abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
pi_211717964
Garmin zei dat er een training van 2 uur noodzakelijk was. Gezien het weer wel een flinke demotivatie factor is en er vlakbij een evenement was die ook een halve marathon op het programma had. 1+1=2

Ingeschreven voor de Gaasterlan Run 2023, in het startvak zag ik dat er ook nog pacers waren die op 2 uur zouden lopen. Helemaal perfect. Eerste 16 km erachter kunnen hangen en daarna iets kunnen versnellen om op 1:58:16 onder de finish boog door te komen (Volgens mij niet gecertificeerd dus geen pr in mijn boekje). Pacers nog even bedankt na de finish, want die liepen wel heel mooi op schema.

Echt een top organisatie; overzichtelijk & duidelijk. Veel vrijwilligers langs de route ook.

Consistency is key indeed, op het gemakje gelopen op pr niveau. Op naar de CPC.
Trek eens aan mijn vinger?
Een open deur vraagt nu eenmaal om ingeschopt te worden.
pi_211719864
Twee hardlopers Linschotenloop geschept, bestuurder staande gehouden

quote:
Linschoten - Twee deelnemers van de Linschotenloop zijn tijdens de halve marathon aangereden door een auto. De bestuurder van de auto is staande gehouden. De politie doet onderzoek, maar gaat uit van een ongeval. De twee hardlopers zijn met letsel naar het ziekenhuis gebracht.

De voorzitter van de Linschotenloop, Evert Dijkslag, spreekt van een doemscenario. "Je werkt het hele jaar keihard met zoveel vrijwilligers en dan kan er een persoon niet heel even wachten."

De politie benadrukt dat het over de oorzaak van het ongeluk nog niks kan zeggen en onderzoek doet. "Of het opzettelijk was, of een defect van de auto, dat weten we nog niet", laat een woordvoerder van de politie weten.

Het ongeluk gebeurde bij de Toeristische Overstap Plaats aan de Engherzandweg, vlakbij het Linschoterbos. De hardlopers van de halve marathon waren een half uur eerder aan de wedstrijd begonnen. Volgens Dijkslag waren veel lopers in shock en twijfelden of ze de wedstrijd voort moesten zetten.

Naast de twee hardlopers is ook hun team uit de wedstrijd gestapt. De Linschotenloop kon doorgaan, "maar de energie is er volledig uit", baalt de organisator.

https://www.rtvutrecht.nl(...)der-staande-gehouden
pi_211725374
Ja jongens, ik had me zo voorgenomen met de feestdagen gewoon te gaan lopen, gooit mijn lichaam daar ineens roet in het eten. Al een paar dagen dikke snotter, hoest en pijnlijke longen. Ik hoop morgen weer flink beter dat ik deze kerst toch nog weer een rustig rondje kan doen.

Ik zat er zo lekker in. Kggg. :(
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_211729339
MOOD

  zondag 24 december 2023 @ 16:27:02 #180
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_211730819
quote:
0s.gif Op zaterdag 23 december 2023 19:30 schreef Nober het volgende:
Twee hardlopers Linschotenloop geschept, bestuurder staande gehouden
[..]

Djiez :{ lijkt me enorm schrikken. Heb slechts bij twee evenementen gehad dat het verkeer langs me raasde (Two rivers marathon en Marathon Cyprus) en me dat toch wel bevreesde, maar als je echt geschept wordt, schrik je je helemaal de tyfus. Of erger :/
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  zondag 24 december 2023 @ 16:28:08 #181
11091 SEMTEX
Mevr. Hoe-die-nie
pi_211730832
Heb me ingeschreven voor de Nacht van Groningen trouwens. Dat wordt de 40e halve marathon en daar wilde ik iets bijzonders van maken. https://www.nachtvangroningen.nl/

[ Bericht 2% gewijzigd door SEMTEX op 24-12-2023 17:38:51 ]
Kierkegaard: Life Can Only Be Understood Backwards, But It Must Be Lived Forwards
  FOK!-Schrikkelbaas zondag 24 december 2023 @ 21:35:33 #182
1972 Swetsenegger
Egocentrische Narcist
pi_211733680
Nog steeds mensen in dit topic die ik ken van toen ik zelf nog liep :)
pi_211734182
Morgenvroeg al 12°C en gevoelstemperatuur van 10°C met W3! #singlettenweer

quote:
2s.gif Op zondag 24 december 2023 16:27 schreef SEMTEX het volgende:

[..]
Djiez :{ lijkt me enorm schrikken. Heb slechts bij twee evenementen gehad dat het verkeer langs me raasde (Two rivers marathon en Marathon Cyprus) en me dat toch wel bevreesde, maar als je echt geschept wordt, schrik je je helemaal de tyfus. Of erger :/
In Eindhoven wel iemand die overstak met fiets in de hand maar dat lukte net. Snap het ook wel als je al de hele dag hardlopers voorbij ziet komen en je toch echt ergens naartoe moet.
  zondag 24 december 2023 @ 23:00:30 #184
12958 BOKA
Kung Pow!
pi_211735020
quote:
2s.gif Op zondag 24 december 2023 16:28 schreef SEMTEX het volgende:
Heb me ingeschreven voor de Nacht van Groningen trouwens. Dat wordt de 40e halve marathon en daar wilde ik iets bijzonders van maken. https://www.nachtvangroningen.nl/
Ziet er tof uit! Helaas tijdens carnaval..
Doctor Doom, A Man Of Science Doesn't Believe In Jesus, Why The Fuck Do You!?!
pi_211739271
quote:
0s.gif Op zondag 24 december 2023 22:05 schreef Nober het volgende:
Morgenvroeg al 12°C en gevoelstemperatuur van 10°C met W3! #singlettenweer
Regen. :')

Wel wezen lopen uiteindelijk.

[ Bericht 3% gewijzigd door #ANONIEM op 25-12-2023 23:16:35 ]
pi_211759274
Ik zet de kerstmuts op en ga ook een rondje. Beter iets in de benen dan niet he. :Y
Morgen ben ik vast weer mezelf.
pi_211760235
Heb vanmorgen een 7km gedaan, nog drie dit jaar.
pi_211760732
Dat waren de moeilijkste 3 km ooit. Hardslag ging supersnel omhoog en nu lood in mn benen. Ik ben duidelijk nog niet helemaal fit. Hopelijk voelt het snel weer relaxter.
Morgen ben ik vast weer mezelf.
  dinsdag 26 december 2023 @ 17:49:24 #189
13456 AchJa
Shut up!!!
pi_211766084
Je kan meedoen aan het EK in Brussel 2025 aan de recreatieve loop

Inschrijving geopend.
https://brusselsleuven2025.com/nl/
https://leuven.be/european-running-championships

quote:
Op zaterdag 12 en zondag 13 april 2025 vormen Brussel en Leuven het decor voor de gloednieuwe European Running Championships. Voor het eerst is er een officieel Europees Kampioenschap open voor iedereen. Je loopt dus zelf mee in de race waar er om de medailles wordt gestreden. Een unieke manier om een topsportevenement van binnen mee te maken. Naast de mythische 42,195 km krijgen ook de halve marathon en 10 km een eigen EK.
pi_211766145
Toch maar niet voor de kerstcross gegaan en zelf een rondje van 8km door Madestein/Ockenburgh gerend. Het was echt heerlijk vanochtend in het zonnetje voordat hij weer verdween. Echt heerlijk rustig gelopen en geouwehoerd en dan alsnog met wat foto's en even twijfelen over paadjes met 6.14min/km eindigen.

Heb hier vroeger zelf 7 jaar gewoond, maar omdat ik toen niet hardlopen eigenlijk ook niet die paadjes daar uitgeprobeerd, en er waren veel anderen op de been die allemaal ook vrolijk hallo zeiden O+

Morgen weer terug naar Portugal (en de regen daar) en klaar zijn voor onze dorps 10KM. Voelt een beetje wel alsof we "back in business" zijn nu! Hoera!

Doei.
  dinsdag 26 december 2023 @ 23:09:09 #192
12958 BOKA
Kung Pow!
pi_211767773
Vanochtend was inderdaad (ondanks de harde wind) heerlijk loopweer!
Het intervallen viel alleen wat zwaar na best wat dagen teveel en drinken. :')
Doctor Doom, A Man Of Science Doesn't Believe In Jesus, Why The Fuck Do You!?!
pi_211770449
Vandaag weer! En dan morgen nog en dan ben ik als het goed is door de grens van 2000km heen. Zo veel liep ik nog nooit in een jaar. *G*


quote:
0s.gif Op zondag 24 december 2023 21:35 schreef Swetsenegger het volgende:
Nog steeds mensen in dit topic die ik ken van toen ik zelf nog liep :)
Nou hop! Als wij het kunnen ~O>
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_211773003
Ik kreeg gisteren bij de kerstcross klop van een fokker die wel erg goed in vorm aan het raken is! :P
Ik hou van mij van mij van mij en van geen ander, want ik ben verreweg de leukste die ik ken!
pi_211775412
Maandagochtend lekker 8 km trail gedaan met broertje. Dat zijn de betere manieren om kerst met familie door te brengen O+

En vanochtend 2 uurtjes naar de sportclub, lekker in de hindernissen klauteren en wat lopen tussendoor. Het is maanden geleden dat ik bij daglicht op het terrein was dus dat was wel grappig om te zien.

@Faithy lekker bezig! Loop je alleen trail of ook zo nu en dan op asfalt?
@mosselmossel ik wil 2024 voor 2000+ gaan (dit jaar ruim 1500 gedaan, maar ook veel wandelkilometers voor de Vierdaagse) wat is jouw gouden tip? :P
pi_211775805
quote:
0s.gif Op woensdag 27 december 2023 13:51 schreef Tele6 het volgende:

@:mosselmossel ik wil 2024 voor 2000+ gaan (dit jaar ruim 1500 gedaan, maar ook veel wandelkilometers voor de Vierdaagse) wat is jouw gouden tip? :P
Bij mij is het vooral het toevoegen van de vierde training in de week. Ik trainde altijd op maandag en donderdag op de club en deed in het weekend een duurloop. Ik heb er een vierde training op woensdag aan toegevoegd. Dat is ook de eerste training die ik altijd skip als het te druk is in een week met werken, planning of alles wat erbij komt in het leven. Maar doorgaans loop ik dus tegenwoordig vier keer.
Zeeuwse mossels kunnen altijd!
pi_211778925
@Tele6: beide. Vind trail wel het leukst, maar is waar we nu wonen met direct vanuit huis even wat minder.

Als we volgend jaar verhuizen naar het binnenland zijn er genoeg trails te verkennen weer direct vanuit huis.Lopen dan zo de bergen in O+

Had dus ook wat bekenden kunnen spotten op de kerstcross! Jammer ergens wel, maar we waren dan ook wel langer op pad geweest en dat kwam met planning enzo allemaal niet zo goed uit. Misschien de volgende keer dat we met kerst in Den Haag zijn!
Doei.
pi_211781491
27/31, het piept en kraakt. Meer door het te ambiteuze marathonschema (deja vu) dan door de reeks. Pijn is fijn. :s)
pi_211793829
Ik begin wel een beetje genoeg te krijgen van die wind.. het intervallen is daardoor toch wat zwaarder. :X
Doctor Doom, A Man Of Science Doesn't Believe In Jesus, Why The Fuck Do You!?!
pi_211795954
Ik heb denk ik mijn laatste rondje van dit jaar gelopen. Heel misschien zondag nog. Ik vind de wind ook niks. Op een gegeven moment werd ik bijna weggeblazen. Kwam ook amper vooruit
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')