zonnebrand om niet te verbranden. Nee dankje de koekoek
In december hunkeren naar iets uit oktober. Je overdrijft wel een tikje hoor.quote:Op zaterdag 16 december 2023 16:36 schreef Nattekat het volgende:
Even gecheckt, op jouw locatie heb je gewoon daglengtes en zonsterkte die we hier begin oktober krijgen. Godverdomme wil ik ook
Ik verbrand als de neten zonder bescherming.quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:14 schreef dick_laurent het volgende:
[..]
Smeer jij je in oktober nog in?
Ben je een albino?
Vampier gespot!quote:Op zaterdag 16 december 2023 19:16 schreef Haags het volgende:
[..]
Ik verbrand als de neten zonder bescherming.
Oktober > decemberquote:Op zaterdag 16 december 2023 19:16 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
In december hunkeren naar iets uit oktober. Je overdrijft wel een tikje hoor.
December zit dichter op de lente en ZOMER.quote:
Heb je het nog droog gehad vandaag?quote:Op zaterdag 16 december 2023 18:56 schreef INViCTuS het volgende:
[..]
Persoonlijk vind ik januari en februari misschien wel erger
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |