Maar die van Muenster juist weer niet.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:31 schreef Dr_Flash het volgende:
als je rust wilt kun je het ook tussen kerst en O&N nog wel proberen. Vaak gaan ze in Duitsland door t/m 30-12.
Mensendieckquote:Op vrijdag 15 december 2023 14:24 schreef Lucky_Strike het volgende:
![]()
Kan thuiszorg niet helpen met douchen enzo? Misschien kan je een afspraak maken met je cesartherapeut om te bespreken hoe een en andere aan te pakken? Ik ga zelf regelmatig terug voor een herhalingsafspraak, ik blijk toch altijd weer details te zijn vergeten.
Er is geen verschil meer tussen mensendieck en cesar blijkbaar, het heet allemaal cesar tegenwoordig.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:46 schreef Blues het volgende:
[..]
Mensendieck![]()
Ik weet wat ik fout doe. Dingen schuin doen/pakken of draaien alleen met bovenlijf, schuin tillen![]()
Maar het is lastig om er steeds bij na te denken.
Heeft jouw aura nog zin om te werken? Dan kom ik hem met liefde ophalen.quote:
Mijn aura maakt lezen behoorlijk moeilijk en schittertquote:Op vrijdag 15 december 2023 14:52 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Heeft jouw aura nog zin om te werken? Dan kom ik hem met liefde ophalen.
Ai, migraine? Ook dat nogquote:Op vrijdag 15 december 2023 14:54 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Mijn aura maakt lezen behoorlijk moeilijk en schittert
Geen kleur. Cirkels van trilling met scherpe punten.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:53 schreef Blues het volgende:
[..]
Welke kleur is die op t moment?
Hoe gaat t verder met je
Nou ik zit mezelf standvastig te overtuigen DAT GWT HIERBIJ BLIJFT!quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:55 schreef Phaidra het volgende:
[..]
Ai, migraine? Ook dat nog. Lezen is wel een vereiste om mijn werk af te kunnen maken, sorry
.
Wel goed hoor!quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Er is geen verschil meer tussen mensendieck en cesar blijkbaar, het heet allemaal cesar tegenwoordig.
Is zeker lastig. Tijd nemen of iets in de juiste houding doen is soms gewoon niet mogelijk. Ik heb met mijn therapeut het hele gebouw door gesjouwd met matrassen en andere attributen om te simuleren hoe ik ook in lastige situaties lompe voorwerpen moet verplaatsen tijdens het klussen
Al eens in Bremen geweest? Vind ik mooier dan die in Osnabrück.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:05 schreef fietsie het volgende:
Zijn er hier kerstmarkt kenners ?
Ik overweeg naar Osnabruck te rijden, maar vind de rit (3 uur) wel echt de max.
Zijn er in Noord-Duitsland " betere " ?
Tweedelig systeem een optie? Dan kan die plak langer blijven zitten.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:50 schreef Blues het volgende:
@:Kaatje1
g voelt zich ietsje beter dan woensdag.
Alleen stomagebied waar elke dag die zak af en op moet wordt steeds roder. Dus daar komt nog iets voor via Buurtzorg. Het gat naar darm toe is ook erg rood, er zitten nog hechtingen in, huid is daar erg dun.
Ik denk zo maar dat dát gedoe nog het meeste tijd nodig gaat hebben om goed te helen.
Operatiewond (25 cm) daarnaast ziet er rustig uit op 1 klein rood plekje na.
Wat is er met aambeien ?quote:
Welke 'ene' ?quote:
Dat is ook het praktische van Cesar/ Mensendieck oefentherapie. Voluit.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:50 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Er is geen verschil meer tussen mensendieck en cesar blijkbaar, het heet allemaal cesar tegenwoordig.
Is zeker lastig. Tijd nemen of iets in de juiste houding doen is soms gewoon niet mogelijk. Ik heb met mijn therapeut het hele gebouw door gesjouwd met matrassen en andere attributen om te simuleren hoe ik ook in lastige situaties lompe voorwerpen moet verplaatsen tijdens het klussen
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Int kort: ALTIJD de voeten, de knieën, de navel en de neus in de richting van het werk.
Bij draaien: de voeten (optillen) in de richting van het werk.
Dat dreunt nog steeds in mijn hoofd als ik aan het aanrecht werk met een hoek van 90o.
Nieuw rijbewijs is binnen en gelijk ook de gebruikelijke primerabon ¤ 40, - ! en een doos met verrassing van de Bieb opgehaald aan de overkant.
Het klotst. Ws. appelsap 😇
Mn.X heeft ook een bedankje en een vvv bon. Pensionada en vrijwilligerswerk.
Nederland wordt in stand gehouden door vrijwilligers.![]()
@borisz wat een leuk en smaakvol restaurant in de stad en in een park.
Die had ik al opgeslagen voor eens, met mensen uit Vijfhuizen.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Waardeloos.quote:Op vrijdag 15 december 2023 14:54 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Mijn aura maakt lezen behoorlijk moeilijk en schittert
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🎶 🎶 🎶 😉
En anders maar niet. As het maar lekker is.quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:41 schreef Dr_Flash het volgende:
Ik heb ook een zak oliebollen nu. Is vast ergens goed voor
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:42 schreef AnneX het volgende:
@:Vanyel
Anders heb ik nog wat goede wensen voor je.
Uit de Buurtapp. QuoteZalig…SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🎶 🎶 🎶 😉![]()
Hal.le.lu.jah en dan niet die van Cohen.😎quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vooral de typering van zonnepanelen en trampolines 😂
Dat kan pas als opening geheeld is en definitieve vorm heeft vlgs buurtzorg? g heeft blijkbaar een diepliggende.quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:18 schreef Leintjeuh het volgende:
Tweedelig systeem een optie? Dan kan die plak langer blijven zitten.
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:42 schreef AnneX het volgende:
@:Vanyel
Anders heb ik nog wat goede wensen voor je.
Uit de Buurtapp. QuoteRilSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🎶 🎶 🎶 😉
Denk je dat ze dit ook mij zouden wensen? Het kindje Jezus en ik zijn geen echte mattiesOp 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:42 schreef AnneX het volgende:
@:Vanyel
Anders heb ik nog wat goede wensen voor je.
Uit de Buurtapp. QuoteRilSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.🎶 🎶 🎶 😉
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:58 schreef AnneX het volgende:
[..]
Hal.le.lu.jah en dan niet die van Cohen.😎
Lokaal nieuws heeft de krant gehaald.Wat een lief nieuwsSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vooral de typering van zonnepanelen en trampolines 😂Op 28 februari 2012 19:20 schreef lezzer en op 31 augustus 2013 21:27 schreef DancingPhoebe:Jezus, Vanyel, wat een fantastische tips geef jij toch altijd!
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:58 schreef AnneX het volgende:
[..]
Hal.le.lu.jah en dan niet die van Cohen.😎
Lokaal nieuws heeft de krant gehaald.Ik las het, fijn nieuws (krijg jij het nog drukker met lesgevenSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Vooral de typering van zonnepanelen en trampolines 😂![]()
Pfff ben bezig met het tuniek voor de trouwerij. Zit niet helemaal goed (mijn voorgevel is blijkbaar te kleindus er zitten wat rare plooien in). En de top onder het tuniek zit bij de hals ook niet echt goed, die "golft". Diep nadenken wat ik daar aan moet doen.
We have far more in common than that which devides us..
Voor mijn tijdquote:Op vrijdag 15 december 2023 14:38 schreef AnneX het volgende:
@:borisz @:Vlindertje89
Paul Litjens de Held, de strafcornerspecialist aller tijden RIP.
quote:Op vrijdag 15 december 2023 15:26 schreef AnneX het volgende:
@:borisz wat een leuk en smaakvol restaurant in de stad en in een park.
Die had ik al opgeslagen voor eens, met mensen uit Vijfhuizen.Je kan er nog eens gratis parkeren ookSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.. Waar kan dat nog in Amsterdam. We hadden die zaal voor ons zelf. Dat was perfect. Goed eten. We waren met 25. Na iedere gang ook een wissel zodat je niet de hele avond naast dezelfde mensen zit. Was goed zo
Daarnaast nog een voornamelijk Frysk kerstpakket gekregen en leuke envelop![]()
Staand eten kan alleen als je hapje voor hapje doet.
Vanmiddag nog een rondje Uithoorn gedaan.
winnaar wielerprono 2007 :) Last.FM
Jouw pa is t/o gestelde van g.quote:Op vrijdag 15 december 2023 16:49 schreef Cat-astrophe het volgende:
Kerststukje gefabriceerd. Best mooi geworden, al zeg ik het zelf. Dadelijk op de terugweg van ander bezoekje ophalen want op de fiets lukte dat niet echt.
Gesprekje gehad met pa. Want het filter tussen hoe hij zich mentaal voelt en hoe hij zich fysiek voelt lijkt weg te zijn.
Waardoor een man waar vanmorgen bij de huisarts fysiek geen gekke zaken werden gevonden (longen klonken gewoon goed, en er is voor de zekerheid bloed geprikt) en die op en neer is gewandeld naar ziekenhuis en apotheek, bij belangstellende telefoontjes begint met: ‘Het gaat slecht’. Zo gaan mensen wel denken dat je doodziek bent ja. En dat is gewoon niet zo. Heeft vanmiddag een minidutje gedaan, voor de rest gekletst, commentaar geleverd op onze kerstukjes, zette koffie, ruimde op etc.
Maar zijn hoofd kan er blijkbaar niet mee omgaan dat hij fysiek even een stuk minder fit is. En een nacht slecht slapen en liggen te piekeren over wat er aan de hand kan zijn lijkt haast een doodvonnis (mijn moeder ligt elke week nachten wakker, ik heb dat ook van tijd tot tijd…).
Huisarts pakt het wel goed op. Nu een week lichte doorslaapmedicatie en daarna weer consult. Of eerder, natuurlijk, als lijf raar gaat doen. Hopelijk gaat hoofd dan weer iets beter en anders moet hij daar maar eens over gaan babbelen.
ook niks te vroegquote:Op vrijdag 15 december 2023 18:19 schreef Clubsoda het volgende:
Wij pakken vrij spontaan morgen nog een kerstmarkt mee
We waren een paar weken geleden óók al, bij die ene kerstmarkt die toen al open wasquote:
ja ik had in Oslo 2 weken geleden ook al 2 kerstmarkten te pakkenquote:Op vrijdag 15 december 2023 18:29 schreef Clubsoda het volgende:
[..]
We waren een paar weken geleden óók al, bij die ene kerstmarkt die toen al open washet is ook een beetje een mijl op zeven met baby eigenlijk, maar goed. We vieren kerst dit jaar thuis
meestal zijn we in die periode in Duitsland en dus op de kerstmarkt te vinden.
Snap ikquote:Op vrijdag 15 december 2023 17:28 schreef Blues het volgende:
[..]
Jouw pa is t/o gestelde van g.
Die 'klinkt' aan de foon altijd goed en zegt altijd (nu zegt ie soms wel dat het niet zo heul goed gaat) ja gaat wel goed.
Verschillende artsen hebben vlgs mij daardoor niet goed door hem en zijn klachten doorgeprikt.
Uroloog zei tegen mij nadat ik huilend bij haar binnen kwam 2 weken voor operatie, ik heb 'm gebeld, maar hij klinkt goed en heeft geen koorts dus ik ga wel wat onderzoeken doen en verder liet ze het zo.
Paar dagen verder bracht ik m s avonds naar de spoed![]()
In t andere ziekenhuis lieten ze 'm na de koorts onder controle was ook naar huis gaan.![]()
Met als gevolg 2 wk later pas een OK die veel en veel eerder had moeten plaatsvinden. Dankzij de interventie van 1 arts die eindelijk door zijn 'het gaat wel' doorbrak op basis van dossier.
Ik ben er nog boos om.
En dit heeft niks met je Pa te maken, ik liep ff leeg![]()
![]()
Jaaaquote:Op vrijdag 15 december 2023 18:55 schreef Dr_Flash het volgende:
komen er nou rendieren uit jouw kat z'n kont Cat?![]()
Waar?quote:Op vrijdag 15 december 2023 19:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
Jaaa![]()
Mijn kerst-UI nog nooit gezien?
Ik heb er ook eentje met kat en Candy cane, maar die kan alleen in de 18+ sectie![]()
Tevens net nog een adventskalender besteld… maar 39,90 voor zo’n 20 full-size Rituals produkten plus wat kaarsjes was een te goede deal om te laten liggen
Jawel, maar ik had even zin in een wat luchtiger onderwerpquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
Jaaa![]()
Mijn kerst-UI nog nooit gezien?
Volgens mij ben jij zo gewend geraakt (verwend geraakt) door g.'s kookkunsten dat je nu uit pure nood zelf lekker bent gaan koken, of heb ik het mis? Ziet er goed uit in elk geval!quote:
quote:
Daar! Cat-astrophe in FEE / Adventskalenders 2023quote:Op vrijdag 15 december 2023 19:17 schreef Leintjeuh het volgende:
[..]
Ja! Ik vraag dit voor een vriendin
Dit had mijn post kunnen zijn…quote:Op vrijdag 15 december 2023 19:23 schreef sigme het volgende:
Ik wou even een uurtje werken maar struikelde natuurlijk eerst over verse mailtjes waarvan er eentje dan gelijk een compleet uur opvrat omdat de inhoud niet onweersproken kon blijven.
Dus een uur verder, weer eens een hoop waarheid verkondigd en nog geen bal productie geleverd. Lang leve de ICT hiephipehoeré!
Ah, dit zijn precies producten die ik niet gebruik, toch maar skippenquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:26 schreef Cat-astrophe het volgende:
[..]
[..]
Daar! Cat-astrophe in FEE / Adventskalenders 2023
(Omdat ook cute verhaaltje over een van mijn katten)
Drank reeds aangerukt hier, chocolade souffle staat in de oven (van de Lidl, niks zelf gemaaktquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:25 schreef sigme het volgende:
En nu heb ik geen zin meer. In werk. Pffffffffff.
Drank! Bier! Tetten!
Hmpf. Nou ja, poes op schoot is ook mooi. Liefste is op pad dus dat met die drank wordt ook niks. En tetten heb ik zelf dus hmpf.
Ik dacht eerst dat het de afkorting voor Dortmund was, maar dat leek me toch wel wat langquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:40 schreef Dr_Flash het volgende:
Op naar DRTvoor in ieder geval de rest van de avond en het beste deel van de komende weken
Ik snapte m ook nietquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:47 schreef Morgane89 het volgende:
[..]
Ik dacht eerst dat het de afkorting voor Dortmund was, maar dat leek me toch wel wat langdaarna viel het kwartje pas met wat je nog meer had gepost
Ik ben atheïst, misschien verklaart dat het…quote:Op vrijdag 15 december 2023 19:57 schreef AnneX het volgende:
[..]
Euh, das katholiek. Dit is gristelijk, hervormd.: hallelujah 😇
ja ja Chat GPT is ook ECHT mijn vriend nu hoorquote:Op vrijdag 15 december 2023 14:30 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Verplichte stukjes schrijven is dan weer iets wat je prima aan ChatGPT kunt overlaten.
Is goed hoor.quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:00 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Ik ben atheïst, misschien verklaart dat het…
quote:Op vrijdag 15 december 2023 19:12 schreef Cat-astrophe het volgende:
Jaaa![]()
Mijn kerst-UI nog nooit gezien?
Ik heb er ook eentje met kat en Candy cane, maar die kan alleen in de 18+ sectie![]()
Het juiste woord is verwend geraaktquote:Op vrijdag 15 december 2023 19:21 schreef sigme het volgende:
[..]
Volgens mij ben jij zo gewend geraakt (verwend geraakt) door g.'s kookkunsten dat je nu uit pure nood zelf lekker bent gaan koken, of heb ik het mis? Ziet er goed uit in elk geval!
Die ken ik dan weer wel…quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:12 schreef Vanyel het volgende:
[..]
Is goed hoor.
Zalig keersmis en ene goeie roetsj
top!quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:23 schreef Blues het volgende:
[..]
Het juiste woord is verwend geraaktEn ja! Ben al een tijdje vanalles aan het uitproberen. Vind het ook wel zen en vind dat wij, nu g nog niet kookt, ook goed en lekker motte ete!
Ze is niet met pensioenquote:Op vrijdag 15 december 2023 20:31 schreef Ole het volgende:
Herkenbaar bij mijn ma. Heeft ook altijd gewerkt en gezorgd. Na haar pensioen kreeg ze plezier in koken.
Staat er ook echt iets 'over jullie'?quote:
Hier volledig mee eensquote:Op vrijdag 15 december 2023 20:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Staat er ook echt iets 'over jullie'?
Ik heb echt teringschurft aan websites met een about us en dan gaat komt er een lap marketingproza en weet je nog niks over de mensen en meestal ook niks over het bedrijf. Wat van mij ook wel mag ontbreken, maar maak dan geen 'over ons'.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like
Er zijn ook verbazingwekkend veel bedrijven die niet eens uit kunnen leggen wat ze als bedrijf nou echt doen. Enorm irritant inderdaad.quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Staat er ook echt iets 'over jullie'?
Ik heb echt teringschurft aan websites met een about us en dan gaat komt er een lap marketingproza en weet je nog niks over de mensen en meestal ook niks over het bedrijf. Wat van mij ook wel mag ontbreken, maar maak dan geen 'over ons'.
Merkte ik inderdaad wel eens bij solliciteren. Dan schreef ik op een functie maar geen flauw idee wat het product of dienst wasquote:Op vrijdag 15 december 2023 20:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Er zijn ook verbazingwekkend veel bedrijven die niet eens uit kunnen leggen wat ze als bedrijf nou echt doen. Enorm irritant inderdaad.
quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:20 schreef Molo het volgende:
'Met Westmalle Dubbel in je glaasje, voel je snel weer een heel baasje'
er staat waar de naam vandaan komt, wi de oprichter is ( ik ) en een beetje over mijn verleden, dan een FAQ voor als je vragen hebt en waarom je met ons wil werken ( onze waardes etc).quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:44 schreef sigme het volgende:
[..]
Staat er ook echt iets 'over jullie'?
Ik heb echt teringschurft aan websites met een about us en dan gaat komt er een lap marketingproza en weet je nog niks over de mensen en meestal ook niks over het bedrijf. Wat van mij ook wel mag ontbreken, maar maak dan geen 'over ons'.
mja, DAT staat dan weer op de "services" pagina(s)quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:56 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Er zijn ook verbazingwekkend veel bedrijven die niet eens uit kunnen leggen wat ze als bedrijf nou echt doen. Enorm irritant inderdaad.
Ook op je homepage hoop ikquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:16 schreef Barreltje het volgende:
[..]
mja, DAT staat dan weer op de "services" pagina(s)
Oh schat toch. Dat gaat echt niet helemaal goed daar. Je zorgt voor iedereen maar niet voor jezelf.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:17 schreef Yinny het volgende:
Hoi!
Iets te veel hooi op mijn vork genomen deze week...
Dinsdag gesprek met Arbo arts. Heel begripvol (itt mijn manager) en ze wacht wel af tot ik met psycholoog aan de slag ben gegaan. Dat was fijn.
Woensdagochtend afgesproken met een vriendin in Dordrecht voor ontbijt/thee/gebak en later poffertjes. Heel leuk zaakje met fijn personeel voor het eerste en een oubollig zaakje voor de poffertjes. Compleet met treintjes en vliegtuigjes als kerstversiering .
In de middag naar het verrukkelijke kinderbakshow met kind en buurmeisje (mocht iemand gratis meenemen). Rutger en Mark deden het heel leuk. Jammer dat de zaal nog niet voor de helft gevuld was. Voor kind maar een kinderbakboek gekocht (want ik heb alle boeken van Rutger al).
Donderdag heb ik na kind naar school brengen, boodschappen gedaan. Om 10 uur met moeders uit de klas thee drinken. Even langs de markt voor eieren en kaas. Thuis soep maken voor herstellende vriendin. Kind uit school halen. Ik deed mee met pakketjes maken voor vluchtelingen kinderen (een rugtas met wat speel- en/of leerwerkjes). Die moest ik nog maken. Toen soep weggebracht, pakketjes weggebracht, kind naar sportles, onderweg nog een pakketje ophalen, thuis koken en toen zat ik er doorheen. Na kind naar bed brengen, ben ik zelf in slaap gevallen en na 10 minuten weer wakker geworden. Vannacht niet lekker geslapen, piekeren...
En vanochtend bij brood smeren kon ik de boter niet vinden in de koelkast... bijna janken...pffff, ik herken mezelf niet...
Welkom pagina.quote:
Juist consultancy is gevoelig voor onduidelijkheden. Terwijl het volgens mij meestal niet veel anders is dan: wij adviseren u bij problemen/kwesties X, Y en Z.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:21 schreef Barreltje het volgende:
[..]
Welkom pagina.![]()
Het is een consultancy buro wat verschillende diensten aanbiedt.. maar wel een goed punt om dat in 3 regels uit te proberen te leggen
Over morgen (wat je elders schreef), maak je daar niet druk om.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:17 schreef Yinny het volgende:
Hoi!
Iets te veel hooi op mijn vork genomen deze week...
Nee.. ik weet blues niet..quote:
Teveel hooi herkendquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:17 schreef Yinny het volgende:
Hoi!
Iets te veel hooi op mijn vork genomen deze week...
Dinsdag gesprek met Arbo arts. Heel begripvol (itt mijn manager) en ze wacht wel af tot ik met psycholoog aan de slag ben gegaan. Dat was fijn.
Woensdagochtend afgesproken met een vriendin in Dordrecht voor ontbijt/thee/gebak en later poffertjes. Heel leuk zaakje met fijn personeel voor het eerste en een oubollig zaakje voor de poffertjes. Compleet met treintjes en vliegtuigjes als kerstversiering .
In de middag naar het verrukkelijke kinderbakshow met kind en buurmeisje (mocht iemand gratis meenemen). Rutger en Mark deden het heel leuk. Jammer dat de zaal nog niet voor de helft gevuld was. Voor kind maar een kinderbakboek gekocht (want ik heb alle boeken van Rutger al).
Donderdag heb ik na kind naar school brengen, boodschappen gedaan. Om 10 uur met moeders uit de klas thee drinken. Even langs de markt voor eieren en kaas. Thuis soep maken voor herstellende vriendin. Kind uit school halen. Ik deed mee met pakketjes maken voor vluchtelingen kinderen (een rugtas met wat speel- en/of leerwerkjes). Die moest ik nog maken. Toen soep weggebracht, pakketjes weggebracht, kind naar sportles, onderweg nog een pakketje ophalen, thuis koken en toen zat ik er doorheen. Na kind naar bed brengen, ben ik zelf in slaap gevallen en na 10 minuten weer wakker geworden. Vannacht niet lekker geslapen, piekeren...
En vanochtend bij brood smeren kon ik de boter niet vinden in de koelkast... bijna janken...pffff, ik herken mezelf niet...
Gaan jullie m Petri noemen?quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:35 schreef Jan_Onderwater het volgende:
In ander nieuws, zondag halen wij onze bevrijde laboratorium beagle af.
Ik máák dat plezierquote:Op vrijdag 15 december 2023 20:31 schreef Ole het volgende:
Herkenbaar bij mijn ma. Heeft ook altijd gewerkt en gezorgd. Na haar pensioen kreeg ze plezier in koken.
Veel plezier met het beestje, maar bevrijdt in de zin van?quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:35 schreef Jan_Onderwater het volgende:
In ander nieuws, zondag halen wij onze bevrijde laboratorium beagle af.
Robert Bunsenquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:46 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Erlen Meijer is wat meer chique…
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |