Dit had ik in al die ellende helemaal gemistquote:Fourteen children aged 12 to 15 were killed in in Israel in rocket strikes launched from Gaza, not at massacre sites in southern Israeli communities.
Te vinden in de links in mijn post maar hier nogmaalsquote:
Artikel bevat ook de berichtgeving die aanvankelijk door de Israelische regering de wereld in werd geholpen ter vergelijking:quote:According to sources including Israel's National Insurance Institute, kibbutz leaders and the police, on October 7 one baby was murdered, 10-month-old Mila Cohen. She was killed with her father, Ohad, on Kibbutz Be'eri.
Maakt de opmerking niet minder wanstaltig, zeker gezien in het licht van de afschuwelijk sadistische misdaden van Hamas, mensen die grappen maken over Joden en ovens, ach ik kan er geen traan om laten.quote:Op vrijdag 8 december 2023 14:03 schreef moby_jones het volgende:
[..]
In tegenstelling tot de dood van deze man bestaat de dood van die baby helemaal niet
quote:Op vrijdag 8 december 2023 14:41 schreef moby_jones het volgende:
[..]
Te vinden in de links in mijn post maar hier nogmaals
[..]
Artikel bevat ook de berichtgeving die aanvankelijk door de Israelische regering de wereld in werd geholpen ter vergelijking:
[ twitter ]
https://www.timesofisrael(...)ctims-we-know-about/quote:Partial data by Hebrew media covering the civilians — killed by thousands of invading terrorists and by some of the thousands of rockets fired that day at Israeli cities — reveals that they include two infants, 12 other children under the age of 10, 36 civilians aged 10-19, and 25 elderly people over the age of 80, accounting for 75 of the 764 civilians.
Argh nee dit is nog ergerquote:
Nee hoor, het heeft niets met 'straffen' te maken. De leveringen zijn gericht aan de Palestijnse burgers, dat de Palestijnse terroristen van Hamas (wat laten we niet vergeten ook gewoon Palestijnse burgers zijn) alles kapen kunnen degenen die het leveren niets aan doen. Je probeert nu de bestuurlijke verantwoordelijk voor de Palestijnen bij derden te leggen. Hamas is verantwoordelijk voor hun eigen burgers, niet Israël of andere partijen.quote:Op donderdag 7 december 2023 22:41 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Omdat Hamas steelt krijgt de burgers dan ook maar niks? Omdat toen jij kind was jouw asociale egoïstische broer stiekem koekjes stal, kreeg jij van je ouders ook maar niks meer? Dit slaat nergens op.
En dan ook nog het bericht dat Hamas al twee jaar aan het voorbereiden zou zijn geweest en zogenaamd voor meer dan een jaar aan voedsel, water en voorraden in al die tunnels zou hebben liggen en toch niet te duperen was....
Het was gewoon de Palestijn straffen. Iedereen weet het en de een vindt iets van die tactiek en de ander vindt het fantastisch slim van IDF. Geniet er gewoon van in plaats van zo'n ridicule daarom te verzinnen.
Zij geven niets om die mensen, waar vervolgens Israël de schuld van krijgt. Dit weten we helaas.quote:Op vrijdag 8 december 2023 11:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Ik geef gewoon de beste oplossing: Hamas accepteert hun verlies. Hoeven ze niet eens allemaal voor de 72 maagden te gaan. Gewoon de rest van hun leven in een cel. Maar: daarmee redden ze de onschuldige burgers.
Wat vind je belangrijker? Dat Hamas kan blijven bestaan of dat de onschuldige palestijnse kindertjes niet in zo'n oorlogsgebied opgeoeien, hongerig en zonder medicijnen?
Dat was denk ik een andere tijd. Ik kan je garanderen dat op menig universiteit in het Westen en dan helemaal binnen de sociale en geesteswetenschappen, dit soort woke schreeuwers behoorlijk wat macht en invloed hebben weten te vergaren.quote:Op vrijdag 8 december 2023 11:46 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Wat het ergste is aan dit soort filmpjes, is dat door het gebrek aan tegengas (of minstens zo hysterisch geschreeuw terug) deze gekken bevestigd worden in hun idee dat ze alle recht hebben om hun punt op te dringen. Ze zien het als legitimering dat het een Goede Zaak is. Dat er geen vergelijkbare intimidatie plaatsvindt vanuit de andere hoek zien ze ook als zwakte, als argument dat die hoek geen punt heeft.
Toen ik -lang geleden- op de uni zat zouden we zo'n debiel vierkant uitgelachen hebben en waarschijnlijk even het lokaal uitgezet hebben.
En ook hier is het theoretische gedrocht van intersectionaliteit weer de boosdoener. Volgens dat gedachtegoed zijn mensen van kleur en mensen die als LHBTQ kunnen worden gecategoriseerd structurele slachtoffers van het systeem en Joden niet, die hebben zelfs privileges en eigenlijk te veel institutionele macht.quote:
Het zoveelste voorbeeld van de barbaarse Palestijnse cultuur. Gewoon doodleuk de spot drijven met het martelen van baby's, maar tegelijkertijd de medelijden willen als je zelf met een bombardement te maken krijgt. Het is verschrikkelijk hypocriet.quote:
En mensen blijven het maar raar vinden dat steeds meer Europeanen een halt willen op de enorme influx van kansenparels uit Islamtische landen. Deze mensen zijn bijna eigenhandig de grootste reden achter de aanhoudende terroristische dreigingen in het Westen sinds enkele decennia.quote:Op vrijdag 8 december 2023 13:01 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Gewoon met een grote boog om alle moslim achtige figuren heen lopen dan is er niets aan de hand 👍
Je draait. Je zei:quote:Op vrijdag 8 december 2023 15:48 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Nee hoor, het heeft niets met 'straffen' te maken. De leveringen zijn gericht aan de Palestijnse burgers, dat de Palestijnse terroristen van Hamas (wat laten we niet vergeten ook gewoon Palestijnse burgers zijn) alles kapen kunnen degenen die het leveren niets aan doen. Je probeert nu de bestuurlijke verantwoordelijk voor de Palestijnen bij derden te leggen. Hamas is verantwoordelijk voor hun eigen burgers, niet Israël of andere partijen.
Nopequote:Op vrijdag 8 december 2023 14:25 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Dat tolletje
Ben ik de enige met dat hysterische South Park-liedje in mijn hoofd nu?
Er is een gezegde 'don't bite the hand that feeds you'quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Je draait. Je zei:
Hamas kaapt veel leveringen toch wel, hier zijn ook gewoon beelden van. Daarom is Israël terughoudend geweest met het toestaan van deze leveringen,
Dat is gewoon nonsens. De grens werd niet vier weken dichtgehouden omdat Israël dat stelen vervelend vindt en er komt altijd een deel aan en dat zou t doel moeten zijn.
Dat de plaatselijke autoriteiten voor de bevolking moet zorgen klopt, dat betwist geen mens. Israël moet niks tenzij Israël alle grenzen sluit dan zijn zij de enige partij die een beetje mee moet meebewegen. Dat begrijp jij ook wel
Israël voedt Gaza niet, ze beheersen de grenzenquote:Op vrijdag 8 december 2023 16:13 schreef Molo het volgende:
[..]
Er is een gezegde 'don't bite the hand that feeds you'
Dit is wel even meer dan bijten, domme evil rukkers
Wanstaltelijke tweet. Niets menselijks is de Palestijn vreemd. Net zoals dat bij ‘de andere partij’ ook zo isquote:Op vrijdag 8 december 2023 15:59 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Het zoveelste voorbeeld van de barbaarse Palestijnse cultuur. Gewoon doodleuk de spot drijven met het martelen van baby's, maar tegelijkertijd de medelijden willen als je zelf met een bombardement te maken krijgt. Het is verschrikkelijk hypocriet.
Ja en waarom beveiligen ze de grenzen? Preciesquote:Op vrijdag 8 december 2023 16:23 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Israël voedt Gaza niet, ze beheersen de grenzen
Die mensen moeten ook vervolgd worden daarvoor, gruweldaden zijn ook van Israëlische kant vreselijk en verdienen vervolgingquote:Op vrijdag 8 december 2023 16:25 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wanstaltelijke tweet. Niets menselijks is de Palestijn vreemd. Net zoals dat bij ‘de andere partij’ ook zo is
Ben is Minister van Nationale Veiligheid van Israël
[ twitter ]
Het is veelzeggend dat je een fragment van 2015 erbij moet zoeken. Het is ook een uitstekend voorbeeld tussen de 'norm' en de uitzondering. Wat binnen de Palestijnse cultuur de norm is, vormt bij de Israëliër de absolute uitzondering en voorbehouden aan dwaze Kahanisten of een groepering zoals de Hilltop Youth. Kortom, de morele equivalent die je zoekt, is er gewoon niet.quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:25 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Wanstaltelijke tweet. Niets menselijks is de Palestijn vreemd. Net zoals dat bij ‘de andere partij’ ook zo is
Ben is Minister van Nationale Veiligheid van Israël
[ twitter ]
Dat gebeurd dan ook gewoon. Genoeg radicalen van de Hilltop Youth hebben Shin Bet al achter zich aangekregen of zitten in de gevangenis. Dit waar radicalisme en terrorisme binnen Palestijnse samenleving gevierd wordt. Slacht je een paar mensen van de andere partij dan ben je daar een held en geen crimineel.quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:41 schreef Molo het volgende:
[..]
Die mensen moeten ook vervolgd worden daarvoor, gruweldaden zijn ook van Israëlische kant vreselijk en verdienen vervolging
Heb niet de indruk dat Israël nou alleen maar heel rechtvaardig hiermee omgaat, gezien het de kolonisten ook toch echt nog veel ruimte heeft gegeven/geeftquote:Op vrijdag 8 december 2023 16:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat gebeurd dan ook gewoon. Genoeg radicalen van de Hilltop Youth hebben Shin Bet al achter zich aangekregen of zitten in de gevangenis. Dit waar radicalisme en terrorisme binnen Palestijnse samenleving gevierd wordt. Slacht je een paar mensen van de andere partij dan ben je daar een held en geen crimineel.
De realiteit is dat de gradaties en bredere normen en waarden in beide samenlevingen het gewoon een totaal onvergelijkbare situatie maken. Mensen wijzen graag naar de een klein radicaal deel van de Israëlische kolonisten op de Westoever om op die manier te kunnen doen alsof er sprake is van een morele equivalent. Maar dat is niet zo, het betreft een valse vergelijking.quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:49 schreef Molo het volgende:
[..]
Heb niet de indruk dat Israël nou alleen maar heel rechtvaardig hiermee omgaat, gezien het de kolonisten ook toch echt nog veel ruimte heeft gegeven/geeft
Ik vind de vergelijkingen steeds wel vermoeiend. Het is toch geen ok iets van Palestijnse kant als het in Israël ook gebeurd is. Dat was meer mijn punt.
Net zo min als burgers afmaken niet ok is om je politieke vrijheid als groep te gaan proberen te verkrijgen
Yep, mee eensquote:Op vrijdag 8 december 2023 16:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat de gradaties en bredere normen en waarden in beide samenlevingen het gewoon een totaal onvergelijkbare situatie maken. Mensen wijzen graag naar de een klein radicaal deel van de Israëlische kolonisten op de Westoever om op die manier te kunnen doen alsof er sprake is van een morele equivalent. Maar dat is niet zo, het betreft een valse vergelijking.
Het is ongeveer hetzelfde als zeggen dat er in Amerika regelmatig schietpartijen zijn, maar er in Nederland ook schietpartijen voorkomen en dat daarom Amerika en Nederland hetzelfde zijn als het gaat om schietpartijen.
Zou het kunnen dat het niet allemaal Hamas strijders zijn.quote:Op vrijdag 8 december 2023 17:02 schreef HowardRoark het volgende:
Bijzonder weer, je verwacht het niet.
[ twitter ]
Ik ben benieuwd wat je theorie is wat dit soort mensen dan tussen de Hamas terroristen doen die zich over hebben gegeven.quote:Op vrijdag 8 december 2023 17:05 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Zou het kunnen dat het niet allemaal Hamas strijders zijn.
quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:46 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Dat gebeurd dan ook gewoon. Genoeg radicalen van de Hilltop Youth hebben Shin Bet al achter zich aangekregen of zitten in de gevangenis. Dit waar radicalisme en terrorisme binnen Palestijnse samenleving gevierd wordt. Slacht je een paar mensen van de andere partij dan ben je daar een held en geen crimineel.
Je hebt het telkens over de Hilltop Youth maar het is de IDF die veruit het meeste geweld toepast aan Israëlische kant. Zolang je niet doorhebt of accepteert dat een aanzienlijk deel van het geweld van de IDF niet gerechtvaardigd is zal dit altijd een blinde vlek blijven en zie je niet de hoeveelheid aan geweld van Israëlische kant in vergeijking met de Palestijnen.quote:Op vrijdag 8 december 2023 16:56 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
De realiteit is dat de gradaties en bredere normen en waarden in beide samenlevingen het gewoon een totaal onvergelijkbare situatie maken. Mensen wijzen graag naar de een klein radicaal deel van de Israëlische kolonisten op de Westoever om op die manier te kunnen doen alsof er sprake is van een morele equivalent. Maar dat is niet zo, het betreft een valse vergelijking.
Het is ongeveer hetzelfde als zeggen dat er in Amerika regelmatig schietpartijen zijn, maar er in Nederland ook schietpartijen voorkomen en dat daarom Amerika en Nederland hetzelfde zijn als het gaat om schietpartijen.
Oke ik geloof deze twitteraar op z'n mooie ogenquote:Op vrijdag 8 december 2023 17:14 schreef HowardRoark het volgende:
[..]
Ik ben benieuwd wat je theorie is wat dit soort mensen dan tussen de Hamas terroristen doen die zich over hebben gegeven.
Als je al 2 maanden lang 12 uur per dag israel shilled ga je er vanzelf in gelovenquote:Op vrijdag 8 december 2023 17:15 schreef Ronald-Koeman het volgende:
[..]
[..]
Je hebt het telkens over de Hilltop Youth maar het is de IDF die veruit het meeste geweld toepast aan Israëlische kant. Zolang je niet doorhebt of accepteert dat een aanzienlijk deel van het geweld van de IDF niet gerechtvaardigd is zal dit altijd een blinde vlek blijven en zie je niet de hoeveelheid aan geweld van Israëlische kant in vergeijking met de Palestijnen.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |