Idioot.quote:Op vrijdag 27 oktober 2023 14:31 schreef Zipportal het volgende:
@:Drizzt KAPOET maken.
@:Jojoortje nemen we niet serieus. Mensen die actief twee Eredivisie clubs supporteren sporen niet.
Henk Spaan mag mee met Rendac. @de_boswachterquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:47 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]
Brobbey goed hè. Stengs ook goed.
Ik denk dat Berghuis onder Arne Slot ook een nog betere speler was geworden.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 13:47 schreef De_Kraam het volgende:
[ twitter ]
Brobbey goed hè. Stengs ook goed.
Nah, Berghuis is bovengemiddeld intelligent en gaat nogal hard in op het clubje conservatievelingen binnen het voetbal die het (moderne) spelletje niet begrijpen en alleen met een grote bek zeggen wat ze moeten doen. Zie Pot en Steijn. Das juist een eigenschap die ik wel waardeer. Alleen als hij niet begrepen wordt of gefrustreerd raakt reageert ie zich vaak verkeerd af en daar zit het probleem.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 18:11 schreef Noorse_Kabeltrui het volgende:
Berghuis zou een stoorzender zijn in het team, een soort anti-Alireza. Best een goede speler bij vlagen, maar het is uiteindelijk toch goed dat hij weg is.
die heeft hij wel gehadquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 18:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik denk dat Berghuis onder Arne Slot ook een nog betere speler was geworden.
Jammer dat hij nooit de kans heeft gehad om samen met Slot te werken.
Gelukkig is ie naar Ajax gegaan en komt hij nooit meer terugquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nah, Berghuis is bovengemiddeld intelligent en gaat nogal hard in op het clubje conservatievelingen binnen het voetbal die het (moderne) spelletje niet begrijpen en alleen met een grote bek zeggen wat ze moeten doen. Zie Pot en Steijn. Das juist een eigenschap die ik wel waardeer. Alleen als hij niet begrepen wordt of gefrustreerd raakt reageert ie zich vaak verkeerd af en daar zit het probleem.
Onder Slot zou dat geen probleem zijn, dat was juist een prima match geweest. In een alternatieve tijdlijn waarin hij in de zomer naar 2021 naar Wolfsburg oid was vertrokken (dus zonder negatief sentiment) dan was hij deze zomer teruggekeerd bij Feyenoord ben ik vrij zeker.
Al Hobbelduif schakelt door en geeft 100 miljoen uit aan Bergwijn.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Santiago moet iedereen even geruststellen.
Die blijft zijn hele leven.
ik vind berghuis wel een leuke gozer eigenlijkquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:27 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Gelukkig is ie naar Ajax gegaan en komt hij nooit meer terug
Dit is niet verbodenquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:34 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik vind berghuis wel een leuke gozer eigenlijk
Verstandige jongen die ver gaat komenquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:25 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Santiago moet iedereen even geruststellen.
Die blijft zijn hele leven.
Dit wordt samen met Hancko een hele grote voetballer.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:39 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Verstandige jongen die ver gaat komen
Wel schattig dat je in die act van hem trapt.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:20 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nah, Berghuis is bovengemiddeld intelligent en gaat nogal hard in op het clubje conservatievelingen binnen het voetbal die het (moderne) spelletje niet begrijpen en alleen met een grote bek zeggen wat ze moeten doen. Zie Pot en Steijn. Das juist een eigenschap die ik wel waardeer. Alleen als hij niet begrepen wordt of gefrustreerd raakt reageert ie zich vaak verkeerd af en daar zit het probleem.
Nee joh. De Berghuis-act valt niet zo moeilijk te doorprikken.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 20:45 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Wel schattig dat je in die act van hem trapt.
Karme heeft Berghuis wel genadeloos afgestraft. Wie had dat ooit kunnen bedenkenquote:Op zaterdag 28 oktober 2023 19:27 schreef timmmmm het volgende:
[..]
Gelukkig is ie naar Ajax gegaan en komt hij nooit meer terug
Ik denk dat de pot tegen Lazio alleen maar energie en zelfvertrouwen heeft gegeven. Maar dan nog kan je de deksel op de neus krijgen.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 21:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we het gezellig houden.
Benieuwd naar hoe we ons gaan houden morgen in Enschede na zo'n Europees potje.
Hugo Borst.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 21:34 schreef Wotte het volgende:
"Ik zeg misschien iets heel vreemds, maar ik denk dat Feyenoord heel erg ver gaat komen in de Champions League", opent Borst. "Dat horen ze in ieder geval wel te doen. Wat ik in de eerste helft tegen Lazio zag was zo godsgruwelijk goed. Daar hebben we allemaal van genoten. Je denkt: waar stopt dit? Ook als je weet dat Feyenoord van alle clubs met het jongste elftal in deze Champions League-campagne speelde.
Borst blijkt weer eens goed op de hoogte
Misschien bedoelt ie dat dit het jongste team van de 3 wedstrijden was. Wat niet heel veel zegt, maar goedquote:Op zondag 29 oktober 2023 07:33 schreef CR7 het volgende:
Salzburg is idd nog een heel stuk jonger. Vooral toen ze tegen Benfica speelden en wonnen. Denk dat Feyenoord met hun elftal woensdag van gemiddeld 23,7 wel op de 2e plek komt?
Ha ha ha.quote:Op zaterdag 28 oktober 2023 21:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Laten we het gezellig houden.
Benieuwd naar hoe we ons gaan houden morgen in Enschede na zo'n Europees potje.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |