Welke gezinnen bedoel je precies Gia, graag wat specificeren?quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:04 schreef Gia het volgende:
[..]
Maar het is toch evident dat door deze gezinnen de gemiddelde levensstandaard naar beneden gaat.
Gezinnen waar vader geen Nederlands spreekt en daardoor een baantje met minimumloon heeft en moeder de zorg heeft voor de 6 kinderen.quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:34 schreef Fretwork het volgende:
[..]
Welke gezinnen bedoel je precies Gia, graag wat specificeren?
quote:Op dinsdag 28 november 2023 14:38 schreef capricia het volgende:
Verzin een onderschrift:
[ afbeelding ]
'Ga nu heen tot de kudde'
Dat lijkt me een gigantische groep inderdaad. Het lek is boven.quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Gezinnen waar vader geen Nederlands spreekt en daardoor een baantje met minimumloon heeft en moeder de zorg heeft voor de 6 kinderen.
Met de uitslag van de briefstemmen (https://www.denhaag.nl/nl(...)stembureau-den-haag/) is te volledige voorlopige uitslag bekend. Hij is nog op geen enkele website verwerkt, maar als ik zelf ga rekenen lijkt het erop alsof de SP hun restzetel verliest en de laatste 2 restzetels naar GL/PvdA en D66 gaan. GL/PvdA eindigt dan op 25, D66 op 10 en de SP op 4quote:Op vrijdag 24 november 2023 16:00 schreef GlennQuagmire het volgende:
De restzetelverdeling gaat wellicht ook nog wel verschuiven. https://wiekrijgtderestzetel.nl/index.html laat zien dat de laatste restzetel nu naar D66 gaat, maar GL/PvdA en PVV hoeven maar iets van terrein te winnen en zij krijgen die. De SP is ook nog niet zeker van hun 5de zetel, die hebben ze maar net binnen. Van Amsterdam moet nog 15% van de stemmen binnenkomen, Amsterdam is 33% GL/PvdA, D66 en PVV hebben 9,9% resp. 9,5%. SP zelfs maar 3%. Ik zie het zomaar gebeuren dat GL/PvdA nog een zetel wint en de SP er een verliest.
Over wat voor aantallen gaat dit concreet?quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:36 schreef Gia het volgende:
[..]
Gezinnen waar vader geen Nederlands spreekt en daardoor een baantje met minimumloon heeft en moeder de zorg heeft voor de 6 kinderen.
Zullen er niet zoveel zijn. Er zijn rond de 50.000 moeders met zes kinderen of meer. Het overgrote deel daarvan woont in de Bible belt.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:06 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Over wat voor aantallen gaat dit concreet?
En dan klagen over "klimaatdrammers". Alsof het zelf geen migratiedrammers zijn.quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:52 schreef Fretwork het volgende:
Het gemakzucht waarmee ook hier elke discussie naar een discussie over migratie getrokken wordt, zonder enige bron of standhoudende onderbouwing te geven, is wel weer treffend hoor.
Oh, het zijn ook klimaatdrammers maar dan wel anti-drammers want godbeterhet dat ze 30 seconden korter douchen, hun wereld stort dan in heb ik begrepen.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:30 schreef Tijn het volgende:
[..]
En dan klagen over "klimaatdrammers". Alsof het zelf geen migratiedrammers zijn.
En het restant dus boven, onder en naast Gia.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:22 schreef Jaeger85 het volgende:
[..]
Zullen er niet zoveel zijn. Er zijn rond de 50.000 moeders met zes kinderen of meer. Het overgrote deel daarvan woont in de Bible belt.
Wat 'constructief links' naar 35 zetels brengt. Ik blijf erbij dat we daar uiteindelijk toch weer op gaan terugvallen.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:03 schreef GlennQuagmire het volgende:
[..]
Met de uitslag van de briefstemmen (https://www.denhaag.nl/nl(...)stembureau-den-haag/) is te volledige voorlopige uitslag bekend. Hij is nog op geen enkele website verwerkt, maar als ik zelf ga rekenen lijkt het erop alsof de SP hun restzetel verliest en de laatste 2 restzetels naar GL/PvdA en D66 gaan. GL/PvdA eindigt dan op 25, D66 op 10 en de SP op 4
Voorlopig is dat nog lang niet aan de orde, eerst is rechts aan zet.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:04 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Wat 'constructief links' naar 35 zetels brengt. Ik blijf erbij dat we daar uiteindelijk toch weer op gaan terugvallen.
Soms is het verdomde lastig een positief mensbeeld te houden met zo ontzettend veel kortzichtigheid en egocentrisme overal.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:03 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Oh, het zijn ook klimaatdrammers maar dan wel anti-drammers want godbeterhet dat ze 30 seconden korter douchen, hun wereld stort dan in heb ik begrepen.
Ondertussen niet door hebben dat klimaatverandering, juist veroorzaakt in het Westen, miljoenen mensen op de vlucht doet slaan en guess what, die komen hierheen.
Zal best maar ik zie het wel gebeuren.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Voorlopig is dat nog lang niet aan de orde, eerst is rechts aan zet.
Ik zou niet weten waarom de PVV er niet met NSC en VVD uit kan komen. Lijkt me het meest voor de hand liggend met deze uitslag.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:07 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zal best maar ik zie het wel gebeuren.
Als er nu verkiezingen komen dan haalt PVV samen met NSC de meerderheidquote:Op dinsdag 28 november 2023 18:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Voorlopig is dat nog lang niet aan de orde, eerst is rechts aan zet.
quote:Noodopvang 142 euro per dag per persoon
Asielsector peperduur: hotel Kijkduin topje van de ijsberg
EMILE KOSSEN
De kosten van de asielopvang zijn in een jaar tijd meer dan verdubbeld naar 1.5 miljard euro, meldt het COA. Een van de redenen: noodopvang zoals het hotel in Kijkduin waar tijdelijk 120 asielzoekers verblijven.
Dat peperdure hotel is slechts het topje van de ijsberg.
Ik heb dat al heel lang geleden opgegeven.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:06 schreef Perrin het volgende:
[..]
Soms is het verdomde lastig een positief mensbeeld te houden met zo ontzettend veel kortzichtigheid en egocentrisme overal.
Uiteraard maar de kans dat rechts in staat zal zijn om iets werkbaars te formeren is niet zo groot. Vanuit die kennis kan het best aantrekkelijk worden om de terugvaloptie te zijn.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:05 schreef Tijger_m het volgende:
[..]
Voorlopig is dat nog lang niet aan de orde, eerst is rechts aan zet.
Omdat de NSC eigenlijk heel weinig raakvlakken heeft met de PVV bijvoorbeeld en ook de VVD heeft er eigenlijk maar weinig.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:07 schreef Tijn het volgende:
[..]
Ik zou niet weten waarom de PVV er niet met NSC en VVD uit kan komen. Lijkt me het meest voor de hand liggend met deze uitslag.
Die lulverhalen kennen we nu wel, een paar maanden geleden hadden BBB en Omtzigt een absolute meerderheid.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:07 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
Als er nu verkiezingen komen dan haalt PVV samen met NSC de meerderheid
https://www.telegraaf.nl/(...)topje-van-de-ijsberg
[..]
De partijleiding van de VVD lijkt (in tegenstelling tot de kiezers) best wel weer bereid tot een dealtje met de PVDA. Zie Nijpels.quote:Op dinsdag 28 november 2023 18:10 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Uiteraard maar de kans dat rechts in staat zal zijn om iets werkbaars te formeren is niet zo groot. Vanuit die kennis kan het best aantrekkelijk worden om de terugvaloptie te zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |