Deels wel eens hoor, maar ik ben er niet zo van om alles op iemand af te schuiven en je daar achter te. verschuilen. Hoe je ergens op reageert cq eigen gedrag of hysterische gedoe (en gejank op letterlijk elk bericht) heb je zelf ook de hand in.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het kan niet genoeg gezegd worden hoe groot de invloed van ZKA is en hoe groot de rol is die hij speelt bij het bepalen van de algehele stemming binnen 'het Legioen'. Dat moet je echt niet onderschatten.
Dilan zeker ook.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:36 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Dilla gaat mondjes snoeren broer.
Nooit geweten dat scoutingslijsten ritueel verband worden als er nieuwe mensen in dienst komen.quote:Lingr onderweg: dit is hoe de deal snel tot stand kwam
Ondřej Lingr staat voor een transfer naar Feyenoord. De 24-jarige Tsjech komt over van Slavia Praag en zag zijn transfer binnen vierentwintig uur bewerkstelligd worden. Binnen de daadkrachtige Rotterdamse club wordt Lingr gezien als opvolger van Ezequiel Bullaude.
De concrete belangstelling voor Lingr komt zondag op gang wanneer Feyenoord opnieuw averij oploopt in de Eredivisie. Het 2-2 gelijkspel op Het Kasteel bij Sparta Rotterdam zet algemeen en technisch directeur Dennis te Kloese aan het denken — en aan het werk.
De Bussumer heeft kort daarvoor te horen gekregen dat de transfer van Luka Stojković géén doorgang kan vinden. De 19-jarige contractspeler van NK Lokomotiva Zagreb vond al een persoonlijk akkoord met Feyenoord en hoopte daarna op één ding: de overstap naar Rotterdam maken.
Zo ver is het niet gekomen. GNK Dinamo Zagreb, wat zich óók wil (en waarschijnlijk ook gaat) verzekeren van de komst van Stojković ging voor de deal liggen. Indien Feyenoord Stojković zou strikken, zou de Kroatische topclub de stekker uit de onderhandelingen om Luka Ivanu¨ec trekken.
Feyenoord besloot kort daarop om de Ivanu¨ec-deal in leven te houden, waardoor het de komst van Stojković kon vergeten. De scouting van Feyenoord is al enkele maanden uitgedund en Ondřej Lingr was ook al even van de huidige lijsten af, maar toch kwam zijn naam uit verouderde data naar voren. Niet als absolute optie, wel als interessante optie.
De naam van Lingr komt dus niet uit het huidige scoutingsdepartment, maar past qua dynamiek prima in de speelstijl van hoofdtrainer Arne Slot. De middenvelder van Slavia bleek direct oren te hebben naar de transfer: hij reist momenteel af naar Rotterdam, waar hij woensdag al medisch gekeurd wordt. Feyenoord stoomt de Tsjech daarop meteen klaar voor Almere City-thuis, het eerstvolgende duel van aankomende zondag.
Lingr, die eerder dit seizoen wat overbelast raakte maar inmiddels weer volledig hersteld is, kwam voor zijn overgang naar Slavia Praag voor MFK Karvina uit. In zijn professionele carrière speelde hij 218 duels, waarin hij 52 keer wist te scoren en veertien assists wist af te leveren.
DAT HEB JE GODVERDOMME HELEMAAL NIET IN EIGEN HANDquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:39 schreef fetX het volgende:
[..]
Deels wel eens hoor, maar ik ben er niet zo van om alles op iemand af te schuiven en je daar achter te. verschuilen. Hoe je ergens op reageert cq eigen gedrag of hysterische gedoe (en gejank op letterlijk elk bericht) heb je zelf ook de hand in.
Anders was Lingr niet naar boven gekomen toen DennisGod zocht naar High-High workrate in het prachtige scoutingssyteem.quote:
Allemaal kansloos gespeculeer omdat er 1 scout weg is. Zo wist men op die site een paar dagen geleden nog te melden dat Stojkovic en Ivanusec elkaar ABSOLUUT niet in de weg zaten en nu is het opeens andersom. Hou het gewoon lekker bij transfers of schrijf columns. Beter dan die Reichardt doe je het altijd, als ik ooit mensen zou moeten martelen moeten ze van mij verplicht zijn columns lezenquote:
Trauner was dit ook niet.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:53 schreef aTypisch het volgende:
'Niet als absolute optie, wel als interessante optie.'
Het blijft echt een taalvirtuoos van de bovenste plank.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:53 schreef aTypisch het volgende:
'Niet als absolute optie, wel als interessante optie.'
het is een onzinzinquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Trauner was dit ook niet.
Kijk hoeveel beter het ging toen GernotGenot in het veld kwam zondag
Eens.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Trauner was dit ook niet.
Kijk hoeveel beter het ging toen GernotGenot in het veld kwam zondag
In dat soort dingen is @ZKA niet beter dan een Krabby of een Gouka inderdaad. Lijkt wel een journalist.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:53 schreef Caland het volgende:
[..]
Allemaal kansloos gespeculeer omdat er 1 scout weg is. Zo wist men op die site een paar dagen geleden nog te melden dat Stojkovic en Ivanusec elkaar ABSOLUUT niet in de weg zaten en nu is het opeens andersom. Hou het gewoon lekker bij transfers of schrijf columns. Beter dan die Reichardt doe je het altijd, als ik ooit mensen zou moeten martelen moeten ze van mij verplicht zijn columns lezen
Ik ben vooral erg benieuwd wat er gaat gebeuren als Geert weggaatquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vind persoonlijk dat we wel erg veel bezig zijn met ZKA.
Maar hee, dat is slechts een mening.
Ben benieuwd wat voor absolute opties er klaar staan voor de keeperspositie en als Geertruida nog zou vertrekken.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:53 schreef aTypisch het volgende:
'Niet als absolute optie, wel als interessante optie.'
Tsja, transferwindows bij Feyenoord zijn tegenwoordig de grote ZKA-show. Daar ontkom je helaas niet meer aan.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vind persoonlijk dat we wel erg veel bezig zijn met ZKA.
Maar hee, dat is slechts een mening.
Dat komt doordat de zolderkamerjournalistiek rondom het spelletje nog interessanter wordt gemaakt dan het spelletje zelf.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vind persoonlijk dat we wel erg veel bezig zijn met ZKA.
Maar hee, dat is slechts een mening.
Eens. Wat dat betreft blij als de transferzomer voorbij is.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:01 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik vind persoonlijk dat we wel erg veel bezig zijn met ZKA.
Maar hee, dat is slechts een mening.
Was er maar een manier om het niet te lezen of op te reagerenquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:03 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Tsja, transferwindows bij Feyenoord zijn tegenwoordig de grote ZKA-show. Daar ontkom je helaas niet meer aan.
Nog anderhalve week volhouden makker.
Het is helaas vrij onmogelijk geworden om hem te negeren maar toch het laatste transfernieuws te bespreken.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:05 schreef fetX het volgende:
[..]
Was er maar een manier om het niet te lezen of op te reageren
ik heb nieuws!quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:07 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Oh. Ik lees het eigenlijk wel graag.Ik hou van nieuwtjes
Veel plezier.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:08 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik heb nieuws!
3 kaarten gekocht voor utrecht uit
Eerlijk gezegd is die hele ZKA hype langs mee heen gegaan, volgens mij heb ik er niet veel aan gemistquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:06 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het is helaas vrij onmogelijk geworden om hem te negeren maar toch het laatste transfernieuws te bespreken.
Zagreb wil eerst Stojkovic binnen hebben voordat Feyenoord die wegkaapt.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:08 schreef ThePlaneteer het volgende:
Is er al iets van bevestiging of is totaalakkoord toch niet Def nog.
bij die gasten klop je in ieder geval niet aan als je even snel een spelertje nodig hebtquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:11 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Zagreb wil eerst Stojkovic binnen hebben voordat Feyenoord die wegkaapt.
Ik denk dat Dennis blij is als dit allemaal klaar is
Kan iemand hier iets meer over vertellen ?quote:Feyenoord besloot kort daarop om de Ivanu¨ec-deal in leven te houden, waardoor het de komst van Stojković kon vergeten. De scouting van Feyenoord is al enkele maanden uitgedund en Ondřej Lingr was ook al even van de huidige lijsten af, maar toch kwam zijn naam uit verouderde data naar voren. Niet als absolute optie, wel als interessante optie.
Er stond nog een computer aan met windows 3.11quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:25 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Kan iemand hier iets meer over vertellen ?
Die arme jongen kijkt niet echt vrolijk.quote:
Korte samenvattingquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:25 schreef Ali_boo het volgende:
[..]
Kan iemand hier iets meer over vertellen ?
Ik heb 0 invloed op het beleid en 0 invloed op het legioen. Mensen zijn verantwoordelijkheid voor hun eigen manier van reageren, niet ik.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Het kan niet vaak genoeg gezegd worden hoe groot de invloed van ZKA is en hoe groot de rol is die hij speelt bij het bepalen van de algehele stemming binnen 'het Legioen'. Dat moet je echt niet onderschatten.
Wat ik apart vind, waarom is de scouting zo uitgedund?quote:
Ah, jij weet er misschien wel antwoord op. Waarom is de scouting zo uigedund?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:51 schreef ZKA het volgende:
Geinig dagje trouwens dit, leuk om alles hier na te lezen. Beetje veel mentions wel. Verleg jullie focus aub van mij naar Feyenoord, want daar schrijven en praten we notabene over. De rest is bijzaak in het leven.
Lekker makkelijk jezelf van alle verantwoordelijkheid ontdoenquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:42 schreef ZKA het volgende:
[..]
Ik heb 0 invloed op het beleid en 0 invloed op het legioen. Mensen zijn verantwoordelijkheid voor hun eigen manier van reageren, niet ik.
Er zijn wat poppetjes doorgeschoven en daarom zijn er wat vacatures vrijgekomen. Om dan meteen van oude en nieuwe scoutingsdepartementen (dat bestaat niet eens) te spreken is een beetje treurig.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:53 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Ah, jij weet er misschien wel antwoord op. Waarom is de scouting zo uigedund?
Vertrek Arnesen heeft er zeker mee te maken. Bovendien is al langer duidelijk dat Te Kloese zijn scouting niet serieus neemt. Dat Volkskrant interview vind ik dan ook, als supporter, lachwekkend. Denkt zelf de onafhankelijke meesterscout te zijn.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:51 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Wat ik apart vind, waarom is de scouting zo uitgedund?
Zou in combinatie met de jeugdopleiding toch een levensader (financieel, sportief) van Feyenoord moeten zijn?
Je kan mensen wel gek maken natuurlijk. Eens dat mensen zelf verantwoordelijk zijn. Maar je weet net zo goed dat bepaalde mensen erg beïnvloedbaar zijnquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:42 schreef ZKA het volgende:
[..]
Ik heb 0 invloed op het beleid en 0 invloed op het legioen. Mensen zijn verantwoordelijkheid voor hun eigen manier van reageren, niet ik.
Waarom gaan mensen zoals Schuiteman en andere scouts dan niet gewoon weg en vertrekken ze naar een club waar ze wel gewaardeerd worden?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:54 schreef ZKA het volgende:
[..]
Vertrek Arnesen heeft er zeker mee te maken. Bovendien is al langer duidelijk dat Te Kloese zijn scouting niet serieus neemt. Dat Volkskrant interview vind ik dan ook, als supporter, lachwekkend. Denkt zelf de onafhankelijke meesterscout te zijn.
[ link | afbeelding ]
Vreemd dat ze dan wel allemaal in dienst van Feyenoord blijven. Ik zou mijn heil elders zoeken als ik niet serieus genomen word op mijn werk.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:54 schreef ZKA het volgende:
[..]
Vertrek Arnesen heeft er zeker mee te maken. Bovendien is al langer duidelijk dat Te Kloese zijn scouting niet serieus neemt. Dat Volkskrant interview vind ik dan ook, als supporter, lachwekkend. Denkt zelf de onafhankelijke meesterscout te zijn.
[ link | afbeelding ]
Daar hebben we er al genoeg van tegenwoordig.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:54 schreef ZKA het volgende:
Denkt zelf de onafhankelijke meesterscout te zijn.
Ja die is zich wat meer met de samenwerkingsverbanden en uitgeleende spelers gaan bezighouden als ik het goed heb. Betekent waarschijnlijk ook niet dat hij nooit meer aansluit bij een ander overleg oid.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 19:57 schreef ...TomTom het volgende:
[..]
Mark Ruijl dus onder andere? Zoals ik het begrijp/
Sowieso verloopt de opbouw vaak via Trauner als ie in het veld staat. En mocht Geertruida naar Bayern gaan, dan gaan we in mijn ogen Pedersen ook gewoon missen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 18:54 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Trauner was dit ook niet.
Kijk hoeveel beter het ging toen GernotGenot in het veld kwam zondag
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |