nee ze zijn alleen maar de grootste in de laatste peiling...quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:40 schreef ReplaR het volgende:
Gelukkig stemt bijna niemand meer pvda/groenlinks.
PVDA GROENLINKS GAAT WINNENquote:Op donderdag 20 juli 2023 13:40 schreef ReplaR het volgende:
Gelukkig stemt bijna niemand meer pvda/groenlinks.
Dat wordt de Ghostbusters bellen. Bill Murray mag Mashmallow man weer slopenquote:Op donderdag 20 juli 2023 13:42 schreef Paul het volgende:
[..]
PVDA GROENLINKS GAAT WINNEN
[ afbeelding ]
Ik wil ook een Timmermans shirt!quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:46 schreef ieniminimuis het volgende:
Ik heb al een fan shirt gemaakt natuurlijk. Van een oud shirt compleet gerecycled.
Zelf maken:quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:49 schreef Starhopper het volgende:
[..]
Ik wil ook een Timmermans shirt!
het mooie is dat Jesse nog verklaarde dat ze een frisse wind wilden hebben nu ze samen zijn gegaan en hij daarom zich niet beschikbaar stelde. En dan kom je met een oude scheet.quote:Op donderdag 20 juli 2023 13:52 schreef Pizzakoppo het volgende:
Onbegrijpelijke keuze. Ik vind hem zo stuitend hypocriet met zijn giga mansion en zijn persoonlijke vlieggedrag. Daarnaast gewoon weer een oude witte man terwijl je een fris en nieuw links geluid had moeten inzetten. Ben zéér bang dat Van der Plas of zelfs Yesilgöz veel zetels gaan pakken.
Fröbelen met Fransquote:Op donderdag 20 juli 2023 13:50 schreef ieniminimuis het volgende:
[..]
Zelf maken:
F(r)ans Timmermans!
quote:
|
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |