Brussel de hoofdstad van Amsterdam.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 05:16 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Voor veel Amerikanen is Europa gewoon één pot nat.
Ik kan Slowakije, Slovenië of Estland ook niet aanwijzen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 07:12 schreef cafca het volgende:
[..]
Ja, maar dat Radio Television Luxembourg Nederlands is, is natuurlijk ook moeilijk te begrijpen.
En inderdaad, die Amerikanen weten vaak niet eens hun eigen staten te benoemen, laat staan dat ze weten hoe Europa in elkaar zit
Ik had bij mijn vorige werkgever een collega die met een Noorse vrouw ws getrouwd, als hij met haar belde was dat ook redelijk te volgen. Het lijkt allemaal een beetje op elkaar.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 08:42 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik vind het bijna nog makkelijker om wat Deens te volgens dan Fries
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 08:30 schreef engine het volgende:
[..]
Dan nog hebben de talen overeenkomsten.
https://www.mensenlichaam(...)lands-overeenkomsten
Een vriendin van me kijkt graag naar de video’s van Mette Vuns, zonder dat ze er iets van kan verstaan.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 08:42 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik vind het bijna nog makkelijker om wat Deens te volgens dan Fries
Ik heb het een minuutje volgehouden en het woord telefoon verstaan geloof ikquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 10:00 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
[..]
Een vriendin van me kijkt graag naar de video’s van Mette Vuns, zonder dat ze er iets van kan verstaan.
Ik ben benieuwd hoe ver jullie komen met bv. deze:
Waar gaat dit over?
En ga niet zeggen dat ze onduidelijk praat. Dat is niet zo
Ik kan Dees meestal ook wel volgenquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 08:42 schreef pullup het volgende:
[..]
Ik vind het bijna nog makkelijker om wat Deens te volgens dan Fries
Mij is ooit verteld dat als je je niets verbeeldt je ook niets bentquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 11:29 schreef D. het volgende:
[..]
The leader?
Vooruit dan, dames gaan voor
Ook niet bescheiden?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 11:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mij is ooit verteld dat als je je niets verbeeldt je ook niets bent
Heeft Barbamama dat gezegd?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 11:38 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Mij is ooit verteld dat als je je niets verbeeldt je ook niets bent
Kijk nou uit, want nu krijg ik weer een liedje in mijn hoofd.quote:
Ja, en nu heb ik ook weer een liedje in mijn hoofd.....quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 11:54 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Ik denk dat ik dat toch wel één van de leukste kinderseries vond/vind.
[ afbeelding ]
Best druk in je hoofd hè.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:01 schreef cafca het volgende:
[..]
Ja, en nu heb ik ook weer een liedje in mijn hoofd.....
Ja, nu je er over begint heb ik ‘m ookquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 11:52 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Kijk nou uit, want nu krijg ik weer een liedje in mijn hoofd.
Dat is blijkbaar mijn taak voor vandaag, liedjes in andermans hoofd planten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:07 schreef D. het volgende:
[..]
Ja, nu je er over begint heb ik ‘m ook
Verveel je jequote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is blijkbaar mijn taak voor vandaag, liedjes in andermans hoofd planten.
Weten jullie ook eens wat dat is.
Want da’s een nieuwe ervaring voor ons?quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:08 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Dat is blijkbaar mijn taak voor vandaag, liedjes in andermans hoofd planten.
Weten jullie ook eens wat dat is.
Nee dat niet, maar ik heb een wat raar repertoire. Vorige week begon mijn collega over sla, en toen kwam meteen Bob BBQ en Willy Would-be eruit. Ze kende het niet.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:19 schreef D. het volgende:
[..]
Want da’s een nieuwe ervaring voor ons?
Ach zo,quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 12:21 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Nee het is mijn goedheid die dat doet
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |