Ach soms begin je de dag met slecht nieuws en vervolgens stap je in een hondendrol. Dus dat reageer je vocaal af op die hondendrol.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 21:40 schreef De_Pel het volgende:
[..]
Herkenbaar. Kutventje is het soms ook.
Lullig om jezelf zo voor lul te zetten.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 12:23 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)op-social-media.html
Igor Peepshowquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 12:23 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)op-social-media.html
Igor Pixao.quote:
Engelse Lazio fan.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 23:02 schreef Pleun2011 het volgende:
Misschien al gepost maar dit is wel een aardige vlog. Engelse Lazio-fan die vorig jaar ook bij Feyenoord-Lazio was.
Wilfried Boner @doublepainquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 12:23 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
https://www.voetbalprimeu(...)op-social-media.html
kan in veel gevallen gewoon beter zijnquote:Op vrijdag 27 oktober 2023 22:30 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Verder begrijp ik niet goed sinds wanneer het beter is om een (miljoenen-)schuld te houden dan om dat direct af te lossen zodra dat kan.
3-1 ondertussenquote:
Idioot.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 14:31 schreef Zipportal het volgende:
@:Drizzt KAPOET maken.
@:Jojoortje nemen we niet serieus. Mensen die actief twee Eredivisie clubs supporteren sporen niet.
Henk Spaan mag mee met Rendac. @de_boswachterquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:47 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]
Brobbey goed hè. Stengs ook goed.
Ik denk dat Berghuis onder Arne Slot ook een nog betere speler was geworden.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:47 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]
Brobbey goed hè. Stengs ook goed.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |