quote:Op maandag 21 augustus 2023 21:14 schreef Domnivoor het volgende:
Het is een wonder, wah wah wah wah wonder 🎶
Ook aangeklikt maar nu wist ik 100% zeker wat ik te horen zou krijgenquote:Op maandag 21 augustus 2023 21:14 schreef Domnivoor het volgende:
Het is een wonder, wah wah wah wah wonder 🎶
Niet stiekem Rick Astley?quote:Op maandag 21 augustus 2023 21:16 schreef pullup het volgende:
[..]
Ook aangeklikt maar nu wist ik 100% zeker wat ik te horen zou krijgen
Had zomaar gekund maar in vertrouw Domniquote:
Nog een muziekjequote:Op maandag 21 augustus 2023 21:23 schreef pullup het volgende:
[..]
Had zomaar gekund maar in vertrouw Domni
Ik ben geen fan van Coldplayquote:
Nee ik kijk voetbal.quote:
Doe ik soms ook welquote:Op maandag 21 augustus 2023 21:39 schreef D. het volgende:
[..]
Kun je ook ondertussen muziek luisteren
De pauze is voorbij. Er kan weer gepost worden.quote:Op maandag 21 augustus 2023 22:13 schreef D. het volgende:
[..]
Laat je even weten wanneer de pauze voorbij is, kunnen we weer verder posten
Thanks!!quote:Op maandag 21 augustus 2023 22:16 schreef engine het volgende:
[..]
De pauze is voorbij. Er kan weer gepost worden.
*weer postquote:Op maandag 21 augustus 2023 22:16 schreef engine het volgende:
[..]
De pauze is voorbij. Er kan weer gepost worden.
quote:Vandaag & morgen
Vrij warm en overwegend zonnig zomerweer
Waarschuwingen er zijn geen waarschuwingen.
Vannacht kan er vooral in het westen en noorden plaatselijk mist ontstaan. De temperatuur daalt naar circa 11°C in het noorden en 15°C in het zuiden. Er staat weinig wind, aan zee en op het IJsselmeer waait het in de loop van de nacht matig uit het zuidwesten.
Morgenochtend lost de eventueel aanwezige mist vrij snel op. Er zijn flinke perioden met zon. De wind komt uit het zuidwesten en is zwak tot matig.
Morgenmiddag is het overwegend zonnig. De maximumtemperatuur ligt tussen 22°C vlak aan zee en rond 26°C landinwaarts. De wind komt uit een westelijke richting en is matig.
Morgenavond is het helder en er staat weinig wind. (Bron: KNMI)
niet helemaal he, Messi weet het wel af te makenquote:Op maandag 21 augustus 2023 23:06 schreef sly-nl het volgende:
[..]
[ afbeelding ]
Lijkt Messi wel, die kerel!
Die schoot dan wel heul vaak raak
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 02:35 schreef tonja het volgende:
Ik zit op Netlix Depp vs Heard the kijken. Hebben ze het over een Deens nieuwsprogramma RTL Late Night, waar in Heard te gast was. Laten ze het fragment zien en daar is Twan Huys in beeld
![]()
Dutch, Danish.. Moeilijk blijkbaar
Voor veel Amerikanen is Europa gewoon één pot nat.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 04:33 schreef engine het volgende:
[..]![]()
Het schijnt wel een beetje op elkaar te lijken ook.
Ja, maar dat Radio Television Luxembourg Nederlands is, is natuurlijk ook moeilijk te begrijpen.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 02:35 schreef tonja het volgende:
Ik zit op Netlix Depp vs Heard the kijken. Hebben ze het over een Deens nieuwsprogramma RTL Late Night, waar in Heard te gast was. Laten ze het fragment zien en daar is Twan Huys in beeld
![]()
Dutch, Danish.. Moeilijk blijkbaar
Awwwwquote:
Deze is zo glad dat het net lijkt of hij van een soort vilt is gemaaktquote:
quote:
Weten jullie waarom boven op elk Van der Valk hotel en toekan op het dak zit?quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Ik ga gaten graven! Want waar gaten zijn is hoop!
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 07:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Weten jullie waarom boven op elk Van der Valk hotel en toekan op het dak zit?Weer wat geleerdSPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Before I die, I’m going to eat a bag of unpopped popcorn. That should make the cremation a little more interesting.
Dit ga je nooit meer vergeten.quote:
quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 07:51 schreef Deisyy het volgende:
[..]
Weten jullie waarom boven op elk Van der Valk hotel en toekan op het dak zit?SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.![]()
Wie mij niet heeft grootgebracht, zal mij ook niet klein krijgen!
Opzaterdag 15 februari 2025 08:01 schreef JustinK het volgende:[/b]
Dot houdt van lekker vlot :P
Dan nog hebben de talen overeenkomsten.quote:Op dinsdag 22 augustus 2023 05:16 schreef Domnivoor het volgende:
[..]
Voor veel Amerikanen is Europa gewoon één pot nat.
Ik vind het bijna nog makkelijker om wat Deens te volgens dan Friesquote:Op dinsdag 22 augustus 2023 08:30 schreef engine het volgende:
[..]
Dan nog hebben de talen overeenkomsten.
https://www.mensenlichaam(...)lands-overeenkomsten
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |