quote:Op zaterdag 23 december 2023 11:53 schreef roos94 het volgende:
Weet iemand nog spannende/thriller boeken met kerst/oud en nieuw/feestdagen thema?
[ afbeelding ]
Deze heb ik al
quote:De jachtpartij - Lucy Foley
Agatha Christie meets Ruth Ware in deze zenuwslopende thriller waarin je niemand kunt vertrouwen, voor de fans van Gillian Flynn en Paula Hawkins
Oudejaarsavond. Een villa in de Schotse wildernis. Negen oude vrienden checken in, maar één van hen zal de nacht niet overleven
Negen vrienden vieren oudejaarsavond in een idyllische villa in de Schotse Hooglanden. Het lijkt de perfecte plek om hun gehaaste Londense leven achter zich te laten en van elkaars gezelschap te genieten. Het ontbreekt de vrienden aan niets: ze hebben een prachtig uitzicht, een knappend haardvuur, een provisiekast vol eten en liters champagne. Maar wat ze ook hebben is geheimen voor elkaar, langgekoesterde jaloezie en bergen opgekropte woede. Terwijl de sneeuw buiten valt, wordt de spanning in de villa ondraaglijk.
Als de lucht op nieuwjaarsdag opklaart is een van de gasten dood. En één van de anderen is de moordenaar.
Maar wie?
Netjes!quote:Op vrijdag 29 december 2023 13:55 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik ga gewoon weer voor de 50 boeken lezen.
Ik vind een doel stellen wel fijn, want dan pak ik daadwerkelijk ook het boek op.quote:Op vrijdag 29 december 2023 15:09 schreef Doedezemaar het volgende:
Dergelijke doelen stel ik mezelf nooit, ik lees omdat ik het leuk vind, punt. Afgelopen week ook nog 11 tweedehands Engelse boeken besteld bij Awesomebooks, soort verlaat kerstkadootje, 10 echte leesboeken en 1 plaatjeskijkboek
Heerlijk! Nieuwe boeken in de collectie is altijd leukquote:Op vrijdag 29 december 2023 15:09 schreef Doedezemaar het volgende:
Dergelijke doelen stel ik mezelf nooit, ik lees omdat ik het leuk vind, punt. Afgelopen week ook nog 11 tweedehands Engelse boeken besteld bij Awesomebooks, soort verlaat kerstkadootje, 10 echte leesboeken en 1 plaatjeskijkboek
Nee dat is juist gaaf! Niks weirdo's nerd aan !quote:Op dinsdag 2 januari 2024 14:04 schreef Adrian4 het volgende:
Misschien ben ik wel een of andere weirdo nerd, maar ik heb collages gemaakt van de 12 mooiste boeken die ik heb gelezen afgelopen jaar.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Ik heb heel erg getwijfeld, maar de vrouwen van bletchley park is mijn aller favoriet van 2023z
Ik zat heel internet al af te zoeken omdat ik zo weinig reacties kon vinden, maar eindelijk! Iemand die er ook niet positief over is.quote:Op maandag 30 oktober 2023 08:49 schreef Truien het volgende:
Wat een leuk topic!
Ik heb gisteren het boek Hoe overleef ik alles wat ik niemand vertel uitgelezen. Ik las deze boeken vroeger en ik heb er toen best veel van geleerd en herkende altijd van alles. Dus ik was heel blij toen ik hoorde dat er een boek voor de volwassen geworden lezers kwam.
Maar ik ben een beetje teleurgesteld. 😅 Ik vond het boek 1 grote chaos. Het leek alsof Francine alle ellende wat je kunt meemaken heeft opgezocht, inclusief actuele thema’s voor de doelgroep, en dit boek met al die ervaringen aan elkaar heeft geschreven. En hoewel best wat thema’s herkenbaar zijn, staat het toch heel ver van me af en kan ik mij totaal niet identificeren met de hoofdpersonen.
Het voelt meer als een boek voor tieners dan voor twintigers of (begin) dertigers.
Ik ben benieuwd of meer mensen het boek hebben gelezen.
Afgelopen jaar maar heel weinig non-fictie gelezen. Ik vond De bus uit Mostar wel goed.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 10:03 schreef roos94 het volgende:
Wat was jullie lievelingsboek van 2023?
quote:Op zaterdag 6 januari 2024 10:03 schreef roos94 het volgende:
Wat was jullie lievelingsboek van 2023?
Ik heb net weer een boek uit van Yrsa Sigurdardóttir, zal Lilja een zus zijn?! Zet deze in ieder geval op mijn “wil ik lezen” lijstje.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 16:54 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Afgelopen jaar maar heel weinig non-fictie gelezen. Ik vond De bus uit Mostar wel goed.
[ afbeelding ]
Wat betreft fictie heb ik genoten van de eerste twee delen van de Reykjavik Noir trilogie van Lilja Sigurdardóttir. Het laatste deel ga ik binnenkort lezen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
Daar heb ik hele actieve herinneringen aan. Ik heb heel wat wedstrijden van de dames gefloten in die tijd.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 16:54 schreef TargaFlorio het volgende:
[..]
Afgelopen jaar maar heel weinig non-fictie gelezen. Ik vond De bus uit Mostar wel goed.
[ afbeelding ]
Wat betreft fictie heb ik genoten van de eerste twee delen van de Reykjavik Noir trilogie van Lilja Sigurdardóttir. Het laatste deel ga ik binnenkort lezen.
[ afbeelding ]
[ afbeelding ]
De boeken van Feist zijn dan ook heerlijk weg te lezen. Je hebt er nog veel te gaan, mocht je meer willen.quote:Op zaterdag 6 januari 2024 19:16 schreef LeNeHe het volgende:
[..]
[ link | afbeelding ]
En ik las voor het eerst een fantasy boek en dat beviel me goed:
[ link | afbeelding ]
Lilja noemt Yrsa haar sister in crime omdat ze beide in hetzelfde genre actief zijn maar zijn geen bloedverwanten.quote:Op maandag 8 januari 2024 15:21 schreef Serinde het volgende:
[..]
Ik heb net weer een boek uit van Yrsa Sigurdardóttir, zal Lilja een zus zijn?! Zet deze in ieder geval op mijn “wil ik lezen” lijstje.
Ik lees verschillende soorten boeken waarbij ik het lastig vind om een favoriet van het hele jaar aan te wijzen. Ik heb heel erg genoten van :
[ afbeelding ]
En van de Waldfriede serie, deel 3 begin ik nu aan. Ik hou van het makkelijk weglezen van de roman in combinatie met de historische gebeurtenissen in die tijd in Europa.
[ afbeelding ]
Ik heb inderdaad nog meer boeken op mijn e-reader staan en het was zeker niet de laatste!quote:Op maandag 8 januari 2024 19:28 schreef Meridiaan het volgende:
[..]
De boeken van Feist zijn dan ook heerlijk weg te lezen. Je hebt er nog veel te gaan, mocht je meer willen.
Doe maarquote:Op zondag 17 maart 2024 14:07 schreef SuperHartje het volgende:
Ik denk eraan HOLLY van STEPHEN KING te kopen.
Wanneer? Het boekenbal was leuk om te zien. Met Sophie en Paul. Echt wat voor @Specularium en @sp3cquote:Op zondag 17 maart 2024 19:20 schreef Kanaroe het volgende:
VPRO Boeken is ook weer terug op tv zag ik net, mss een tip voor de liefhebbers
Zondags om 17.45 uurquote:Op maandag 18 maart 2024 17:37 schreef SuperHartje het volgende:
[..]
Wanneer? Het boekenbal was leuk om te zien. Met Sophie en Paul. Echt wat voor @:Specularium en @:sp3c
Dat is het vervolg op het boek dat ik nu aan het lezen ben zie ik nuquote:Op zondag 17 maart 2024 14:07 schreef SuperHartje het volgende:
Ik denk eraan HOLLY van STEPHEN KING te kopen.
Is Holly een vervolg? En welk boek lees je dan nuquote:Op woensdag 20 maart 2024 14:52 schreef Symphonic het volgende:
[..]
Dat is het vervolg op het boek dat ik nu aan het lezen ben zie ik nu
quote:Op donderdag 28 maart 2024 06:45 schreef drakin het volgende:
[..]
Is Holly een vervolg? En welk boek lees je dan nu
De Mr. Mercedes trilogie.quote:Op donderdag 28 maart 2024 06:45 schreef drakin het volgende:
[..]
Is Holly een vervolg? En welk boek lees je dan nu
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |