Ja laten we nog een discussie beginnen zonder einde.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:06 schreef damsco het volgende:
Ongeveer anderhalf miljoen Armeniërs zijn vermoord door de Turken. En volgens de Turken s dat geen genocide. Bijzonder volkje.
Als dit idd 2 jaar voorbereid is zoals bronnen zeggen is er waarschijnlijk wel een enorme voorraad aan blikvoer ingeslagen in de tunnels.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:06 schreef michaelmoore het volgende:
ik denk dat ze best honger krijgen die martelaren
Toch wel een baas.quote:VATICAN CITY, Oct 16 (Reuters) - Pope Francis' representative in the Holy Land said on Monday he was willing to exchange himself for Israeli children taken hostage by Hamas and held in Gaza.
Cardinal Pierbattista Pizzaballa, the Patriarch of Jerusalem, made his comment in response to a question during a video conference with journalists in Italy.
"I am ready for an exchange, anything, if this can lead to freedom, to bring the children home. No problem. There is total willingness on my part," he said.
Qua bescheidenheid ook, denk ik.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:06 schreef phpmystyle het volgende:
[..]
Ah ok. Maar soms heb ik het gevoel dat ik in moreel en intellectueel opzicht ver voorloop op sommigen anderen hier.
Kaboutertje van oh oh cherso?quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:08 schreef Alexandrian het volgende:
Waarom noemt zelfs Nieuwsuur Netanyahu ‘Bibi’?
blikvoer dat gaat heel snel op , en drinken ook , zout water is niet lekkerquote:Op maandag 16 oktober 2023 18:07 schreef Eyjafjallajoekull het volgende:
[..]
Als dit idd 2 jaar voorbereid is zoals bronnen zeggen is er waarschijnlijk wel een enorme voorraad aan blikvoer ingeslagen in de tunnels.
De tunnels samen zijn ongeveer even groot als de helft van het metro stelsel van new york.
Met al zijn debieltjesquote:Op maandag 16 oktober 2023 18:03 schreef Noek het volgende:
[..]
Maar daarom is FOK! juist leuk.
Kan iedereen gaan janken over dit topic. Ga dan gewoon weg. Dit is FOK!.
Free FOK!
Zou wat zijn als ze zeggen: is goed, doen we. Om hem daarna te kelen. Trekt die gek ons nog in een Wereldoorlog ook met al die katholieken wereldwijd.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:08 schreef Cuendillar het volgende:
https://www.reuters.com/w(...)hostages-2023-10-16/
[..]
Toch wel een baas.
Mag toch hopen dat over de gehele linie politici zich focussen op de problematiek en uitdagingen in ons eigen land en niet op een buitenlands conflict wat al decennia niet op te lossen valt en waar wij in NL ook niet de oplossing voor gaan vinden.quote:Op maandag 16 oktober 2023 17:55 schreef Momo het volgende:
Verkiezingsupdate: Nuance in conflict Israël en Hamas wordt politiek niet beloond
Op 22 november gaat Nederland weer naar de stembus voor de Tweede Kamerverkiezingen.
Als het geweld in Israël en de Palestijnse Gebieden aanhoudt, kan het zomaar de rest van de campagne gaan domineren, is bij verschillende partijen achter de schermen te horen.
Wat ik bedoelde was dat ze dermate goed voorbereid hebben dat ze ook wel een paar weken zonder voedsel en water toevoer voorzien hebben.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:10 schreef michaelmoore het volgende:
[..]
blikvoer dat gaat heel snel op , en drinken ook , zout water is niet lekker
en men zal elkaar wel de tent uitvechten om voedsel
j eweet hoe het hier gaat met paniek om voedsel
quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:01 schreef Perrin het volgende:
[..]
Altijd hartverwarmend, Turkse mensen die zich wél om genocide druk maken.
"Ik heb geen inhoudelijke weerwoord, dus gooi ik het op iets persoonlijks"quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:02 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Eerst de Armeniërs en dan de Koerden toch?![]()
![]()
Er is een groot verschil tussen theorie en praktijk.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:05 schreef Barbusse het volgende:
[..]
Ze hebben nog 9 CSG's over, en dan tel ik subs, luchtmacht en leger nog niet eens mee.
Daarnaast heeft China niks te winnen met een militair conflict, gaat ze alleen maar sancties opleveren. Deze onrust in Israel/Palestina is echt geen kansje voor ze.
Niet bij de VS, blij dat ze aan onze kant staan.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Er is een groot verschil tussen theorie en praktijk.
Prima, ook deze drukken we af en gaat naar het warenhuis met voorspellingen van meneer disco.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:14 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Er is een groot verschil tussen theorie en praktijk.
andersomquote:Op maandag 16 oktober 2023 18:16 schreef TweedeKlum het volgende:
[..]
Niet bij de VS, blij dat ze aan onze kant staan.
Ieder zijn mening.quote:
Dit in tegenstelling tot genocidekampioen Turkije.quote:Op maandag 16 oktober 2023 10:40 schreef Slayage het volgende:
[..]
"Islamistische variant om op te roepen tot genocide"
Hoe verzinnen mensen deze shite?![]()
![]()
![]()
Ik vermoed dat een grote deel onwetendheid en projectie is. Een Turkse gezegde luidt zoiets als, "een man werd gevraagd, hoe ken jij mensen? En de man zei: "ik ken mensen zoals ik mezelf ken"
Dus als je van een genocidale traditie komt zoals de Europese dan zal je overal genocide zien, behalve wanneer het feitelijk voor je ogen afspeelt omdat de pleger een land is dat ook Europees is, namelijk Israël dat sinds 1948 genocidaal bezig is "from the river to the sea"
Oh, en volges ExTec was de voorspelling een maand of vier, vijf geleden dat Oekraïne allang op de Krim was tegen deze tijd.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:17 schreef ExTec het volgende:
[..]
Prima, ook deze drukken we af en gaat naar het warenhuis met voorspellingen van meneer disco.
Vertel, waar heb ik dat gesteld?quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:25 schreef Discombobulate het volgende:
[..]
Oh, en volges ExTec was de voorspelling een maand of vier, vijf geleden dat Oekraïne allang op de Krim was tegen deze tijd.
Zat ik ook te denkenquote:Op maandag 16 oktober 2023 18:10 schreef damsco het volgende:
[..]
Zou wat zijn als ze zeggen: is goed, doen we. Om hem daarna te kelen. Trekt die gek ons nog in een Wereldoorlog ook met al die katholieken wereldwijd.
Buiten nieuwsfeiten is er voldoende ruimte voor discussie, maar dat eeuwige gewauwel over goed/slecht weten we inmiddels wel.quote:Op maandag 16 oktober 2023 17:46 schreef Janneke141 het volgende:
[..]
Dat heeft nogal met elkaar te maken. Lukt je toch niet om te scheiden.
Als je alleen maar nieuwsfeiten wil dan kun je het beste de liveblog van CNN pakken ofzo.
Dat komt door een bepaalde user en dat kan je zelf ook zien.quote:Op maandag 16 oktober 2023 18:07 schreef Momo het volgende:
[..]
Ja laten we nog een discussie beginnen zonder einde.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |