Het klinkt voor mij juist alsof hij een beetje over de live muzikanten heen moet schreeuwen. Maar dat zal op het ESF anders zijn gelukkig met tape.quote:Op vrijdag 1 december 2023 13:46 schreef Nashipeer het volgende:
Live klinkt het ook erg goed
[ twitter ]
Owww zou het, zou het, zou mijn wens in vervulling gaan en ontstaat hier een duet, dat zou ik helemaal geweldig vindenquote:Op zaterdag 11 november 2023 22:37 schreef DaniqueV het volgende:
[..]
*knip*
Owww en ik hoop stiekem dat hij ooit ook iets gaat zingen met Lara Fabian, lijkt mij ook helemaal geweldig die combi![]()
Ik verklaar je niet voor gek, maar met slechts 4 bekende nummers en een handvol nationale voorronde selecties vind ik het ietwat vroeg om me aan zo'n uitspraak te wagen.quote:Op maandag 22 januari 2024 10:01 schreef molloot200 het volgende:
Misschien verklaren jullie me voor gek, maar hoe verder we in het seizoen komen, hoe groter ik de kans zie voor een dikke vette top 3 notering
Oh nee hoor, ik denk/hoop dat al sinds hij de eerste inzending was die bekend is. En sinds z'n live optreden met Oud en Nieuw is dat gevoel nog versterkt.quote:Op maandag 22 januari 2024 10:01 schreef molloot200 het volgende:
Misschien verklaren jullie me voor gek, maar hoe verder we in het seizoen komen, hoe groter ik de kans zie voor een dikke vette top 3 notering
JA TOCH. Het staat niet echt hoog bij de bookies en ik heb het idee dat iedereen de mogelijke winnaar over het hoofd ziet in de lijstjes.quote:Op donderdag 15 februari 2024 18:43 schreef Moira het volgende:
Tering, 3 minuten kippenvel gehad.
Wat een goed voorbeeld van hoe zo'n nummer moet: krachtig, niet repetitief, interessante melodielijn, zuiver, goed gebracht. Gewoon damn!![]()
Dit is toch hoe dan ook al een definitief top 3 ticket, ongeacht wat er nog binnen sijpelt?
Het zou wat zijn als we in november al gewoon de winnaar hebben gehoordquote:Op vrijdag 16 februari 2024 09:26 schreef Greys het volgende:
[..]
JA TOCH. Het staat niet echt hoog bij de bookies en ik heb het idee dat iedereen de mogelijke winnaar over het hoofd ziet in de lijstjes.
OP 14quote:Op vrijdag 16 februari 2024 09:26 schreef Greys het volgende:
[..]
JA TOCH. Het staat niet echt hoog bij de bookies en ik heb het idee dat iedereen de mogelijke winnaar over het hoofd ziet in de lijstjes.
Z'n live uitvoering bij de Arc buiten met oud en nieuw was qua vocals en uitstraling en kleding in elk geval top!quote:Op zaterdag 17 februari 2024 01:20 schreef Moira het volgende:
Moet wel zeggen dat hij het in de finale dan ook echt wel moet nailen live (incl staging) zoals Barb dat met Voil deed hoor, dat is wel essentieel voor dat top 3 ticket
De beste man kan zingen, maar op de een of andere manier doet het me helemaal niks. Het nummer is veel te clich, zoveel mogelijk woorden erin stoppen die men in het buitenland ook begrijpt. Ik mis alleen baguette en parapluie. Het heeft iets steriels. Een jurywinnaar kan het misschien wel worden.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 01:34 schreef Greys het volgende:
[..]
Z'n live uitvoering bij de Arc buiten met oud en nieuw was qua vocals en uitstraling en kleding in elk geval top!
Hopelijk komt het met de staging in Malm ook wel goed.
Snap ik, is puur persoonlijk ook denk ik. Anderen hebben weer drie minuten lang kippenvel. Heb het soms ook hoor bij liedjes waarvan ik denk 'mensen huilen erom en mij doet het geen reet, ben ik dood van binnen'.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 11:38 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
De beste man kan zingen, maar op de een of andere manier doet het me helemaal niks. Het nummer is veel te clich, zoveel mogelijk woorden erin stoppen die men in het buitenland ook begrijpt. Ik mis alleen baguette en parapluie. Het heeft iets steriels. Een jurywinnaar kan het misschien wel worden.
Dat heb ik dus ook, ik voel de emotie gewoon niet. Anders stond het bij mij denk ik veel hoger.quote:Op zaterdag 17 februari 2024 11:38 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
De beste man kan zingen, maar op de een of andere manier doet het me helemaal niks. Het nummer is veel te clich, zoveel mogelijk woorden erin stoppen die men in het buitenland ook begrijpt. Ik mis alleen baguette en parapluie. Het heeft iets steriels. Een jurywinnaar kan het misschien wel worden.
Ja maar jij bent Eurovisieliedgewijs gezien ook wel hl hard to please, darling!quote:Op zaterdag 17 februari 2024 16:00 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Dat heb ik dus ook, ik voel de emotie gewoon niet. Anders stond het bij mij denk ik veel hoger.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.IT'S GREYSIE IT'S PARTY
quote:Op zaterdag 17 februari 2024 16:36 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja maar jij bent Eurovisieliedgewijs gezien ook wel hl hard to please, darling!Ik vind dat ik helemaal niet zo veel vraag hoor.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Ongenteresseerd maar toch aanwezig.
Ja beter doet ie dat in Malm ook want het blies zo ongeveer de hele Eurovisietimeline op Twitter op vanavond.quote:Op donderdag 22 februari 2024 23:33 schreef grazz het volgende:
Dat acapella deel zou wel een heel slimme toevoeging zijn. Heel sterk vind ik het.
Als hij wil winnen, dan doet hij dat. En ik ben eigenlijk helemaal niet zo'n grote fan van het lied, alleen wanneer ik dit zie en hoor kan ik er ook niet echt om heen. Het geeft mij wel winner vibes.quote:Op donderdag 22 februari 2024 23:37 schreef Greys het volgende:
[..]
Ja beter doet ie dat in Malm ook want het blies zo ongeveer de hele Eurovisietimeline op Twitter op vanavond.
Dat creert inderdaad wel een bijzonder en memorabel moment, waardoor het meer indruk maakt. Ik denk dat hij zijn publiek er een groot plezier mee doet als hij het meeneemt naar het ESF.quote:Op donderdag 22 februari 2024 23:33 schreef grazz het volgende:
Dat acapella deel zou wel een heel slimme toevoeging zijn. Heel sterk vind ik het.
Fixed it.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 12:06 schreef Fred_B het volgende:
(Het blijft wel een SONGfestival h, en het is ik vind het hoe dan ook een middelmatig liedje)
Ik weet niet, maar hij lijkt zelf ook nogal te willen overcompenseren voor de matige kwaliteit van het liedje. Waardoor het (in mijn ogen) nogal oversinging wordt. Ik vind dat niet mooi, en ik denk dat het de kijkers thuis ook een beetje zal afschrikken. Het wordt meer geschreeuw.quote:
Ja, maar als ik dat zeg, dan is dat natuurlijk ook gewoon zo. Wat zullen we nou krijgen.quote:
Eerlijk?quote:Op vrijdag 23 februari 2024 12:40 schreef Fred_B het volgende:
[..]
Ja, maar als ik dat zeg, dan is dat natuurlijk ook gewoon zo. Wat zullen we nou krijgen.![]()
Maar even serieus, vind jij dit nu beter dan de andere sterke Franse inzendingen die deze eeuw het linkerrijtje haalden, maar nooit wonnen? Dat zijn er 8, op volgorde van succes:
1. Voila (2021) 2e
2. Je N’ai Que Mon me (2001) 4e
3. Il Faut Du Temps (2002) 5e
4. J’ai Cherch (2016) 6e
5. Et S’il Fallait Le Faire (2009) 8e
6. Allez Ola Ol (2010) 12e
7. Requiem (2017) 12e
8. Mercy (2018) 13e
Dan heb ik de bescheiden mening dat 2021, 2001 en 2016 toch sowieso beter waren en meer geschikt voor een hoge score in een 50/50 systeem op het ESF. 2002 viel wat omhoog in een matig jaar. Andersom had 2017 last van de allerlaatste startpositie, direct na drie liedjes die Top 5 scoorden.
In verhouding met die anderen, zou ik nu zeggen dat op zijn best een uitslag als Patricia Kaas in 2009 wel zo’n beetje de meest logische uitkomst is.
Kan hoor, dat dat mensen straks afschrikt. Maar de hoos aan reacties gisteravond gaf me hoop dat het dus veel meer mensen iets deed (in a good way). Laat me maar in de waan.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 12:28 schreef blackswangreen het volgende:
[..]
Ik weet niet, maar hij lijkt zelf ook nogal te willen overcompenseren voor de matige kwaliteit van het liedje. Waardoor het (in mijn ogen) nogal oversinging wordt. Ik vind dat niet mooi, en ik denk dat het de kijkers thuis ook een beetje zal afschrikken. Het wordt meer geschreeuw.
Je zou bijna gaan denken dat je Frankrijk wel leuk vindt dit jaar.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 13:37 schreef Greys het volgende:
(En als hij dan niet wint in mei dan graag verliezen van Baby Lasagna.)
Ok nu hou ik op.
For now...
Petsie.quote:Op vrijdag 23 februari 2024 13:44 schreef Cyan9 het volgende:
[..]
Je zou bijna gaan denken dat je Frankrijk wel leuk vindt dit jaar.
Ow wat hou ik van die man, zijn uitstraling en zangkunsten, hij neemt je mee in zijn musicale belevingswereldquote:Op donderdag 22 februari 2024 22:19 schreef Greys het volgende:
Na dit optreden in Kroati vanavond zou hij toch echt wel hoger moeten komen bij de bookies. Als je 2 meter achter de microfoon gaat staan en a capella heel Kroati wegblaast halverwege kan dat toch niet anders.
[ x ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |