FvD heeft zeker op een aantal thema's interessante punten die ook wel overlap hebben met PVV.quote:Op dinsdag 21 november 2023 17:50 schreef cabe0002 het volgende:
[..]
Een stem op FvD is ook goed besteed in deze....eerlijk gezegd nog beter zelfs, omdat zij niet specifiek de islam bashen....
Dat geldt eigenlijk voor alle partijprogramma's wel. Er zal altijd water bij de wijn gaan, maar je kunt streven naar het hoogst haalbare.quote:Op dinsdag 21 november 2023 17:51 schreef Sunshine1982 het volgende:
[..]
PVV heeft aantrekkelijke punten. Waar ik een beetje mee zit dat er ook punten bij staan die mij gewoon niet haalbaar lijken, waarmee ik het vertrouwen in de partij een beetje verlies.
In Limburg niet toch? Volgens mij gaat het in Limburg prima.quote:Op dinsdag 21 november 2023 17:28 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Ze hebben het zelf keer op keer verkloot (zowel landelijk als provinciaal) terwijl ze best kansen kregen, dat kan je niet uitsluiting gooien…
Dit keer misschien. Maar eerder ging het daar ook al mis.quote:Op dinsdag 21 november 2023 19:16 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
In Limburg niet toch? Volgens mij gaat het in Limburg prima.
Ben ik naïef als ik denk dat die stemmers het wel echt globaal weten?quote:Op dinsdag 21 november 2023 19:42 schreef Zwansen het volgende:
Wel benieuwd of alle PVV-stemmers wel eens teruggekeken hebben wat Geert in de afgelopen jaren allemaal voor onzin en drek heeft verkondigd?
kleine correctiequote:Op dinsdag 21 november 2023 19:42 schreef Zwansen het volgende:
Wel benieuwd of alle VVD, D66 en CDA-stemmers wel eens teruggekeken hebben wat ze in de afgelopen jaren allemaal voor puinhoop hebben gemaakt in het land.
Vroeger zat D66 daar nog, maar die partij is niet meer wat ze geweest is. Waar zou Splinter eigenlijk zitten in het politiek kompas?quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:10 schreef Mutant01 het volgende:
Ik zit in een iets rechts van het midden, maar progressief vacuüm. Het is echt interessant dat daar geen enkele partij zit. Helemaal niemand.
Wijsheid komt met de jaren dus achquote:Op dinsdag 21 november 2023 20:28 schreef Nober het volgende:
Scholieren stemmen PVV en FvD.
[ afbeelding ]
Mensen vergeten dingen snel. Hoorde een discussie of Wilders had gezegd dat Nederland uit de EU moet gaan. Iemand (potentiële stemmer) was overtuigd dat Wilders dat nooit zoiets zou zeggen. Zou de Nederlandse kiezer niet overschatten vooral.quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:10 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Ben ik naïef als ik denk dat die stemmers het wel echt globaal weten?
Ach, en onder bepaalde mensen wordt ook echt gedacht dat Nederland wel uit de EU kan, en de gulden moet ook terug.quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:33 schreef Momo het volgende:
[..]
Mensen vergeten dingen snel. Hoorde een discussie of Wilders had gezegd dat Nederland uit de EU moet gaan. Iemand (potentiële stemmer) was overtuigd dat Wilders dat nooit zoiets zou zeggen. Zou de Nederlandse kiezer niet overschatten vooral.
Enkele partijen willen het verlagen naar 16 jaar.quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:32 schreef QWARQTAARTJE het volgende:
[..]
Wijsheid komt met de jaren dus ach![]()
Ergens tussen PvdA en D66, gok ik.quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:29 schreef thabit het volgende:
[..]
Vroeger zat D66 daar nog, maar die partij is niet meer wat ze geweest is. Waar zou Splinter eigenlijk zitten in het politiek kompas?
Splinter is wat conservatiever dan de PvdA geloof ik (laat staan d66).quote:Op dinsdag 21 november 2023 21:10 schreef Eightyone het volgende:
[..]
Ergens tussen PvdA en D66, gok ik.
Achterlijke studenten die nog D66 stemmenquote:Op dinsdag 21 november 2023 20:28 schreef Nober het volgende:
Scholieren stemmen PVV en FvD.
[ afbeelding ]
Toch maar niet de leeftijd van het stemmen verlagen naar 16 jaarquote:Op dinsdag 21 november 2023 20:28 schreef Nober het volgende:
Scholieren stemmen PVV en FvD.
[ afbeelding ]
Denk 7%quote:Op dinsdag 21 november 2023 20:28 schreef Nober het volgende:
Scholieren stemmen PVV en FvD.
[ afbeelding ]
Links als in SP, GL/PVDA, maar ook die andere partijen die op dezelfde voet verder gaan als het tot nu toe gaat.quote:
Hij was ook bij Ongehoord Nederland vorige week dinsdag en een dag daarvoor bij blckbx als je fan bent.quote:Op dinsdag 21 november 2023 22:01 schreef verni het volgende:
Lef heeft de meeste indruk gemaakt tijdens het slot debat
Idem.quote:
Heeft hij dit uitgesproken of twijfelt hij nog.quote:
Morgen gewoon een dobbelsteen opgooien?quote:Op woensdag 22 november 2023 00:13 schreef PzKpfw het volgende:
Ik zweef nog ergens tussen 5 a 6 partijen uit alle kanten van het politieke spectrum
Sterkte met het uitkiezen van je sokken morgenochtend.quote:Op woensdag 22 november 2023 00:13 schreef PzKpfw het volgende:
Ik zweef nog ergens tussen 5 a 6 partijen uit alle kanten van het politieke spectrum
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |