SPOILER: Twitteraccounts van een aantal betrouwbare twitteraarsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Kaart van de Gazastrook en informatie over de GazastrookOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.SPOILER: Geschiedenis conflictOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Enkele belangrijke links
Liveblog Nu.nl
Liveblog NOS
Liveblog ADSPOILER: LivestreamsOm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Steve Lookner live
[ Bericht 7% gewijzigd door Momo op 06-11-2023 18:22:07 ]'I moved to Peru and shaved half my head and wrote for Teen Vogue. If I can come back from the depths of leftism, trust me, anyone can.' - Gina Florio![]()
Mijn broek is bij het lezen van jouw post zowaar afgezakt terwijl ik een riem om heb en op een stoel zit.quote:Op maandag 6 november 2023 17:42 schreef Vallon het volgende:
[..]
Nee, dat zijn hun ouders die dat zelf hun kinderen hebben aangedaan of konden laten aandoen.
Erg knap.![]()
@HowardRoark Ja, ongeveer heel Israel wil dat en Hamas blijft zich tussen de Palestijnse burgers mengen.
Dus die Palestijnse burgers zijn ook het slachtoffer. Dat is een feit en daarvoor hoef je echt geen hekel te hebben aan Palestijnen. Die mensen zijn op het verkeerde tijdstip op de verkeerde plaats.
Helaas.![]()
3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
Dan zullen ze vast niet rouwig zijn om het mollen van hamas.quote:Op maandag 6 november 2023 17:53 schreef Jacy-Jacy het volgende:
@:HowardRoark Ja, ongeveer heel Israel wil dat en Hamas blijft zich tussen de Palestijnse burgers mengen.
Dus die Palestijnse burgers zijn ook het slachtoffer. Dat is een feit en daarvoor hoef je echt geen hekel te hebben aan Palestijnen. Die mensen zijn op het verkeerde tijdstip op de verkeerde plaats.
Helaas.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Als je Hamas laat voortbestaan gaan ze ook nog heel veel onschuldige slachtoffers maken.quote:Op maandag 6 november 2023 17:58 schreef Ulx het volgende:
[..]
Dan zullen ze vast niet rouwig zijn om het mollen van hamas.
Dus het is kiezen uit twee kwaden.![]()
Wtf, mooi dat dit in Amerika gebeurd, hopelijk gaat hij een fijne 30 jaar tegemoet in de bak.quote:Op maandag 6 november 2023 17:58 schreef bitterbal het volgende:
mensen draaien echt door
https://9gag.com/gag/ay2wpvV
Dit is dus waar ik mij het meeste zorgen om maak, die groeiende tweeling in het westen.3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
lijkt op ontploffen te staan hequote:Op maandag 6 november 2023 18:03 schreef Tekaschi het volgende:
[..]
Wtf, mooi dat dit in Amerika gebeurd, hopelijk gaat hij een fijne 30 tegemoet in de bak.
Dit is dus waar ik mij het meeste zorgen om maak, die groeiende tweeling in het westen.
ook de haat hier naar elkaar![]()
Er even vanuit gaand dat het verhaal inderdaad is zoals het er staat: wat is er mis met zo'n idioot dat ie probeert mensen van de weg te rijden om een conflict op een ander continent? Of dat je vlaggen van andere mensen af rukt zoals in het filmpje een paar posts terug.quote:Op maandag 6 november 2023 17:58 schreef bitterbal het volgende:
mensen draaien echt door
https://9gag.com/gag/ay2wpvV
De enige andere vlag die ik zo tijdens een demonstratie behandeld heb zien worden, is de Koerdische vlag, ironisch gezien tijdens een anti-Isral-protest.![]()
denk pure haat en een gebrek aan intellect. Denk als je je zo gedraagt je echt gewoon zwakzinnig bentquote:Op maandag 6 november 2023 18:07 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Er even vanuit gaand dat het verhaal inderdaad is zoals het er staat: wat is er mis met zo'n idioot dat ie probeert mensen van de weg te rijden om een conflict op een ander continent? Of dat je vlaggen van andere mensen af rukt zoals in het filmpje een paar posts terug.
De enige andere vlag die ik zo tijdens een demonstratie behandeld heb zien worden, is de Koerdische vlag, ironisch gezien tijdens een anti-Isral-protest.![]()
Dit ja.quote:Op maandag 6 november 2023 18:09 schreef bitterbal het volgende:
Denk als je je zo gedraagt je echt gewoon zwakzinnig bentDe waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.![]()
net zoals die posters van de muur halen van die mensen die gegijzeld zijn. Das het probleem denk ik, dat veel mensen zich niet meer kunnen in leven in een ander ook al staat die aan de 'andere' kant.![]()
Belgische premier De Croo: Isralisch optreden in Gaza is ‘niet meer proportioneel’Toch wel moeten glimlachen bij ‘een gans vluchtelingenkamp’quote:De Belgische premier Alexander de Croo heeft kritiek geuit op het Isralische handelen in de Gazastrook. ‘Als men een gans vluchtelingenkamp platbombardeert met de bedoeling om n terrorist uit te schakelen, dan denk ik niet dat dit nog proportioneel is. Zoiets is een brug te ver,’ aldus De Croo.
De Croo voegt zich met zijn uitspraken bij zijn Ierse ambtsgenoot Leo Varadkar, die zich vrijdag al kritisch uitsprak over de Isralische bombardementen in de Gazastrook. ‘Wat ik op dit moment zie gebeuren is niet zomaar zelfverdediging. Het doet meer denken aan iets in de richting van wraak’, zei Varadkar.
Beide premiers voegden aan hun uitspraken toe dat hun regeringen het Isralische recht op zelfverdediging erkennen. De Croo noemt het ‘volkomen logisch’ dat Isral een ‘oplossing’ zoekt voor Hamas. ‘De vraag is op welke manier de oplossing gevonden moet worden’, voegt hij daaraan toe. De Croo roept Isral en Hamas op tot een staakt-het-vuren om een eind te maken aan ‘geweld en duizenden burgerslachtoffers’.VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
Nee, niet zwakzinnig. Haat en cultuur.quote:Op maandag 6 november 2023 18:09 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk pure haat en een gebrek aan intellect. Denk als je je zo gedraagt je echt gewoon zwakzinnig bentIntolerant voor intolerantie![]()
als je iemand van de weg probeert te rijden vanwege een vlag vind ik je toch echt zwakzinnig.quote:Op maandag 6 november 2023 18:12 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Nee, niet zwakzinnig. Haat en cultuur.![]()
Ik ga echt niet op 9gag klikken.quote:Op maandag 6 november 2023 17:58 schreef bitterbal het volgende:
mensen draaien echt door
https://9gag.com/gag/ay2wpvV![]()
Heb je misschien een samenvatting!Intolerant voor intolerantie![]()
oh man in auto probeert motorrijder van de weg te rijden omdat die een israelische vlag op zijn motor heeft bevestigd. Maar eindigt met auto onder een vrachtwagen en zit klemquote:Op maandag 6 november 2023 18:13 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik ga echt niet op 9gag klikken.![]()
Heb je misschien een samenvatting!![]()
hij heeft de motorrijder trouwens wel geraakt maakt ziet er niet gewond uit voor zover dat te zien is![]()
De beste man heeft natuurlijk gewoon gelijk.quote:Op maandag 6 november 2023 18:12 schreef Caland het volgende:
Belgische premier De Croo: Isralisch optreden in Gaza is ‘niet meer proportioneel’
[..]
Toch wel moeten glimlachen bij ‘een gans vluchtelingenkamp’zie email 27 oktober![]()
Die site bijt niet, het is veilig.quote:Op maandag 6 november 2023 18:13 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik ga echt niet op 9gag klikken.![]()
Heb je misschien een samenvatting!De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.![]()
Het valt volgens mij gelukkig nog wel mee. En idioot tot nu toe die de ruiten van een moskee ingooide. Is er n teveel maar het is niet zo dat de horden van Edwin Wagensveld aan de poorten staan.quote:Op maandag 6 november 2023 18:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
lijkt op ontploffen te staan he
ook de haat hier naar elkaar
Extreemrechts houdt zich erg slim koest op dit moment want die weten dat hun punt zichzelf wel verkoopt. Met elke Hamas- jihad- of Talibanvlag heeft Wilders er weer een paar honderd stemmen bij vrees ik.
Zoals Murray het gisteren ook verwoordde: als de politiek niets doet aan mensen die intolerant en gewelddadig zijn, dan doen demense het straks zelf en dan wordt het een stuk lelijker dan als er nu gecontroleerd en wettelijk gekaderd ingegrepen wordt.
In Duitsland worden de eerste stappen nu overwogen. Dat lijkt me een goede zaak. Om het draagvlak te houden voor een multiculturele samenleving zul je het kaf van het koren moeten scheiden en de extremisten echt aan moeten kunnen pakken, zowel de idioten die het schuim op de bek hebben staan bij het zien van een Davidsster en de mensen die willekeurige moslims en moskeen als doelwit beginnen te zien en hele bevolkingsgroepen willen deporteren.![]()
Normaalgesproken wel. Maar ik denk toch echt dat de primaire oorzaak haat is. De meest intelligente mensen liepen die posters met gijzelaars van de muur te rukken. De nazi-top waren intelligente mensen.quote:Op maandag 6 november 2023 18:13 schreef bitterbal het volgende:
[..]
als je iemand van de weg probeert te rijden vanwege een vlag vind ik je toch echt zwakzinnig.
Als je dan ook nog een cultuur hebt waar tegenspraak niet wordt geduld....
Intolerant voor intolerantie![]()
misschienquote:Op maandag 6 november 2023 18:17 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Normaalgesproken wel. Maar ik denk toch echt dat de primaire oorzaak haat is. De meest intelligente mensen liepen die posters met gijzelaars van de muur te rukken. De nazi-top waren intelligente mensen.
Als je dan ook nog een cultuur hebt waar tegenspraak niet wordt geduld....![]()
Komt haat niet voor uit gebrek aan kennis ?![]()
Gebrek aan intelligentie dus inderdaad zwakzinnig.quote:Op maandag 6 november 2023 18:18 schreef bitterbal het volgende:
[..]
misschien![]()
Komt haat niet voor uit gebrek aan kennis ?De waarheid in iemands hoofd is vaak onbuigzamer dan het sterkste staal.![]()
I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
'Operatiekamers in Shifa-ziekenhuis Gaza-stad moeten over 48 uur dicht'
Het Shifa-ziekenhuis in Gaza-Stad heeft besloten om zes operatiekamers te sluiten vanwege een gebrek aan brandstof. Dat zegt de Brits-Palestijnse arts Ghassan Abu Sitteh tegen de NOS. "Voor de andere afdelingen waar geopereerd kan worden is nog maar genoeg brandstof voor 48 uur, terwijl het aantal gewonden blijft toenemen. Een parkeerplaats van het Shifa-ziekenhuis doet nu dienst als opvang voor gewonden die elders niet opgevangen kunnen worden", zegt hij.
Volgens de arts zullen die overgebleven operatiekamers in het ziekenhuis na die 48 uur ook moeten sluiten. Het Shifa-ziekenhuis is het grootste ziekenhuis van Gaza-Stad. Het aantal functionerende operatiekamers in heel Gaza neemt ook af, zegt Abu Sitteh. "Dat komt door een combinatie van directe aanvallen en een gebrek aan brandstof. Het zorgsysteem is compleet ingestort. De mensen die nog in leven, doen dat door de genade van God."
Lokale media meldden dat het leger van Isral vandaag ook een gerichte aanval heeft uitgevoerd op zonnepanelen op het ziekenhuis. Abu Sitteh bevestigt dat. Hiermee is een andere bron van energie voor het ziekenhuis beschadigd.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ept-diplomaten-terug
Werden zeker ook gebruikt door hamas die panelen![]()
![]()
Ik noem Isral altijd een voorpost van het westen, maar wat ik echter niet wist, was dat Theodor Herzl, 1 van de belangrijkste grondleggers van het Zionistische project, een vergelijkbare bewoording gebruikte over de toekomstige joodse staat in Palestina. Kwam zijn citaat dan ook zojuist voor het eerst tegen. Uiteraard zag hij ook in dat Europa deze voorpost voor altijd zou moeten blijven verdedigen zoals we vandaag de dag zien gebeuren.
"We should there form a portion of a rampart of Europe against Asia, an outpost of civilization as opposed to barbarism. We should as a neutral State remain in contact with all Europe, which would have to guarantee our existence."
Theodor Herzl http://historymuse.net/readings/HerzlTHEJEWISHSTATE.htm
Dit woord kende ik niet![]()
rampart/ˈrampɑːt/
Definities bekijken in:
Architecture Military History Military noun
a defensive wall of a castle or walled city, having a broad top with a walkway and typically a stone parapet.
"a castle with ramparts and a moat"
Ik kwam de citaat tegen in deze video. Geen schokkende zaken, maar wel een goede opsomming. Hij geeft aan dat de primaire motivatie voor de westerse backing dan ook geopolitieke eigenbelang is.
Ik heb Hem niet uit vrees voor de hel noch uit liefde voor het paradijs gediend, want dan zou ik als de slechte huurling zijn geweest; ik heb hem veeleer gediend in liefde tot Hem en in verlangen naar Hem.
-Rabia Al-Basri![]()
mja daar komt het toch weer op neer jaquote:Op maandag 6 november 2023 18:20 schreef bedachtzaam het volgende:
[..]
Gebrek aan intelligentie dus inderdaad zwakzinnig.![]()
![]()
was hier ook niet sprake dat de bom het tunnelsysteem liet instorten waaraan de meeste mensen zijn overleden?quote:Op maandag 6 november 2023 18:12 schreef Caland het volgende:
Belgische premier De Croo: Isralisch optreden in Gaza is ‘niet meer proportioneel’
[..]
Toch wel moeten glimlachen bij ‘een gans vluchtelingenkamp’Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 18:18 schreef bitterbal het volgende:
[..]
misschien![]()
Komt haat niet voor uit gebrek aan kennis ?
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
Gelukkig zijn de pro-Hamas mafklappers een hele kleine minderheid.quote:Op maandag 6 november 2023 18:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
lijkt op ontploffen te staan he
ook de haat hier naar elkaar100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
de directeur, woordvoerder van hamas, kan de brandstof halen uit de tunnels onder dit ziekenhuis.quote:Op maandag 6 november 2023 18:21 schreef bitterbal het volgende:
'Operatiekamers in Shifa-ziekenhuis Gaza-stad moeten over 48 uur dicht'
Het Shifa-ziekenhuis in Gaza-Stad heeft besloten om zes operatiekamers te sluiten vanwege een gebrek aan brandstof. Dat zegt de Brits-Palestijnse arts Ghassan Abu Sitteh tegen de NOS. "Voor de andere afdelingen waar geopereerd kan worden is nog maar genoeg brandstof voor 48 uur, terwijl het aantal gewonden blijft toenemen. Een parkeerplaats van het Shifa-ziekenhuis doet nu dienst als opvang voor gewonden die elders niet opgevangen kunnen worden", zegt hij.
Volgens de arts zullen die overgebleven operatiekamers in het ziekenhuis na die 48 uur ook moeten sluiten. Het Shifa-ziekenhuis is het grootste ziekenhuis van Gaza-Stad. Het aantal functionerende operatiekamers in heel Gaza neemt ook af, zegt Abu Sitteh. "Dat komt door een combinatie van directe aanvallen en een gebrek aan brandstof. Het zorgsysteem is compleet ingestort. De mensen die nog in leven, doen dat door de genade van God."
Lokale media meldden dat het leger van Isral vandaag ook een gerichte aanval heeft uitgevoerd op zonnepanelen op het ziekenhuis. Abu Sitteh bevestigt dat. Hiermee is een andere bron van energie voor het ziekenhuis beschadigd.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ept-diplomaten-terug
Werden zeker ook gebruikt door hamas die panelenReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Drie weken terug hadden ze toch al geen brandstof meer?quote:Op maandag 6 november 2023 18:21 schreef bitterbal het volgende:
'Operatiekamers in Shifa-ziekenhuis Gaza-stad moeten over 48 uur dicht'
Het Shifa-ziekenhuis in Gaza-Stad heeft besloten om zes operatiekamers te sluiten vanwege een gebrek aan brandstof. Dat zegt de Brits-Palestijnse arts Ghassan Abu Sitteh tegen de NOS. "Voor de andere afdelingen waar geopereerd kan worden is nog maar genoeg brandstof voor 48 uur, terwijl het aantal gewonden blijft toenemen. Een parkeerplaats van het Shifa-ziekenhuis doet nu dienst als opvang voor gewonden die elders niet opgevangen kunnen worden", zegt hij.
Volgens de arts zullen die overgebleven operatiekamers in het ziekenhuis na die 48 uur ook moeten sluiten. Het Shifa-ziekenhuis is het grootste ziekenhuis van Gaza-Stad. Het aantal functionerende operatiekamers in heel Gaza neemt ook af, zegt Abu Sitteh. "Dat komt door een combinatie van directe aanvallen en een gebrek aan brandstof. Het zorgsysteem is compleet ingestort. De mensen die nog in leven, doen dat door de genade van God."
Lokale media meldden dat het leger van Isral vandaag ook een gerichte aanval heeft uitgevoerd op zonnepanelen op het ziekenhuis. Abu Sitteh bevestigt dat. Hiermee is een andere bron van energie voor het ziekenhuis beschadigd.
https://nos.nl/liveblog/2(...)ept-diplomaten-terug
Werden zeker ook gebruikt door hamas die panelenI hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Ben er bang voor, vanmorgen ook die idioot wat ruiten ingooit van een moskee, het helpt niet. Je krijgt dadelijk reactie op reactie totdat het echt goed misgaat. Je ziet het gewoon aankomen allemaal.quote:Op maandag 6 november 2023 18:04 schreef bitterbal het volgende:
[..]
lijkt op ontploffen te staan he
ook de haat hier naar elkaar3 maanden ban vanwege vvmu en gewoon n op n teksten overnemen van linkse users waar de PVV in DENK/Links wordt veranderd mag blijkbaar niet. Doei.![]()
Kan me een UvA diploma-uitreiking herinneren...quote:Op maandag 6 november 2023 18:24 schreef Nattekat het volgende:
[..]
Gelukkig zijn de pro-Hamas mafklappers een hele kleine minderheid.got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
Logisch, de raketten moesten nog even ingezegend wordenquote:
´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´![]()
wellicht geeft hamas elke keer net iets zodat er elke dag gezegd kan worden hoe slecht israel is dat ze geen brandstof binnenlaten.quote:Op maandag 6 november 2023 18:24 schreef Ulx het volgende:
[..]
Drie weken terug hadden ze toch al geen brandstof meer?Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 18:25 schreef Sherlock_Holmes het volgende:
[..]
Logisch, de raketten moesten nog even ingezegend worden![]()
![]()
Dat is geen tegenvoorbeeldquote:Op maandag 6 november 2023 18:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Kan me een UvA diploma-uitreiking herinneren...
100.000 katjes
Fuck the EBU!![]()
ah iemand die aanwezig was. Hoe voelde je je toen?quote:Op maandag 6 november 2023 18:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Kan me een UvA diploma-uitreiking herinneren...Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Ik ben geen expert, maar haat is een emotie en dus kan ieder mens ermee te maken krijgen.quote:Op maandag 6 november 2023 18:18 schreef bitterbal het volgende:
[..]
misschien![]()
Komt haat niet voor uit gebrek aan kennis ?
Of het door een gebrek aan kennis wordt veroorzaakt weet ik niet, het zal niet helpen om ieder geval. Cultuur en religie spelen volgens mij een hoofdrol bij Jodenhaat. Kennis helpt niet om het tegen te gaan, de hater KAN zijn standpunt niet veranderen. Leg een moslim maar eens uit dat Isral een net zo normaal land is als Jordani.![]()
Dat wordt 'm niet.![]()
En denk ook maar aan al die Marokkaanse kinderen op school, die niet over de Holocaust mogen of willen leren.Intolerant voor intolerantie![]()
kennis opnemen betekent dat er een ratio aanwezig moet zijn. Ontbreekt de ratio dan heeft kennis geen effect.quote:Op maandag 6 november 2023 18:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik ben geen expert, maar haat is een emotie en dus kan ieder mens ermee te maken krijgen.
Of het door een gebrek aan kennis wordt veroorzaakt weet ik niet, het zal niet helpen om ieder geval. Cultuur en religie spelen volgens mij een hoofdrol bij Jodenhaat. Kennis helpt niet om het tegen te gaan, de hater KAN zijn standpunt niet veranderen. Leg een moslim maar eens uit dat Isral een net zo normaal land is als Jordani.![]()
Dat wordt 'm niet.![]()
En denk ook maar aan al die Marokkaanse kinderen op school, die niet over de Holocaust mogen of willen leren.Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
kan je ze wel leren.quote:Op maandag 6 november 2023 18:28 schreef Cuendillar het volgende:
[..]
Ik ben geen expert, maar haat is een emotie en dus kan ieder mens ermee te maken krijgen.
Of het door een gebrek aan kennis wordt veroorzaakt weet ik niet, het zal niet helpen om ieder geval. Cultuur en religie spelen volgens mij een hoofdrol bij Jodenhaat. Kennis helpt niet om het tegen te gaan, de hater KAN zijn standpunt niet veranderen. Leg een moslim maar eens uit dat Isral een net zo normaal land is als Jordani.![]()
Dat wordt 'm niet.![]()
En denk ook maar aan al die Marokkaanse kinderen op school, die niet over de Holocaust mogen of willen leren.![]()
![]()
sommige mensen zijn niet leerbaar. Kijk maar eens bij speciaal onderwijs.quote:Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 18:30 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
sommige mensen zijn niet leerbaar. Kijk maar eens bij speciaal onderwijs.![]()
![]()
simpele mensen hebben vaak de beste oplossingenquote:
Reason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
klopt, maar niet alle kinderen... sommigen zijn niet leerbaar.quote:Op maandag 6 november 2023 18:31 schreef bitterbal het volgende:
ook mensen op speciaal onderwijs kunnen dingen lerenReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Nee maar hoe dat nou met moslims te maken heeft zie ik nietquote:Op maandag 6 november 2023 18:31 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
klopt, maar niet alle kinderen... sommigen zijn niet leerbaar.![]()
![]()
Iets meer info over die raketmoskee.I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
onder moslims zullen ook echt wel mensen zijn die niet leerbaar zijn, net zoals bij elke bevolkingsgroep dat is. Of ben je van mening dat er ook geen homo's in iran wonen?quote:Op maandag 6 november 2023 18:32 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Nee maar hoe dat nou met moslims te maken heeft zie ik nietReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
nee maar dat is toch een vanzelfsprekendheid dus hoe is dat nu relevant voor dit topicquote:Op maandag 6 november 2023 18:33 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
onder moslims zullen ook echt wel mensen zijn die niet leerbaar zijn, net zoals bij elke bevolkingsgroep dat is. Of ben je van mening dat er ook geen homo's in iran wonen?![]()
het ging over kennis bijbrengen, etc.... soms kan dit niet.quote:Op maandag 6 november 2023 18:34 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nee maar dat is toch een vanzelfsprekendheid dus hoe is dat nu relevant voor dit topicReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Ja klopt. En nu?quote:Op maandag 6 november 2023 18:34 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
het ging over kennis bijbrengen, etc.... soms kan dit niet.![]()
Die import van ellende baart mij ook de meeste zorgenquote:Op maandag 6 november 2023 18:07 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Er even vanuit gaand dat het verhaal inderdaad is zoals het er staat: wat is er mis met zo'n idioot dat ie probeert mensen van de weg te rijden om een conflict op een ander continent? Of dat je vlaggen van andere mensen af rukt zoals in het filmpje een paar posts terug.
De enige andere vlag die ik zo tijdens een demonstratie behandeld heb zien worden, is de Koerdische vlag, ironisch gezien tijdens een anti-Isral-protest.got me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 18:33 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Iets meer info over die raketmoskee.
Hier ook zo'n/hetzelfde geval. Aan het eind laten ze namelijk zien dat de ontsteking vanuit een moskee gebeurde.![]()
Dat mag dan wel maar als er ook maar een vrouwenhaar of halve blote enkel te zien is dan worden ze boos.quote:Op maandag 6 november 2023 18:45 schreef Qarrad het volgende:
[..]
[ twitter ]
Hier ook zo'n/hetzelfde geval. Aan het eind laten ze namelijk zien dat de ontsteking vanuit een moskee gebeurde.![]()
Netanyahu ook.quote:Op maandag 6 november 2023 18:51 schreef havanagila het volgende:
Hamas heeft z'n zin gekregen met deze aanvallen....jammer.Iedereen is de hoofdrolspeler van zijn eigen komedie.
Vrijheid![]()
BILD-verslaggever Frank Schneider legt uit waarom Duitsland op het kantelpunt is
Niet alleen Duitsland, helaas, er moet keihard ingegrepen worden in West Europagot me a movie, I want you to know
slicing up eyeballs, I want you to know![]()
Gewoon is inmiddels wel gepasseerd.quote:Op maandag 6 november 2023 17:15 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk ziekenhuis gewoon niet bombaderen. Evacueren gaat ook gewoon oprecht niet.
De hamvraag is wat (te) doen als dat gebouw gebruikt wordt of medewerking geeft om Hamas terroristen of wapens in te huisvesten, lanceerbasis of toegang geeft tot aanvalstunnels en ander onrein gedoe ?
En ja, zelf wil Hamas - begrijpelijk - niet evacueren omdat ze daarmee hun strategie waardeloos wordt.
//
Opvallend hier is dat die ziekenhuizen, Isral nog niet bijkans op de knien hebben gesmeekt om te komen helpen hun patinten te verplaatsen naar desnoods wat ze mogelijk dan zien als de hel op aarde. Nu denk ik zelf dat je beter in het Zuiden kan zijn dan in het gewaarschuwde Noorden.
Je kan als ziekenhuis ook vragen om je te laten inspecteren. Dat over -en geheel uit is wanneer een aangestelde inspecteur daar(bij) ook maar een schrammetje oploopt.
Ik denk dat menig Rode Kruis supporter, Halve Maan activist en een Arts als idealist zonder grenzen, met Abbas bam Blinken tot Biden; zullen popelen een paar dagen een paar duizend immobiele patinten te kunnen redden.
Daarna kan de ziekenhuisdirectie de verpleegafdeling openstellen voor een doortastende inspectie en gedegen schoonmaak. Met wat geluk blijft er een detachement van IDF achter die kan zorgen dat de generatoren weer gaan draaien en impliciet zorgt dat het niet meer nodig is om te bombarderen.
Tzijn maar gedachten als mogelijk plannetje.... wanneer het Gaza echt gaat om uiteindelijk "onschuldige" mensen te redden en ze - desnoods maar even onder controle van Isral - een net wat veiliger toekomst te geven.
Zelf, redt Hamas het als autoriteit zeker niet meer om nog langer middels haar (uitgelokt) geweld dekking te bieden voor haar doeleinden."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
het ifd heeft toch van die dingen die tunnels afsluiten. Zo'n opblaasbaar iets?quote:Op maandag 6 november 2023 19:24 schreef Vallon het volgende:
[..]
Gewoon is inmiddels wel gepasseerd.
De hamvraag is wat (te) doen als dat gebouw gebruikt wordt of medewerking geeft om Hamas terroristen of wapens in te huisvesten, lanceerbasis of toegang geeft tot aanvalstunnels en ander onrein gedoe ?
En ja, zelf wil Hamas - begrijpelijk - niet evacueren omdat ze daarmee hun strategie waardeloos wordt.
//
Opvallend hier is dat die ziekenhuizen, Isral nog niet bijkans op de knien hebben gesmeekt om te komen helpen hun patinten te verplaatsen naar desnoods wat ze mogelijk dan zien als de hel op aarde. Nu denk ik zelf dat je beter in het Zuiden kan zijn dan in het gewaarschuwde Noorden.
Je kan als ziekenhuis ook vragen om je te laten inspecteren. Dat over -en geheel uit is wanneer een aangestelde inspecteur daar(bij) ook maar een schrammetje oploopt.
Ik denk dat menig Rode Kruis supporter, Halve Maan activist en een Arts als idealist zonder grenzen, met Abbas bam Blinken tot Biden; zullen popelen een paar dagen een paar duizend immobiele patinten te kunnen redden.
Daarna kan de ziekenhuisdirectie de verpleegafdeling openstellen voor een doortastende inspectie en gedegen schoonmaak. Met wat geluk blijft er een detachement van IDF achter die kan zorgen dat de generatoren weer gaan draaien en impliciet zorgt dat het niet meer nodig is om te bombarderen.
Tzijn maar gedachten als mogelijk plannetje.... wanneer het Gaza echt gaat om uiteindelijk "onschuldige" mensen te redden en ze - desnoods maar even onder controle van Isral - een net wat veiliger toekomst te geven.
Zelf, redt Hamas het als autoriteit zeker niet meer om nog langer middels haar (uitgelokt) geweld dekking te bieden voor haar doeleinden.![]()
Een of andere schuim bom, en dat schuim wordt kei en keihard.quote:Op maandag 6 november 2023 19:33 schreef bitterbal het volgende:
[..]
het ifd heeft toch van die dingen die tunnels afsluiten. Zo'n opblaasbaar iets?<signature here>.![]()
Ik weet wel zeker dat de ziekenhuis directie in de pocket van Hamas is. En dat ze hun troefkaarten, duizenden zieken/gijzelaars niet zomaar laten gaan.quote:Op maandag 6 november 2023 19:24 schreef Vallon het volgende:
Opvallend hier is dat die ziekenhuizen, Isral nog niet bijkans op de knien hebben gesmeekt om te komen helpen![]()
ja dat . kan dat niet onder dat ziekenhuis?quote:Op maandag 6 november 2023 19:37 schreef ExTec het volgende:
[..]
Een of andere schuim bom, en dat schuim wordt kei en keihard.![]()
Het is bedoeld om ingangen af te sluiten. Zal aan de diameter van de gang liggen.quote:Op maandag 6 november 2023 19:37 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ja dat . kan dat niet onder dat ziekenhuis?<signature here>.![]()
Zo'n directie krijgt ook gewoon de loop van een geweer in hun gezicht. Dat is bekend, hoor.quote:Op maandag 6 november 2023 19:37 schreef slashdotter3 het volgende:
Ik weet wel zeker dat de ziekenhuis directie in de pocket van Hamas is.<signature here>.![]()
Video - Steeds meer Isralirs willen een wapen: 'We vertrouwen niemand meer'
Sinds 7 oktober vroegen ruim 150.000 mensen een wapenvergunning aan. Dat kan nu makkelijker en sneller, door een versoepeling van de regels. Verslaggever Mitra Nazar bezocht een schietbaan in Herzliya.
https://nos.nl/l/2496904When the student is ready, the teacher will appear.
When the student is truly ready, the teacher will disappear.![]()
Die voorruit is helemaal gatenkaas 😲
https://www.reddit.com/r/(...)aeli_special_forces/
Better footage of the israeli special forces assassination today in tul-karem![]()
Ik denk dat in het geval van die ziekenhuizen de IDF wel graag aan de wereld wil laten zien wat daar gebeurde. Daarom denk ik ook niet dat ze het ziekenhuis helemaal platgooien. Deden ze ook niet bij deze speelplaats voor kindertjes:quote:Op maandag 6 november 2023 19:33 schreef bitterbal het volgende:
[..]
het ifd heeft toch van die dingen die tunnels afsluiten. Zo'n opblaasbaar iets?I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
0:52 Allaaaah Akbar!
https://nos.nl/collectie/(...)len-door-luchtaanval
Bewoners vluchtelingenkamp overvallen door luchtaanval
"Vier van mijn kinderen zijn dood en mijn dochter ligt nog onder het puin. We kunnen haar niet vinden", vertelt Jamal Alaoul (69) die met zijn vrouw en kinderen in vluchtelingenkamp Al Maghazi in de Gazastrook woont.![]()
Zwakzinnig en waarschijnlijk werkloos, sociaal gesoleerd en de hele dag op social media haatberichten over Isral lurkendquote:Op maandag 6 november 2023 18:09 schreef bitterbal het volgende:
[..]
denk pure haat en een gebrek aan intellect. Denk als je je zo gedraagt je echt gewoon zwakzinnig bent![]()
0:55 Huilende moeder: Mijn zoon Atif, 42 jaar oud. Mijn andere zoon Jamal, 38 en Ahmed, 32 en mijn dochter Sujoed 28.quote:Op maandag 6 november 2023 19:55 schreef slashdotter3 het volgende:
0:52 Allaaaah Akbar!
https://nos.nl/collectie/(...)len-door-luchtaanval
Bewoners vluchtelingenkamp overvallen door luchtaanval
"Vier van mijn kinderen zijn dood en mijn dochter ligt nog onder het puin. We kunnen haar niet vinden", vertelt Jamal Alaoul (69) die met zijn vrouw en kinderen in vluchtelingenkamp Al Maghazi in de Gazastrook woont.![]()
Moeten ze eerst die tunnel(ingang) vinden voordat ze 'm vacum kunnen trekken, laten imploderen of over lengte (moeten) bunkerbusten.quote:Op maandag 6 november 2023 19:33 schreef bitterbal het volgende:
[..]
het ifd heeft toch van die dingen die tunnels afsluiten. Zo'n opblaasbaar iets?
//
Het lastige hierbij is o.a. dat wat eruit ziet als tunnel - denk aan een rooster in de straat of duer van een ijskeldertje niet perse daarmee ook een tunnel is. Wat ze dan o.a. doen is bekijken wat de activiteit en verkeersintensiteit rondom die vermoedelijke uit/ingangen is. Gaan er meer of mensen/goederen uit/in en op welke tijdstippen.
Hierbij ook weten dat herkenning van zaken dermate zijn verbeterd dat vanaf een hoogte van 5km bij wijze al worden vastgesteld of iemand zich wel geschoren heeft ( 1.8 gigapixel drone wat ruwweg 40-50x dat van al een zeer goede camera). Dit nog los van simpele seismisch meten waar getrappeld, geschuifeld en ja, genternet wordt."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Waaruit blijkt dat? Als dat zo is dan zouden we toch mogen verwachten dat IDF daar toch ook een raket lanceerplatform zietquote:Op maandag 6 november 2023 19:37 schreef slashdotter3 het volgende:
[..]
Ik weet wel zeker dat de ziekenhuis directie in de pocket van Hamas is. En dat ze hun troefkaarten, duizenden zieken/gijzelaars niet zomaar laten gaan.![]()
Israel had toch laatst als bewijs een een filmpje gedeeld waar de tunnels waren?quote:Op maandag 6 november 2023 20:07 schreef Vallon het volgende:
[..]
Moeten ze eerst die tunnel(ingang) vinden voordat ze 'm vacum kunnen trekken, laten imploderen of over lengte (moeten) bunkerbusten.
//
Het lastige hierbij is o.a. dat wat eruit ziet als tunnel - denk aan een rooster in de straat of duer van een ijskeldertje niet perse daarmee ook een tunnel is. Wat ze dan o.a. doen is bekijken wat de activiteit en verkeersintensiteit rondom die vermoedelijke uit/ingangen is. Gaan er meer of mensen/goederen uit/in en op welke tijdstippen.
Hierbij ook weten dat herkenning van zaken dermate zijn verbeterd dat vanaf een hoogte van 5km bij wijze al worden vastgesteld of iemand zich wel geschoren heeft ( 1.8 gigapixel drone wat ruwweg 40-50x dat van al een zeer goede camera). Dit nog los van simpele seismisch meten waar getrappeld, geschuifeld en ja, genternet wordt.![]()
Zo lees ik het graag.quote:
"The Abu-Asa clan are Arabs and Muslims who live completely freely and peacefully in Israel"![]()
De UvA is een nazi bolwerk.quote:Op maandag 6 november 2023 18:25 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
Kan me een UvA diploma-uitreiking herinneren...![]()
https://www.haaretz.com/i(...)0b-a1cb-e5c681d30000
Israeli Army Says Killed Four Terrorists, Including Hamas and Fatah Members in West Bank
According to Israel, the two Hamas and Fatah members who were killed were responsible for dozens of shooting attacks and planned to carry out more in Israeli territory
Dit is het filmpje van de ambush:
Reddit topic:
https://www.reddit.com/r/(...)aeli_special_forces/
Better footage of the israeli special forces assassination today in tul-karem
In Gaza heeft het IDF meerdere Hamas basissen veroverd en belangrijke info verzameld. Vraag me af of de info voor deze liquidatie daar vandaan kwam.
[ Bericht 15% gewijzigd door slashdotter3 op 06-11-2023 20:45:10 ]![]()
Daar ga ik wel vanuit en "we" zullen over een paar jaar wel Netflix gebinged worden met een serie over de opkomst en ondergang van het huidige "^Hamas!".quote:Op maandag 6 november 2023 20:20 schreef slashdotter3 het volgende:
....
In Gaza heeft het IDF meerdere Hamas basissen veroverd en belangrijke info verzameld. Vraag me af of de info voor deze liquidatie daar vandaan kwam."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
ze zeggen dat onder dat ziekenhuis het hamas hoofdkwartier zitquote:Op maandag 6 november 2023 20:08 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Waaruit blijkt dat? Als dat zo is dan zouden we toch mogen verwachten dat IDF daar toch ook een raket lanceerplatform ziet![]()
Daaruit blijkt dat het ziekenhuis directie in de pocket van Hamas zit? Hamas heeft 500 km aan tunnels, dat zijn veel tunnelsquote:Op maandag 6 november 2023 20:42 schreef bitterbal het volgende:
[..]
ze zeggen dat onder dat ziekenhuis het hamas hoofdkwartier zit![]()
Die ziekenhuizen worden gebouwd en betaald door andere landen met belangen, niet door Gazanenquote:Op maandag 6 november 2023 20:44 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Daaruit blijkt dat het ziekenhuis directie in de pocket van Hamas zit? Hamas heeft 500 km aan tunnels, dat zijn veel tunnelsOh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
nou dat niet perse. Eergisteren was er dacht ik wel een. nos bericht waarin stond dat de directeur van het ziekenhuis ook een woordvoerder was van hamasquote:Op maandag 6 november 2023 20:44 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Daaruit blijkt dat het ziekenhuis directie in de pocket van Hamas zit? Hamas heeft 500 km aan tunnels, dat zijn veel tunnels![]()
![]()
Volgens mij was het de woordvoerder van het ziekenhuis dat een lid was van hamas.quote:Op maandag 6 november 2023 20:47 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou dat niet perse. Eergisteren was er dacht ik wel een. nos bericht waarin stond dat de directeur van het ziekenhuis ook een woordvoerder was van hamas![]()
Klopt, uitstekende dekmantel voor hun dus als je zo bekijktquote:Op maandag 6 november 2023 20:48 schreef bitterbal het volgende:
of hamas nou wel of niet bij dat ziekenhuis betrokken is, de burgers hebben gewoon zorg nodig
Oh how you'd have a happy life, if you did the things you like![]()
Brave burger ----->quote:Op maandag 6 november 2023 20:48 schreef bitterbal het volgende:
of hamas nou wel of niet bij dat ziekenhuis betrokken is, de burgers hebben gewoon zorg nodig
Terrorist ------->![]()
![]()
Na de ziekenwagen op vrijdag was het doelwit op zaterdag een door de VN bestuurde school, die dienst deed als opvanglocatie voor vluchtelingen. Bij de Isralische luchtaanval kwamen vijftien mensen om het leven, zegt de directeur van het al Shifa-ziekenhuis in Gaza die ook Hamas-woordvoerder is. Isral heeft het bericht nog niet bevestigd.quote:Op maandag 6 november 2023 20:48 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Volgens mij was het de woordvoerder van het ziekenhuis dat een lid was van hamas.
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20231104_96152344![]()
Precies de reden dat die kwaadaardige hamasjes daar zijn gaan zitten.quote:Op maandag 6 november 2023 20:48 schreef bitterbal het volgende:
of hamas nou wel of niet bij dat ziekenhuis betrokken is, de burgers hebben gewoon zorg nodigAnd what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Ah!quote:Op maandag 6 november 2023 20:53 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Na de ziekenwagen op vrijdag was het doelwit op zaterdag een door de VN bestuurde school, die dienst deed als opvanglocatie voor vluchtelingen. Bij de Isralische luchtaanval kwamen vijftien mensen om het leven, zegt de directeur van het al Shifa-ziekenhuis in Gaza die ook Hamas-woordvoerder is. Isral heeft het bericht nog niet bevestigd.
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20231104_96152344![]()
![]()
Yes.quote:Op maandag 6 november 2023 18:24 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
de directeur, woordvoerder van hamas, kan de brandstof halen uit de tunnels onder dit ziekenhuis.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Weer 30 babies en 10 moeders dood, aldus de Palestijnse autoriteitquote:Op maandag 6 november 2023 20:20 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.haaretz.com/i(...)0b-a1cb-e5c681d30000
Israeli Army Says Killed Four Terrorists, Including Hamas and Fatah Members in West Bank
According to Israel, the two Hamas and Fatah members who were killed were responsible for dozens of shooting attacks and planned to carry out more in Israeli territory
Dit is het filmpje van de ambush:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Reddit topic:
https://www.reddit.com/r/(...)aeli_special_forces/
Better footage of the israeli special forces assassination today in tul-karem
In Gaza heeft het IDF meerdere Hamas basissen veroverd en belangrijke info verzameld. Vraag me af of de info voor deze liquidatie daar vandaan kwam.![]()
Klopt inderdaadquote:Op maandag 6 november 2023 20:48 schreef bitterbal het volgende:
of hamas nou wel of niet bij dat ziekenhuis betrokken is, de burgers hebben gewoon zorg nodigReason is not automatic, those who deny it cannot be conquered by it, Ayn Rand
Discuseren met domme mensen verlies ik omdat ik niet genoeg ervaring heb met dom lullen.![]()
Cool. Hopelijk volgen er nog velen. Fuck Hamas.quote:Op maandag 6 november 2023 20:20 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.haaretz.com/i(...)0b-a1cb-e5c681d30000
Israeli Army Says Killed Four Terrorists, Including Hamas and Fatah Members in West Bank
According to Israel, the two Hamas and Fatah members who were killed were responsible for dozens of shooting attacks and planned to carry out more in Israeli territory
Dit is het filmpje van de ambush:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Reddit topic:
https://www.reddit.com/r/(...)aeli_special_forces/
Better footage of the israeli special forces assassination today in tul-karem
In Gaza heeft het IDF meerdere Hamas basissen veroverd en belangrijke info verzameld. Vraag me af of de info voor deze liquidatie daar vandaan kwam.![]()
Raar dat je op tv alleen maar mannen ziet en de doden 'moeders en baby's' zijn.quote:Op maandag 6 november 2023 20:55 schreef Rollo het volgende:
[..]
Weer 30 babies en 10 moeders dood, aldus de Palestijnse autoriteit
'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
Alle mannen zitten in die tunnels.quote:Op maandag 6 november 2023 20:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Raar dat je op tv alleen maar mannen ziet en de doden 'moeders en baby's' zijn.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Uitstekend nieuws.quote:Op maandag 6 november 2023 20:20 schreef slashdotter3 het volgende:
https://www.haaretz.com/i(...)0b-a1cb-e5c681d30000
Israeli Army Says Killed Four Terrorists, Including Hamas and Fatah Members in West Bank
According to Israel, the two Hamas and Fatah members who were killed were responsible for dozens of shooting attacks and planned to carry out more in Israeli territory
Dit is het filmpje van de ambush:
[ twitter ]
[ twitter ]
[ twitter ]
Reddit topic:
https://www.reddit.com/r/(...)aeli_special_forces/
Better footage of the israeli special forces assassination today in tul-karem
In Gaza heeft het IDF meerdere Hamas basissen veroverd en belangrijke info verzameld. Vraag me af of de info voor deze liquidatie daar vandaan kwam.![]()
vind dat beetje een rare gozerquote:![]()
![]()
Wat een leider.And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Als je een beetje op Twitter en reddit surft kom je net op de tegenovergestelde vraag. Namelijk: ik zie alleen maar verminkte, dode en kleine kinderen in totale shock, maar wr zijn de beelden van gewonde of dode 'niet-kinderen'?quote:Op maandag 6 november 2023 20:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Raar dat je op tv alleen maar mannen ziet en de doden 'moeders en baby's' zijn.![]()
Hij zei niet in de buurt van Isral h.quote:And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
Wellicht wel een soepele overgang voor de Palestijnen aangezien Netanyahu ook een homofobe vrouwenhater is.quote:VBL SC influencer
Left, right, behind![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 21:39 schreef Caland het volgende:
[..]
Wellicht wel een soepele overgang voor de Palestijnen aangezien Netanyahu ook een homofobe vrouwenhater is.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?![]()
acteurs:Pquote:Op maandag 6 november 2023 21:38 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
Als je een beetje op Twitter en reddit surft kom je net op de tegenovergestelde vraag. Namelijk: ik zie alleen maar verminkte, dode en kleine kinderen in totale shock, maar wr zijn de beelden van gewonde of dode 'niet-kinderen'?
Zag net wel op 9gag filmpje van mensen die zich als lijk hadden verkleed maar niet dood waren en op een rijtje lagen dacht ik een in moskee![]()
maar kan hem niet meer vinden helaas![]()
De eenstaat oplossing.quote:
Is het hem dan na al die jaren eindelijk gelukt. Ben benieuwd hoe ze die inwoners van Gaza in het gareel gaan houden.![]()
Die zag ik gisteren ook. Was mooi. Ik ben benieuwd of die video echt uit Gaza was. We zijn al vaker in 't ootje genomenquote:Op maandag 6 november 2023 21:40 schreef bitterbal het volgende:
[..]
acteurs:P
Zag net wel op 9gag filmpje van mensen die zich als lijk hadden verkleed maar niet dood waren en op een rijtje lagen dacht ik een in moskee![]()
maar kan hem niet meer vinden helaas![]()
Biden en Netanyahu praten over tijdelijk staken bombardementen
De Amerikaanse president Biden en de Isralische premier Netanyahu hebben vandaag gesproken over de mogelijkheid van "tactische pauzes" in de gevechten in Gaza om humanitaire redenen en de mogelijke vrijlating van gijzelaars. Dat heeft Witte Huis-woordvoerder John Kirby bekendgemaakt
Kirby zei dat de Amerikaanse en Isralische regeringen in gesprek zullen blijven over zulke tijdelijke pauzes en dat Biden en Netanyahu ermee instemden de gesprekken de komende dagen voort te zetten.
"Je kunt verwachten dat we zullen blijven pleiten voor tijdelijke en plaatselijke gevechtspauzes", zei Kirby tegen verslaggevers. "We zitten aan het begin van dit gesprek, niet aan het einde ervan", zij hij. Een algeheel staakt-het-vuren is volgens het Witte Huis op dit moment niet een "geschikte stap".
nos liveblog![]()
'VS wil precisiebommen leveren aan Isral'
Volgens de Wall Street Journal wil de VS precisiebommen ter waarde van 320 miljoen dollar aan Isral leveren. De regering-Biden heeft volgens de krant op 31 oktober een formele kennisgeving naar de leiders van het Congres over de geplande levering gestuurd.
Het gaat om zogenoemde Spice Family Gliding Bomb Assemblies, nauwkeurig geleide wapens die worden afgevuurd door gevechtsvliegtuigen, zo meldde de krant op basis van bronnen.
nos liveblog![]()
Hadden ze 75 jaar geleden moeten doen.quote:
Achterlijke hypocriete clown die Netanyahu.A Robin Redbreast in a Cage Puts all Heaven in a Rage.![]()
Een forse bufferzone, neem ik aan.quote:Op maandag 6 november 2023 21:41 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
De eenstaat oplossing.
Is het hem dan na al die jaren eindelijk gelukt. Ben benieuwd hoe ze die inwoners van Gaza in het gareel gaan houden.Opinion is the medium between knowledge and ignorance (Plato)![]()
Ms een kleine correctie dat het predicaat VN/UN niet helemaal correct is en de lading dekt in & voor die contreien.quote:Op maandag 6 november 2023 20:53 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Na de ziekenwagen op vrijdag was het doelwit op zaterdag een door de VN bestuurde school, die dienst deed als opvanglocatie voor vluchtelingen. Bij de Isralische luchtaanval kwamen vijftien mensen om het leven, zegt de directeur van het al Shifa-ziekenhuis in Gaza die ook Hamas-woordvoerder is. Isral heeft het bericht nog niet bevestigd.
https://www.nieuwsblad.be/cnt/dmf20231104_96152344
Het daar in o.a./ Gaza gaat om de UNWRA die speciaal daarvoor daar door de UN/VN is opgericht en lokaal onder aansturing van de Palestijnse Autoriteit staat.
Niet helemaal raar natuurlijk omdat de VN/UN alleen daar kan werken waar dat haar door de autoriteiten cq machthebbers wordt toegestaan.
Als zodanig kan en is die door de VN/UN gesponsorde organisatie niet helemaal onverdeeld onafhankelijk noch autonoom te noemen. Nu zullen de medewerkers zelf zeker hun mensen willen helpen waarbij onduidelijk is hoe dat precies voor wie verloopt. Hun middelen zullen in opdracht en uit naam van lokale autoriteiten - dwz dus Hamas - verdeeld worden.
Niet ondenkbaar is (en op straat bekend) dat alleen door Hamas aangewezen(en) in wat men noemt vluchtelingen kampen kunnen rekenen op (die nood)hulp. Indien iemand het niet eens met Hamas of de lokale autoriteiten kan die gevoegelijk de zg UN(RWA) hulp ook direct op z'n lege buik schrijven.
Dat proces, hoe het daar georganiseerd is, maakt het extra ingewikkeld wanneer men spreekt over "humanitaire hulp" en de plicht daartoe. De verdeling en distributie van hulp wordt daar dus volledig gecontroleeerd (= misbruikt) door Hamas en (als bekend) gebruikt om burgers inclusief kinderen voor Hamas te mobiliseren.
[ Bericht 2% gewijzigd door Vallon op 06-11-2023 22:14:55 ]"On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Dat loopt in de Gazastrook naadloos in mekaar over.quote:Op maandag 6 november 2023 20:51 schreef UitStraling het volgende:
[..]
Brave burger -----> [ afbeelding ]
Terrorist -------> [ afbeelding ]![]()
![]()
75 jaar terug was Isral akkoord met een twee staten oplossing maar de Palestijnen nietquote:Op maandag 6 november 2023 21:50 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Hadden ze 75 jaar geleden moeten doen.
Achterlijke hypocriete clown die Netanyahu.![]()
![]()
Dat was niet deze toch? Ik zag er een waar ze in het verlengde van elkaar lagen en niet zoals hier naast elkaarquote:Op maandag 6 november 2023 21:40 schreef bitterbal het volgende:
[..]
acteurs:P
Zag net wel op 9gag filmpje van mensen die zich als lijk hadden verkleed maar niet dood waren en op een rijtje lagen dacht ik een in moskee![]()
maar kan hem niet meer vinden helaas![]()
Wat ik mij een beetje afvraag wat het doel en gedachte is van de Internationale gemeenschap voor en bij een gevechtspauze ?
Een pauze die vooral eenzijdig lijkt te rusten bij Isral of is er(gens) Hamas in die afspraken betrokken ?
Gaat er na hoe lang van een pauze, dan wat precies of ongeveer veranderen ?
Gaat Hamas de gegijzelden vrijlaten ? Stoppen met terreur ? Gaat die situatie de onschuldige burgers iets of wat dan precies, bieden ? Kunnen/mogen die burgers dan weg uit het gevechtsgebied ? etc.etc.
Hoe langer ik de onmogelijke situatie laat inzinken, zie ik niet of en tot wiens positief nut als doel een structurele gevechtspauze zou zijn. Nog los dat die pauze alle redenen in zich heeft om snel beindigd te worden met door wie het maar zal zeggen.
Ik zou meer inzetten op de Isralische methode om tussen zeg 10u00-16u00 de toegangswegen tot het Zuiden niet te bestoken zodat burgers zsm op die wijze naar het Zuiden kan (ver)trekken.
Lastig daarin is dan weer dat Hamas - dat zou ik in hun plaats ook bedenken - er alles aan zal doen, het vertrek van burgers dwars te gaan zitten door de morele schuld/schade van slachtoffers in de laarzen van Isral te duwen.
Kortom de vraag is ook, hoe/wat moet Isral volgens bestuurders aan de wal van een verre zee, wel doen of laten om de gegijzelden vrij te kunnen krijgen, de Hamas terreur te doen stoppen en zo mogelijk de daders van de aanslag voor het gerecht brengen ?
Ik ben en ga benieuwd naar ideen en zienswijzen."On bended knee is no way to be free" Peter R 1954-2021 (Zapata)
Hegel: "De waarheid is subjectief"
Covid19: "Doctors can’t cure stupid, but at least they can sedate it."![]()
Wat moet vinden? Beschamiing?quote:Op maandag 6 november 2023 18:27 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
ah iemand die aanwezig was. Hoe voelde je je toen?![]()
het wordt nu hard gespeeld.quote:Op maandag 6 november 2023 22:36 schreef Vallon het volgende:
Wat ik mij een beetje afvraag wat het doel en gedachte is van de Internationale gemeenschap voor en bij een gevechtspauze ?
Een pauze die vooral eenzijdig lijkt te rusten bij Isral of is er(gens) Hamas in die afspraken betrokken ?
Gaat er na hoe lang van een pauze, dan wat precies of ongeveer veranderen ?
Gaat Hamas de gegijzelden vrijlaten ? Stoppen met terreur ? Gaat die situatie de onschuldige burgers iets of wat dan precies, bieden ? Kunnen/mogen die burgers dan weg uit het gevechtsgebied ? etc.etc.
Hoe langer ik de onmogelijke situatie laat inzinken, zie ik niet of en tot wiens positief nut als doel een structurele gevechtspauze zou zijn. Nog los dat die pauze alle redenen in zich heeft om snel beindigd te worden met door wie het maar zal zeggen.
Ik zou meer inzetten op de Isralische methode om tussen zeg 10u00-16u00 de toegangswegen tot het Zuiden niet te bestoken zodat burgers zsm op die wijze naar het Zuiden kan (ver)trekken.
Lastig daarin is dan weer dat Hamas - dat zou ik in hun plaats ook bedenken - er alles aan zal doen, het vertrek van burgers dwars te gaan zitten door de morele schuld/schade van slachtoffers in de laarzen van Isral te duwen.
Kortom de vraag is ook, hoe/wat moet Isral volgens bestuurders aan de wal van een verre zee, wel doen of laten om de gegijzelden vrij te kunnen krijgen, de Hamas terreur te doen stoppen en zo mogelijk de daders van de aanslag voor het gerecht brengen ?
Ik ben en ga benieuwd naar ideen en zienswijzen.
dus even in die geest; israel zou voedsel en medische hulp moeten toelaten in het zuiden (doesn ze ook, maar heel weinig.
en inderdaad dagelijks een corridor zodat mensen weg kunnen uit het noorden.
als ik israel was, zou ik het daarbij laten. de mensen zullen vanzelf vertrekken als er niks meer te eten is in gaza stad en noord. en dan blijft hamas over, en dan kan je gaan vechten.
verder was al duidelijk dat hamas enorme hoeveelheden brandstof en waarschijnlik ook voedsel heeft ogeslagen voor zichzelf. kies dan maar, laat je je mensen dood gaan of geef je ze te eten? laat je ziekenhuizen draaien of af slaan?![]()
Ja gek h? Het lijkt bijna of...een groot deel van de beelden is georkestreerdquote:Op maandag 6 november 2023 20:57 schreef Red_85 het volgende:
[..]
Raar dat je op tv alleen maar mannen ziet en de doden 'moeders en baby's' zijn.
Niet dat ik niet geloof dat er echt vrouwen en kinderen in groten getale zijn omgekomen.![]()
Misschien feestende, schaars geklede Isralische jongedames gebruiken als lokaas. Daar schijnen die Hamasi nogal extremistische ideen van te krijgen.quote:Op maandag 6 november 2023 22:36 schreef Vallon het volgende:
Wat ik mij een beetje afvraag wat het doel en gedachte is van de Internationale gemeenschap voor en bij een gevechtspauze ?
Een pauze die vooral eenzijdig lijkt te rusten bij Isral of is er(gens) Hamas in die afspraken betrokken ?
Gaat er na hoe lang van een pauze, dan wat precies of ongeveer veranderen ?
Gaat Hamas de gegijzelden vrijlaten ? Stoppen met terreur ? Gaat die situatie de onschuldige burgers iets of wat dan precies, bieden ? Kunnen/mogen die burgers dan weg uit het gevechtsgebied ? etc.etc.
Hoe langer ik de onmogelijke situatie laat inzinken, zie ik niet of en tot wiens positief nut als doel een structurele gevechtspauze zou zijn. Nog los dat die pauze alle redenen in zich heeft om snel beindigd te worden met door wie het maar zal zeggen.
Ik zou meer inzetten op de Isralische methode om tussen zeg 10u00-16u00 de toegangswegen tot het Zuiden niet te bestoken zodat burgers zsm op die wijze naar het Zuiden kan (ver)trekken.
Lastig daarin is dan weer dat Hamas - dat zou ik in hun plaats ook bedenken - er alles aan zal doen, het vertrek van burgers dwars te gaan zitten door de morele schuld/schade van slachtoffers in de laarzen van Isral te duwen.
Kortom de vraag is ook, hoe/wat moet Isral volgens bestuurders aan de wal van een verre zee, wel doen of laten om de gegijzelden vrij te kunnen krijgen, de Hamas terreur te doen stoppen en zo mogelijk de daders van de aanslag voor het gerecht brengen ?
Ik ben en ga benieuwd naar ideen en zienswijzen.Charlie: How's it going in there?
Alan: Whatever happened to zippers? I miss zippers.
Charlie: I don't know, Alan, maybe there were too many injuries. Nobody ever got their balls caught in a buttonhole![]()
quote:Op maandag 6 november 2023 21:59 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
75 jaar terug was Isral akkoord met een twee staten oplossing maar de Palestijnen niethttps://en.wikipedia.org/wiki/1937_Ben-Gurion_letterquote:"Does the establishment of a Jewish state [in only part of Palestine] advance or retard the conversion of this country into a Jewish country? My assumption (which is why I am a fervent proponent of a state, even though it is now linked to partition) is that a Jewish state on only part of the land is not the end but the beginning.... This is because this increase in possession is of consequence not only in itself, but because through it we increase our strength, and every increase in strength helps in the possession of the land as a whole. The establishment of a state, even if only on a portion of the land, is the maximal reinforcement of our strength at the present time and a powerful boost to our historical endeavors to liberate the entire country".[9]![]()
https://en.wikipedia.org/(...)n_Plan_for_Palestinequote:Op maandag 6 november 2023 23:25 schreef moby_jones het volgende:
[..]
[..]
https://en.wikipedia.org/wiki/1937_Ben-Gurion_letter![]()
![]()
Bingoquote:Op maandag 6 november 2023 23:08 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ja gek h? Het lijkt bijna of...een groot deel van de beelden is georkestreerd
Niet dat ik niet geloof dat er echt vrouwen en kinderen in groten getale zijn omgekomen.'Je gaat het pas zien als je het doorhebt'
'Ieder nadeel heb zijn voordeel'
We zullen je nooit, nooit vergeten
1947-2016![]()
56% van het land naar een Joodse staat (en nog met de intentie van de Zionisten om dat uit te breiden) terwijl er twee keer zoveel Palestijnen woonden. Geen wonder dat ze dat afwezen.quote:Op maandag 6 november 2023 23:39 schreef Timwonnacott het volgende:
[..]
https://en.wikipedia.org/(...)n_Plan_for_Palestinequote:The proposed plan was considered to have been pro-Zionist by its detractors, with 56%[6] of the land allocated to the Jewish state despite the Palestinian Arab population numbering twice the Jewish population.[7] The plan was celebrated by most Jews in Palestine.[8] The partition plan was reluctantly[9] accepted by the Jewish Agency for Palestine with misgivings.[10] Historians say that acceptance of the plan was a tactical step and that some Zionist leaders viewed the plan as a stepping stone to future territorial expansion over the whole of Palestine.[11][12][5] The Arab Higher Committee, the Arab League and other Arab leaders and governments rejected it on the basis that in addition to the Arabs forming a two-thirds majority, they owned a majority of the lands.[13][14] They also indicated an unwillingness to accept any form of territorial division,[15] arguing that it violated the principles of national self-determination in the UN Charter which granted people the right to decide their own destiny.[5][16] They announced their intention to take all necessary measures to prevent the implementation of the resolution.[17][18][19][20] Subsequently, a civil war broke out in Palestine,[21] and the plan was not implemented.[22]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Van die 56% was 50% Negev woestijn.quote:Op maandag 6 november 2023 23:51 schreef Kijkertje het volgende:
[..]
56% van het land naar een Joodse staat (en nog met de intentie van de Zionisten om dat uit te breiden) terwijl er twee keer zoveel Palestijnen woonden. Geen wonder dat ze dat afwezen.
[..]I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
En de havens. Bovendien was van de toen aanwezige Joodse bevolking 70% pas na 1931 geimmigreerd.quote:Op dinsdag 7 november 2023 00:18 schreef Jemoederniet het volgende:
[..]
Plus de beste landbouwgrond en controle over waterbronnen.
Uit het rapport van de UN Comm.quote:Viability of the proposed States
80. The next economic consideration which equally rules out partition is the essential requisite of viability. The proposed Jewish State is to be allotted the best parts of the country and might therefore be viable. The Arab State, however, would be so lacking in resources as to be definitely not viable. The facts set forth below establish these contentions:
(a) It is recognized that citriculture is the most important industry in Palestine and that citrus constitutes the main item of export. According to chapter II, paragraph 28 of the Special Committee's report, "citrus is the main export crop; before the trade was interrupted during the war, it accounted for 80 per cent of the total value of exports". Again, paragraph 27 of chapter II contains the following statement: "Palestine is still mainly an agricultural country since about 65 per cent of the population gain a living directly from agriculture. Nevertheless, the country is not self-sufficient in food and is especially deficient in cereal production, about 50 per cent of its cereals being supplied by imports." In paragraph 29 of chapter
II it is stated that citrus production "is approximately equally shared between Jewish and Arab cultivators". Paragraph 53 of chapter II contains the following statement : "During the war, the virtual cessation of citrus exports had a great effect on the structure of exports. This, however, was a purely temporary phenomenon, and it is evident that citrus exports will again become a dominant element in total exports."
In part I, paragraph 13 of the plan of partition, set forth in chapter VI of the Special Committee's report, it is stated that "the Jews will have the more economically developed part of the country, embracing practically the whole of the citrus producing area, which includes a large number of Arab producers".
It is thus an undisputed fact that the basic industry in Palestine, which largely pays for imports of food, especially wheat, meat and cattle fodder (see chapter II, paragraph 54 of the Special Committee's report), and of which the Arabs own approximately 50 per cent, would be almost entirely included in the proposed Jewish State.
(b) In addition to the citrus industry, the proposed Jewish State is allotted under the partition plan the best agricultural lands in Palestine, while the Arab State is left certain mountainous regions, largely uncultivable <297>(see column 7 of appendix VI to this report). The maritime plain running from Gaza to Acre, the plain of Esdraelon and the valley of Jezreel, which together comprise the best agricultural areas, are all included within the proposed Jewish State. To quote again from the Special Committee's report (see chapter II. paragraph 3): "Apart from these inland plains in the north and portions of the desert area in the south, the interior of the country is very mountainous, with the hills of Judea and Samaria in the centre and the hills of Galilee in the north."
Thus in addition to citrus, the plan of the majority of the Special Committee would endow the Jewish State with the most substantial agricultural resources of the country.
(c) Under the partition plan, the two ports of Palestine, Haifa and Jaffa, which are both predominantly Arab, are included in the Jewish State. The Haifa port was developed with public funds at considerable cost. The partition plan includes it. with all its possibilities of future development, within the Jewish State, despite the fact that the port serves as the terminal of the Iraq oil pipe line and is the point of entry of international trade into Palestine, Transjordan and other parts of the Arab world.
Bron
[ Bericht 77% gewijzigd door Kijkertje op 07-11-2023 00:40:23 ]“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Het plan van 1947 voorzag ook in een economische unie, dus dat had geen groot probleem hoeven te zijn. En Jaffa zou arabisch worden.quote:I hate to advocate drugs, alcohol, violence, or insanity to anyone, but they've always worked for me.![]()
Het is dan ook nooit een goed idee geweest van de Britten.quote:Op dinsdag 7 november 2023 00:40 schreef Ulx het volgende:
[..]
Het plan van 1947 voorzag ook in een economische unie, dus dat had geen groot probleem hoeven te zijn. En Jaffa zou arabisch worden.“The fundamental cause of the trouble in the modern world today is that the stupid are cocksure while the intelligent are full of doubt.”— Bertrand Russell![]()
Swipe leftquote:Op maandag 6 november 2023 22:59 schreef Jemoederniet het volgende:
Bekende Palestijnse activiste die als kind viraal ging opgepakt.
[ twitter ]
[ twitter ]´ Just remember, there's a thin line between being a hero and being a memory´
Forum Opties Forumhop: Hop naar: