Superfijn johquote:Op maandag 10 juli 2023 16:33 schreef vlindertje89 het volgende:
Verder![]()
![]()
voor mezelf: basiskwalificatie onderwijs in de pocket!
Ik was nog best zenuwachtig voor het gesprek, of ik het wel zou halen, of mijn portfolio wel goed genoeg was, en ik had de indruk dat mijn docent ook niet waanzinnig van me onder de indruk was (ik had door weinig tijd ook niet de ruimte gehad om de goed voorbereide leergierige student te zijn die ik normaal ben). Mijn inschatting van mijn eigen kwaliteiten en portfolio en die van mn docent+leidinggevende liepen nogal uiteen, want hij gaf aan dat hij erg onder de indruk was, dat ze vonden dat ik het BKO niveau eigenlijk al ver ontstegen was en dat ik eigenlijk al op SKO niveau zat (senior kwalificatie onderwijs - je moet minstens 1 functie 'hoger' hebben dan ik nu heb om dat opleidingstraject te mogen volgen, en 'een spilfunctie vervullen op het gebied van curriculumontwikkeling', en dan is er ook nog een selectieprocedure). En nog allemaal andere hele mooie complimentenbv over het onderdeel jij als docent voor de groep (moest je lesvideo van begin en eind v cursus uploaden, en evaluaties van studenten en tutor enzo) hadden ze geen vragen want 'het was ze al helemaal duidelijk dat ik gewoon heel goed les kan geven' enzo. Het duurde al 10min langer dan hoorde en ik had er nog een half uur langer kunnen blijven zitten, was gewoon echt een leuk inhoudelijk gesprek, en complimenten krijgen is ook nooit verkeerd
Dat kan nog niet. Het jonge grut moet eerst nog groeien.quote:Op maandag 10 juli 2023 21:12 schreef Lucky_Strike het volgende:
Hallo![]()
Primatour voor Kaatje![]()
Vlindertje, wat gaaf dat je gesprek zo enorm goed liep!
[..]
Wat doen al die ooievaars hier? Wij hebben er vandaag ook veel gezien. Ik dacht dat die rond deze tijd van het jaar al richting Portugal waren.
In een camper hoeft niet, dat plan is afgeschreven. Maar we willen in september inderdaad een caravan huren. Het liefst één zoals we denken te willen kopen.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:08 schreef Blues het volgende:
[..]
Proefvakantie (tje) in allebei proberen?
Toen ik je post vanmorgen las, vroeg ik me al af wat je ging shoppen in Duitsland.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:04 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Wij ook. Eens in het jaar doen we een bestelling die we daar ophalen. Daarna door naar drankhandel en supermarkten.
We hebben ook DM spul voor een vriendin meegenomen. Er klikten 4 grote vakken van de pakketautomaat open
Kan die er niet onder gezet worden?quote:Op maandag 10 juli 2023 22:11 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
In een camper hoeft niet, dat plan is afgeschreven. Maar we willen in september inderdaad een caravan huren. Het liefst één zoals we denken te willen kopen.
Nu eerst nog even een andere auto kopen, we hebben nog geen trekhaak.
En wat zal jij blij zijn met de primatour!quote:Op maandag 10 juli 2023 22:15 schreef Kaatje1 het volgende:
[..]
Kan die er niet onder gezet worden?
Zuslief geappt of ze binnenkort met me naar Duitsland wil. Kan wel anderen vragen maar we zijn toch "hetzelfde" vwb shoppen.
Voorheen was het een leuk dagje uit. We woonden toen dichterbij en hoefden geen auto op te laden. Afgelopen week merkte ik dat ik er eigenlijk niet zo'n zin in had. Blijkbaar is het gewoonte geworden. Dat is nergens voor nodig dus deze gewoonte is bij deze geschraptquote:Op maandag 10 juli 2023 22:12 schreef MadMaster het volgende:
[..]
Toen ik je post vanmorgen las, vroeg ik me al af wat je ging shoppen in Duitsland.
Om eerlijk te zijn, wij doen dat ook als we toch die kant opgaan en dan met name voor de artikelen die ze hier niet of nauwelijks verkopen…
Jawel maar de auto mag dan geen caravan trekken dus dat schiet niet op.quote:
Leuk!quote:Zuslief geappt of ze binnenkort met me naar Duitsland wil. Kan wel anderen vragen maar we zijn toch "hetzelfde" vwb shoppen.
Ja, ik heb gelukkig nog wel voorraad omdat ik enorm zuinig was met wat ik had, omdat ik niet wist wanneer het weer beschikbaar zou zijn (heb al iets te vaak gehoord "september, november, maart, leek mijn e-bike wel). Maar nu "kan ik los"quote:Op maandag 10 juli 2023 22:17 schreef Blues het volgende:
[..]
En wat zal jij blij zijn met de primatour!
Wij waren jarenlang Eriba bezitters omdat die ook in herfst en winter te gebruiken zijnquote:Op maandag 10 juli 2023 22:21 schreef Lucky_Strike het volgende:
[..]
Jawel maar de auto mag dan geen caravan trekken dus dat schiet niet op.
Oh, zo ver zijn we nog niet. We willen een Frans bed, tot zo ver reikt onze kennis nu.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
Wij waren jarenlang Eriba bezitters omdat die ook in herfst en winter te gebruiken zijn
Wij hadden het niet zo op mensen met Eriba, paar keer van die kakkers op de camping getroffen met zo'n ding en dat waren echt dikke zeikerdsquote:Op maandag 10 juli 2023 22:24 schreef fietsie het volgende:
[..]
Wij waren jarenlang Eriba bezitters omdat die ook in herfst en winter te gebruiken zijn
Ik ben zelf fan van de recensies en het verzameltopic.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:26 schreef Blues het volgende:
@:madmaster wat fijn dat je het restaurant review topic geüpdatet hebt![]()
Dat zijn juist meer de Tabbert eigenarenquote:Op maandag 10 juli 2023 22:35 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Wij hadden het niet zo op mensen met Eriba, paar keer van die kakkers op de camping getroffen met zo'n ding en dat waren echt dikke zeikerds
Waarschijnlijk welquote:
Ooo! Ik heb nog kerstpakket buiten de koelkast te bewaren ‘kaas’ liggen!quote:
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.Op donderdag 21 juli 2011 23:08 schreef Loveless85 het volgende:
Dan heb je safe = condoom
Double dutch = condoom en pil
quadruple Cat = pil, MAP, condoom, castratie, prikpil, spiraaltje, zaaddodende pasta en voor het jodelen de bergen uit
Gewoon. Wil je ook.quote:Op maandag 10 juli 2023 22:45 schreef Dr_Flash het volgende:
[..]
Waarschijnlijk wel
Al mis ik een paar dingen. Kaasstengeltje?
Ik vind kaasstengeltjes totally prima hoor catjenquote:Op maandag 10 juli 2023 22:46 schreef Cat-astrophe het volgende:
Vinje dat lekker @Dr_Flash ? Dat ik dat zaterdag meeneem?
Mijn ouders (Fendt) vinden Eriba maar goedkoop spulquote:Op maandag 10 juli 2023 22:35 schreef derLudolf het volgende:
[..]
Wij hadden het niet zo op mensen met Eriba, paar keer van die kakkers op de camping getroffen met zo'n ding en dat waren echt dikke zeikerds
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |