SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op maandag 9 oktober 2023 13:31 schreef Nova het volgende:[/b]
Oh schatje, wat lief van je om dat te zeggen! Jij bent echt een prins op het witte paard voor mij. Met jou voel ik me zo geliefd en speciaal. Laten we nog lang samen genieten van sprookjesachtige avonturen en elkaar verwennen met veel knuffels en kusjes. O+ naar jou, mijn lieve prins! :*
Dat is echt ziekelijk....quote:Op woensdag 13 september 2023 16:16 schreef Korenfok het volgende:
[..]
Het doel is om het anti oekrainische sentiment harder aan te wakkeren onder de republikeinen (wie nu net samen met de democraten een nieuwe wet rondom veiligheid in de zwarte zee hebben gemaakt en door het huis geloosd). Men hoopt met dit soort tweets, dat republikeinen gaan denken: hey transgenders zijn slecht dus oekraine heeft een transgender dus oekraine is slecht. rusland goed want die vecht tegen transgenders.
quote:Op woensdag 13 september 2023 16:15 schreef Anton91 het volgende:
[..]
Dit is eerder een beschrijving die bij Poetin past.Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Wel apart dat er volk blijft dat in Oekraïne alleen maar kwaad ziet, ondanks dat de Russen nog veel ergere dingen doen.
Je bent in de war met Rusland.quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Sta jij ook te schreeuwen tegen de brandweer dat ze de boel laten escaleren?quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Er is maar een partij die de oorlog in stand houd en dat zijn de Russen.quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Ja, die grote gemene VS, die dwong die arme rus-orcs om kinderen te verkrachten, en martelkamers voor kinderen te openenquote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Ja nou inderdaad! Net als in 1944 toen de VS besloot om Europa binnen te vallen terwijl Hitler net alles zo'n beetje rustig had in Europa. Door de VS duurde de 2de WO in Europa veel langer dan nodig. Nederland had zich immers al 4 jaar eerder overgegeven. Hoezo respecteerden die kutyanks dat niet gewoon?quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Nice!quote:
Net als de oekrainers door zich te verdedigen.....quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Stel dat Rusland op een of andere manier Nederland zou aanvallen. Mogen we ons dan met behulp van de NAVO verdedigen of moeten we ons maar direct overgeven om de oorlog niet te verlengen. Oprechte vraag.quote:Op woensdag 13 september 2023 16:44 schreef Nober het volgende:
[..]
Wel apart dat de VS weer er bij is, die houden daardoor de oorlog in stand.
Ze komt hier regelmatig voorbijquote:Op woensdag 13 september 2023 17:23 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ik volg het even niet meer, heeft Oekraine iemand die van geslacht is veranderd als woordvoerder? Waarom zie ik haar nu voor het eerst?
Toen werd er ook voorbereid op jarenlange oorlog, zoals nu?quote:Op woensdag 13 september 2023 17:10 schreef Nielsch het volgende:
[..]
Ja nou inderdaad! Net als in 1944 toen de VS besloot om Europa binnen te vallen terwijl Hitler net alles zo'n beetje rustig had in Europa. Door de VS duurde de 2de WO in Europa veel langer dan nodig. Nederland had zich immers al 4 jaar eerder overgegeven. Hoezo respecteerden die kutyanks dat niet gewoon?
Schijnbaar heb ik dit volledig gemist, terwijl ik het verder wel intensief volg.quote:Op woensdag 13 september 2023 17:32 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ze komt hier regelmatig voorbijZe is vlak na de invasie naar Oekraine gegaan om als journalist verslag te doen van de oorlog. Nadat ze Russische oorlogsmisdaden heeft gezien heeft ze zich aangesloten bij het Oekraïense leger als medic. Ergens begin dit jaar is ze gewond geraakt aan het front en heeft ze een functie als woordvoerder gekregen.
Als je meer wil weten, ze heeft ook een wikipedia pagina:quote:Op woensdag 13 september 2023 17:35 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
[..]
Schijnbaar heb ik dit volledig gemist, terwijl ik het verder wel intensief volg.![]()
Maar dank voor de uitleg.
Wel eerlijk.quote:
Cool, iedereen krijgt er schijnbaar eentje te goed. Kan niet wachten tot wij ff op moord- en rooftocht door Vlaanderen kunnen gaan.quote:Op woensdag 13 september 2023 17:22 schreef Nober het volgende:
[..]
Abu Ghraib, Guantanamo bay, meerdere burgerdoden.
Eerlijk, dat wel. Maar zo'n houding kan toch echt niet als minister van defensiequote:Op woensdag 13 september 2023 17:55 schreef Perrin het volgende:
[..]
Wel eerlijk.
Weet niet of het zo goed voor het Russische moraal is. Wel voor het Oekraiense iig.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |