Mooi en terecht compliment.quote:Op zaterdag 8 juli 2023 20:19 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
Ik kom eventjes zeggen dat ik @:dombohetolifantje1 een ontzettend leuke user vind.
En dat was het, tot morgen
Eenmaal aan de zooi zeg ik de aardigste dingen over mensenquote:
Goeiemorgenquote:Op zaterdag 8 juli 2023 18:47 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik ben bang dat jij eerst aan de beurt bent.
Onbeantwoorde liefdes zijn een hel.quote:Op zondag 9 juli 2023 01:21 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Eenmaal aan de zooi zeg ik de aardigste dingen over mensen
En nadat @:dombohetolifantje1 een vreselijk verlies in de liefde heeft geleden vandaag gunde ik hem een compliment.
Las op Reddit ook al goeie dingenquote:Op zondag 9 juli 2023 10:30 schreef Wereldgozer het volgende:
To catch a killer 8.5/10
Check deze review @:ggmm @:scrummie
Jeetjequote:Op zondag 9 juli 2023 11:50 schreef onlogisch het volgende:
@:gurneyisbestoke is een gore tyfusjunk
(En hevig teleurgesteld dat Awakenings is afgelast.)
Wat een watjes daar.quote:Op zondag 9 juli 2023 11:50 schreef onlogisch het volgende:
@:gurneyisbestoke is een gore tyfusjunk
(En hevig teleurgesteld dat Awakenings is afgelast.)
Voor een beetje bliksem, pff.quote:Op zondag 9 juli 2023 11:50 schreef onlogisch het volgende:
@:gurneyisbestoke is een gore tyfusjunk
(En hevig teleurgesteld dat Awakenings is afgelast.)
Hoi, je mening over Danny Rook graag.quote:Op zondag 9 juli 2023 12:48 schreef Speedfight het volgende:
Haaiiii
Woordle 750 4/6
⬜⬜⬜⬜🟨
🟨⬜🟩🟩⬜
⬜🟩🟩🟩🟩
🟩🟩🟩🟩🟩
Woordle6 546 3/6
⬜⬜⬜⬜⬜🟩
⬜🟩⬜🟩⬜🟩
🟩🟩🟩🟩🟩🟩
quote:Op zondag 9 juli 2023 15:03 schreef klaasweetalles het volgende:
hoe laat begint die race toch niet om 1600 uur he
kut britten altijd met die rare tijden
Je Hamilton-topic is al bezig aan het 10e deel.quote:Op zondag 9 juli 2023 15:03 schreef klaasweetalles het volgende:
hoe laat begint die race toch niet om 1600 uur he
kut britten altijd met die rare tijden
Weet je al wat?quote:
beetje jammer dat ik daar niet meer kan posten dan waren de views 2 keer zo hoog geweest in die topicquote:Op zondag 9 juli 2023 15:50 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Je Hamilton-topic is al bezig aan het 10e deel.
Niet zo'n fan van het Sinterklaasjournaal en jij?quote:Op zondag 9 juli 2023 12:49 schreef Kukelecucktsju10 het volgende:
[..]
Hoi, je mening over Danny Rook graag.
Ik weet niet hoe oud je bent, maar dit lijkt me dan ook iets voor kinderen (en debielen).quote:Op zondag 9 juli 2023 18:36 schreef Speedfight het volgende:
[..]
Niet zo'n fan van het Sinterklaasjournaal en jij?
quote:Op zondag 9 juli 2023 18:01 schreef klaasweetalles het volgende:
[..]
beetje jammer dat ik daar niet meer kan posten dan waren de views 2 keer zo hoog geweest in die topic
JA VRAAG MIJ DAN NIET WIE DANNY ROOK IS!!!quote:Op zondag 9 juli 2023 19:42 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Ik weet niet hoe oud je bent, maar dit lijkt me dan ook iets voor kinderen (en debielen).
DAT VRAAG IK TOCH OOK HELEMAAL NIET!!!!!!!!!quote:Op zondag 9 juli 2023 19:47 schreef Speedfight het volgende:
[..]
JA VRAAG MIJ DAN NIET WIE DANNY ROOK IS!!!
Dat is beter dan andersom.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:09 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik heb een gat in mijn onderbroek.
Een nieuwe kopen, of zonder ondergoed door het leven gaan, keuzes, keuzes, keuzes.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:09 schreef DombohetOlifantje1 het volgende:
Ik heb een gat in mijn onderbroek.
Blijkbaar is @fetX niet het type man die graag onderbroeken in zijn hol stopt. Dit vind ik een keuze die je gewoon moet respecteren, ook al is het niet jouw keuze.quote:
Anno 2023 is het toch heel normaal om je eigen keuze bij iemand door zijn strot te duwen?quote:Op zondag 9 juli 2023 20:21 schreef AFCNiels het volgende:
[..]
Blijkbaar is @:fetX niet het type man die graag onderbroeken in zijn hol stopt. Dit vind ik een keuze die je gewoon moet respecteren, ook al is het niet jouw keuze.
Hoe is het met je pols makker?quote:Op zondag 9 juli 2023 20:25 schreef Sked het volgende:
[..]
Anno 2023 is het toch heel normaal om je eigen keuze bij iemand door zijn strot te duwen?
Toen mensen nog geen kinderen, werk en leven haddenquote:Op zondag 9 juli 2023 20:36 schreef onlogisch het volgende:
[..]
Waar is die tijd gebleven dat er 6 topics op een dag doorheen gingen?
@:Knutdeijsbeer
@:Saind
Hallo maat.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:37 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Toen mensen nog geen kinderen, werk en leven hadden
@VanHallenquote:Op zondag 9 juli 2023 20:38 schreef Bezsen het volgende:
Toen we nog klassemods hadden
@:DeGuitarist
@:Morpheus2002
@:DonRaja
Toen gingen de topics dacht ik ook het snelste na middernacht.quote:Op zondag 9 juli 2023 20:37 schreef Bezsen het volgende:
[..]
Toen mensen nog geen kinderen, werk en leven hadden
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |