SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Makkelijk eerste
@DonRaja leuk twitteraccountquote:Op maandag 10 juli 2023 12:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Opdat we nooit zullen vergeten.
Dit is er één voor mijn Feyenoord-fotomapjequote:Op maandag 10 juli 2023 12:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Opdat we nooit zullen vergeten.
Na Cock van de Palm, zal dit de nieuwe hype worden van 23/24quote:
Laatste wedstrijd 13 dagen geleden in Tblisiquote:
Het is wachten op Marokkaanse kameradenquote:Op maandag 10 juli 2023 12:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[ twitter ]
Opdat we nooit zullen vergeten.
@ZKA vs. Van der Kraan 1-0quote:Marcel van der Kraan bevestigt dit nieuws nogmaals in de Kick-off podcast. 'Ik heb inmiddels begrepen dat Feyenoord hem wel een geweldige speler vindt, maar enorm aanhikt tegen het financiële plaatje wat aan hem vast zit', aldus Van der Kraan in de Kick-off podcast van De Telegraaf. 'Villarreal CF vraagt een huurprijs van miljoenen, en zijn salaris bedraagt ook miljoenen. Spelers kunnen altijd een beetje water bij de wijn doen en je kunt ook vragen of die club nog water bij de wijn doet. Het totaalplaatje is op dit moment echt te groot.'
De journalist weet dat voor de Spaanse club er nog genoeg tijd is om te kijken of andere clubs de prijs willen betalen die zij graag willen. Van der Kraan denkt dat het voor Feyenoord veel geld wordt. 'Als heel het plaatje tussen de zeven en tien miljoen gaat worden voor een jaar, dan is dat voor een huurspeler wel heel veel. Dan praat ik over salaris en huursom, alles bij elkaar.'
Nou, als je hoort dat de huursom 4 a 5 miljoen voor een seizoen zou moeten bedragen....quote:
Als Danjuma een stap naar de Premier League uitsluit zal die huursom zakken.quote:Op maandag 10 juli 2023 17:47 schreef Tomatenboer het volgende:
[..]
Nou, als je hoort dat de huursom 4 a 5 miljoen voor een seizoen zou moeten bedragen....
Als dat waar is dan gaat hij niet komen natuurlijk.
Ook al wordt het 5 miljoen incl. voor een jaar, dan is het toch nog best veel.quote:Op maandag 10 juli 2023 17:56 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Als Danjuma een stap naar de Premier League uitsluit zal die huursom zakken.
5mln kosten inclusief salaris is niet zo gek voor zo'n speler. Liever nog dat dit incl. Bonussen is. Snap alleen niet waarom ze hem zelf niet zouden houden.quote:Op maandag 10 juli 2023 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook al wordt het 5 miljoen incl. voor een jaar, dan is het toch nog best veel.
Ik zou dan toch liever een Ivanusec zien die ook waarde vertegenwoordigt. Je legt er 5-7 miljoen bij, maar de kans dat je dat terugverdient is natuurlijk behoorlijk aanwezig.quote:Op maandag 10 juli 2023 18:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
5mln kosten inclusief salaris is niet zo gek voor zo'n speler. Liever nog dat dit incl. Bonussen is. Snap alleen niet waarom ze hem zelf niet zouden houden.
Feyenoord kan en wil geen 5 miljoen huur betalen. Volgens mij is hij wel veel geblesseerd geweest en vorig jaar speelde hij ook amper dus het kan wellicht even duur voordat hij wat ritme heeft. Als ze hem kunnen huren voor een goede prijs dan moet je het zeker proberen, maar dat zat echt wel ver van de 5 miljoen zijn.quote:Op maandag 10 juli 2023 18:06 schreef H.FR het volgende:
[..]
5mln kosten inclusief salaris is niet zo gek voor zo'n speler. Liever nog dat dit incl. Bonussen is. Snap alleen niet waarom ze hem zelf niet zouden houden.
Er moet sowieso nog een vervanger van Szymanski komen. Dacht dat Ivanusec dat ook kon?quote:Op maandag 10 juli 2023 18:11 schreef fetX het volgende:
[..]
Ik zou dan toch liever een Ivanusec zien die ook waarde vertegenwoordigt. Je legt er 5-7 miljoen bij, maar de kans dat je dat terugverdient is natuurlijk behoorlijk aanwezig.
Inclusief salaris zeg ik ook. Dat is dus ca. 2.5 huur en 2.5 salaris last.quote:Op maandag 10 juli 2023 18:14 schreef yvette1982 het volgende:
[..]
Feyenoord kan en wil geen 5 miljoen huur betalen. Volgens mij is hij wel veel geblesseerd geweest en vorig jaar speelde hij ook amper dus het kan wellicht even duur voordat hij wat ritme heeft. Als ze hem kunnen huren voor een goede prijs dan moet je het zeker proberen, maar dat zat echt wel ver van de 5 miljoen zijn.
Hij had er wel oren naarquote:Op maandag 10 juli 2023 19:14 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
PSV afgetroefd.
OP ALLE FRONTEN VOORBIJ
Don Kloesoe die fuck off bedragen vraagtquote:Op maandag 10 juli 2023 19:23 schreef Caland het volgende:
[ twitter ]
Nou die moffen gaan afhaken
Erg mooi
Oooh Dennis.quote:
Volgend jaar vang je nog wel 15-20 miljoen. Een bedrag waar jij dit jaar al tevreden mee zou zijnquote:Op maandag 10 juli 2023 19:32 schreef Pistolero het volgende:
Enige probleempje is wel dat hij natuurlijk nooit meer zijn contract gaat verlengen, dus over een jaar ga je nog niet eens de helft vangen van wat Don Kloesoe nu vraagt. Stiekem hoop ik eigenlijk dat er een club zo gek is om gewoon die 35-40 miljoen af te tikken.
Ik betwijfel heel sterk of je er volgens jaar nog 15-20 voor gaat krijgen hoor met een 1-jarig contract, als Kloese dat voor elkaar krijgt is het een werelddeal.quote:Op maandag 10 juli 2023 19:33 schreef fetX het volgende:
[..]
Volgend jaar vang je nog wel 15-20 miljoen. Een bedrag waar jij dit jaar al tevreden mee zou zijn
Twee aardige potjes in de CL, wat meer potjes in het NL elftal. Dat zie ik wel gebeuren.quote:Op maandag 10 juli 2023 19:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik betwijfel heel sterk of je er volgens jaar nog 15-20 voor gaat krijgen hoor met een 1-jarig contract, als Kloese dat voor elkaar krijgt is het een werelddeal.
Nou dit ja.quote:Op maandag 10 juli 2023 19:36 schreef fetX het volgende:
[..]
Twee aardige potjes in de CL, wat meer potjes in het NL elftal. Dat zie ik wel gebeuren.
Gelukkig staat DtK er itt bij de transfer van Kokcu er nu iig zo in. Mocht het waar zijn dan zijn hopelijk de monden gesnoerd van diegene die roepen dat het niet reëel is om zulke bedragen te vragen (en dat standpunt ook vast te houden).quote:Op maandag 10 juli 2023 19:35 schreef Pistolero het volgende:
[..]
Ik betwijfel heel sterk of je er volgens jaar nog 15-20 voor gaat krijgen hoor met een 1-jarig contract, als Kloese dat voor elkaar krijgt is het een werelddeal.
Dat ben ik met je eens. Maar voor een buitenspeler (en potentiële tweede spits) vijf miljoen voor één seizoen kwijt zijn ben ik wel oké mee, het gaat hier wel om buitenklasse natuurlijk. Daar ontbreekt het bij ons voorin nog aan.quote:Op maandag 10 juli 2023 17:58 schreef Tarado het volgende:
[..]
Ook al wordt het 5 miljoen incl. voor een jaar, dan is het toch nog best veel.
Ik zou Ivanusec sowieso halen indien mogelijk, alleen denk ik dat de combinatie met Danjuma juist uitstekend zou werken omdat daar positiewisselingen kunnen ontstaan. Dus één van hen achter de spits en één op linksbuiten.quote:Op maandag 10 juli 2023 21:56 schreef De_Pel het volgende:
Doe die Kroaat maar. Paar miljoen huursom plus paar miljoen salaris voor een huurspeler past helemaal niet bij ons huishoudboekje. Dan liever een dure speler met restwaarde.
Een beetje zoals Dilrosun en Alireza deden?quote:Op maandag 10 juli 2023 22:11 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Ik zou Ivanusec sowieso halen indien mogelijk, alleen denk ik dat de combinatie met Danjuma juist uitstekend zou werken omdat daar positiewisselingen kunnen ontstaan. Dus één van hen achter de spits en één op linksbuiten.
Ik dacht eigenlijk vooral aan Dilrosun en Szymanski, dat werkte de eerste seizoenshelft nog vrij goed eigenlijk.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:15 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
[..]
Een beetje zoals Dilrosun en Alireza deden?
Dat gaat onder Slot niet gebeuren denk ik. Zijn blessuregevoeligheid zit nog het grootste obstakel in.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:06 schreef ThePlaneteer het volgende:
Met Danjuma kun je als 't tegenzit ook een Bergwijn scenario hebben en dan is 't toch wel jammer.
Zijn toch 10 Wieffers @:Caland
maar zo kan je een club niet leiden, "mijn onderbuik zegt dat het wel goed komt".quote:Op maandag 10 juli 2023 22:24 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Dat gaat onder Slot niet gebeuren denk ik. Zijn blessuregevoeligheid zit nog het grootste obstakel in.
Maar het is geen onderbuikgevoel. Ik vind de vergelijking met Bergwijn een beetje krom gaan. Dat was gewoon niet het type buitenspeler wat Ajax nodig had, en Schreuder heeft hem nooit echt scherp gekregen waardoor hij niet echt een duidelijke rol had in de ploeg. Dat zie ik onder Slot bij zo’n speler niet zo gauw gebeuren.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:31 schreef snabbi het volgende:
[..]
maar zo kan je een club niet leiden, "mijn onderbuik zegt dat het wel goed komt".
Forum Opties | |
---|---|
Forumhop: | |
Hop naar: |