quote:
Het is hier al enkele keren voorbij gekomen, maar ik herhaal het nog maar eens: de bevolking van de Gazastrook groeit ieder jaar met 3,4 procent en is voor de energie- en watervoorziening volledig van Israël afhankelijk. Het is natuurlijk een genocide van lik-me-vestje wanneer je het volk wat je zogenaamd uit wil roeien van water en stroom voorziet.quote:Op zondag 15 oktober 2023 17:57 schreef bianconeri het volgende:
[..]
Nou want dat is niet het doel dan?
die laatste zin ben ik het mee eens.quote:Volgens oud-commandant der Landstrijdkrachten Mart de Kruif is dat een onwaarschijnlijke reden. "Het is zo dat drones en vliegtuigen hun doelen minder goed kunnen zien bij slecht weer, maar aan de frontlijn zelf heb je weinig aan vliegtuigen. Je weet niet precies waar je eigen troepen zitten en waar de vijand zit."
Daarnaast is het volgens De Kruif zo dat artillerie-eenheden tegen alle weersomstandigheden kunnen. "Je schiet via een laser op een doel, daar heeft regen geen invloed op."
Voorbereiding grondoffensief
Verschillende media roepen de vraag op of Israël wel klaar is voor een grondoffensief in de Gazastrook. "Als niet duidelijk is wat het doel is van het offensief, dan zal dat leiden tot chaos en nog meer bloedvergieten", schrijft de linkse Israëlische krant Haaretz.
De DSA is toch van toepassing?quote:Op zondag 15 oktober 2023 18:42 schreef Confetti het volgende:
Je merkt wel dat sommige zwakzinnigen van ons land massaal in Arabische propaganda trappen zonder enig kritisch denken. Dat kun je al vaststellen op basis van het onderbuik geschreeuw op de beelden. Buitenlandse krachten hebben vrij spel in de informatiebubbel van sommige landgenoten.
Misschien wordt het tijd dat de overheid weer het gezag gaat overnemen van onze informatievoorziening. Vrijheid van informatie is leuk en aardig, totdat het gevaarlijk wordt.
nooitquote:
Nou Mart, maar even terug naar de militaire schoolbank dan en je basiscursus EW opfrissen. Als er iets is wat funest is voor laser dan is het wel rook, mist en regen.quote:Op zondag 15 oktober 2023 18:43 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
Daarnaast is het volgens De Kruif zo dat artillerie-eenheden tegen alle weersomstandigheden kunnen. "Je schiet via een laser op een doel, daar heeft regen geen invloed op."
En het is geen geruststellende gedachten dat ze over 22 jaar of over 60/70 jaar nog steeds in dezelfde impasse zittenquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:35 schreef sjorsie1982 het volgende:
[..]
dat is pas 22 jaar geleden![]()
je kan beter een voorbeeld uit de jaren 60/70 erbij pakken, niet iets van pas 22 jaar.
Vrees ook dat de voortdurende aanval door Israel nu dit een negatieve nevengevolg gaat worden ja.quote:
Zal het bekijken, thanksquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:39 schreef Droopie het volgende:
[..]
Is best vermakelijk.
Dat we er vanaf weten bewijst dat het niet goed gegaan is.
ongetwijfeld, het is treurigquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:48 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En het is geen geruststellende gedachten dat ze over 22 jaar of over 60/70 jaar nog steeds in dezelfde impasse zitten
Welke agressie?quote:Op zondag 15 oktober 2023 18:48 schreef Alloch87 het volgende:
[ twitter ]
Dit typeert echt werkelijk alles. Alle problemen in een korte video samengevat.
De agressie komt van één kant, u mag zelf bepalen welke kant dat is. En die Turkse vlag is wellicht nog het meest typerende. Het gaat niet om het conflict, het gaat om het geloof.
laat je nooit dit soort dingen in de mond leggenquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:50 schreef stalybridge het volgende:
[..]
Zo bedoelde ik het zeker niet. Ik verwacht dat deze gruwelijkheden weer nieuwe uitlokken, die dan weer nieuwe uitlokken.
Dit komt inderdaad niet meer goed vrees ik.quote:Op zondag 15 oktober 2023 18:48 schreef opgebaarde het volgende:
[..]
En het is geen geruststellende gedachten dat ze over 22 jaar of over 60/70 jaar nog steeds in dezelfde impasse zitten
eens, voor het eerst.. tot we over muziek gaan meurenquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:52 schreef Harvest89 het volgende:
[..]
Dit komt inderdaad niet meer goed vrees ik.
Niet iedereen spreekt Arabisch gok ikquote:Op zondag 15 oktober 2023 18:53 schreef Alloch87 het volgende:
[..]
Wat snap je precies niet menneke?
[ twitter ]
Gelukkig niet. Sterker nog, niemand in NL zou Arabisch moeten kunnen spreken.quote:Op zondag 15 oktober 2023 18:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Niet iedereen spreekt Arabisch gok ik
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |