Ok, kut. Waarom die smiley?quote:Op maandag 4 september 2023 16:52 schreef HSG het volgende:
[ afbeelding ]
Eergisteren is deze Leopard 2A4 uitgeschakeld.
[ afbeelding ]
En gisteren deze Bradley.
Ik zou er ook niet al te veel waarde aan hechten. Als het van een rus outlet komt, zit je waarschijnlijk naar een maanden oude gerecyclde foto te kijken.quote:
Ik volg Eurasian Times al langer. Een van de weinige websites die beide kanten belicht. Kan mij voorstellen als je alleen maar wilt lezen over Oekranse overwinningen dat het niet interessant is. Zelf wil ik zoveel mogelijk info van beide kanten van het conflict.quote:Op maandag 4 september 2023 17:07 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
'The Eurasian Times' is geen objectieve publicatie in dit conflict.
"the venom of anti-Russia brigades"
"the Ukrainian proxy regime"
Je moet hier toch doorheen kunnen prikken.
Met dit tempo gaat het snel, de westerse c.s. wapenindustrie kan zo'n dagelijks verlies onmogelijk bijbenen qua productie.quote:Op maandag 4 september 2023 16:52 schreef HSG het volgende:
[ afbeelding ]
Eergisteren is deze Leopard 2A4 uitgeschakeld.
[ afbeelding ]
En gisteren deze Bradley.
Indiaas/Russisch gekleurd nieuws idd. Leuk om te lezen als je zelf erg anti-Westers bent en daar graag in bevestigd wil worden.quote:Op maandag 4 september 2023 17:07 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
'The Eurasian Times' is geen objectieve publicatie in dit conflict.
"the venom of anti-Russia brigades"
"the Ukrainian proxy regime"
Je moet hier toch doorheen kunnen prikken.
Dat ging/gaat over geleverde wapens. Door Oekrane ontworpen drones vallen hier buiten.quote:Op maandag 4 september 2023 16:45 schreef JeWa100 het volgende:
In het begin van de oorlog moest Oekraine toch niet Russisch grondgebied aanvallen staat me bij? Omdat Putin dan kernwapens mag/ging gebruiken? Maar nu de laatste tijd hoor ik steeds meer dat drones in Rusland aanvallen. Kan iemand mij uitleggen hoe dat zit?
Niet alleen drones, Oekraine ontwikkeld ook raketten die tot 1500 km bereik hebben en zullen vermoedelijk ook met eigen kruisraketten komen die een range hebben die veel groter is dan 500 km. Kruisvluchtwapens zijn relatief eenvoudig zelf te ontwikkelen, die bestonden al tijdens WOII in de vorm van de V1 buzzbom.quote:Op maandag 4 september 2023 17:31 schreef Aether het volgende:
[..]
Dat ging/gaat over geleverde wapens. Door Oekrane ontworpen drones vallen hier buiten.
De vraag ging over drones, maar je hebt gelijk dat het over elk soort wapen gaat.quote:Op maandag 4 september 2023 17:36 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Niet alleen drones, Oekraine ontwikkeld ook raketten die tot 1500 km bereik hebben en zullen vermoedelijk ook met eigen kruisraketten komen die een range hebben die veel groter is dan 500 km. Kruisvluchtwapens zijn relatief eenvoudig zelf te ontwikkelen, die bestonden al tijdens WOII in de vorm van de V1 buzzbom.
Zelensky kan alvast zijn volgende vlucht naar Warschau, Berlijn, Amsterdam en Parijs plannenquote:Op maandag 4 september 2023 17:26 schreef Digi2 het volgende:
[..]
Met dit tempo gaat het snel, de westerse c.s. wapenindustrie kan zo'n dagelijks verlies onmogelijk bijbenen qua productie.
Tweede afbeelding is geen Bradley, dat is een BMP variant.quote:Op maandag 4 september 2023 16:52 schreef HSG het volgende:
[ afbeelding ]
Eergisteren is deze Leopard 2A4 uitgeschakeld.
[ afbeelding ]
En gisteren deze Bradley.
Daar hoef je niet dat soort baggerpropapaganda voor te lezen hoor. Ik lees wekelijks in bijvoorbeeld the Economist genoeg kritische artikelen over het verloop van het conflict.quote:Op maandag 4 september 2023 17:19 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Ik volg Eurasian Times al langer. Een van de weinige websites die beide kanten belicht. Kan mij voorstellen als je alleen maar wilt lezen over Oekranse overwinningen dat het niet interessant is. Zelf wil ik zoveel mogelijk info van beide kanten van het conflict.
Met lichte schaamte ook nog even deze alinea. Anders krijg ik weer verschillende Fokkers die mij proberen te framen. Ik sta niet achter de invasie in Oekrane en heb liever dat Rusland gisteren dan vandaag is opgetyft uit Oekrane en daarna mogen ze herstelbetalingen doen. In de tussentijd wil ik het dus wel volgen via beide kanten.
Ik heb een paar dagen geleden een video gezien van de pro russische Youtuber "Millitary Summary" waarin hij een YPR-765 uitschold voor een Bradley.quote:Op maandag 4 september 2023 17:38 schreef Knoc het volgende:
[..]
Tweede afbeelding is geen Bradley, dat is een BMP variant.
Mocht je eens een kritisch artikel zien van the Economist dan zou ik het leuk vinden als je daarvan een link deelt in dit topic!quote:Op maandag 4 september 2023 17:41 schreef Monolith het volgende:
[..]
Daar hoef je niet dat soort baggerpropapaganda voor te lezen hoor. Ik lees wekelijks in bijvoorbeeld the Economist genoeg kritische artikelen over het verloop van het conflict.
Zijn gewoon hier te vinden:quote:Op maandag 4 september 2023 17:43 schreef LethalNinja het volgende:
[..]
Mocht je eens een kritisch artikel zien van the Economist dan zou ik het leuk vinden als je daarvan een link deelt in dit topic!
Like gegevenquote:Op maandag 4 september 2023 17:42 schreef oheng het volgende:
[..]
Ik heb een paar dagen geleden een video gezien van de pro russische Youtuber "Millitary Summary" waarin hij een YPR-765 uitschold voor een Bradley.
Oekrane is nu in staat het te doen. Ze hebben de Russische opmars gestopt en ze hebben nu de middelen om Poetin c.s. pijn te doen in Rusland.quote:Op maandag 4 september 2023 16:45 schreef JeWa100 het volgende:
In het begin van de oorlog moest Oekraine toch niet Russisch grondgebied aanvallen staat me bij? Omdat Putin dan kernwapens mag/ging gebruiken? Maar nu de laatste tijd hoor ik steeds meer dat drones in Rusland aanvallen. Kan iemand mij uitleggen hoe dat zit?
Oh hou toch op. Ik heb je zoveel kansen gegeven.quote:Op maandag 4 september 2023 17:50 schreef Lospedrosa het volgende:
Zag laatst echt een belachelijk stuk in de The Economist. Was iets anti EU ofzo, kan het niet meer precies vinden. Kutblad soms
Wat? Doe ff normaal joh.quote:Op maandag 4 september 2023 17:54 schreef mascara-klodder het volgende:
[..]
Oh hou toch op. Ik heb je zoveel kansen gegeven.
Is wel een beetje klaar nu.
Ik ben klaar met je. Kom met bronnen en anders ga je maar weg.quote:Op maandag 4 september 2023 17:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat? Doe ff normaal joh.
De mening over een Amerikaanse krant is ook weer niet goed?
Bij Fok mag je neus maar 1 kant op staan.quote:Op maandag 4 september 2023 17:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
Wat? Doe ff normaal joh.
De mening over een Amerikaanse krant is ook weer niet goed?
Vreemd, overal wordt toch echt gemeld dat dat is vanwege de corruptieschandalen en grote schoonmaak die al langer aan zat te komen, hij zou eerder ontslagen worden maar dat ging niet door. Zelensky toont nu aan dat hij serieus is.quote:Op maandag 4 september 2023 17:58 schreef Lospedrosa het volgende:
Waarom de minister van defensie gewisseld wordt:
Antwoord, dat weten we niet.
Nou verhelderende filmpjes altijd hoor van Nu.nl
https://www.nu.nl/302542/(...)nister-ontslaat.html
Je bent in het verkeerde topic.quote:Op maandag 4 september 2023 18:12 schreef Fietsenrek het volgende:
[..]
Bij Fok mag je neus maar 1 kant op staan.
Thanks zal daar nu ook af en toe kijken!quote:Op maandag 4 september 2023 17:46 schreef Monolith het volgende:
[..]
Zijn gewoon hier te vinden:
https://www.economist.com/ukraine-crisis
Al die eisen kunnen wat mij betreft prima ingewilligd worden, nadat hij al zijn militairen heeft terug getrokken uit Oekrane, alle gedeporteerde burgers nclusief alle kinderen heeft terug gegeven en er een plan is gemaakt voor herstelbetalingen.quote:Op maandag 4 september 2023 18:28 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Machteloos stuk verdriet stelt eisen.
Je kunt wel zien dat de sancties pijn doen, anders wilde hij ze niet zo graag terugdraaien.quote:Op maandag 4 september 2023 18:28 schreef Ulx het volgende:
[ twitter ]
Machteloos stuk verdriet stelt eisen.
Ja, en dat hij even opsomt welke allemaal precies het meeste pijn doen, is helemaal toppie.quote:Op maandag 4 september 2023 18:37 schreef luxerobots het volgende:
[..]
Je kunt wel zien dat de sancties pijn doen, anders wilde hij ze niet zo graag terugdraaien.
Waar hadden ze dit precies aangegeven?quote:Op maandag 4 september 2023 18:34 schreef ExtremeSatisfication het volgende:
Ik hoop oprecht dat niemand bij EU hier serieus over na wilt denken. Ze hadden wel aangegeven dit te willen doen vlak voordat Poetin eruit stapte wat mij nu zorgen baart.
Het laatste bericht boven je post gaat over dalende graanprijzen.quote:Op maandag 4 september 2023 18:56 schreef quirina het volgende:
Ja straks is het brood duurder dan goud mensen.
De Europese Unie overweegt een Russische bank weer toegang te geven tot het wereldwijde financile systeem. Die stap is nodig om de graandeal te redden. 03 jul 2023 om 11:15quote:Op maandag 4 september 2023 18:47 schreef KareldeStoute het volgende:
[..]
Waar hadden ze dit precies aangegeven?
The Economist is Brits.quote:Op maandag 4 september 2023 17:58 schreef Lospedrosa het volgende:
[..]
De mening over een Amerikaanse krant is ook weer niet goed?
Prima, maar dat maakt Rob niets meer dan een duider. Geen strategisch genie. En prima als Rob als duider ingezet wordt, maar volgens mij gelooft men (hijzelf incluis) dat Rob de oorlog kan 'voorspellen' met zijn zogenaamde strategische blik.quote:Op zaterdag 2 september 2023 11:32 schreef AchJa het volgende:
[..]
De tendens hier en bij figuren als Bor en Yusibov was juist dat de oorlog in no-time voorbij zou zijn als het westen er maar wapens heen ging sturen.
In BNR's Big Five legt de Wijk de vinger ook gewoon op de zere plek, elk lullig honderd meter voorwaarts succesje van Oekraine wordt op een dusdanige manier gebracht alsof de oorlog nu echt bijna gewonnen is terwijl ze ondertussen 10 kilometer verderop weer zware verliezen lijden. Hij ontenkt ook helemaal nergens dat Oekraine geen tactische successen boekt maar op het grotere plaatje is het niet echt significant en dat legt hij ook gewoon uit. Maar dat is een boodschap die veel mensen maar niet willen horen en dan is hij de klootzak. Luister bv. naar het stuk waar hij het over Srebrenica heeft en de realisten vs de idealisten.
Het is net zoals met de westerse "wunderwaffe" die die kant op zijn gegaan, in het begin was de teneur natuurlijk ook dat die dingen onverwoestbaar zouden zijn en wel even volgas door de linies heen zouden breken en alle Russische tanks zouden vernietigen. Dat is ondertussen ook alweer teruggebracht naar ze kunnen wel kapot geschoten worden maar de bemanning overleeft het wel, ze doen dus precies waarvoor ze ontworpen zijn in de Koude Oorlog.
Eurasian times is Indiase anti-westerse propaganda.quote:Op maandag 4 september 2023 17:07 schreef SillyWalks het volgende:
[..]
'The Eurasian Times' is geen objectieve publicatie in dit conflict.
"the venom of anti-Russia brigades"
"the Ukrainian proxy regime"
Je moet hier toch doorheen kunnen prikken.
quote:Op maandag 4 september 2023 19:13 schreef spicymchaggis het volgende:
[..]
Eurasian times is Indiase anti-westerse propaganda.
De westerse sancties zijn blijkbaar z ontzettend ineffectief dat de Russen maar niet ophouden met er over te huilen en te eisen dat ze opgeheven worden.quote:Op maandag 4 september 2023 17:51 schreef Aether het volgende:
Poetin: geen nieuwe deal tot Westen inschikt
https://nos.nl/liveblog/2(...)E-container-71822675
Poetin moet hiermee in principe toch voldoende informatie leveren om op de gebieden waar het pijn doet ng zwaardere sancties in te kunnen stellen en daarmee de Russische economie en samenleving de nek om te draaien zou je zeggen.quote:Op maandag 4 september 2023 18:43 schreef ExTec het volgende:
[..]
Ja, en dat hij even opsomt welke allemaal precies het meeste pijn doen, is helemaal toppie.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |