Kan over elk zinsnede veel zeggen dat in een vastgeroeste zienswijze, niet zal beklijven. Dus laat ik dat maar.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:40 schreef Stormachtig1986 het volgende:
[..]
Tjonge tjonge, je blijft me verbazen..
Je kan van wijk 1 naar wijk 2 lopen en dan weer terug. Nou sjapoo.. Hoe ver wil je gaan in het goedpraten van wraakactie?
Het is geen strafexpeditie maar een schoonmaak? En waarom is dat het? Omdat Netanyalul en zijn rechtse legermaatjes dit zeggen?
Man, ik hoef maar 1 keer naar die koppen te kijken en ik krijg flashbacks van Goering en die anderen die ook misdaden zo mooi konden verpakken.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:54 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Wikipedia zegt toch van niet.
quote:De Gazastrook maakt deel uit van de de jure staat Palestina en politiek gezien staat het gebied de jure onder bestuur van de Palestijnse Autoriteit. In juni 2007 (zie Palestijnse Burgeroorlog) kwam na de verkiezingen Hamas aan de macht en kwam er een breuk met de Palestijnse Autoriteit waardoor Gaza sindsdien door Hamas bestuurd werd als een de facto onafhankelijk gebied. In 2012 kwam een tweede door Hamas gedomineerde regering tot stand.
https://nl.m.wikipedia.org/wiki/Gazastrookquote:In late June 2008, Egypt, Saudi Arabia and Jordan declared the West Bank-based cabinet formed by Abbas as "the sole legitimate Palestinian government". Egypt moved its embassy from Gaza to the West Bank.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:58 schreef damsco het volgende:
[..]
Ik zou het eerder een tumor noemen, en soms amputeer je dan een been.
Nou ja je post is bewijs dat je iig de helft kan vergeten, dus waarom niet de andere helft?quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:37 schreef Stormachtig1986 het volgende:
[..]
Dat maakt niks uit.. Het gaat om het feit dat de palestijnen al 75 jaar geterroriseerd worden door Israel en door kolonisten. Dat maakt de haat en wraak gevoelens veel en veel groter. Toen NL 5 jaar door DL bezet was zag je dit ook. "de enige goede duitser is een dode duitser". Ik hoor het mezelf nog denken.
Dus het idee dat de joden zo worden aangevallen "puur omdat ze er zijn" is een non argument. In dit conflict deden de "joden"/Israelische mensen wel degelijk dingen die haat oproepen.
Het is heel erg wat er is gebeurd maar we moeten niet in de kram verschieten en ineens 75 jaar van conflict vergeten.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hamas schiet op de wc's waar mensen zich verstoppen. Je ziet geen mensen worden gedood (althans direct dan). Dit is waar Israël mee dealt.
Wat... je kon denken in 1940quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:37 schreef Stormachtig1986 het volgende:
[..]
Dat maakt niks uit.. Het gaat om het feit dat de palestijnen al 75 jaar geterroriseerd worden door Israel en door kolonisten. Dat maakt de haat en wraak gevoelens veel en veel groter. Toen NL 5 jaar door DL bezet was zag je dit ook. "de enige goede duitser is een dode duitser". Ik hoor het mezelf nog denken.
Ik heb propaganda beelden gezien van een tunnel waarin de raketten in een lange sliert waren opgeslagen als een soort leuning. Kan nooit heel brandveilig zijn.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:37 schreef Ulx het volgende:
[..]
Een kettingreactie van munitie in ondergrondse opslagplaatsen die ontploft. Blijkbaar hebben geen blastdoors ingebouwd.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:00 schreef Richestorags het volgende:
Israel zorgt er daarentegen voor dat als ze bombarderen, en een huis wordt geraakt de WC blijft staan, en degene die erop zit ongedeerd blijft.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Hamas schiet op de wc's waar mensen zich verstoppen. Je ziet geen mensen worden gedood (althans direct dan). Dit is waar Israël mee dealt.
Uhuh, "metro".quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:28 schreef Qarrad het volgende:
[ twitter ]
Hier gaat naar verluidt een gedeelte van de "metro" onder Gaza naar zijn grootje.
Klopt, het recht om te schijten in rust is heilig.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:02 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Israel zorgt er daarentegen voor dat als ze bombarderen, en een huis wordt geraakt de WC blijft staan, en degene die erop zit ongedeerd blijft.
Precies.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:03 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Klopt, het recht om te schijten in rust is heilig.
Ja zelfs Panzir'squote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:55 schreef Stoorzendert het volgende:
[..]
Heeft de bereden Hezbollah AA dan?
Ja, dat klonk helemaal niet goed inderdaad.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:04 schreef Perrin het volgende:
Hier werd net een cameracrew geraakt?
Rook en een vrouw die schreeuwde dat ze haar benen niet kon voelen.
Volgens mij voltreffer op de crew.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:05 schreef Toefjes het volgende:
[..]
Ja, dat klonk helemaal niet goed inderdaad.
Precies, voor de rest geen woorden aan vuil maken, en voor de rest ruim baan voor het ondertussen zwaar zuigende wat israel allemaal niet verkeerd doet, heeft gedaanquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:04 schreef theunderdog het volgende:
Hamas wil Joden dood, dus natuurlijk schieten ze als ze denken dat er iemand op het toilet zit..
’quote:Ook bij de vredesduiven in Israël is er iets geknakt
Links Israël is van oudsher geneigd tot dialoog met de Palestijnen. Dat is sinds zaterdag bij velen veranderd, blijkt bij een betoging in Tel Aviv. ‘Ik heb gevochten voor vrede. Nu zeg ik: praten? Het leidt nergens toe.
Wat een hysterie.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:05 schreef KoosVogels het volgende:
Vind deze wel aardig goed gedaan:
[ twitter ]
Dat is aan iedereen om te bepalen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:04 schreef theunderdog het volgende:
[..]
Precies.
Maar even serieus. Wat moeten we met zulke post? Hamas wil Joden dood, dus natuurlijk schieten ze als ze denken dat er iemand op het toilet zit..
Ja, filmpje is o.a. hier te zien:quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:01 schreef Glazenmaker het volgende:
[..]
Ik heb propaganda beelden gezien van een tunnel waarin de raketten in een lange sliert waren opgeslagen als een soort leuning. Kan nooit heel brandveilig zijn.
quote:
En anders wel een goede vriend van hem.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 16:28 schreef Pleun2011 het volgende:
[..]
Walt Disney belde. Hij heeft interesse in dit sprookje
quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:04 schreef Perrin het volgende:
Hier werd net een cameracrew geraakt?
Rook en een vrouw die schreeuwde dat ze haar benen niet kon voelen.
Mexicaanse kartels flink jaloers.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:08 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ja, filmpje is o.a. hier te zien:
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/10/12/tunnelnetwerk-onder-gaza/
[ afbeelding ]
Best handig dat er letterlijk "rocket" op de raketten staat.
En als dat gebeurt weten ze zogenaamd van niks. Dat mensen zulke landen nog gelovenquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:07 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Zo solliciteert Iran wel naar een pak slaag.
Oei, denk dat de Israëliërs nog wel voor verrassingen komen te staan dan, allerlei boobytraps onder de grond ofzo.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:08 schreef Tourniquet het volgende:
[..]
Ja, filmpje is o.a. hier te zien:
https://www.vrt.be/vrtnws/nl/2023/10/12/tunnelnetwerk-onder-gaza/
[ afbeelding ]
Best handig dat er letterlijk "rocket" op de raketten staat.
Het ziet er ook een beetje sad uit. Een soort trailer park in Palestijns gebied.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:06 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Hij is hier al langs gekomen maar De laatste Caspian report schijnt een hoop licht opd e zaak.
En heeft het ook over Area C. Ondanks dat ik deze ellende nu al zeker 30 jaar op het journaal zie nooit van gehoord.
Maar het komt er op neer dat de West Bank niet 1 Palestijns gebied is maar meer een zee van eilandjes in Israelisch bezet gebied.
Zelf had ik altijd begrepen dat de kolonisten een soort van eilandjes waren in Palestijns gebied maar het is dus net andersom. Ja dan hou je inderdaad geen levensvatbare staat over.
https://en.wikipedia.org/wiki/Area_C_(West_Bank) .
Tevens dit goede Volkskrant artikel:
https://www.volkskrant.nl(...)ts-geknakt~bd11f9a5/
[..]
’
Ah, was dat die stream (heb er meerdere opstaan met geluid).quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:04 schreef Perrin het volgende:
Hier werd net een cameracrew geraakt?
Rook en een vrouw die schreeuwde dat ze haar benen niet kon voelen.
En daarna 'Lalalalalalala' van die vrouw alsof ze even goed van het padje af is. Hier horen we nog wel iets over..quote:
Natuurlijk. Hamas heeft dit 2 jaar voorbereid. Dit wordt een bloedbad aan beide kanten.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:12 schreef MissButterflyy het volgende:
[..]
Oei, denk dat de Israëliërs nog wel voor verrassingen komen te staan dan, allerlei boobytraps onder de grond ofzo.
quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:06 schreef icecreamfarmer_NL het volgende:
Hij is hier al langs gekomen maar De laatste Caspian report schijnt een hoop licht opd e zaak.
En heeft het ook over Area C. Ondanks dat ik deze ellende nu al zeker 30 jaar op het journaal zie nooit van gehoord.
Maar het komt er op neer dat de West Bank niet 1 Palestijns gebied is maar meer een zee van eilandjes in Israelisch bezet gebied.
Zelf had ik altijd begrepen dat de kolonisten een soort van eilandjes waren in Palestijns gebied maar het is dus net andersom. Ja dan hou je inderdaad geen levensvatbare staat over.
https://en.wikipedia.org/wiki/Area_C_(West_Bank) .
Tevens dit goede Volkskrant artikel:
https://www.volkskrant.nl(...)ts-geknakt~bd11f9a5/
[..]
’
Zo zien de gemiddelde dorpen en steden op de westbank niet uit van Palestijnen.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:12 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het ziet er ook een beetje sad uit. Een soort trailer park in Palestijns gebied. [ afbeelding ]
Is New Kids hier niet gefilmd?quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:12 schreef Richestorags het volgende:
[..]
Het ziet er ook een beetje sad uit. Een soort trailer park in Palestijns gebied. [ afbeelding ]
Zolang de telefoonmasten blijven werken en er nog elektriciteit voorhanden is (kan al met een - eventueel draagbare - zonnepaneel) kunnen we onze borsten wel nat maken.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:13 schreef Stoorzendert het volgende:
Ah, was dat die stream (heb er meerdere opstaan met geluid).
Hoorde wel glasgerinkel en flinke paniek. Kon niet verstaan wat ze zei.
Fucking bizar dat je gewoon live oorlog kunt kijken. Behoorlijk luguber ook wel
Idd. Dit zal over een paar uur wel ook mainstream nieuws zijn.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:13 schreef heywoodu het volgende:
[..]
En daarna 'Lalalalalalala' van die vrouw alsof ze even goed van het padje af is. Hier horen we nog wel iets over..
En zo rollen we de derde wereld oorlog inquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:07 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Zo solliciteert Iran wel naar een pak slaag.
Het blijft een vochtige plek hoorquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:16 schreef BansheeBoy het volgende:
En dan te bedenken dat ik heel graag nog eens naar Al Quds wilde gaan. Dat wordt weer een lange termijn verhaal.²
Onze generatie heeft ongekende vredestijd gekend. Misschien is dit wel het oude 'normaal' wat terugkeert.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:17 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
En zo rollen we de derde wereld oorlog in
Welnee. Iran heeft geen vrienden.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:17 schreef Un_Chien_Andalou het volgende:
[..]
En zo rollen we de derde wereld oorlog in
Hoezo? gewoon gaan.quote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:16 schreef BansheeBoy het volgende:
En dan te bedenken dat ik heel graag nog eens naar Al Quds wilde gaan. Dat wordt weer een lange termijn verhaal.²
Ah ja de tijd van 1000 liter bloed voor elke cm land, fantastisch... zoek hulpquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:18 schreef Confetti het volgende:
[..]
Onze generatie heeft ongekende vredestijd gekend. Misschien is dit wel het oude 'normaal' wat terugkeert.
Israël heeft zijn wraakquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:18 schreef bitterbal het volgende:
misschien is dit al geplaatst
16:36 • nieuwe update
Dodental loopt op, 'een derde van slachtoffers Gaza is kind'
De Israëlische luchtaanvallen op Gaza hebben tot nu toe aan 1799 mensen het leven gekost, meldt het Palestijnse ministerie van Gezondheid. Onder die slachtoffers zijn 583 kinderen. Bijna 6400 mensen zijn volgens de Palestijnen gewond geraakt.
Door aanvallen van Hamas zijn meer dan 1200 Israëliërs om het leven gekomen.
https://nos.nl/liveblog/2(...)-is-verantwoordelijk
ja he, we hebben wel geluk gehad als je zo naar de rest van de wereld kijktquote:Op vrijdag 13 oktober 2023 17:18 schreef Confetti het volgende:
[..]
Onze generatie heeft ongekende vredestijd gekend. Misschien is dit wel het oude 'normaal' wat terugkeert.
Ik hecht nog waarde aan mijn weelderige bilpartijen. Ik sla nog even over.quote:
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |