quote:PSV moet stunten tegen RC Lens om aan te haken in de UEFA Champions League
Na de nederlaag tegen Arsenal en het spectaculaire gelijkspel tegen Sevilla staat de druk er bij PSV gelijk op. Het duel tegen RC Lens moet gewonnen worden als de Eindhovenaren willen aanhaken in de poule, zeker na de knappe overwinning van Lens op Arsenal. Voor de Eindhovenaren was dat geen gunstig resultaat: de achterstand op de Fransen bedraagt nu al drie punten.
PSV
Afgelopen seizoen wist de Noord-Franse ploeg in eigen land te stunten met een tweede plek en slechts één punt achterstand op het ongenaakbare Paris Saint-Germain. Dit jaar gaat het een stuk minder en is de ploeg in het rechterrijtje te vinden. Bij PSV zullen alle ogen gericht zijn op Noa Lang, die tegen Sevilla verreweg de beste speler was. Ook nieuweling Jerdy Schouten maakte een goede indruk.
Wanneer is RC Lens vs. PSV op televisie te zien?
FC Lens vs. PSV is op dinsdag 24 oktober 2023 vanaf 21:00 uur te zien op RTL7 & Ziggo Sports Voetbal
Moet je je ID voor opsturenquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:42 schreef Bezsen het volgende:
Ik denk dat ik mod moet worden
@:GGMM @:SKED
Klopt.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:43 schreef GGMM het volgende:
[..]
Moet je je ID voor opsturen
Jou kennende zal je daar wel principieel op tegen zijn.
Maar ja bij verlies lijkt me dat ze 4e worden. Lastig.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als PSV dit niet wint wordt overwinteren in de CL moeilijk denk ik. Waarvan akte.
Schreeuw niet zo, Dombo.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:44 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
IK DISTANTIEER MIJ TOTAAL VAN DEZE TT
Met 10 punten uit 4 wedstrijden ben je er vast welquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:44 schreef WheeledWarrior het volgende:
Als PSV dit niet wint wordt overwinteren in de CL moeilijk denk ik. Waarvan akte.
Doe dit eens niet.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:45 schreef Oriente het volgende:
[..]
Komt omdat hij geen coupe meer op z'n kop heeft
PEC Zwolle speelt vandaag niet.quote:
Wie, Bram?quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:46 schreef Jojoortje het volgende:
[..]
Beter immigratiebeleid dan Nederland.
Gooi jezelf alsjeblieft wegquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
PEC Zwolle speelt vandaag niet.
PEC Zwolle is geen voetbalclub.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
PEC Zwolle speelt vandaag niet.
Daarom is de TT misplaatst.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:46 schreef Mexicanobakker het volgende:
[..]
PEC Zwolle speelt vandaag niet.
Dan ben je er op TV zo uit te pikken tussen dat volkquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:47 schreef Bezsen het volgende:
Jongens. Ik ga even douchen en scheren.
Zodat ik morgen okselfris naar Rotterdam kan gaan!
(lol)quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 21:47 schreef GGMM het volgende:
[..]
Dan ben je er op TV zo uit te pikken tussen dat volk
Coco!quote:
@3Rrorquote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |