Het is niet zozeer de grens dicht, maar zorgen dat de aanzuigende werking om hier te komen stopt. Een flinke versobering is hier op zijn plaats. Dat is hier ook door anderen al geopperd.quote:Op maandag 11 december 2023 13:28 schreef KaheemSaid het volgende:
[..]
TAKE BACK CONTROL.
In 2019, het jaar voor de Brexit, was de netto instroom 212.000 in Groot Brittannië, in 2022 was de netto instroom 606.000. Maar in het nieuws hebben ze het graag over de bijna 46.000 boat immigrants. Lekker zand in de ogen strooien net als de VVD.
Maar voor alle grenzen dicht roepers. Als het UK, ondanks haar geografische voordeel, niet lukt. Waarom zouden wij het dan wel kunnen en hoe zien jullie die grens voor je?
Gewoon laten werken en in ruil daarvoor krijgen ze onderdak en een paar maaltijden in het AZC. Als het ze niet bevalt dan rotten ze maar op naar een ander land.quote:Op maandag 11 december 2023 13:01 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
gaan ze dan ook een BSN nummer krijgen?
heeft men dan ook recht op WW ?
De mensen op de bootjes krijgenquote:Op maandag 11 december 2023 13:32 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Het is niet zozeer de grens dicht, maar zorgen dat de aanzuigende werking om hier te komen stopt. Een flinke versobering is hier op zijn plaats. Dat is hier ook door anderen al geopperd.
Grenzen dicht is onmogelijk. Betere grensbewaking wel.
Niet jokken. Dat is al lang niet meer het geval.quote:Op maandag 11 december 2023 13:08 schreef ReplaR het volgende:
[..]
En het stiekeme is, we worden helemaal niet zoveel ouder dan eerst maar er is veel minder kindersterfte wat de gemiddelde levensverwachting heeft verhoogd.
mooi is dat he, maar niet in de opgekochtte stront weilanden gaan bouwen he>>quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:10 schreef Gehrman het volgende:
[ twitter ]
Daklozen krijgen tentjes. Nep-vluchtelingen uit Afrika en het MO hotels en cruiseschepen.
Nederland is inderdaad knettergek, maar niet om de redenen die jij telkens noemt.quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:22 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
mooi is dat he, maar niet in de opgekochtte stront weilanden gaan bouwen he>>
Nederland is knettergek
quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:10 schreef Gehrman het volgende:
[ twitter ]
Daklozen krijgen tentjes. Nep-vluchtelingen uit Afrika en het MO hotels en cruiseschepen.
quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:31 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Nederland is inderdaad knettergek, maar niet om de redenen die jij telkens noemt.
.quote:Daklozen krijgen tentjes. Nep-vluchtelingen uit Afrika en het MO hotels en cruiseschepen
De overheid doet haar best, maar kan het allemaal niet meer aan. Wie had ook kunnen weten dat we woningen nodig hebben?quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:37 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
[..]
[..]
.
jij vind dat normaal, tot de dag komt dat je zelf in een tentje slaapt voor het stadhuis
Regeren is vooruit kijken. De overheid had dit in kunnen calculeren.quote:Op dinsdag 12 december 2023 08:46 schreef grrrrg het volgende:
[..]
De overheid doet haar best, maar kan het allemaal niet meer aan. Wie had ook kunnen weten dat we woningen nodig hebben?
Dat zeg je nu wel, maar waarom werden woningbouwverenigingen gedwongen om sociale huurwoningen te verkopen dan? En tijdelijke huurcontracten werken dan toch niet?quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:14 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Regeren is vooruit kijken. De overheid had dit in kunnen calculeren.
Omdat de overheid haar best niet deed.quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:24 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Dat zeg je nu wel, maar waarom werden woningbouwverenigingen gedwongen om sociale huurwoningen te verkopen dan? En tijdelijke huurcontracten werken dan toch niet?
we hebbenaltijd woningen bnodig , kleinere gezinenn, groter willen wonen, afbraaak ga zo maar doorquote:Op dinsdag 12 december 2023 08:46 schreef grrrrg het volgende:
[..]
De overheid doet haar best, maar kan het allemaal niet meer aan. Wie had ook kunnen weten dat we woningen nodig hebben?
Maar de markt moet dit toch oplossen?quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:30 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Omdat de overheid haar best niet deed.
Aan goedkope woningen valt geen droog brood te verdienen voor projectontwikkelaars. En het dure segment is onbereikbaar voor de grootste groep dus levert voor de doorstroming op de woningmarkt ook geen zak op.quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:43 schreef grrrrg het volgende:
[..]
Maar de markt moet dit toch oplossen?
men moet weer in weilanden gaan bouwen, net als vroeger, er komen er zat leeg nu, ze hoeven niet overal natuur van te makenquote:Op dinsdag 12 december 2023 09:46 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Aan goedkope woningen valt geen droog brood te verdienen voor projectontwikkelaars. En het dure segment is onbereikbaar voor de grootste groep dus levert voor de doorstroming op de woningmarkt ook geen zak op.
De overheid doet en deed vast haar best, maar heeft geen lange termijnvisie. Het is opportunisme, populisme en de waan van de dag. Vandaag een beetje winst pakken, ook al levert je dat morgen een groot probleem op.quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:30 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Omdat de overheid haar best niet deed.
Hoezo een dip in het aantal asielzoekers? We hebben een asielrecht om naast enkele politieke persoonlijke vervolgde vluchtelingen een plotselinge instroom van oorlogsvluchtelingen en dergelijke van een wettelijk kader te voorzien, zoals bijvoorbeeld bij de Hongaren in '56.quote:Op dinsdag 12 december 2023 10:41 schreef Sodemieters het volgende:
[..]
De overheid doet en deed vast haar best, maar heeft geen lange termijnvisie. Het is opportunisme, populisme en de waan van de dag. Vandaag een beetje winst pakken, ook al levert je dat morgen een groot probleem op.
Is er een dip in het aantal asielzoekers? Dan sluiten we AZC's, stoten het vastgoed af, ontslaan het personeel. Want we willen kosten besparen en een kleinere overheid. Stijgt het aantal asielzoekers vervolgens, dan zijn we allemaal heel erg verbaasd dat we onvoldoende opvangplekken hebben, er geen personeel te vinden is, etc.
Meer meer meerquote:Op dinsdag 12 december 2023 08:10 schreef Gehrman het volgende:
[ twitter ]
Daklozen krijgen tentjes. Nep-vluchtelingen uit Afrika en het MO hotels en cruiseschepen.
Dit kan toch niet als een verrassing komen? Het COA heeft geen baat bij slechte publiciteit, de politie mag niet eens ingrijpen en de politiek interesseert het geen zak, die zijn nog steeds verbolgen over het feit dat Wilders 37 zetels haalde.quote:Op dinsdag 12 december 2023 12:50 schreef Qarrad het volgende:
Bericht van een beveiliger in Ter Apel. Ik vind het tegelijk niet onverwacht wat hij vertelt en wel schokkend op welke schaal we belazerd worden zonder consequenties. Tussen dat rovende tuig zitten trouwens ook nog normale gezinnen die wél recht hebben op opvang en menselijkheid, even naast alle overlast en middelen die het de Nederlandse staat kost. Om te janken.
Tja, mocht dit inderdaad allemaal waar zijn is het niet eens meer iets waar we van moeten opkijken. Het is echt een optelsom van als eerste slecht beleid, onnodige internationale verdragen en te veel activistische mensen bij organisaties zoals het COA.quote:Op dinsdag 12 december 2023 12:50 schreef Qarrad het volgende:
Bericht van een beveiliger in Ter Apel. Ik vind het tegelijk niet onverwacht wat hij vertelt en wel schokkend op welke schaal we belazerd worden zonder consequenties. Tussen dat rovende tuig zitten trouwens ook nog normale gezinnen die wél recht hebben op opvang en menselijkheid, even naast alle overlast en middelen die het de Nederlandse staat kost. Om te janken.
Helaas hebben we de afgelopen 13 jaar kabinetten gehad die dachten dat regeren vooruitschuiven was.quote:Op dinsdag 12 december 2023 09:14 schreef TheStigsDutchCousin het volgende:
[..]
Regeren is vooruit kijken. De overheid had dit in kunnen calculeren.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |