Ja eens, snap het alternatief ook niet helemaal. Of misschien ziet hij dan toch Akpom als nummer 10?quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Op die manier, hij heeft hun ook 15 miljoen gekost zag ik dus dan wordt het wel moeilijk om hem voor onder de 20 te kopen.
Hij is wel een 10 en dat is die Georgier niet dus qua speler zou ik hem ook liever zien.
Ingaan op klaasweetallesquote:Op zondag 27 augustus 2023 20:47 schreef Malavita het volgende:
[..]
Je snapt er weer eens geen klote van.
https://www.vi.nl/pro/ana(...)endbare-goaltjesdiefquote:Conclusie
Beoordeel je Mikautadze puur op individuele kwaliteiten, dan is het logisch dat een club als Ajax bij hem terecht is gekomen. De Franse Georgiër bezit een uitstekend schot, geslepen loopacties en is met de bal aan de voet erg wendbaar in kleine ruimtes. Ook in defensief opzicht staat hij voor een pas 22-jarige spits prima zijn mannetje.
Maar beoordeel je de komst van Mikautadze in de bredere context van de Amsterdamse zomer, en meerdere vraagtekens steken de kop op. Want als Ajax hem als centrumspits haalt, betekent dat voor Chuba Akpom een verhuizing naar de '10'-positie - een plek waar hij weliswaar zijn beste periode kende bij Middlesbrough, maar niet de positie waar Sven Mislintat hem in eerste instantie voor aantrok. Een verhuizing van Akpom naar '10' zou ook beteken dat Steven Berghuis zich meer op de positie van rechtsbuiten moet richten, iets wat hem in Amsterdam niet altijd goed is afgegaan. Daarnaast zou Mikautadze na Akpom, Carlos 'Forbs' Borges, Benjamin Tahirovic en Gaston Ávila de vijfde prijzige zomeraankoop zijn die nauwelijks ervaring heeft opgedaan op het hoogste niveau.
Voor mij is vooral de aankoop van Akpom idd een vraagteken. Gehaald als extra spit maar is eigenlijk een nummer 10.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:39 schreef Da_Sandman het volgende:
[..]
https://www.vi.nl/pro/ana(...)endbare-goaltjesdief
Doe toch niet zo dom johquote:Op maandag 28 augustus 2023 09:01 schreef Simmertje het volgende:
Overigens valt mij wel op wanneer ik de MLS kijk dat er ontzettend aanvallend gespeeld wordt en er echt extreme ruimtes achterin vallen. Niet gek dat Messi opeens weer achter elkaar scoort, het is een speeltuin voor hem.
Wil niet zeggen dat Almada oninteressant is maar ik ben wel benieuwd hoe hij zich houdt wanneer de ruimtes veel kleiner zijn. Dus ik snap de RVC wel dat Ajax nu geen 30 miljoen wil neerleggen voor een speler die zich alleen bewezen heeft in de MLS.
Hij heeft wel een punt hoor, zo makkelijk als Messi het nu heeft is toch van een andere orde.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:52 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Doe toch niet zo dom joh
Messi zou in de nederlandse competitie minimaal 60 doelpunten maken dit seizoen....
de man is van een andere planeet
Kijk eens wat samenvattingen van de MLS en kom dan terug.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:52 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Doe toch niet zo dom joh
Messi zou in de nederlandse competitie minimaal 60 doelpunten maken dit seizoen....
de man is van een andere planeet
Denk dat we gewoon hetzelfde team gaan zien hoor, op die nieuwe Deen na was de rest nog niet ingeschreven. Dus denk dat we bij Fortuna uit pas wat meer gaan zien.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heeft Akpom nu wel werkvergunning? Neem aan dat hij en Sutalo nog niet mee mogen doen.
Steijn heeft nu wel weer een week kunnen trainen met grotendeels beoogde basis, hopelijk zien we er wat van terug donderdag.
Sutalo sowieso niet omdat 'ie al Europese voorronde heeft gespeeld.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:50 schreef Frozen-assassin het volgende:
Heeft Akpom nu wel werkvergunning? Neem aan dat hij en Sutalo nog niet mee mogen doen.
Steijn heeft nu wel weer een week kunnen trainen met grotendeels beoogde basis, hopelijk zien we er wat van terug donderdag.
Messi zou het in de nederlandse competitie net zo makkelijk hebbenquote:Op maandag 28 augustus 2023 09:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij heeft wel een punt hoor, zo makkelijk als Messi het nu heeft is toch van een andere orde.
Kijk gewoon naar het Wereldkampioenschap....quote:Op maandag 28 augustus 2023 10:03 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Kijk eens wat samenvattingen van de MLS en kom dan terug.
Wat slik of snuif jij dagelijks?quote:Op maandag 28 augustus 2023 10:47 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Kijk gewoon naar het Wereldkampioenschap....
Daar liep hij ze ook gewoon allemaal net zo makkelijk voorbij alsof het allemaal niets was
het maakt hem echt geen reet uit
hij is nog altijd de allerbeste speler van deze planeet
ik bedoel universum
de man is 36
over 4 jaar maakt hij argentina nog een keer wereldkampioen....
Ludogorets en Fortuna kunnen er niks van. Twente en Feyenoord in september zijn graadmeters.quote:Op maandag 28 augustus 2023 10:04 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Denk dat we gewoon hetzelfde team gaan zien hoor, op die nieuwe Deen na was de rest nog niet ingeschreven. Dus denk dat we bij Fortuna uit pas wat meer gaan zien.
En dan heb je meteen interlands![]()
Eerlijk is eerlijk, Steijn heeft het niet makkelijk deze eerste maanden.
Wel eens hoor maar zo'n Europese knock-out wedstrijd is gewoon niet te vergelijken met de competitie, staat een hele andere druk op, niet dat ik denk dat het nog spannend gaat worden. Tegen Fortuna heeft Steijn ook weer meer mogelijkheden qua spelers.quote:Op maandag 28 augustus 2023 10:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ludogorets en Fortuna kunnen er niks van. Twente en Feyenoord in september zijn graadmeters.
Eens. Echter: Excelsior kan ook weinig van. Maar, zoals we gezien hebben betekent dat niet dat er automatisch 3 punten binnengeharkt worden.quote:Op maandag 28 augustus 2023 10:57 schreef WheeledWarrior het volgende:
[..]
Ludogorets en Fortuna kunnen er niks van. Twente en Feyenoord in september zijn graadmeters.
Dit soort potjes zullen er nog wel vaker komen met al die nieuwe spelers. De kunst is om die toch over de streep te trekken en in ieder geval tot de winterstop geen grote achterstand te hebben.quote:Op maandag 28 augustus 2023 11:41 schreef manny het volgende:
[..]
Eens. Echter: Excelsior kan ook weinig van. Maar, zoals we gezien hebben betekent dat niet dat er automatisch 3 punten binnengeharkt worden.
Wedstrijd voor wedstrijd voorlopig nog.
Als het achterin wat stabieler staat kan je echt wel stappen maken hoor, ik kan niet wachten tot die Sutalo erin staat, ik hoop dat hij dat waarmaakt.quote:Op maandag 28 augustus 2023 12:25 schreef PicoMMP het volgende:
[..]
Dit soort potjes zullen er nog wel vaker komen met al die nieuwe spelers. De kunst is om die toch over de streep te trekken en in ieder geval tot de winterstop geen grote achterstand te hebben.
Moet Medic gelijk al plaatsmaken? is wel een vreemde aankoop die Medicquote:Op maandag 28 augustus 2023 12:47 schreef Tarado het volgende:
[..]
Als het achterin wat stabieler staat kan je echt wel stappen maken hoor, ik kan niet wachten tot die Sutalo erin staat, ik hoop dat hij dat waarmaakt.
Die is voor de bank gehaald dus ik neem aan van wel.quote:Op maandag 28 augustus 2023 12:51 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
Moet Medic gelijk al plaatsmaken? is wel een vreemde aankoop die Medic
was relatief goedkoop dus daar ligt niemand wakker van denk ik....is een soort Beelen wat Feyenoord ook heeft ...komt er in bij noodzaakquote:Op maandag 28 augustus 2023 12:52 schreef Tarado het volgende:
[..]
Die is voor de bank gehaald dus ik neem aan van wel.
Een echte backup voor lcv had ik ook wel graag gezien, Hato is echt een talent maar ook wel jong en heeft niet de fysiek van een De Ligt toen die erin kwam op dezelfde leeftijd, nu heb je wel die Argentijn die daar ook kan spelen maar dan heb je op linksback weer een probleem.quote:Op maandag 28 augustus 2023 12:57 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
was relatief goedkoop dus daar ligt niemand wakker van denk ik....is een soort Beelen wat Feyenoord ook heeft ...komt er in bij noodzaak
Wat waren zijn argumenten daarbij?quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:07 schreef Black-Death het volgende:
Tijd begint wel te dringen zeg.. maargoed, Mislintat heeft ook gezegd dat het misschien 2 transferperiodes duurt om alles op orde te krijgen. Daar kan ik ook wel begrip voor opbrengen.
Dat wordt een beetje uit z'n verband getrokken, hij zei dat om dat niveau wat Ajax aantikte weer te halen is er waarschijnlijk meer tijd nodig maar een selectie om kampioen mee te worden gaat wel lukken.quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat waren zijn argumenten daarbij?
Omdat het 1 grote teringbende wasquote:Op maandag 28 augustus 2023 13:17 schreef Caland het volgende:
[..]
Wat waren zijn argumenten daarbij?
Ordners vol met steno in hanepoten beschreven kladpapier en een windows 7 pc waarvan niemand het wachtwoord weet. Marc heeft de deur achter zich dichtgetrokken en gedacht: "Stik erin".quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:36 schreef Black-Death het volgende:
[..]
Omdat het 1 grote teringbende was
Ik had het meer over de selectie, maar okequote:Op maandag 28 augustus 2023 13:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ordners vol met steno in hanepoten beschreven kladpapier en een windows 7 pc waarvan niemand het wachtwoord weet. Marc heeft de deur achter zich dichtgetrokken en gedacht: "Stik erin".
Zijn werkwijze was niet echt om over naar huis te schrijven als het om archiveren gaat, ook mondelinge afspraken die hij met spelers zou hebben gemaakt speelden de vorige transferzomer een rol.quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:46 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Ordners vol met steno in hanepoten beschreven kladpapier en een windows 7 pc waarvan niemand het wachtwoord weet. Marc heeft de deur achter zich dichtgetrokken en gedacht: "Stik erin".
quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn werkwijze was niet echt om over naar huis te schrijven als het om archiveren gaat, ook mondelinge afspraken die hij met spelers zou hebben gemaakt speelden de vorige transferzomer een rol.
Het was niet voor niets dat spelers "werkweigerden" en het probleem was dat ze afspraken konden verzinnen, want niemand om het te bevestigen noch ontkennen.
Sowieso een beetje raar natuurlijk die voetballers worden bijgestaan door hele teams aan zaakwaarnemer en advocaten en er zal er niet 1 hebben geroepen: goh misschien moeten we het maar op papier zetten...quote:Op maandag 28 augustus 2023 13:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Zijn werkwijze was niet echt om over naar huis te schrijven als het om archiveren gaat, ook mondelinge afspraken die hij met spelers zou hebben gemaakt speelden de vorige transferzomer een rol.
Het was niet voor niets dat spelers "werkweigerden" en het probleem was dat ze afspraken konden verzinnen, want niemand om het te bevestigen noch ontkennen.
Er zal vast wat op papier gestaan hebben maar dan wat anders, ik kan me best voorstellen dat Overmars bijvoorbeeld zei van als je nog 1 seizoen blijft zal ik niet moeilijk doen bij een bod boven X terwijl dat dan niet officieel vast lag. Dat was wel een beetje zijn werkwijze.quote:Op maandag 28 augustus 2023 14:23 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Sowieso een beetje raar natuurlijk die voetballers worden bijgestaan door hele teams aan zaakwaarnemer en advocaten en er zal er niet 1 hebben geroepen: goh misschien moeten we het maar op papier zetten...
Tsja dan ben je als advocaat geen knip voor de neus waard als je dat niet even vastlegt. Wil slim van Overmars als die dat daadwerkelijk zo voor elkaar kreegquote:Op maandag 28 augustus 2023 14:39 schreef Tarado het volgende:
[..]
Er zal vast wat op papier gestaan hebben maar dan wat anders, ik kan me best voorstellen dat Overmars bijvoorbeeld zei van als je nog 1 seizoen blijft zal ik niet moeilijk doen bij een bod boven X terwijl dat dan niet officieel vast lag. Dat was wel een beetje zijn werkwijze.
Dat is toch vrij gebruikelijk, mes snijdt aan twee kanten want als club wil je ook niet echt een gelimiteerde transfersom vastleggenquote:Op maandag 28 augustus 2023 14:49 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Tsja dan ben je als advocaat geen knip voor de neus waard als je dat niet even vastlegt. Wil slim van Overmars als die dat daadwerkelijk zo voor elkaar kreeg
Dat gaat allemaal zolang je er bent en nu was het een dickpic maar een hartinfarct heeft hij inmiddels ook gehad, had hij nog bij Ajax gezeten was dat ook wel een probleem geweest.quote:Op maandag 28 augustus 2023 14:49 schreef TornadoDK het volgende:
[..]
Tsja dan ben je als advocaat geen knip voor de neus waard als je dat niet even vastlegt. Wil slim van Overmars als die dat daadwerkelijk zo voor elkaar kreeg
Had ie maar een hartpic en een dick-infarct gehadquote:Op maandag 28 augustus 2023 14:55 schreef Tarado het volgende:
[..]
Dat gaat allemaal zolang je er bent en nu was het een dickpic maar een hartinfarct heeft hij inmiddels ook gehad, had hij nog bij Ajax gezeten was dat ook wel een probleem geweest.
Had hij zijn ECG maar doorgeappt aan die vrouwen.quote:Op maandag 28 augustus 2023 15:29 schreef TheVulture het volgende:
[..]
Had ie maar een hartpic en een dick-infarct gehad
Of een angiogram!quote:Op maandag 28 augustus 2023 15:31 schreef -XOR- het volgende:
[..]
Had hij zijn ECG maar doorgeappt aan die vrouwen.
Nu deze Mikautadze halen ipv een echte rechtsbuiten zou echt een epische faal zijn.quote:Op maandag 28 augustus 2023 09:48 schreef Simmertje het volgende:
[..]
Voor mij is vooral de aankoop van Akpom idd een vraagteken. Gehaald als extra spit maar is eigenlijk een nummer 10.
Kudus was toch ook geen echte rechtsbuiten, ik had liever een 10 gehad, maar dan als in aanvallende middenvelder en niet een aanvaller die dat ook wel kan.quote:Op maandag 28 augustus 2023 15:57 schreef Scorpie het volgende:
[..]
Nu deze Mikautadze halen ipv een echte rechtsbuiten zou echt een epische faal zijn.
Maar als speler toch juist wel.quote:Op maandag 28 augustus 2023 14:54 schreef Caland het volgende:
[..]
Dat is toch vrij gebruikelijk, mes snijdt aan twee kanten want als club wil je ook niet echt een gelimiteerde transfersom vastleggen
Ik snap ook niet dat hij al zo lang kan doorgaan met deze troep hier posten.quote:Op maandag 28 augustus 2023 16:26 schreef marcb1974 het volgende:
[..]
Nounou, zo mag je hem niet noemen van de zijn begeleiding.
Ik snap vooral niet dat mensen in klinieken zoveel ruimte krijgen om te internetten
helemaal mee eensquote:
Deze suggestie is eigenlijk een TR waard.quote:Op maandag 28 augustus 2023 18:03 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Je zou moderator moeten worden klaas.
Met Tweetje X'je:quote:Op maandag 28 augustus 2023 18:17 schreef D_A het volgende:
Morgen medische keurig van Georges Mikautadze aldus Romano.
tweederangs competities die uiteindelijk niet zo gek veel onderdoen voor de NLse. Topscoorders daarvan, dus zo gek lijkt dat ook niet (de tijd zal het leren).quote:Op maandag 28 augustus 2023 18:56 schreef Caland het volgende:
Wel een geinige transferstrategie, dure jongens uit tweederangs competities halen. Kunnen we eindelijk eens goed zien hoe dat afsteekt
laten we hopen op het Shota-scenario (of een ontwikkeling zoals die Georgier bij Napoli)quote:Op maandag 28 augustus 2023 18:58 schreef PowerLoungen het volgende:
Leuke historie wel met Georgische spelers , de 1 was onbekend en werd gedeeltelijk een sensatie terwijl de ander werd binnengehaald als het 8ste wereldwonder en die was na een half jaar al compleet uit de gratie.
Mwah, laten we ook niet doen alsof het helemaal niets voorstelt hier. Vooral de verandering in speelstijl lijkt me dan belangrijk, bij Ajax krijg je 9 van de 10 wedstrijden gewoon niet zo gek veel ruimte terwijl deze spelers uit competities komen waar je dat vaak wel hebt. In die zin wel interessant.quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:00 schreef Malavita het volgende:
[..]
tweederangs competities die uiteindelijk niet zo gek veel onderdoen voor de NLse. Topscoorders daarvan, dus zo gek lijkt dat ook niet (de tijd zal het leren).
Bij Shota moet je hem dan gelijk na seizoen verkopen voordat die in de lappenmand ligt/vormverlies lijdt.quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:02 schreef Malavita het volgende:
[..]
laten we hopen op het Shota-scenario (of een ontwikkeling zoals die Georgier bij Napoli)
Ow nee hoor, we hebben geen slechte competitiequote:Op maandag 28 augustus 2023 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, laten we ook niet doen alsof het helemaal niets voorstelt hier. Vooral de verandering in speelstijl lijkt me dan belangrijk, bij Ajax krijg je 9 van de 10 wedstrijden gewoon niet zo gek veel ruimte terwijl deze spelers uit competities komen waar je dat vaak wel hebt. In die zin wel interessant.
We zijn op dit moment de nummer 5 competitie van europaquote:Op maandag 28 augustus 2023 19:00 schreef Malavita het volgende:
[..]
tweederangs competities die uiteindelijk niet zo gek veel onderdoen voor de NLse. Topscoorders daarvan, dus zo gek lijkt dat ook niet (de tijd zal het leren).
De coefficientenlijst bedoel je. Leuk en aardig maar daar wordt gekeken naar landen en niet naar specifieke conpetities (in theorie kan een club uit de kkd ook europees puntjes pakken).quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:12 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
We zijn op dit moment de nummer 5 competitie van europa
doe je huiswerk is beter amateurtje
Deze jongen is technisch wel begaafd schijnbaar.quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:03 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, laten we ook niet doen alsof het helemaal niets voorstelt hier. Vooral de verandering in speelstijl lijkt me dan belangrijk, bij Ajax krijg je 9 van de 10 wedstrijden gewoon niet zo gek veel ruimte terwijl deze spelers uit competities komen waar je dat vaak wel hebt. In die zin wel interessant.
Gezien én geliked, makker.quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Grappig ik mention je net met een andere game
Ga die maar spelen!
GIF!quote:
Welke game?quote:Op maandag 28 augustus 2023 19:12 schreef GGMM het volgende:
[..]
Grappig ik mention je net met een andere game
Ga die maar spelen!
Hoeveel geld heeft hij nog?quote:Op maandag 28 augustus 2023 20:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
20 miljoen jeetje. Mislintat schudt het uit zijn mouw.
Maar hij heeft niet wat die écht wilde.quote:Op maandag 28 augustus 2023 20:42 schreef Scorpie het volgende:
Sven moet zich echt in de snoepwinkel wanen.
Peanuts in vergelijking met Arsenal toch?quote:Op maandag 28 augustus 2023 20:42 schreef Scorpie het volgende:
Sven moet zich echt in de snoepwinkel wanen.
Er moeten krachten binnen ajax zijn die sneijder naar binnen willen loodsenquote:
Ook weer heel positief over de TD , die labiele glibberige dwerg . Herkende Ajax eerst niet meer maar nu wel genotquote:
En dan over een paar dagen weer op instagram lezen dat het toch niet zijn voetbalvisie is, vermoeiende zaak.quote:
Hwt voetbalequivalent van Gordon.quote:Op maandag 28 augustus 2023 21:18 schreef Dale__Cooper het volgende:
[..]
En dan over een paar dagen weer op instagram lezen dat het toch niet zijn voetbalvisie is, vermoeiende zaak.
Het schijnt dat tokkie Steijn zijn voertaalverhaal niet kan volhouden inmiddels dus heb uit bronnen vernomen dat hij Engels aan het leren is in Vught!quote:Op maandag 28 augustus 2023 21:26 schreef GGMM het volgende:
[..]
Verdomme zeg
Jij komt ook nooit eens leuk nieuws brengen hier he?
ik hoop dat dit waar isquote:Op maandag 28 augustus 2023 21:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Het schijnt dat tokkie Steijn zijn voertaalverhaal niet kan volhouden inmiddels dus heb uit bronnen vernomen dat hij Engels aan het leren is in Vught!
quote:Jan van Halst wordt mogelijk tijdelijk de algemeen directeur van Ajax, zo schrijft De Telegraaf. De Raad van Commissarissen overweegt de keuze momenteel en belangrijk is dat het een idee voor slechts de korte termijn is.
Edwin van der Sar nam na een grotendeels succesvolle periode afscheid als algemeen directeur van Ajax. Sindsdien begon de zoektocht en daarbij kwamen de Amsterdammers uit bij Alex Kroes. De bestuurder echter, is nog in dienst bij AZ en die club wenst hem niet zonder slag of stoot naar Ajax te laten vertrekken. In de wandelgangen gingen er verhalen over een concurrentiebeding, maar ook over de angst van AZ dat Kroes scoutingsinformatie naar Ajax mee zou nemen.
De recordkampioen van Nederland is in elk geval niet van plan om de positie onbezet te laten in afwachting van vrijgave van Kroes. Het is nog altijd de bedoeling dat hij als algemeen directeur de opvolger van Van der Sar gaat worden, maar dat is nog allerminst rond. 'Kroes probeert met zijn vorige werkgever overeenstemming te bereiken over een vervroegde indiensttreding bij Ajax. Voorlopig is de vacature van Van der Sar echter nog niet ingevuld', zo valt te lezen.
Volgens De Telegraaf heeft men bij Ajax ondervonden dat het in een transferperiode lastig werken is zonder een algemeen directeur. 'Financieel directeur Susan Lenderink geeft weliswaar de financiële kaders aan en technisch commissaris Van Halst controleert de transfers, maar in de directie krijgt directeur voetbalzaken Sven Mislintat geen tegenwicht van een algemeen directeur met een voetbalachtergrond.'
Twijfels binnen Ajax
Het idee om Van Halst tijdelijk in de functie te posteren, komt van Pier Eringa. Vanuit de organisatie zijn er echter twijfels, omdat Van Halst in dat geval als voetbalcommissaris tijdelijk de baas zal worden van meer dan alleen 'voetbalvraagstukken'. Daarnaast moet hij na de aanstelling van Kroes een stap terug zetten naar de RvC, waardoor hij zijn eigen ingezette beleid zou moeten gaan controleren.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.RED ONS HENNIEGOD
Het verschil tussen Sneijder en Robben is dat Robben is zonder ook maar 1 praatprogramma/ interview al begonnen met de traineropleiding terwijl Sneijder er alleen maar over praat…quote:
Robbengodquote:Op maandag 28 augustus 2023 22:15 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Het verschil tussen Sneijder en Robben is dat Robben is zonder ook maar 1 praatprogramma/ interview al begonnen met de traineropleiding terwijl Sneijder er alleen maar over praat…
Sneijder is dan ook een lui varkenquote:Op maandag 28 augustus 2023 22:15 schreef Evertjan het volgende:
[..]
Het verschil tussen Sneijder en Robben is dat Robben is zonder ook maar 1 praatprogramma/ interview al begonnen met de traineropleiding terwijl Sneijder er alleen maar over praat…
quote:Op maandag 28 augustus 2023 22:15 schreef PowerLoungen het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)emeen-directeur-ajax
[..]Jan van Halst in de directie. Hebben ze bij Twente ook nog wel zo hun ideeën overSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
zie email 27 oktober
Littlefinger Mislintat. "Wrijft even in zijn handen en er ligt weer een berg."quote:Op maandag 28 augustus 2023 20:38 schreef Frozen-assassin het volgende:
20 miljoen jeetje. Mislintat schudt het uit zijn mouw.
quote:Op maandag 28 augustus 2023 22:15 schreef PowerLoungen het volgende:
https://www.telegraaf.nl/(...)emeen-directeur-ajax
[..]WTF, lijkt me geen goed idee, als het waar is dan hè.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
[ Bericht 0% gewijzigd door Tarado op 28-08-2023 22:47:25 ]
Is toch ook logisch, hij deed persconferentie ook in het engels vorige week meen ik.quote:Op maandag 28 augustus 2023 21:32 schreef Caland het volgende:
[..]
Het schijnt dat tokkie Steijn zijn voertaalverhaal niet kan volhouden inmiddels dus heb uit bronnen vernomen dat hij Engels aan het leren is in Vught!
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |