Ik geef jou ook een 10.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Dingen die ik een 10 geef:
- Als neutrale supporter de CL-finale tussen AC Milan en Liverpool
- Als subjectieve supporter Feyenoord-Dortmund
- Margot Robbie
- Seizoen 5 van zowel Breaking Bad als Better Call Saul
- @:dombohetolifantje1
Rangers ja.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:56 schreef GwaiLow het volgende:
Elke CL ploeg hoopt er toch enorm op dat ze PSV of Rangers kunnen loten in hun groep. Dit kan natuurlijk eigenlijk echt niet in de Champions League, maar toch komt 1 van deze teams erin.
Ach, Antwerp of AEK doet ook mee, valt allemaal wel meequote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:56 schreef GwaiLow het volgende:
Elke CL ploeg hoopt er toch enorm op dat ze PSV of Rangers kunnen loten in hun groep. Dit kan natuurlijk eigenlijk echt niet in de Champions League, maar toch komt 1 van deze teams erin.
Als je dit elk jaar blijft roepen dan zal het vast wel een keer kloppen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:57 schreef VEM2012 het volgende:
Volgende week ga je er simpel overheen.
Ik accepteer het lagere cijfer.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:57 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Ik geef jou ook een 10.
Mits jij je woorden terugneemt over Szymanski trouwens.
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Met pijn en moeite derde
Eigenlijk zou de winnaar gewoon z’n plek af moeten geven aan Ajaxquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:56 schreef GwaiLow het volgende:
Elke CL ploeg hoopt er toch enorm op dat ze PSV of Rangers kunnen loten in hun groep. Dit kan natuurlijk eigenlijk echt niet in de Champions League, maar toch komt 1 van deze teams erin.
Heerlijk avondje darten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:58 schreef de_boswachter het volgende:
Jaaaaaaaa Marcel Maijer. GENOT!!!
Bedankt moderator Coco.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:59 schreef Coco het volgende:
Wij feliciteren @:dombohetolifantje1 met de juiste voorspelling van 2-2!
Gok dat we van vorig jaar vergelijkbare teksten kunnen lezen na de uitwedstrijdquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:57 schreef VEM2012 het volgende:
Volgende week ga je er simpel overheen.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:59 schreef Zorro het volgende:
De Feyenoorders in de studio gaan wel heel snel over het buitenspelmoment heen
Welk jaar heb ik dit eerder geroepen dan?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:58 schreef CR7 het volgende:
[..]
Als je dit elk jaar blijft roepen dan zal het vast wel een keer kloppen.
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:59 schreef Zorro het volgende:
De Feyenoorders in de studio gaan wel heel snel over het buitenspelmoment heen
Ach, welnee.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 23:00 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Gok dat we van vorig jaar vergelijkbare teksten kunnen lezen na de uitwedstrijd
Nee nee, misschien dat Ajax wat meer kans zou maken omdat het Ajax is. Maar die verdienen het op dit moment ook niet hoor, dus lekker voor je eigen geluk gaan!quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:59 schreef Marcoss het volgende:
[..]
Eigenlijk zou de winnaar gewoon z’n plek af moeten geven aan Ajax
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 23:00 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Welk jaar heb ik dit eerder geroepen dan?
quote:Op dinsdag 16 augustus 2022 22:35 schreef VEM2012 het volgende:
Verdiend. Snel de 2-3 en 2-4 maken. Kunnen we het volgende week schriftelijk afdoen.
Lijntje ook niet gezien?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:59 schreef Zorro het volgende:
De Feyenoorders in de studio gaan wel heel snel over het buitenspelmoment heen
In dat geval geef ik Sopranos een 10 en BoB een 9.9quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 22:53 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik heb ook heel veel moeite met mensen die ‘nooit een tien geven’ want ‘een tien is perfectie’.
Je doet maar gewoon niet zo schijterig kritisch en geeft in zeer zeldzame gevallen een tien.
Breaking Bad is beter dan Sopranos. Grgr.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 23:13 schreef Caland het volgende:
[..]
In dat geval geef ik Sopranos een 10 en BoB een 9.9
Zo goed
Fysiek onmogelijk om voor AZ te juichen, makker.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 20:51 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Voor AZ wil ik wel eens gaan juichen hoor.
Maar daar juicht @:Alaphilippe_ dan weer niet voor. Staat hij dan ook op jouw duistere zaken lijstje?
Ja dat is waar. Vorig jaar dacht je dat PSV het al na de 2-2 in de eerste wedstrijd zou afmaken.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 07:37 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Dat is nogal een wezenlijk andere uitspraak.
Toen speelden ze ook echt goed in de uitwedstrijd.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 07:52 schreef CR7 het volgende:
[..]
Ja dat is waar. Vorig jaar dacht je dat PSV het al na de 2-2 in de eerste wedstrijd zou afmaken.
En nu speelden ze ook echt goed in de uitwedstrijd ofzo?quote:Op woensdag 23 augustus 2023 07:57 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Toen speelden ze ook echt goed in de uitwedstrijd.
Maar goed, wil je er geld op zetten?
Zo slecht speelde PSV ook weer niet. 2 fouten komen je dan duur te staan. De defensie is bij PSV al jaren een probleem. Maar goed, ik hoop dat PSV volgende week wat meer geluk heeft.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 08:14 schreef CR7 het volgende:
[..]
En nu speelden ze ook echt goed in de uitwedstrijd ofzo?
Begrijp mij niet verkeerd, PSV moet dit winnen. Maar na jaar op jaar in de voorronde eruit te worden geknikkerd is wat nederigheid misschien wel op zijn plaats. Veerman heeft dat gelukkig wel begrepen.
Nee, maar je ziet wel dat er veel meer voetbal in de ploeg zit nu. Dus dit ga je normaliter gewoon afmaken thuis.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 08:14 schreef CR7 het volgende:
[..]
En nu speelden ze ook echt goed in de uitwedstrijd ofzo?
Begrijp mij niet verkeerd, PSV moet dit winnen. Maar na jaar op jaar in de voorronde eruit te worden geknikkerd is wat nederigheid misschien wel op zijn plaats. Veerman heeft dat gelukkig wel begrepen.
Daarin heb je wel gelijk. Mogelijk groeien Ramalho en Teze toch uit tot wereldtop.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 09:30 schreef VEM2012 het volgende:
[..]
Nee, maar je ziet wel dat er veel meer voetbal in de ploeg zit nu. Dus dit ga je normaliter gewoon afmaken thuis.
Vorig jaar speelde het verlies van Luuk de Jong ook een grote rol. Was die fit gebleven denk ik dat PSV er toen ook door was gekomen.
En vorige jaren tellen niet mee. Vraag maar aan Feyenoord.
Teze is een prima speler. Ramalho vind ik vooral niet passen bij PSV, laat staan dit PSV.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 09:44 schreef CR7 het volgende:
[..]
Daarin heb je wel gelijk. Mogelijk groeien Ramalho en Teze toch uit tot wereldtop.
Wanneer leren mensen eindelijk eens dat zulke uitspraken alleen maar kunnen jinxen?quote:
Ik hou juist wel van dit soort uitspraken, al is het een beetje een jankerdje. Zou het alleen wel bewaren tot na de return inderdaad. Dessers heeft deze uitspraken al vertaald gok ik.quote:Op woensdag 23 augustus 2023 11:25 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Wanneer leren mensen eindelijk eens dat zulke uitspraken alleen maar kunnen jinxen?
Wat een kneus. Wanneer je er nu al 3x op rij niet van wint, kun je beter naar jezelf kijken.quote:
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |