De drie wedstrijden dat Kudus meedeed hebben we 10 keer gescoord in 3 wedstrijden Zonder Kudus maarliefst nul keer in 180 minuten. Dat zegt natuurlijk wel iets. Hlynsson op rechtsbuiten. Hoe verzin je het hahaquote:Op maandag 4 september 2023 13:24 schreef Tarado het volgende:
[..]
Tadic mis je zeker, die heeft wel wat bewezen de afgelopen jaren, Kudus eigenlijk te weinig voor z'n capaciteiten al was hij ook geruime tijd geblesseerd.
Dankje, de taart staat in de koelkast voor als je trek hebt.quote:Op maandag 4 september 2023 13:27 schreef Scrummie het volgende:
Gefeliciteerd met jullie nieuwe tijdelijke AD.
Dat neemt toch niet weg dat hij in die 3 jaar wat te weinig heeft laten zien?quote:Op maandag 4 september 2023 13:28 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
De drie wedstrijden dat Kudus meedeed hebben we 10 keer gescoord in 3 wedstrijden Zonder Kudus maarliefst nul keer in 180 minuten. Dat zegt natuurlijk wel iets. Hlynsson op rechtsbuiten. Hoe verzin je het haha
Beiden centrale verdedigers wisten wel vaak VD Boomen te vinden zo te zien. Want zijn stip is groot. Op deze passmap staat hij nog best hoog op het veld. Is die positie op deze map op basis van waar de speler het vaakst stond in balbezit of is het gewoon beetje random op basis van hoe vooraf de opstelling leek. Weet iemand dat?quote:Op maandag 4 september 2023 14:16 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Ze hebben wel geleerd hoe naar elkaar te passen in de verdediging. Manmanman
Jaquote:Op maandag 4 september 2023 14:30 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Beiden centrale verdedigers wisten wel vaak VD Boomen te vinden zo te zien. Want zijn stip is groot. Op deze passmap staat hij nog best hoog op het veld. Is die positie op deze map op basis van waar de speler het vaakst stond in balbezit of is het gewoon beetje random op basis van hoe vooraf de opstelling leek. Weet iemand dat?
Dit is dus wel logisch voor een bij elkaar geraapt zootje als Ajax gister was. De letterlijke vertaling van deze map is we hadden geen idee.quote:Op maandag 4 september 2023 14:16 schreef RipCity het volgende:
[ twitter ]
Ze hebben wel geleerd hoe naar elkaar te passen in de verdediging. Manmanman
Zo weinig kansen gecreëerd was 290 wedstrijden geleden.quote:Op maandag 4 september 2023 14:32 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
Dit is dus wel logisch voor een bij elkaar geraapt zootje als Ajax gister was. De letterlijke vertaling van deze map is we hadden geen idee.
Okay, dan is dat niet verkeerd voor de positie waarop hij speelt. Loopt hij iig wel goed vrij en is de inspeelpass vanuit achteruit goed. Alleen dan dikke kaas dat hij hierna alleen maar de makkelijke oplossingen wist te vinden met onze IJslandse vriend die naar binnen te speelde en Rensch die als Rensch speelde.quote:
Het eerstequote:Op maandag 4 september 2023 14:30 schreef StevenHyde het volgende:
[..]
Beiden centrale verdedigers wisten wel vaak VD Boomen te vinden zo te zien. Want zijn stip is groot. Op deze passmap staat hij nog best hoog op het veld. Is die positie op deze map op basis van waar de speler het vaakst stond in balbezit of is het gewoon beetje random op basis van hoe vooraf de opstelling leek. Weet iemand dat?
Nee was 1 wedstrijd geleden.quote:Op maandag 4 september 2023 14:36 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zo weinig kansen gecreëerd was 290 wedstrijden geleden.
https://www.espn.nl/voetb(...)es-mis-tegen-fortuna
Ik krijg van die Van den Boomen ook wel een beetje Diemersvibes.quote:Op maandag 4 september 2023 14:44 schreef Scrummie het volgende:
Die passmap doet me denken aan Feyenoord onder Gio (niet het kampioensjaar) en Advocaat.
Een autistische Duitser, Lambiek en een Hagenees die na een paar potjes al uit de school klapt in de media.quote:
Nog geen seconde van gezien, maar ik vertrouw op je oordeel.quote:Op maandag 4 september 2023 14:49 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik krijg van die Van den Boomen ook wel een beetje Diemersvibes.
Zoet of zout?quote:Op maandag 4 september 2023 14:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Een autistische Duitser, Lambiek en een Hagenees die na een paar potjes al uit de school klapt in de media.
Ik ga bij de groothandel popcorn inslaan.
Ik hou eigenlijk helemaal niet van popcorn.quote:
Smerig man. Zoete popcorn ftw.quote:Op maandag 4 september 2023 15:13 schreef Caland het volgende:
[..]
Ik hou eigenlijk helemaal niet van popcorn.![]()
Maar dan zout.
Echt hè, je verzint het niet bijelkaar.quote:Op maandag 4 september 2023 14:57 schreef Caland het volgende:
[..]
Een autistische Duitser, Lambiek en een Hagenees die na een paar potjes al uit de school klapt in de media.
Ik ga bij de groothandel popcorn inslaan.
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |