SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.The hardware is just a box you buy only because you want to play Mario games - Yamauchi
Mr. Zurkon doesn't need bolts, his currency is pain
Roy-O-Rama | Backlog | Wish-list
Dodge is al veel beter met de upgrade.quote:Op maandag 14 augustus 2023 14:34 schreef OMG het volgende:
Op Elden Ring na een verschrikkelijk genre. Demo van Lies of P gespeeld, om te huilen zo slecht. Dodge is helemaal kapot, en de game heeft niks te bieden op sfeer na. Dat hele genre mag van mij zo snel mogelijk verdwijnen.
Dat zou ook het hele principe van Souls-games teniet doen.quote:Op maandag 14 augustus 2023 15:09 schreef AMDB het volgende:
Als ze Souls-games een easy-mode en quicksave zouden geven zou ik ze verslinden. Maar loop er nu met een grote boog omheen.
Ga je nu ook Diablo'en op de console? Die is cross-play toch (of cross-save/cross-progress, whatever)quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 16:29 schreef Pheno het volgende:
Xbox Series X gekauft en binnen, dus nu alle data van die van FOK!-console overhevelen en door. Wel gamepass uitgeschakeld voor nu, ben toch maar met een game bezig als ik tijd heb.
Ligt niet zo zeer aan het spel maar eerder aan de spelerquote:Op maandag 14 augustus 2023 10:24 schreef streamjohan het volgende:
Waarom worden we kapotgegooid met die kut souls games? Heb die demo van Lies of P gedaan, maar kom niet verder dan een mob of 10 killen.
Elden Ring ook gekocht, en heb daar na 550 pogingen die eerste boss neer, dat grote paard, en verder lukt niks.
Dat deed ik al, ik heb nu ook een kale (haha, dat ben ik ook) xbox gekocht voor 500 euro. Gewoon inloggen en alles is er weer om te downloadenquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 16:44 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ga je nu ook Diablo'en op de console? Die is cross-play toch (of cross-save/cross-progress, whatever)
Ohh je had nog zo'n stockoude (haha) Xbox One? Dat Diablo IV daar überhaupt op opstart...quote:Op dinsdag 15 augustus 2023 17:31 schreef Pheno het volgende:
[..]
Dat deed ik al, ik heb nu ook een kale (haha, dat ben ik ook) xbox gekocht voor 500 euro. Gewoon inloggen en alles is er weer om te downloaden
Ik heb dat met een 5-0 voorsprong online FIFA.quote:Op maandag 14 augustus 2023 15:09 schreef AMDB het volgende:
Als ze Souls-games een easy-mode en quicksave zouden geven zou ik ze verslinden. Maar loop er nu met een grote boog omheen.
Nee, xbox series x. Van FOK, maar die moest terug. Dus nu zelf maar een gekocht. FOK is nu alleen maar herinneringen, en een 15fps switch die ik aan mijn neefje geefquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 17:40 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ohh je had nog zo'n stockoude (haha) Xbox One? Dat Diablo IV daar überhaupt op opstart...
Series X is echt zo'n bazenapparaat. Is bij mij wel een beetje stof aan het happen (want Baldur's Gate III) maar ga waarschijnlijk binnenkort met een maatje ff D4 local co-oppen. Dan moet ik 'm helaas wel opnieuw kopen, heb alleen de pc-versie momenteel
hoe heb je geen ultimate nodig, letterlijk de enige boeiende online subscriptie servicequote:Op dinsdag 15 augustus 2023 18:21 schreef Pheno het volgende:
En ultimate dus nog niet nodig, starfield wacht ik wel een jaar mee, als er wat bugs zijn opgelost. Toevallig zag ik dat mijn abo 1 september afliep, dus eindelijk eens op tijd geannuleerd
Omdat ik al een immense backlog heb en nu toch D4 speel. Misschien nog voor een maand, misschien nog voor 10 jaar, no idea. Maar dan ga ik geen geld uitgeven aan een abo die ik niet gebruikquote:Op dinsdag 15 augustus 2023 21:51 schreef Jimbo het volgende:
[..]
hoe heb je geen ultimate nodig, letterlijk de enige boeiende online subscriptie service
quote:Op woensdag 16 augustus 2023 07:55 schreef Spaulding het volgende:
Staat Diablo 4 eigenlijk al op Gamepass?
duur abo voor die twee gamesquote:Op woensdag 16 augustus 2023 08:40 schreef ESF1Gamer het volgende:
[..], anders was ik er lijk aan begonnen.
Ik gebruik de game pass voornamelijk om Disney Dreamlight Valley en af en toe Ori te spelen op mijn steamdeck
Als je minder tijd hebt is het per definitie duur. Dan kies ik liever ouderwets.quote:
ik val eens in de zoveel jaar in de val van te veel abo'squote:Op woensdag 16 augustus 2023 09:08 schreef Skull-splitter het volgende:
[..]
Als je minder tijd hebt is het per definitie duur. Dan kies ik liever ouderwets.
dat zijn echt heerlijke gamesquote:Op woensdag 16 augustus 2023 09:56 schreef ESF1Gamer het volgende:
Ik wil wel weer poging wagen aan fable 1 en fable 2 en 3 proberen
sowieso rijke tatta dus gewoon doenquote:Op woensdag 16 augustus 2023 07:40 schreef Pheno het volgende:
[..]
Omdat ik al een immense backlog heb en nu toch D4 speel. Misschien nog voor een maand, misschien nog voor 10 jaar, no idea. Maar dan ga ik geen geld uitgeven aan een abo die ik niet gebruik![]()
Dat is hetzelfde als abo's tegelijk afsluiten voor alle streamingdiensten, alleen leuk als je geld te veel hebt
Er is net zo veel mis met die games als dat er goed aan is, ik heb bij elk deel gemengde gevoelens gehad.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 10:24 schreef Document1 het volgende:
Is dat nu nog wel leuk joh, fable?
Ik ken het trucje niet, dus dat wordt sowieso een probleemquote:Op woensdag 16 augustus 2023 15:31 schreef Jimbo het volgende:
[..]
Maar ook meer omdat t de laatste maand is dat het waarsch goedkoop kan ( dus ~120 voor 2 jaar). Verwachting is dat ze daarna die truukjes enzo eraf halen waardoor je fucked bent.
natuurlijk 30 seconden om uit te leggen hequote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:12 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik ken het trucje niet, dus dat wordt sowieso een probleem
Ik zoek even: https://www.pcworld.com/a(...)ss-ultimate-tip.htmlquote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:14 schreef Jimbo het volgende:
[..]
natuurlijk 30 seconden om uit te leggen he
ja. dat.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:17 schreef Pheno het volgende:
[..]
Ik zoek even: https://www.pcworld.com/a(...)ss-ultimate-tip.html
Lekker alles door mekaar :yquote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:24 schreef Rickocum het volgende:
Ik speelde diablo 4 tot ik zag hoe immens de grind is om lvl 100 te geraken.
Nu stardew valley. Gisteren nog ff bij een mattie Hades weer gedaan. Ook wel weer tof. Net begonnen aan Everspace 2. Weet nog niet wat ik daar van denken moet.
Ik vond 1 wel vet, maar ben ook wel fan van dat soort roguelikes. Dat je vaak doodgaat maar bepaalde upgrades permanent houdt zodat je steeds verder komt. Weet niet meer of deel 2 dezelfde insteek had, neem aan van welquote:Op woensdag 16 augustus 2023 16:24 schreef Rickocum het volgende:
Net begonnen aan Everspace 2. Weet nog niet wat ik daar van denken moet.
Van wat ik heb gezien is het een lineaire singleplayer game. Geen rogue(-lite) elementen in dit tweede deel.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:15 schreef 2dope het volgende:
[..]
Ik vond 1 wel vet, maar ben ook wel fan van dat soort roguelikes. Dat je vaak doodgaat maar bepaalde upgrades permanent houdt zodat je steeds verder komt. Weet niet meer of deel 2 dezelfde insteek had, neem aan van wel
Hmmm 1 moest het niet bepaald van z'n storytelling hebben, misschien is dat verbeterd. Maar die dogfights zijn wel erg sick in die gamesquote:Op woensdag 16 augustus 2023 17:56 schreef Rickocum het volgende:
[..]
Van wat ik heb gezien is het een lineaire singleplayer game. Geen rogue(-lite) elementen in dit tweede deel.
Het komt mij wel wat arcadey over. Dan was een Freelancer iets meer stugger qua besturing en voelde het "zwaarder" aan.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 18:46 schreef 2dope het volgende:
[..]
Hmmm 1 moest het niet bepaald van z'n storytelling hebben, misschien is dat verbeterd. Maar die dogfights zijn wel erg sick in die games
Nog altijd beter dan DelayStationquote:
Kunnen we dan wel nog Lost Odyssey kopen?quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:14 schreef Aether het volgende:
End of the road: The Xbox 360 game marketplace will shut down
https://arstechnica.com/g(...)shut-down-next-year/
[...] purchases will no longer be possible starting on July 29, 2024 [...]
Nee, lijkt me niet, tenzij deze te downloaden is op bijvoorbeeld Xbox One.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:18 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Kunnen we dan wel nog Lost Odyssey kopen?
Dan wil ik iedereen aanraden om Lost Odyssey VANDAAG nog te downloaden. Beste Final Fantasy sinds Final Fantasy X.quote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:26 schreef Aether het volgende:
[..]
Nee, lijkt me niet, tenzij deze te downloaden is op bijvoorbeeld Xbox One.
Meeste abo's gebruik ik dan ook gewoon... gamepass zie ik niet snel echt werken voor me, en ik ben oud genoeg om ouderwets te kopen sowieso te preferen I guess.quote:Op woensdag 16 augustus 2023 09:09 schreef aTypisch het volgende:
[..]
ik val eens in de zoveel jaar in de val van te veel abo's
met die gamediensten ook weer even gebeurd
Backward-compatible Xbox 360 games will still be available for purchase on the Xbox One and Xbox Series X|S stores, Microsoft saysquote:Op vrijdag 18 augustus 2023 11:43 schreef Notorious_Roy het volgende:
[..]
Dan wil ik iedereen aanraden om Lost Odyssey VANDAAG nog te downloaden. Beste Final Fantasy sinds Final Fantasy X.
Toch kopen.quote:Op zaterdag 19 augustus 2023 17:10 schreef De-Sombrero het volgende:
[..]
Backward-compatible Xbox 360 games will still be available for purchase on the Xbox One and Xbox Series X|S stores, Microsoft says
Niks aan de hand dus.
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |