Volgens mij is Jip en Janneke taal gewoon hoe zijn bovenkamer werkt. Dit conflict gaat z'n hoofd te boven qua complexiteit.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:18 schreef Slayage het volgende:
Gare gast is goed in Jip en Janneke taal
[ twitter ]
In twee weken 90 Palestijnen gedood. Plus de 54 is 144 in 2023quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:03 schreef bitterbal het volgende:
Kolonisten op de Westoever vallen Palestijnen aan, met steun van Israël
Kolonisten op de bezette Westelijke Jordaanoever grijpen volgens mensenrechtenorganisaties hun kans nu de ogen van de wereld gericht zijn op de oorlog in Gaza. Gewapende kolonisten en Israëlische militairen vallen bewoners aan in hun huizen, op straat en in hun olijfgaarden. In ruim twee weken tijd zijn zeker negentig Palestijnen gedood.
In de nacht van 11 oktober drongen tientallen kolonisten in uniformen het dorp Wadi al-Seeq binnen, waar ze inwoners mishandelden en een spoor van vernieling achterlieten. "We werden vastgebonden, vernederd en geslagen met stokken", vertelt Abu Bashar, hoofd van de bedoeïenengemeenschap. "Dat heeft uren geduurd."
https://nos.nl/collectie/(...)ael-woest-op-vn-chef
misschien al gepost
Soms wel, soms niet. Er was een aantal maanden geleden een zaak van een groepje soldaten die jarenlang palestijnen uit de west bank had mishandeld en afgeperst, die zijn uiteindelijk opgepakt en naar de gevangenis gestuurd. Helaas komen wraakacties te vaak voor en is er niet altijd de aandacht en de mankracht om iedereen op te pakken en te vervolgen.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:19 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Worden die mensen die bekend zijn wel opgepakt dan?
nou. Lees dat de palestijnen uit het betreffende nos bericht gevlucht zijn en hun huizen zijn afgepakt.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:22 schreef oblo het volgende:
[..]
Soms wel, soms niet. Er was een aantal maanden geleden een zaak van een groepje soldaten die jarenlang palestijnen uit de west bank had mishandeld en afgeperst, die zijn uiteindelijk opgepakt en naar de gevangenis gestuurd. Helaas komen wraakacties te vaak voor en is er niet altijd de aandacht en de mankracht om iedereen op te pakken en te vervolgen.
Die kolonisten die hier bij betrokken zijn, zijn idd gewoon terroristen.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:20 schreef bitterbal het volgende:
[..]
staat bewoners. Wat mij betreft zijn die kolonisten ook terroristen
Eng om je te realiseren hè? We zijn waarschijnlijk één spoor van lichaamsdelen à la Nice verwijderd van een volksoproer dat we niet meer gezien hebben sinds 1926 in de Rotterdamse haven en ja ik moest opzoeken wanneer we voor het laatst grootschalige rassenrellen hebben gezien in Nederland.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je moet er niet aan denken dat er nu nog zulke gekkies hun kans grijpen, kwa vlam in de pan.
[ twitter ]
Nou mooi dat we het daar over eens zijnquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:24 schreef oblo het volgende:
[..]
Die kolonisten die hier bij betrokken zijn, zijn idd gewoon terroristen.
Hun huizen zijn niet afgepakt. Ze zijn gemarteld voor een dag en toen vrijgelaten.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:24 schreef bitterbal het volgende:
[..]
nou. Lees dat de palestijnen uit het betreffende nos bericht gevlucht zijn en hun huizen zijn afgepakt.
Dan staat het nu weer gelijk. Nu verstoren moslimgekkies een pro-Israel demonstratie, en eerder zagen we hoe een pro-Palestina demonstratie werd verstoord.quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.100.000 katjes
Fuck the EBU!
1979 Afrikaanderwijk in Rotterdamquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:25 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Eng om je te realiseren hè? We zijn waarschijnlijk één spoor van lichaamsdelen à la Nice verwijderd van een volksoproer dat we niet meer gezien hebben sinds 1926 in de Rotterdamse haven en ja ik moest opzoeken wanneer we voor het laatst grootschalige rassenrellen hebben gezien in Nederland.
Om hulp kon de Palestijnse gemeenschap niet vragen. Ze werden mishandeld in het bijzijn van militairen. Alle veertig families moesten noodgedwongen hun huizen achterlaten en vluchtten met hun schapen en geiten het dorp uit. "De kolonisten hebben alles van ons afgepakt. Onze huizen, onze auto's, onze spullen."quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:26 schreef oblo het volgende:
[..]
Hun huizen zijn niet afgepakt. Ze zijn gemarteld voor een dag en toen vrijgelaten.
Ja dat is echt heel klote, maar het is de Hamas die dit doet he. Daar kan je niemand anders voor aanwijzen dan de Hamas zelf, zolang de Palestijnen ze niet uitleveren, inclusief de gijzelaars is het dus aan Israël om in te grijpen.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:20 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Ik had het eigenlijk sowieso over de lange termijn, maar ook op de korte vind ik het de verkeerde beslissing. Sluit je Gaza af van basisbehoeften, dan raak je Hamas maar meer nog de burgers. Sluit je het niet af, dan raak je Hamas niet en dat is blijkbaar een belangrijkere factor dan het welzijn van de burgers. Ik vind dat niet kunnen. Hamas zit namelijk in die tunnels op voorraden en de burgers niet. Het heeft dus alleen effect op de burgers.
I stand corrected...quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:26 schreef cherrycoke het volgende:
[..]
1979 Afrikaanderwijk in Rotterdam
Tussen wie dan precies. Kende dit verhaal ook niet.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:25 schreef Qarrad het volgende:
[..]
Eng om je te realiseren hè? We zijn waarschijnlijk één spoor van lichaamsdelen à la Nice verwijderd van een volksoproer dat we niet meer gezien hebben sinds 1926 in de Rotterdamse haven en ja ik moest opzoeken wanneer we voor het laatst grootschalige rassenrellen hebben gezien in Nederland.
Ze zijn nu al weer terug in het dorp. Onder andere spullen en auto’s zijn idd gestolen.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:27 schreef bitterbal het volgende:
[..]
Om hulp kon de Palestijnse gemeenschap niet vragen. Ze werden mishandeld in het bijzijn van militairen. Alle veertig families moesten noodgedwongen hun huizen achterlaten en vluchtten met hun schapen en geiten het dorp uit. "De kolonisten hebben alles van ons afgepakt. Onze huizen, onze auto's, onze spullen."
oh nee, dan is het goed...quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:26 schreef oblo het volgende:
[..]
Hun huizen zijn niet afgepakt. Ze zijn gemarteld voor een dag en toen vrijgelaten.
bizar werkelijk...quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:09 schreef Perrin het volgende:
[..]
Je moet er niet aan denken dat er nu nog zulke gekkies hun kans grijpen, kwa vlam in de pan.
[ twitter ]
hmm dat heb ik dan niet gelezen.quote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:30 schreef oblo het volgende:
[..]
Ze zijn nu al weer terug in het dorp. Onder andere spullen en auto’s zijn idd gestolen.
https://www.universiteitl(...)nrellen-in-nederlandquote:Op dinsdag 24 oktober 2023 20:30 schreef Jaroon het volgende:
[..]
Tussen wie dan precies. Kende dit verhaal ook niet.
Die termenquote:waarbij honderden Nederlandse zeelieden in de Rotterdamse haven op de vuist gaan met - zoals het in krantenberichten wordt omschreven - vijftig ‘Arabieren’, ‘zwartjes’ en ‘kleurlingen’.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |