nou, dat is wel een vergaande uitspraakquote:Op maandag 27 november 2023 13:46 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Die meid zit gewoon totaal met zichzelf in de knoop, daar gaan psychologen nog een gigantische kluif aan hebben. Ook veel te rationeel denkend en zichzelf niet kunnen overgeven aan iemand anders.
Richard heeft een eigen bedrijf en wil in Slowakije blijven en dat ze komt. Hij kan ook wel (mee)betalenquote:Op maandag 27 november 2023 14:20 schreef PietjePuk2000 het volgende:
Kost trouwens ook nog klauwen met geld lijkt me, al dat heen en weer gereis. Kan zo'n Robin als single (waarschijnlijk geen eigen huis) zomaar 40 keer heen en weer vliegen per jaar betalen? Zijn ook nog best ingewikkelde vragen.
Ik denk bij mezelf echt: wat doe je jezelf aan?
Niet voor pietje puk..quote:Op dinsdag 28 november 2023 16:24 schreef kikkerrrtje het volgende:
[..]
nou, dat is wel een vergaande uitspraak
Nou, ongehinderd door enige kennis van zaken zo'n diagnose neerplempen is wel redelijk vergaand.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zo vergaand is het toch ook helemaal niet? Wat zeg ik verkeerd?
Heel speculatief. Jasmijn viel niet (genoeg) op Haico. Dat maakt haar nog geen psychisch wrak.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:18 schreef PietjePuk2000 het volgende:
[..]
Zo vergaand is het toch ook helemaal niet? Wat zeg ik verkeerd?
Ik interpreteerde het wel als ophalen in NLquote:Op maandag 27 november 2023 19:15 schreef Tuinfluitert het volgende:
[..]
Ja, na jouw post, ik ook.
Luchthaven naar Horne Oresany – Bratislava zo'n 63,4 km.
En die andere 925 kilometers per vliegtuig , trein etc Nederland- Horne Oresany – Bratislava.
Zo vatte ik het ook op.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:22 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik interpreteerde het wel als ophalen in NLEn ik zie hem er nog voor aan ook om dat een keer te doen. Al is het wel héél ver.
Ik zag meer een probleem dat ze niet zichzelf kon zijn, niet op haar gemak raakte. Dat ze langs elkaar heen praatten. Er bleef een spanning hangen van het verkeerde soort. Dat heb je met sommige mensen, jammer als het net je crush/soulmate/boer is.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:21 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Heel speculatief. Jasmijn viel niet (genoeg) op Haico. Dat maakt haar nog geen psychisch wrak.
quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:22 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Ik interpreteerde het wel als ophalen in NLEn ik zie hem er nog voor aan ook om dat een keer te doen. Al is het wel héél ver.
Daar heeft hij met zijn bedrijf toch helemaal geen tijd voor?quote:
Zeker was en bleef ze ongemakkelijk. Waarom, dat weten we niet.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:30 schreef loveli het volgende:
[..]
Ik zag meer een probleem dat ze niet zichzelf kon zijn, niet op haar gemak raakte. Dat ze langs elkaar heen praatten. Er bleef een spanning hangen van het verkeerde soort. Dat heb je met sommige mensen, jammer als het net je crush/soulmate/boer is.
Hij heeft toch personeel waardoor hij prima één of twee dagen gemist kan worden? Hij heeft het ook soms over weekendjes weg in de Karpaten.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
[..]
Daar heeft hij met zijn bedrijf toch helemaal geen tijd voor?
Je doet toch liever iets anders met de tijd die je samen hebt dan uren en uren en uren in de auto zitten.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:39 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Hij heeft toch personeel waardoor hij prima één of twee dagen gemist kan worden? Hij heeft het ook soms over weekendjes weg in de Karpaten.
En hij heeft geen veebedrijf waarbij hij iedere dag aanwezig moet zijn voor de koeien. Het gewas groeit ook wel als hij eventjes niet aanwezig is.
En je vergeet nog één belangrijke factor: een verliefde boer. Ik zie hem wel zo gek zijn hoor
Mwah, ik denk dat dat wel meevalt.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:37 schreef Lienekien het volgende:
[..]
[..]
Daar heeft hij met zijn bedrijf toch helemaal geen tijd voor?
Is geen straf toch? Met iemand die je heel leuk vindt 1.000 km in de auto zitten?quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je doet toch liever iets anders met de tijd die je samen hebt dan uren en uren en uren in de auto zitten.
Om je geliefde op te halenquote:Op dinsdag 28 november 2023 17:42 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Je doet toch liever iets anders met de tijd die je samen hebt dan uren en uren en uren in de auto zitten.
Moet ik nou herhalen wat ik al zei? Dat ik me wel leukere dingen kan voorstellen?quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:44 schreef Leandra het volgende:
[..]
Is geen straf toch? Met iemand die je heel leuk vindt 1.000 km in de auto zitten?
Alleen de heenweg alleen is misschien vervelender, maar ook dat zou ik geen straf vinden
En dan ook nog twee keer dat kuteind weer in je eentje.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:45 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Om je geliefde op te halenEn om op de terugweg dezelfde tijd sámen in de auto te zitten
Ik ook niet. Dus hoe dat een argument is.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:47 schreef Leandra het volgende:
Half NL zit iedere zomer met het hele gezin in en sleurhut achter de auto (daaaaag snelheid) bijna de helft verder in de auto om in Zuid-Frankrijk te komen.
Daar moet ik dan weer niet aan denken
Misschien met de auto heen en met het vliegtuig terug? Dan hoeft hij maar één keer alleenquote:Op dinsdag 28 november 2023 17:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En dan ook nog twee keer dat kuteind weer in je eentje.
Nou. Geweldig.
Alleen naar Italië rijden zou ik dan weer geen punt vinden, pik ik man en kind wel op van een Italiaans vliegveldquote:Op dinsdag 28 november 2023 17:48 schreef Lienekien het volgende:
[..]
Ik ook niet. Dus hoe dat een argument is.
Hij zei niet dat hij haar ook weer thuisbrachtquote:Op dinsdag 28 november 2023 17:46 schreef Lienekien het volgende:
[..]
En dan ook nog twee keer dat kuteind weer in je eentje.
Nou. Geweldig.
Hij is dan twee dagen kwijt om haar op te halen.quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:50 schreef Leandra het volgende:
[..]
Misschien met de auto heen en met het vliegtuig terug? Dan hoeft hij maar één keer alleen
En tsja, sommige mensen zouden dat nou eenmaal niet zo'n punt vinden.
quote:Op dinsdag 28 november 2023 17:52 schreef Postbus100 het volgende:
[..]
Hij zei niet dat hij haar ook weer thuisbracht
#TeamLeandra
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |