In principe staat Geertruida gewoon rechtsback lijkt mij, beetje onzinnig om anders Trauner eerste aanvoerder te benoemen (hoe weinig zo'n titel ook inhoud).quote:Op maandag 31 juli 2023 13:34 schreef Caland het volgende:
[..]
Hou wel mijn hart vast voor Lang tegen Pedersen aangezien die toch veel naar binnen gaat.
Misschien al wel een basisplek voor Beelen.
Ja, maar Trauner staat vrijdag geen basis.quote:Op maandag 31 juli 2023 13:50 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
In principe staat Geertruida gewoon rechtsback lijkt mij, beetje onzinnig om anders Trauner eerste aanvoerder te benoemen (hoe weinig zo'n titel ook inhoud).
Vrijdag nietquote:Op maandag 31 juli 2023 13:50 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
In principe staat Geertruida gewoon rechtsback lijkt mij, beetje onzinnig om anders Trauner eerste aanvoerder te benoemen (hoe weinig zo'n titel ook inhoud).
Verwacht Trauner sowieso de hele maand augustus minimaal nog nietquote:Op maandag 31 juli 2023 13:59 schreef zoekeenleven het volgende:
[..]
Ik was even vergeten dat we nog voor die fruitschaal moesten spelen
Weiger te geloven dat ze hem simpelweg vergeten zijn, wellicht is de uitnodiging verkeerd geadresseerd (verkeerd mailadres) of zo.quote:
Wel geniaal dat hij gewoon tussen de supporters is gaan zitten WillemGODquote:Op maandag 31 juli 2023 15:04 schreef Caland het volgende:
Vergeten lijkt me wat sterk, dat is toch de eerste naam die je op het lijstje zet.
Die jongen heeft veel te weinig gevoel in zijn voeten, zo vaak aan het stuntelen met die bal aan de voet. Echt, mocht een Europese club hem willen halen heel snel erheen vliegen en zorgen dat je al een vervanger op het oog hebt. Die jongen heeft het niveau van een middenmoter uit de Eredivise. Zelfs de subtop zou hij niet zeker van een basisplaats zijn.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:06 schreef Elan het volgende:
Pedersen was gisteren echt weer mokerslecht, hoe vaak die een bal zo inlevert en zijn aannames zijn vaak ook niet van het niveau dat je mag verwachten.
Ook totaal geen overzicht, eindpass waardeloos en treuzelt na een loopactie/counter vaak waardoor de tegenstander simpel kan hergroeperen.
Er zit ook amper progressie in zijn ontwikkeling, Malacia begon ook als een dravertje met clowneske overtredingen en dom balverlies maar daar zag je tenminste progressie in. Toegegeven vorig seizoen had hij wel een paar aardige wedstrijden na de winterstop maar gisteren kreeg je er echt weer het gevoel bij van what de fuck is dit.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:20 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Die jongen heeft veel te weinig gevoel in zijn voeten, zo vaak aan het stuntelen met die bal aan de voet. Echt, mocht een Europese club hem willen halen heel snel erheen vliegen en zorgen dat je al een vervanger op het oog hebt. Die jongen heeft het niveau van een middenmoter uit de Eredivise. Zelfs de subtop zou hij niet zeker van een basisplaats zijn.
Stengs speelde gewoon hartstikke prima? Zeker voor iemand die nog geen week bij de ploeg is. Je kon bij Stengs juist vanaf de eerste minuut zien dat het qua techniek en creativiteit wel goed zit.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:29 schreef Elan het volgende:
[..]
Er zit ook amper progressie in zijn ontwikkeling, Malacia begon ook als een dravertje met clowneske overtredingen en dom balverlies maar daar zag je tenminste progressie in. Toegegeven vorig seizoen had hij wel een paar aardige wedstrijden na de winterstop maar gisteren kreeg je er echt weer het gevoel bij van what de fuck is dit.
Stengs had het ook nog niet, had wel verwacht dat die een betere basistechniek had aan de bal als wat hij liet zien. Ik vermoed dat we De Pool en zijn godentechniek nog enorm gaan missen.
quote:Dit moet het nieuwe handelsmerk van Quilindschy Hartman worden
Hij bezorgde wereldkampioen Ángel Di María een vervelende avond én gaf de mooiste assist van de wedstrijd tegen Benfica. Feyenoord-back Quilindschy Hartman eiste zondag een hoofdrol op in De Kuip. ‘Dit moet de standaard worden’, vindt hij. Over positioneren, assists geven en ‘op groen staan’.
DI MARÍA
Hij had het er zondagochtend nog wel even met zijn vrienden over gehad, biechtte Quilindschy Hartman op. ‘”Ik ga gewoon tegen Di María spelen, jongens”, zei ik tegen ze. Daar kijk je natuurlijk wel naar uit. Ik heb altijd veel zin in om mezelf te meten met dat soort spelers. Ik denk altijd: Als je gewoon honderd procent geeft en fel speelt, vindt niemand dat lekker. Ook zulke grote spelers niet’, aldus de 21-jarige linksback uit Zwijndrecht.
‘Ik denk ook dat een wereldkampioen niet echt zin heeft om in een oefenwedstrijd achter mij aan te rennen. Dus ik dacht van tevoren wel: als ik ga, denkt hij misschien: het is wel goed. En dus zou ik meer aan de bal kunnen komen’, vertelde Hartman op de persconferentie na afloop van het met 2-1 gewonnen oefenduel met Benfica.
Die vlieger ging overigens niet helemaal op. ‘Ik had dat vooraf tegen Quilindschy gezegd, maar we hebben gezien dat Di María daar weldegelijk toe bereid was’, reageerde coach Arne Slot later. ‘Vandaar dat hij waarschijnlijk ook wereldkampioen is geworden: alleen grote spelers kunnen het opbrengen om op álle mogelijke momenten goed te zijn.’
OP GROEN
Hoewel Di María in De Kuip dus wel – zoals zijn hele carrière al – zijn defensieve plicht vervulde, lukte het Hartman toch om een belangrijke rol te spelen tegen Benfica. Zowel in balbezit als zonder bal. ‘Ik heb wel een paar goede passes gegeven en denk dat ik goed fel was’, zei de vleugelverdediger erover.
‘Maar denk dat dit voor mij meer de standaard moet worden’, vult hij aan. ‘In plaats van dat ik hier mag komen, omdat ik goed gespeeld heb, zeg maar’, aldus Hartman. ‘Die standaard is een beetje wat je vandaag hebt gezien, dat ik altijd op groen moet staan. Dat is een beetje soms nog mijn ding, wat mij betreft en volgens de coaches: als de bal ver van mij af is, sta ik soms wat meer op oranje. Dan ben ik niet helemaal bezig met de situatie. Dat was vandaag beter. Daar probeer ik op te letten de laatste tijd’, vertelde Hartman.
Slot grijnst, als hij die woorden van Hartman hoort. ‘Leuk om te horen dat hij woorden gebruikt die wij ook tegen hem gebruiken, als het om op groen staan gaat. We hebben het nog weleens over een stoplicht, dat spelers nog op rood of oranje staan in plaats van op groen, als de bal wat verder bij ze vandaan is. Leuk om te horen dat hij die woorden ook richting jullie gebruikt.’
HANDELSMERK
Naast zijn concentratie zonder bal, was Hartman ook positief aanwezig in balbezit. ‘Ik merk ook vandaag dat ik meer in posities kwam om passes te geven. Daar voel ik me ook fijn bij, dat was wel goed’, aldus de back, die na iets meer dan een half uur met een steekpass op maat de assist voor de 2-0 van Santiago Giménez verzorgde.
Hartman wil het meer en meer ontwikkelen tot zijn handelsmerk, vertelt hij. Vaker beslissend zijn met passes, ook richting de eindfase. ‘Dat is iets dat ik heb aangegeven: dat ik meer assists moet geven, meer in die positie moet komen. Fijn dat het dan vandaag lukt’, vindt hij.
Zijn assists op Giménez is een direct gevolg van een proces waar Slot en zijn staf met Hartman specifiek aan werken. ‘Wat ik heel graag van Quilindschy zie, omdat het zo’n goede voetballer is, dat hij ook als linksback het middenveld in beweegt. Het leuke was dat hij het vandaag niet veel gedaan heeft, maar die éne keer dat hij het deed, wel een prachtige assist gaf’, lachte Slot.
‘Als je zo goed kan voetballen, zo comfortabel bent aan de bal, dan hoor jij ook een rol in te kunnen vullen naast de controleur’, verklaart de trainer. ‘Zoals Zinchenko dat doet bij Arsenal en we kunnen allemaal de andere voorbeelden bedenken bij grote clubs. Bij ons heeft Geertruida dat vorig jaar ook gedaan. Ik vind dat Quilindschy zich daarin nog verder kan ontwikkelen. Maar vandaag was daar al een mooi voorproefje van’, aldus Slot.
LAT OMHOOG
Hartman had het over een nieuwe standaard. Na zijn indrukwekkende doorbraak van vorig seizoen is hij inmiddels een vaste waarde, met Europa League-ervaring en een EK als basisklant van Jong Oranje achter zijn naam. Nu hij met Feyenoord de landstitel wil prolongeren en de Champions League ingaat, legt hij de lat nog hoger voor zichzelf.
‘Het is heel goed om te horen dat een speler die vorig jaar al een goed seizoen heeft gehad, de lat hoger legt. Maar dat doet niet alleen de speler, de trainer ook voor hem’, verzekerde Slot. ‘Dit is de nieuwe standaard, zoals we ook altijd zeggen dat de competitiewedstrijd tegen Ajax thuis voor de standaard voor hem moet zijn. Maar het blijft ook een mens, je hoeft niet elke keer een 8,5 of een 9 te halen, maar dan moet de ondergrens wel heel hoog liggen. Dat vind ik dat hij dat vorig seizoen al behoorlijk goed gedaan heeft.’
Dat heb je ook met Alireza of nog erger Dilrosun. Ze laten afentoe uiteraard wel wat goeds zien of zelfs paar goede wedstrijden maar niet consistent of een blijvende stijgende lijn. Ik vind Pedersen als je kritisch kijkt eigenlijk echt een niveau voor een middenmoter hebben. Afentoe is het leuk, frivool, aanvallend vooral....en de vaak is het armoedig met een slippertje hier en daar of gewoon teveel lopen met een bal waarna hij weet dat hij zichzelf vast heeft gelopen en de bal weer verliest.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:29 schreef Elan het volgende:
Er zit ook amper progressie in zijn ontwikkeling, Malacia begon ook als een dravertje met clowneske overtredingen en dom balverlies maar daar zag je tenminste progressie in. Toegegeven vorig seizoen had hij wel een paar aardige wedstrijden na de winterstop maar gisteren kreeg je er echt weer het gevoel bij van what de fuck is dit.
Ik denk dat Stengs ritme en conditie-fitheid mist vergeleken bij de rest. En daarnaast, als hij voorin in het spel gewoon goed meedoet en altijd aanspeelbaar is en vooral de bal naar de goede kleur speelt is het al goed. Zijn statistieken spreken voor zich dat die vrijwel niet meer dan 5 goals per seizoen scoort. Helaas maar waar. Wellicht dat met die Kroaat Stengs naar rechts verhuist en de Kroaat op 10 kan als hij wel meer scorend vermogen heeft ook. Met Stengs + de Kroaat heb je wel veel opties voorin, dat is wel ideaal. Heb je ook Mintthee nog en Paixao.quote:Stengs had het ook nog niet, had wel verwacht dat die een betere basistechniek had aan de bal als wat hij liet zien. Ik vermoed dat we De Pool en zijn godentechniek nog enorm gaan missen.
Dus hij speelde eigenlijk helemaal niet hartstikke prima, anders hoefde je geen verzachtende omstandigheden aan te dragen.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:34 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Stengs speelde gewoon hartstikke prima? Zeker voor iemand die nog geen week bij de ploeg is. Je kon bij Stengs juist vanaf de eerste minuut zien dat het qua techniek en creativiteit wel goed zit.
Sinds AZ heeft hij ook niet meer op een positie gestaan waar hij zo aanvallend mag spelen. Helemaal met dat blok Wieffer, Zerrouki, Geert en Hancko achter je is het lekker ballen. Verwacht toch wel minimaal een goal of 5 en assists DIEP in de dubbele cijfers @ZKAquote:Op maandag 31 juli 2023 15:44 schreef Aloulu het volgende:
[..]
Dat heb je ook met Alireza of nog erger Dilrosun. Ze laten afentoe uiteraard wel wat goeds zien of zelfs paar goede wedstrijden maar niet consistent of een blijvende stijgende lijn. Ik vind Pedersen als je kritisch kijkt eigenlijk echt een niveau voor een middenmoter hebben. Afentoe is het leuk, frivool, aanvallend vooral....en de vaak is het armoedig met een slippertje hier en daar of gewoon teveel lopen met een bal waarna hij weet dat hij zichzelf vast heeft gelopen en de bal weer verliest.
[..]
Ik denk dat Stengs ritme en conditie-fitheid mist vergeleken bij de rest. En daarnaast, als hij voorin in het spel gewoon goed meedoet en altijd aanspeelbaar is en vooral de bal naar de goede kleur speelt is het al goed. Zijn statistieken spreken voor zich dat die vrijwel niet meer dan 5 goals per seizoen scoort. Helaas maar waar. Wellicht dat met die Kroaat Stengs naar rechts verhuist en de Kroaat op 10 kan als hij wel meer scorend vermogen heeft ook. Met Stengs + de Kroaat heb je wel veel opties voorin, dat is wel ideaal. Heb je ook Mintthee nog en Paixao.
Overigens vind ik Mintthee wel echt potentie hebben. Ben benieuwd hoe hij zich gaat ontwikkelen. Als hij overzicht kan houden in zijn acties is die al snel levensgevaarlijk en echt een wapen. Tegen Benfica had hij een paar keer goede passes na een actie na overzicht te hebben gehouden.
Uhm, wat. Ik bedoel daar juist mee dat hij dus nu al goed speelde en alleen maar beter gaat worden als hij topfit is en beter ingespeeld op zijn medespelers.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:48 schreef Elan het volgende:
[..]
Dus hij speelde eigenlijk helemaal niet hartstikke prima, anders hoefde je geen verzachtende omstandigheden aan te dragen.
Nou was ik ook wel extreem idolaat van Symanski zag hem een paar keer ploeteren en de bal verliezen waar eerdergenoemde het betreffende duel niet eens was aangegaan en allang een splijtende pass had gegeven. Verder geen haat ik vraag me af of zijn kwaliteiten niet wat meer aan de zijkant liggen?
quote:Op maandag 31 juli 2023 15:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Uhm, wat. Ik bedoel daar juist mee dat hij dus nu al goed speelde en alleen maar beter gaat worden als hij topfit is en beter ingespeeld op zijn medespelers.
Szymanski was een leuke speler maar wordt nog steeds wel een beetje overschat. Zijn belangrijkste wapen was het constante jagen en druk zetten, het is echt niet zo dat hij elke wedstrijd constant splijtende passes zat te geven.
Puur qua creativiteit denk ik dat je op termijn zelfs meer gaat hebben aan Stengs dan aan de Pool.
Onzichtbare Pool wordt met de week groter en belangrijker gemaakt. Op dit tempo heeft hij over een paar maanden een mythische status bereikt en is het de beste speler die ooit voor Feyenoord heeft gespeeld.quote:
Dat past juist perfect goed in Slotbal. Zie ook de reactie van Kokcu na de wedstrijd, je weet precies wat ze gaan doen maar er is niet tegen te verdedigen. Verder totaal niet mee eens dat hij werd overschat, zijn fitheid was een ding maar man wat kan die gozer lekker ballen. Hoop dat we die Ivanusec kunnen strikken en dan Stengs lekker naar de flank.quote:Op maandag 31 juli 2023 15:58 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Uhm, wat. Ik bedoel daar juist mee dat hij dus nu al goed speelde en alleen maar beter gaat worden als hij topfit is en beter ingespeeld op zijn medespelers.
Szymanski was een leuke speler maar wordt nog steeds wel een beetje overschat. Zijn belangrijkste wapen was het constante jagen en druk zetten, het is echt niet zo dat hij elke wedstrijd constant splijtende passes zat te geven.
Puur qua creativiteit denk ik dat je op termijn zelfs meer gaat hebben aan Stengs dan aan de Pool.
Ivanusec is juist geflopt op 10 en pas echt doorgebroken aan de linkerkant.quote:Op maandag 31 juli 2023 16:09 schreef Elan het volgende:
[..]
Dat past juist perfect goed in Slotbal. Zie ook de reactie van Kokcu na de wedstrijd, je weet precies wat ze gaan doen maar er is niet tegen te verdedigen. Verder totaal niet mee eens dat hij werd overschat, zijn fitheid was een ding maar man wat kan die gozer lekker ballen. Hoop dat we die Ivanusec kunnen strikken en dan Stengs lekker naar de flank.
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |