Als er een stel agressieve poldertokkies de KOZP mensen van de weg proberen te rijden, dan zul je Sodemieters hier ook horen zeggen dat KOZP het er zelf naar gemaakt heeft hoor, en dat ze gewoon weg hadden moeten blijven. In dat opzicht is hij volledig consistent. Hell, ik zag laatst zelfs nog een post van hem in het Palestina - Israël topic, dat die Palestijnen het er gewoon zelf naar gemaakt hebben.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:31 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Je moet KOZP eens de weg blokkeren. Dan staan ze ter linkerzijde te schreeuwen tot ze een ons wegen.
Precies. Zeer spijtig om te zien dat wat men van het slachtoffer vindt, het oordeel over de strafbare handeling zó enorm kleurt.quote:Terwijl hier precies hetzelfde aan de hand is. Met geweld een ander de uitoefening van zijn grondrechten proberen te verhinderen.
En dat de minister van V&J er daadwerkelijk iets mee deed, is voor jou geen teken dat er dus daadwerkelijk iets aan de hand was waar de politie bij in had moeten ingrijpen?quote:Op woensdag 6 december 2023 20:33 schreef inslagenreuring het volgende:
[..]
Het was inderdaad dermate ingrijpend dat de politie pas iets deed toen de minister belde namens powned
Nee, dit gaat puur om nieuwsgierigheid en ordinaire gluurdrang en oordeelszucht. Het overleeft niet zo lang als er vervelende dingen gebeuren en dan houdt zeker niet iedereen zijn mond.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:30 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Geef dan openbaarheid van zaken.
Zeg dan gewoon dat het een besloten buurtseksfeest is voor volwassenen. Daar ligt niemand wakker van, dat gebeurt vrijwel overal wel in Nederland. Van foute huisfeestjes tot parenclubs langs de autoweg.
Of zouden op dat eiland toch door de jaren heen misstanden gebeurt zijn die ophef kunnen veroorzaken en daardoor binnenshuis moeten blijven?
Zie je? Die vermoedens krijgt men als ze zo dom geheimzinnig blijven doen.
En dat rechtvaardigt geweld van de orde 'een auto van de weg rijden'?quote:Op woensdag 6 december 2023 20:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, dit gaat puur om nieuwsgierigheid en ordinaire gluurdrang en oordeelszucht. Het overleeft niet zo lang als er vervelende dingen gebeuren en dan houdt zeker niet iedereen zijn mond.
Als ik een feest geef wordt er ook niet gefilmd, komt er ook niemand binnen die nieuwsgierig is naar hoe wij feestvieren. Het is niet neutraal, het is niet dat wat je filmt intact blijft bij het filmen. Het is gebruiken en met schade achterlaten.
Is ook geen probleem als dat vrijwillig gebeurt en alles meerderjarig.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:25 schreef PzKpfw het volgende:
Sowieso dat hier dingen gebeuren die niet helemaal in de haak zijn of waar ze zich enigszins voor schamen. Want als je niets te verbergen hebt reageer je niet collectief zo semi-agressief. Dan had iemand wel even globaal het hoe en wat van dit gebruik beschreven en was het mysterieuze er ook wel weer af en daarmee gelijk ook niet meer interessant voor journalistiek.
Naar aanleiding van dit hele gebeuren heb ik er juist wat over proberen te vinden en dan kom je van alles tegen natuurlijk. Dat de vrouwen vanaf een bepaald tijdstip worden 'opgesloten' in aangewezen huizen en dat ze klappen krijgen als ze buitenkomen. Dat de mannen eerst verkleed door de straten lopen en daarna die huizen binnengaan. Het hele gebeuren zou iets met het 'testen' van de vruchtbaarheid van de vrouwen te maken hebben. Oudere inwoners die ook aangaven er niet meer aan mee te doen omdat ze er te oud voor zijn. Dat riekt naar een of andere eiland-orgie waarvan ik het dan wel weer zou begrijpen dat men daar geen buitenstaanders bij wil hebben.
Bovendien heeft ook Weltschmerz gewoon pers te dulden als hij zijn verjaardagsfeestje viert op het plein. Anders moet hij het achter de voordeur doen. Dan heb je een andere situatie.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:39 schreef probeer het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt geweld van de orde 'een auto van de weg rijden'?
Wat staat hier dan weerquote:Op woensdag 6 december 2023 18:22 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
"Handen af van onze journalisten!"
En daar ben ik het helemaal mee eens hoor, maar deze dingen gebeuren gewoon. Vroeg of laat krijg je een keer klappen. Zo werkt het gewoon in de wereld. Ik kan wel constant hetzelfde riedeltje herhalen van dat het verwerpelijk is, maar dat veranderd niks aan de situatie.
Ik heb wel eens een eilander gedate, die beweerde ook zoiets van die strekking. Ik vraag me wel af hoe 'vrijwillig' zoiets is in die eilandcultuur.quote:
Poging tot doodslag zou betekenen dat er geprobeerd is om iemand opzettelijk om het leven te brengen. Ik zie in het verhaal niks terug dat daarop duidt.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:28 schreef probeer het volgende:
[..]
Met meerdere autos, die powned auto van de weg proberen te rijden? En jij blijft bij een of andere vergelijking over 'een klap krijgen in het lokale sportcafe'?
Laat je hier nou niet je (imo terechte, want het is gewoon een kutomroep) hekel aan powned de boel flink kleuren?
Misschien moet ze eens zo kordaat reageren bij serieuze zaken.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:38 schreef probeer het volgende:
[..]
En dat de minister van V&J er daadwerkelijk iets mee deed, is voor jou geen teken dat er dus daadwerkelijk iets aan de hand was waar de politie bij in had moeten ingrijpen?
Je kan Dilan voor elke scheet wakker bellen, en dan reageert ook zij totaal overtrokken?
Klopt.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:41 schreef trein2000 het volgende:
[..]
Bovendien heeft ook Weltschmerz gewoon pers te dulden als hij zijn verjaardagsfeestje viert op het plein. Anders moet hij het achter de voordeur doen. Dan heb je een andere situatie.
Uh ja dat is erg. Aangezien Ameland van Nederland is en de Nederlandse wetten daar gelden. Misbruik bijvoorbeeld is niet toegestaan.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:27 schreef Cyan9 het volgende:
Is dat erg? Moeten we als buitenstaanders er meteen maar vanuit gaan dat er dingen gebeuren die niet in de haak zijn?
Waarom zouden ze openheid van zaken moeten geven? Dat vind ik zo’n onzin. Ze willen deze traditie voor zichzelf houden zonder buitenstaanders. Ik geef ze daar groot gelijk in. Voor je het weet wordt het een soort carnaval zuipfeest.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:30 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Geef dan openbaarheid van zaken.
Zeg dan gewoon dat het een besloten buurtseksfeest is voor volwassenen. Daar ligt niemand wakker van, dat gebeurt vrijwel overal wel in Nederland. Van foute huisfeestjes tot parenclubs langs de autoweg.
Of zouden op dat eiland toch door de jaren heen misstanden gebeurt zijn die ophef kunnen veroorzaken en daardoor binnenshuis moeten blijven?
Zie je? Die vermoedens krijgt men als ze zo dom geheimzinnig blijven doen.
Voorwaardelijke opzet zit je redelijk snel aan bij opzettelijke aanrijdingen. Zeker als dat op snelheid gebeurt.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:42 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Poging tot doodslag zou betekenen dat er geprobeerd is om iemand opzettelijk om het leven te brengen. Ik zie in het verhaal niks terug dat daarop duidt.
De vergelijking ging erom dat het ontegenzeggelijk fout is wat die eilanders gedaan hebben, maar dat die lui van Powned hadden kunnen weten dat dit niet toegelaten zou worden. Ik krijg het idee dat jij denkt dat ik sympathie voor de daders heb, of dat ik het probeer goed te praten of te bagatelliseren. Dat is niet zo.
Misschien ook niet meer zo hoog opgeven over fascisten danquote:Op woensdag 6 december 2023 20:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Uh ja dat is erg. Aangezien Ameland van Nederland is en de Nederlandse wetten daar gelden. Misbruik bijvoorbeeld is niet toegestaan.
En meteen er vanuit gaan dat dingen niet in de haak zijn? Nou misschien niet meteen, maar de vergaande methodes om dat feest buiten zicht te houden zijn toch wel verdacht.
Nou ja, zelfs onder twee ogen krijg ik het er niet uitgepraat. Het lijkt alsof ze het echt ook zo vinden.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:14 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
"Twee dagen in het jaar zijn de mannen de baas!"
Ik heb zo'n vermoeden dat vrouwen dat eerder gedwongen moeten tolereren in plaats van dat ze dat zelf een leuk spel vinden.
quote:Op woensdag 6 december 2023 20:42 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
Poging tot doodslag zou betekenen dat er geprobeerd is om iemand opzettelijk om het leven te brengen. Ik zie in het verhaal niks terug dat daarop duidt.
De vergelijking ging erom dat het ontegenzeggelijk fout is wat die eilanders gedaan hebben, maar dat die lui van Powned hadden kunnen weten dat dit niet toegelaten zou worden.
Jij denkt dus niet dat een auto van de weg proberen te rijden, er toe kan leiden dat diens inzittenden om het leven komen? Lever dan alsjeblieft je rijbewijs in.quote:https://www.advocaat-verk(...)-verkeer-art-287-sr/
Van doodslag in het verkeer is alleen sprake als het rijgedrag van de bestuurder zodanig is geweest dat aangenomen kan worden dat hij welbewust de aanmerkelijke kans op de koop heeft toegenomen dat een ander gedood zou kunnen worden. Alleen dan is voldaan aan het vereiste van voorwaardelijk opzet op de dood van de ander. Doodslag is strafbaar gesteld in artikel 287 Sr.
Dan moet je dat wellicht ook niet doen. Met je 'in een kroeg klappen krijgen omdat je iemands moeder een hoer noemt'.quote:Ik krijg het idee dat jij denkt dat ik sympathie voor de daders heb, of dat ik het probeer goed te praten of te bagatelliseren. Dat is niet zo.
Als we het er over eens zijn dat Powned daar niks te zoeken heeft lijkt me de proportionaliteitsvraag niet zo interessant meer.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:39 schreef probeer het volgende:
[..]
En dat rechtvaardigt geweld van de orde 'een auto van de weg rijden'?
Hoezo zou je in Nederland niet op de openbare weg mogen zijn?quote:Op woensdag 6 december 2023 20:47 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als we het er over eens zijn dat Powned daar niks te zoeken heeft lijkt me de proportionaliteitsvraag niet zo interessant meer.
Wat wil je hier nu mee zeggen? Als er wantoestanden plaats vinden moeten we dat maar negeren want het feest moet en zal overleven?quote:Op woensdag 6 december 2023 20:38 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Nee, dit gaat puur om nieuwsgierigheid en ordinaire gluurdrang en oordeelszucht. Het overleeft niet zo lang als er vervelende dingen gebeuren en dan houdt zeker niet iedereen zijn mond.
Als ik een feest geef wordt er ook niet gefilmd, komt er ook niemand binnen die nieuwsgierig is naar hoe wij feestvieren. Het is niet neutraal, het is niet dat wat je filmt intact blijft bij het filmen. Het is gebruiken en met schade achterlaten.
Die mag je me uitleggen.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:47 schreef Weltschmerz het volgende:
[..]
Als we het er over eens zijn dat Powned daar niks te zoeken heeft lijkt me de proportionaliteitsvraag niet zo interessant meer.
Ik stel nergens dat de Nederlandse wetten niet op Ameland gelden en ook nergens dat misbruik waar dan ook is toegestaan. Zoals ik in m'n eerste reactie ook al zei, het geweld tegen journalisten en het gedrag van de politie is niet ok.quote:Op woensdag 6 december 2023 20:42 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Uh ja dat is erg. Aangezien Ameland van Nederland is en de Nederlandse wetten daar gelden. Misbruik bijvoorbeeld is niet toegestaan.
En meteen er vanuit gaan dat dingen niet in de haak zijn? Nou misschien niet meteen, maar de vergaande methodes om dat feest buiten zicht te houden zijn toch wel verdacht.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |