Geen idee hoe de wind staat vannacht, maar ik hou mijn hart vastquote:
Dat is wel een mooie stap omhoog voor ze..quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:08 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Elke afwasser die ik ooit in de keuken gehad heb kon en kan kiezen of ze als leerling door willen gaan.
Doe maar een gok.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:10 schreef Mickytjuh het volgende:
Of de medewerkers ingang, of over het hek
SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Heb je ooit keuken personeel gehad dat principieel weigerde om afwassers te helpen of afwas diensten voor een paar uur over te nemen?quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:09 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Nee maar ik had daar een andere ingang.
quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:11 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Doe maar een gok.Zelfde als ik dus.SPOILEROm spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
Was wel omfietsen danOp donderdag 23 mei 2024 23:36 schreef DerRabbit het volgende: Ja oké, daar heb je gelijk in.
Eigen belang. Als je dat niet aanbiedt, heb je altijd te weinig vakantiewerkers.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:10 schreef Monique___ het volgende:
[..]
Dat is wel een mooie stap omhoog voor ze..
Mooi dat je ze dat aanbiedt mistig.
Wie weigert heeft zijn laatste dag ook in de keuken gestaan.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:11 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Heb je ooit keuken personeel gehad dat principieel weigerde om afwassers te helpen of afwas diensten voor een paar uur over te nemen?
Oh......quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:12 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Eigen belang. Als je dat niet aanbiedt, heb je altijd te weinig vakantiewerkers.
Ach dat had ik er wel voor over.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:12 schreef Mickytjuh het volgende:
[..]
Zelfde als ik dus.
Was wel omfietsen dan
Kijk iemand die het snaptquote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:12 schreef m1st1g het volgende:
[..]
Wie weigert heeft zijn laatste dag ook in de keuken gestaan.
Dan moet ik opstaan en ik ben luiquote:
Plas in een flesje of emmer danquote:
Die staan op de badkamer...quote:
Geef ne reiskosten vergoeding aan personeel?quote:
Bijna iedereen in de keuken is begonnen als afwasser.quote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:14 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
Kijk iemand die het snapt![]()
Toen ik afdelingshoofd was en iemand wilde in zijn proeftijd geen afwas dienst draaien kreeg de rest van de proeftijd vrijwel geen uren meer.
Optyfen met zulke mensen, heb je geen zak aan.
En dit weekend een nieuwe bank van de blauw/gele gigant het huis in slepen.quote:
Ik lig in bedquote:Op vrijdag 7 juli 2023 00:16 schreef DerRabbit het volgende:
[..]
En dit weekend een nieuwe bank van de blauw/gele gigant het huis in slepen.
Lijkt me meer werk dan naar de WC lopen
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |