quote:Wereldwijd zijn miljoenen van ons op zoek naar ware liefde. Maar hoe en waar vind je nu de liefde van je leven? Voor een nieuw programma opent BNN speciaal een restaurant waar singles op eerste date gaan. Het ‘First Dates’ restaurant. De kandidaten die meedoen zijn jong, oud, hetero, homo en uit alle lagen van de bevolking. Met slechts één doel stappen ze naar binnen: de liefde van hun leven vinden
First Dates is elke doordeweekse dag te zien op NPO 3 om 19.30 uur.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.anonieme razernist
Honden?quote:
Je bent een lieve jongen.quote:Op dinsdag 7 november 2023 20:12 schreef RipCity het volgende:
Als zij maar opgewonden raken van deze gesprekken
Ja, daar kijken uni-mensen nog weleens op neerquote:Op dinsdag 7 november 2023 20:12 schreef Sapstengel het volgende:
[..]
Oh ik heb geen idee, heb slechts hbo gedaan
Jaquote:Op dinsdag 7 november 2023 20:13 schreef RipCity het volgende:
Awww had 'm meer dan friendszone gegund
quote:Op dinsdag 7 november 2023 20:14 schreef Mortaxx het volgende:
dat ze hem afwijst, gewoon hele nette jongen. Hoop dat ze eenzaam sterft
quote:
Ze was zo gestresst dat ze niet eens open kan staan voor iets, de gedachte eraan zal al wel te stressvol geweest zijn.quote:Op dinsdag 7 november 2023 20:14 schreef Mortaxx het volgende:
dat ze hem afwijst, gewoon hele nette jongen. Hoop dat ze eenzaam sterft
Ik denk wel dat ze hem oprecht niet aantrekkelijk vondquote:Op dinsdag 7 november 2023 20:15 schreef 3rr0r het volgende:
[..]
Ze was zo gestresst dat ze niet eens open kan staan voor iets, de gedachte eraan zal al wel te stressvol geweest zijn.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |