quote:Op woensdag 13 september 2023 22:20 schreef StephanL het volgende:
Flinke boobies en inkijk achter Johan
Koekoekquote:Op woensdag 13 september 2023 22:20 schreef StephanL het volgende:
Flinke boobies en inkijk achter Johan
Pohhh, mooie damequote:
Liever 'woke' gasten dan die pure Kremlin propaganda van Wierd aan tafel. En dan ook nog een van der Gijp die de situatie probeert te duiden met z'n 'we moeten het vanuit beide partijen bekijken' gelul. Tenenkrommend.quote:Op woensdag 13 september 2023 21:09 schreef DutchPandora het volgende:
Eindelijk weer eens Wierd aan tafel in plaats van al die wokies de laatste tijd.
Precies, sinds ze Oekraïne binnen zijn gevallen gaat die waaier niet meer op. Overigens zei zelfs Wierd dat met zoveel woorden.quote:Op woensdag 13 september 2023 23:40 schreef omgevallenboom het volgende:
[..]
Liever 'woke' gasten dan die pure Kremlin propaganda van Wierd aan tafel. En dan ook nog een van der Gijp die de situatie probeert te duiden met z'n 'we moeten het vanuit beide partijen bekijken' gelul. Tenenkrommend.
Dat noemt Sander Schimmelpenninck toch zo? Johan noemt stemmers niet domquote:Op donderdag 14 september 2023 16:10 schreef Parafernalia het volgende:
In de aflevering van vanavond:
- de zaak Rubiales
- fijnstof
- de woke-gemeenschap
- Kaag en Ouwehand
Grappig dat Derksen gewoon deel uitmaakt van wat hij zelf 'dom-rechts' noemt.
Hm zou kunnen maar ik dacht Derksen ookquote:Op donderdag 14 september 2023 16:13 schreef DrDentz het volgende:
[..]
Dat noemt Sander Schimmelpenninck toch zo? Johan noemt stemmers niet dom
Dat was 'm iddquote:Op donderdag 14 september 2023 16:47 schreef DrDentz het volgende:
Johan onderscheidt fatsoenlijk rechts en extreemrechts (onfatsoenlijk rechts)
Kneusquote:Op donderdag 14 september 2023 21:32 schreef ikweethetookniet het volgende:
Hé hé ze zijn wakker hoor
Henk Kamp is een ongelofelijk stuk stront
![]()
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |