Zo krijg je natuurlijk wel verwende kinderen hahaquote:Op maandag 11 september 2023 19:28 schreef Geschiedkundige het volgende:
[..]
Jep thuis airco voor boven, beneden en de werkruimte. Hier niks
Ik woon in zuidoost dus daar was het wss niet veel beter..
En geen wind, de warmte binnen waait niet weg zoquote:Op maandag 11 september 2023 22:23 schreef Nattekat het volgende:
Ik dacht wel even te kunnen sporten zonder de airco aan te zetten, gezien het buiten zo lekker was. Nou, was dat even een fout. Het is dan wel afgekoeld, maar die benauwdheid is er nog gewoon.
Ik heb mechanische ventilatie, dus ben niet heel afhankelijk van wind normaal, maar alle stenen direct naast die ramen zijn echt heel warm. Het heeft kort wat geregend, maar dat was echt binnen 10 minuten weer verdampt, zo schiet het niet op.quote:Op maandag 11 september 2023 22:45 schreef Rabieluh het volgende:
[..]
En geen wind, de warmte binnen waait niet weg zo.
Zo, op 23:18 was er even stevig knal. Die was dichtbij!quote:Op maandag 11 september 2023 20:42 schreef DemonRage het volgende:
Hier maar weer gluren dan:
En hier een webcam van Eindhoven centrum (je ziet alleen het plein en de terrassen, geen lucht):
https://www.skylinewebcam(...)hoven/eindhoven.html
quote:Op dinsdag 12 september 2023 07:06 schreef BlackLining het volgende:
Fraai onweder gisteravond
Heb het op het balkon zitten bekijken met een fijn glaasje whiskey
Gelukkig pas in de 2e helft van de middag.quote:Op dinsdag 12 september 2023 07:05 schreef INViCTuS het volgende:
Vooruitzichten zijn wel weer mooi en goed. Komende 10 dagen op woensdag en donderdag na alleen maar 24/25. Gunstig en aangenaam. Wel frisse nachten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |