WLR?quote:Op woensdag 1 november 2023 17:56 schreef Szura het volgende:
Bestaat er een organisatie in Nederland die moreel meer failliet is dan de knvb?
Wageningen Livestock Research?quote:
Die mogen ze wel even doorzagen. Wel goed dat ie gewoon gaat en niet met zo'n slap excuus als Azarkan komt.quote:Op woensdag 1 november 2023 20:58 schreef Alaphilippe_ het volgende:
Nieuwsuur begint vanaf vanavond met de verkiezingsafleveringen. Met Stephan van Baarle (DENK) vanavond.
Het altijd guur racistische Nederland, maar wat zijn WIJ toch progressief en open minded hequote:Op donderdag 2 november 2023 10:25 schreef Pino112 het volgende:
[ twitter ]
De nieuwe VVD is uit. Dit kan toch niet allen.
Ben thuis gaan werken en het waait hier behoorlijk.quote:Op donderdag 2 november 2023 11:27 schreef hhh38 het volgende:
Hoe ervaren jullie ZWARE STORM Ciarán?
Gewoon code groen, niks aan het handje.quote:Op donderdag 2 november 2023 11:27 schreef hhh38 het volgende:
Hoe ervaren jullie ZWARE STORM Ciarán?
Ik fietste iets tragerquote:Op donderdag 2 november 2023 11:27 schreef hhh38 het volgende:
Hoe ervaren jullie ZWARE STORM Ciarán?
Ach. Met veel geleur en gezeur is GeenStijl en Pownews op de buis gekomen voor burgers die niet gehoord werden. Dan krijg je Jan Roos en Thierry Baudet op de buis, en voor je het weet gaan de burgers braaf stemmen voor het Oekrainereferendum en komt er een Ongehoord Nederland op de buis voor burgers die nog steeds niet gehoord worden.quote:Op donderdag 2 november 2023 07:58 schreef Pistolero het volgende:
Het feit dat we iemand als Thierry en zijn partij volkomen genormaliseerd hebben en net zo behandelen als elke andere politicus geeft het totale failliet van dit land aan.
En de rol van de media daarin is uiteraard weer eens die van kwaadaardige incompetentie.
Het is in ieder geval toevallig dat zijn vriend (via het bedrijf van de vrouw van Ollongren) voor M, Lubach enz. werkt.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:14 schreef Slobeend het volgende:
[..]
Zo voelde het inderdaad wel maar dat is ook echt zo?
Een totale NOS flop dus, aan alle kanten.quote:Op donderdag 2 november 2023 12:25 schreef wimderon het volgende:
[..]
Het is in ieder geval toevallig dat zijn vriend (via het bedrijf van de vrouw van Ollongren) voor M, Lubach enz. werkt.
Maar vooral als je ziet hoe die jongen op X doet (ja, ik heb zijn account even bekeken) dan komt hij daar totaal anders over. (Lijkt me ook vrij lastig om onderzoeksjournalist te zijn als je zo bent als hij gisteren deed voorkomen.)
Dat heeft onze Wol goed gedaan.quote:Op woensdag 1 november 2023 21:15 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Die mogen ze wel even doorzagen. Wel goed dat ie gewoon gaat en niet met zo'n slap excuus als Azarkan komt.
Altijd The Beatles.quote:Op donderdag 2 november 2023 22:21 schreef Dale__Cooper het volgende:
De nieuwe Beatles of de nieuwe Rolling Stones?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |