@Pisces29quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 01:08 schreef hhh38 het volgende:
[ twitter ]
Mocht dit waar zijn, gewoon 40-45 miljoen vragen. Als een club als Bayern een week voor de deadline aanklopt vraag je niets minder dan de hoofdprijs.
Als hij zich daar niet als absolute basiskracht erin speelt kopen ze volgend jaar een nieuwe concurrent voor 50milj. Inderdaad niet de beste beslissing, Leipzig zou veel beter zijn carrière-technisch gezien.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 03:50 schreef De_Pel het volgende:
Overigens is Luts eindbaas, maar vind Bayern wel een heel grote stap. Zou zonde zijn als ie daar eindigt als al die 020 spelers, dan liever een tussenstap.
Je gaat niet naar Bayern met een zekere basisplaats vanaf Feyenoord nee.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 03:50 schreef De_Pel het volgende:
Overigens is Luts eindbaas, maar vind Bayern wel een heel grote stap. Zou zonde zijn als ie daar eindigt als al die 020 spelers, dan liever een tussenstap.
Tijd begint ook te tikkenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:14 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je gaat niet naar Bayern met een zekere basisplaats vanaf Feyenoord nee.
Maar je bent ook een zakpatat als profvoetballer als je daar niet heen wil. Als Bayern een bod doet dat net boven Leipzig ligt, gaat hij wel lijkt me.
40-45 miljoen. Dan kan iedereen rustig slapen want dan kan er een extra middenvelder komen die zogenaamd nog heel hard nodig is, en twee vervangers voor achterin.
ja dat is wel uniek voor dit moment, dat er tijd verstrijktquote:
quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ja dat is wel uniek voor dit moment, dat er tijd verstrijkt
hopelijk kan feyenoord omgaan met die unieke situatie, elke seconde is weer een seconde
zou ik een prima transferperiode vindenquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:48 schreef fetX het volgende:
Geert is na zondag wel weg denk ik. Dus die Nino en Bitello zullen nog wel komen.
En eerlijk, vind ook dat (na lang bankzitten) verhuurd worden aan een Frankfurt/Leverkusen/Freiburg oid ook geen schande als je in je 1ste seizoen geen basisspeler bent.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:14 schreef aTypisch het volgende:
[..]
Je gaat niet naar Bayern met een zekere basisplaats vanaf Feyenoord nee.
Maar je bent ook een zakpatat als profvoetballer als je daar niet heen wil. Als Bayern een bod doet dat net boven Leipzig ligt, gaat hij wel lijkt me.
Hij heeft Mazraoui als concurrent dan, die is denk ik aanvallend wat beter en verdedigend wat minder maar ook vaak geblesseerd dus hij zal echt wel aan spelen toekomen lijkt me.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:51 schreef Erasmus het volgende:
[..]
En eerlijk, vind ook dat (na lang bankzitten) verhuurd worden een Frankfurt/Leverkusen/Freiburg oid ook geen schande als je in je 1ste seizoen geen basisspeler bent.
Daar kapoet maken en jezelf in het eerste van Bayern spelen.
wat wil je als jongen van varkenoord nog meer dan een toptransfer maken voor een recordbedrag naar een absolute topploeg?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:51 schreef Erasmus het volgende:
[..]
En eerlijk, vind ook dat (na lang bankzitten) verhuurd worden een Frankfurt/Leverkusen/Freiburg oid ook geen schande als je in je 1ste seizoen geen basisspeler bent.
Daar kapoet maken en jezelf in het eerste van Bayern spelen.
Beter dan in de onderste liga's met Jong Bayern meespelen.
Dat sowieso. Ik geloof er sowieso in dat hij - op dit moment - geen basisplaats waardig is bij Bayern. Dortmund of Leipzig had wellicht wel gekund.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:53 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hij heeft Mazraoui als concurrent dan, die is denk ik aanvallend wat beter en verdedigend wat minder maar ook vaak geblesseerd dus hij zal echt wel aan spelen toekomen lijkt me.
Ben benieuwd of Tuchel wel de kerst haalt, dat is zo'n lul met vingers en Bayern is Bayern maar ze betalen natuurlijk wel goed dus voor Geertruida zeker leuk, van daar kan hij altijd nog weer naar elders.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:56 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Dat sowieso. Ik geloof er sowieso in dat hij - op dit moment - geen basisplaatswaardig is bij Bayern. Dortmund of Leipzig had wellicht wel gekund.
Ben er van overtuigd dat als hij een seizoen in de Bundesliga en Europa (Conference) League met een Leverkusen of Frankfurt gaat shinen zoals we hem kennen, dat Tuchel hem wel snel in de basis laat bewijzen bij Bayern.
pfffquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:25 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ja dat is wel uniek voor dit moment, dat er tijd verstrijkt
hopelijk kan feyenoord omgaan met die unieke situatie, elke seconde is weer een seconde
Als hij in de toekomst wegens een gebrek aan speeltijd een transfer naar Union maakt, zal ik de laatste zijn die gaat klagen.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 08:59 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ben benieuwd of Tuchel wel de kerst haalt, dat is zo'n lul met vingers en Bayern is Bayern maar ze betalen natuurlijk wel goed dus voor Geertruida zeker leuk, van daar kan hij altijd nog weer naar elders.
Zorg je dat je moment suprême niet mist?quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 00:22 schreef Pisces29 het volgende:
[..]
Jaaaaaaa. 5 weken sta ik al op Schiphol te wachten. Nu gaat het gebeuren.![]()
Mooi filmpje.
Het is wachten op de zure gezichten als hij voor 28 miljoen gaat.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 09:16 schreef Pistolero het volgende:
Carrieretechnisch zou Bayern echt een mokerdomme zet zijn voor Geertruida. Maar ja, als ze er 35+ miljoen voor willen neertellen moet je het altijd doen natuurlijk.
Kan je mooi Bitello en een rechtsback halen en houdt je nog flink wat centen over ook. (Nino is echt overbodig met Trauner en Beelen)
Ik vind 28 miljoen voor een speler met een 2-jarig contract ook helemaal niet zo heel slecht eigenlijk.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 09:17 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Het is wachten op de zure gezichten als hij voor 28 miljoen gaat.
Vond zijn emotionele publiekswissel gisteravond echt mooi.quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 09:24 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Nu al een goede jongen die Ivanusec. Tot het bittere eind gestreden voor zijn club zonder te mokken. Kunnen ze in Enschede en Volendam nog wat van leren.
Senesi en Gimenez hadden dat ookquote:Op vrijdag 25 augustus 2023 09:27 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Vond zijn emotionele publiekswissel gisteravond echt mooi.
Laten we hopen dat we dat over een aantal jaren mogen overtreffen in ons mooie Kuip
quote:Op vrijdag 25 augustus 2023 09:16 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Zorg je dat je moment suprême niet mist?
[ twitter ]
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |