Wij zijn een Nederlandse club en spreken Nederlands in dit topic.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:28 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Citizen zegt ook wel genoeg.
@:zoekeenleven kijk eens dom?
ESPN heeft Sinclair alweer niet gestuurd? Schande.quote:
Als Ivanusec en een nieuwe middenvelder komen is het een prima transferperiode geweest.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:13 schreef Maastoren het volgende:
Zeer teleurstellende transferperiode met nog ongeveer 2 weken te gaan. Geen enkele speler van de bovenkant, zoals Slot benoemde, kunnen halen.
Wat een verschil ook met vorige zomer.
Gewoon letterlijk overgenomen van transfermarkt, geen idee in welke hoedanigheid zij dat daar bedoelen, vandaar dat ik het niet vertaalde. Verder heb je gelijk, en had ik het tussen haakjes moeten zetten. Maar doe vooral nog een poging.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:28 schreef Zipportal het volgende:
[..]
Citizen zegt ook wel genoeg.
@:zoekeenleven kijk eens dom?
Dit heeft mij trouwens erg positief verrast. En de timing kon niet beter met het vertrek van onze Noorse renpaard.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:37 schreef hhh38 het volgende:
Beelen zit al dicht tegen het niveau van Trauner aan
Oké, nu ben ik geneigd om bij mijn collega's te doen alsof mijn internetverbinding niet meer werkt.quote:
Nog een seizoen Idrissi vind ik wel tegenvallen, en verder veranderen alle aankopen in essentie niks: als er een vervanger van Szymanski (Ivanusec) en Kökcü (?) gehaald worden was het überhaupt al een geslaagde transferzomer geweest. De rest van de versterkingen is vooral in de breedte waar ik tot dusver wisselende meningen over heb (alhoewel voor een oordeel het nog veel te vroeg is).quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:37 schreef hhh38 het volgende:
[..]
Als Ivanusec en een nieuwe middenvelder komen is het een prima transferperiode geweest.
- Hebben nog meer opties in de verdediging aan de rechterkant. Geertruida is gebleven, Beelen zit al dicht tegen het niveau van Trauner aan en Nieuwkoop lijkt een upgrade tov Pedersen.
- Je hebt geen probleem meer als je vaste nummer 6 Wieffer uitvalt.
- Stengs is een creatieve speler die het goed heeft gedaan in België.
- Met Ivanusec ga je er op de vleugels flink op vooruit. Idrissi stond vorig jaar nog in de basis en wordt nu een luxe invaller.
- Ueda zal ongetwijfeld beter zijn dan Danilo
Het enige spannende is of er nog een goede middenvelder bijkomt zodat je Kokcu echt goed hebt vervangen.
Het belang van het hebben van een brede bank en meer dan 11 basiswaardige spelers wordt ook wel heel erg onderschat hoor.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:00 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Nog een seizoen Idrissi vind ik wel tegenvallen, en verder veranderen alle aankopen in essentie niks: als er een vervanger van Szymanski (Ivanusec) en Kökcü (?) gehaald worden was het überhaupt al een geslaagde transferzomer geweest. De rest van de versterkingen is vooral in de breedte waar ik tot dusver wisselende meningen over heb (alhoewel voor een oordeel het nog veel te vroeg is).
Welke speler aan de bovenkant van de markt haalden we in de zomer van 2022 dan? Hancko, Gimenez en Paixao kon ook niemand en was zeker niet “bovenkant van de markt” te noemen. Misschien Szymanski maar dat was een huurdeal die laat kwam en dan kan je Ivanusec (als die komt) daar ook wel onder scharen.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 14:13 schreef Maastoren het volgende:
Zeer teleurstellende transferperiode met nog ongeveer 2 weken te gaan. Geen enkele speler van de bovenkant, zoals Slot benoemde, kunnen halen.
Wat een verschil ook met vorige zomer.
Zie je die foto van rijkaard in het 020 topic....die heb ik daar geplaatsquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:19 schreef Tarado het volgende:
[..]
Bij mij is het altijd wat meer club gerelateerd, zelfs met de 3 van Milan was ik nog voor Inter terwijl Rijkaard wel mijn favoriete speler ooit is.
als je niet alle persco's van arne integraal terugkijkt als je ze hebt gemist hoef je nooit meer te komenquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:22 schreef Erasmus het volgende:
Hoerenvergadering eindelijk klaar na lang uitloop (OR, dus veel gezeik).
Is deze persco het waard om terug te kijken?
Eerste keer dat ik het mis en tegen mijn zin ben ik verkozen tot OR-lid, vergeef me.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:23 schreef aTypisch het volgende:
[..]
als je niet alle persco's van arne integraal terugkijkt als je ze hebt gemist hoef je nooit meer te komen
ik moest googlen wat OR isquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:24 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Eerste keer dat ik het mis en tegen mijn zin ben ik verkozen tot OR-lid, vergeef me.
Nah, moffen zijn geen Rotterdamse grote muil gewend, dus het werkt eigenlijk in mijn voordeel.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:24 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik moest googlen wat OR is
sterkte
ik kan niet zo goed met duitsers werkenquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 15:26 schreef Erasmus het volgende:
[..]
Nah, moffen zijn geen Rotterdamse grote muil gewend, dus het werkt eigenlijk in mijn voordeel.
Maar bedankt maat
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |