Omdat je een biertje drinkt?quote:Op vrijdag 15 december 2023 20:34 schreef D. het volgende:
*neerploft
*met bier
*zich nu al schuldig voelt
Uhuquote:
Mja, dat probeerde ik mezelf ook wijs te maken, daarom heb ik 'm ook geopendquote:Je mag gerust van het leven genieten hoor.
Zorgelijk dit eigenlijk wel. Jij stelt alcohol gelijk aan van het leven genieten.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:25 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Omdat je een biertje drinkt?
Je mag gerust van het leven genieten hoor.
Zorgelijk is mensen een schuldcomplex aanpraten over normale dingenquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:27 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zorgelijk dit eigenlijk wel. Jij stelt alcohol gelijk aan van het leven genieten.
Alsof dat zonder niet kan
Tuurlijkquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:27 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zorgelijk dit eigenlijk wel. Jij stelt alcohol gelijk aan van het leven genieten.
Alsof dat zonder niet kan
Zit te verzinnen van wie die 'reclame' was.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:28 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Zorgelijk is mensen een schuldcomplex aanpraten over normale dingen
Begrijp je nu ff niet.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:37 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Zit te verzinnen van wie die 'reclame' was.
Tijdje terug een heel aantal van dat soort dingen.
Zal wel de bond tegen alcohol zijn ofzo
Was een tijdje terug zo'n informatieblok op tv.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:40 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Begrijp je nu ff niet.
Ah, op die fiets.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:41 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Was een tijdje terug zo'n informatieblok op tv.
Waarin knalhard werd gezegd dat je alcohol niet aan leuke dingen mag koppelen. Want dat is slecht voor je
Dit was altijd, alcohol bad.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:43 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ah, op die fiets.
Voor mij zit de key in "Té" oftewel gedrag... maar verder, have fun!
Laat ik duidelijk zijn, té is nooit goed. Verder gun ik iedereen zijn/haar passie, kick, drug, sexuele afwijking, alcohol, moestuin, vertinte prijs keu rozet verzameling en een brazilian landingsbaan.
Maar trek een on ontdekte stam uit de jungl;e en wat blijkt: Ze hebben wat lekkers te drinken, te roken... en te likken
Oh, pas op met die stam uit de jungle.quote:Op vrijdag 15 december 2023 21:43 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ah, op die fiets.
Voor mij zit de key in "Té" oftewel gedrag... maar verder, have fun!
Laat ik duidelijk zijn, té is nooit goed. Verder gun ik iedereen zijn/haar passie, kick, drug, sexuele afwijking, alcohol, moestuin, vertinte prijs keu rozet verzameling en een brazilian landingsbaan.
Maar trek een on on-ontdekte stam uit de jungle en wat blijkt: Ze hebben wat lekkers te drinken, te roken... en te likken
Komt zij de wereld redden?quote:
Dat denk je, maar steeds is er de laatste jaren weer iets waardoor het weer wat slechter gaatquote:Op vrijdag 15 december 2023 21:56 schreef Gast_op_Afstand_GOA het volgende:
[..]
Ik hoop het!
Kan iig nooit slechter gaan dan nu
Bad?quote:
I like badquote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |