Klapt binnen een week lmao.quote:Op maandag 10 juli 2023 15:04 schreef Japepk het volgende:
[..]
Stel je voor dat die samen genoeg zetels halen om een meerderheid te vormen. Je moet er toch niet aan denken.
Ja, haalt genoeg stemmen (laatste verkiezingen 80% van haar totaal) uit Diemen en Bijlmer en dat zie ik niet 1,2,3 veranderen.quote:
Ik bedoel na de verkiezingenquote:Op maandag 10 juli 2023 15:05 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Yep, ze mag spreken. Ben benieuwd hoe lang het duurt vóór ze racistische teksten gaat spuien.
Bal is rondquote:Op maandag 10 juli 2023 15:06 schreef RvLaak het volgende:
[..]
Mag hopen van niet, maar goed. We gaan het zien.
Ik hoop dus doordat Rutte opstapt, de grote partijen weer een goede leider aan durven te stellen en zo allemaal groeien en daarmee de kleintjes opeten. Vooral PvdA/GL eigenlijk, misschien CDA, maar die moeten dan wel echt een konijn uit de hoge hoed toveren.quote:
En zo niet dan is dat racistisch!quote:Op maandag 10 juli 2023 15:06 schreef superniger het volgende:
Sylvana gaat helaas weer 1 zetel pakken.
Sinds wanneer is het opvangen van vluchtelingen de taak van burgers?quote:Op maandag 10 juli 2023 15:06 schreef superniger het volgende:
En hoeveel vluchtelingen vang jij op Sylvana?
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |