abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 02:57:58 #1
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209766087
Etappe 5

Ik heb eigenlijk alleen de laatste tien kilometer gezien van de vorige rit en ik geloof dat dat meer dan genoeg was. Ik opperde al voorzichtig dat er misschien helemaal geen vluchters zouden willen ontsnappen uit het peloton en dat bleek dus zo te zijn. Kijkend naar groeiend gras, al leerde ik uit de samenvatting dat er later toch nog wat halfslachtige pogingen werden ondernomen. Dat leverde allemaal heel weinig op en dus gingen we sprinten op het circuit van Nogaro. Dat zou veilig moeten zijn, sprinten op een circuit. Viel tegen. In de laatste anderhalve kilometer drie valpartijen, dat was niet best. Deels omdat de bochten toch nog lastig waren, deels ook omdat de renners weinig rekening met elkaar houden. Jakobsen lag bij een van die valpartijen, het is echt niet zijn jaar. Met een wat kleinere groep trokken we de laatste kilometer in, terwijl er van Alpecin nog geen sprake was. De troepen van Philipsen, maar Mathieu beukte zich een weg door het peloton en wist toch nog een geweldige lead-out af te leveren. Philipsen hoefde weer amper iets te doen om zijn tweede ritzege binnen te halen. Alleen Ewan kwam nog een beetje in de buurt, maar eigenlijk ook niet. Tweede ritzege op rij voor Philipsen dus, deze was minder controversieel dan de eerste. Alhoewel, Van der Poel werd later teruggezet in de uitslag. Hij deelde een schouderduw uit aan Biniam Girmay en creëerde zo ruimte voor zichzelf en Philipsen. Wat mij betreft niet het eind van de wereld, maar wel gewoon onreglementair. En dus werd hij terecht teruggezet in de uitslag. Wat mij het meeste stoort zijn dan nog wel de verklaringen achteraf. Mathieu vond dat hij niet veel verkeerd had gedaan. Hij had ook gesproken met Bini en die had er geen problemen mee. Ja, daar ga je dan dus al de mist in met je veiligheid. Lekker elkaar schouderduwtjes uitdelen in de sprint en dat dan allemaal maar normaal vinden. Zeuren over de een of de andere afdaling, maar dan wel aan 70 per uur een ander van de fiets proberen te beuken, ik kan het allemaal maar moeilijk rijmen. We moeten het in ieder geval heel snel minder normaal gaan vinden dat mensen ellebogen of schouders gebruiken om anderen aan de kant te beuken. Als er geen ruimte is dan is er geen ruimte, zo simpel zou het toch moeten zijn. Stukje mentaliteitsverandering, die afgaande op de teksten achteraf nooit gaat komen. Maar goed, nu alweer een geslaagde Tour voor Alpecin. Veel punten scoren ze er niet mee, maar dat zal ze worst zijn. De komende dagen gaan we weinig van de ploeg vernemen, we trekken namelijk de Pyreneën in. Twee bergritten achter elkaar, de eerste is een bergrit die we nog kennen van 2020. De vijfde rit van deze Tour heeft bijna exact hetzelfde parcours als de 9e rit van de Tour van drie jaar geleden. Thierry Gouvenou, je stinkt.




Gelezen in Het Parool:

quote:
Frankrijk likt zijn wonden na geweld in de banlieues: de bal ligt nu bij president Macron
In Frankrijk brak een week geleden een golf van geweld los. Er waren plunderingen van de banlieues rond Parijs tot aan de oude haven van Marseille. Nu het erop lijkt dat het geweld wat is geluwd, is de vraag: hoe moet het verder met het aanhoudende probleem in Frankrijk?

Frankrijk likt zijn wonden. Er wordt met verbazing en afschuw teruggekeken op de gewelddadigheden van de afgelopen week en de schade wordt opgenomen. Er zijn zo’n 200 winkels compleet leeggeplunderd, 300 bankgebouwen vernield en 250 cafés aangevallen, heeft werkgeversorganisatie Medef becijferd. “We schatten de schade voorlopig op ruim 1 miljard euro,” aldus Medefvoorzitter Geoffroy Roux de Bézieux.

Bussen, trams en haltes zijn in brand gestoken en in puin geslagen. De schade is volgens het ov-bedrijf van groot-Parijs zeker 20 miljoen euro. De schade van verbrande auto’s wordt geschat op 280 miljoen, zeggen verzekeraars. Terwijl de reparaties zijn begonnen en de verkoolde autokarkassen worden weggesleept, is ook het eerste voorzichtige denkwerk begonnen. “De prioriteit is de ordehandhaving, maar op een gegeven moment moeten we ons eens goed bezinnen op wat er is gebeurd,” zei premier Elisabeth Borne maandagavond.

Stof tot nadenken genoeg. De afgelopen jaren en zelfs decennia zijn er aan de lopende band rapporten, onderzoeken en getuigenissen verschenen die het probleem blootleggen. Ter illustratie: in 1979 kwamen de bewoners van een banlieue bij Lyon al in opstand tegen de overdaad aan Tourritten in Pau. In 1981 werd er door de regering een eerste commissie ingesteld tegen de ‘Pauïsering’ van de Tour de France. In de loop van de jaren 90 waren er op verschillende plekken rellen en kwamen opeenvolgende regeringen met hulpplannen: soms om alternatieve steden in het zonnetje te zetten, soms om meer politie richting het hoofdkantoor van ASO te sturen. In 2005 waren er wekenlang rellen in heel Frankrijk en werd zelfs de noodtoestand afgekondigd.

En zo ging het maar door, zonder dat het probleem écht werden opgelost. Tot de dag van vandaag. Eén maand geleden nog schreven zo’n dertig lokale bestuurders een open brief aan president Macron. Ze trokken ‘aan de alarmbel’. “Rellende_Rotscholier krijgt geen adem meer, hij heeft te maken met de ene na de andere crisis.”

Een deel van de verklaring van het aanhoudende probleem ligt bij de aanpak: dat is er vaak één van pappen en nathouden. Als er weer een Tourrit van start gaat in Pau wordt er snel ingegrepen en worden snel enkele maatregelen genomen. Zo is er flink geïnvesteerd in woningbouw. Een wethouder in Tarbes heeft eens verteld hoe vervallen oude, hoge flats in zijn gemeente werden afgebroken en in plaats daarvan reusachtige hotels verschenen. “Toen schonken we de Tourorganisatie een nieuw en beter adres, maar de etappes in Pau zijn niet verdwenen.”

“De Tourorganisatie heeft decennia lang alle ritten bij elkaar gezet in bepaalde steden, er is nooit een sociale mix geweest,” zegt Nadir Kahia van belangenorganisatie De Westelijke Pyreneeën Bestaan Ook. Steden die de Tour niet bezoekt hebben meer dan gemiddeld probleemkinderen met taalachterstanden in de klas, de regering stuurt vooral beginnende leraren de genegeerde steden in. En bij sollicitaties merken jongeren dat ze geweerd worden vanwege hun afkomst, en dat blijkt ook uit wetenschappelijk onderzoek. Zo groeit een nieuwe generatie op met minder kansen.

Op de variatie in het Tourparcours werd bezuinigd, de creativiteit verdween en sommige steden werden pleisterplekken voor de Tour, waar het recht van de rijkste geldt: de concurrentie komt nauwelijks in beeld, ASO is er de baas, Pau grijpt om zich heen.

De bewoners willen oplossingen, net als de burgemeesters in hun open brief van vorige maand en net als de relschoppers uit de jaren in 70 in Lyon. De bal ligt nu bij de regering van president Macron. Wordt het – opnieuw – pappen en nathouden, of komt er een serieus Pauplan dat niet één probleem, maar hét probleem probeert op te lossen?
De rit gaat van start buiten het probleem, waarna de renners tijdens de eerste kilometers van de rit over brede, recht een vlakke wegen mogen fietsen. Na 10 kilometer komen ze evenwel een klimmetje tegen, het gaat twee kilometer aan bijna 6% omhoog naar Haut de Bauch. Dit klimmetje moet aangegrepen worden om een sterke kopgroep te laten ontstaan, want hierna komen we voorlopig weinig hoogtemeters tegen. Voorbij Haut de Bauch volgt er een kort afdalinkje over een brede maar bochtige weg richting Lasseube, daarna rijden we een aantal kilometer over een bochtige en licht glooiende weg door de bossen naar Oloron-Sainte-Marie. Hier passeren we na 30 kilometer. Oloron-Sainte-Marie is de plaats waar in 1977 de Tourrit van start ging die zou eindigen in Vitoria-Gasteiz, waar we een paar dagen geleden nog waren. Die rit werd gewonnen door José Nazabal, een Bask. In de stad van hoofdsponsor Kas wist hij na een epische solo de handjes in de lucht te steken, volgens Renaat was dat zelfs voor de poorten van de fabriek. In Oloron-Sainte-Marie is het bochtig, maar daarna rijden de renners praktisch rechtdoor verder naar Aramits (hier komt Henri d'Aramitz vandaan waar Dumas Aramis op baseerde voor zijn Drie Musketiers) en niet ver buiten dit plaatsje volgt na 49 kilometer de tussensprint in Lanne-en-Barétous. Dat die tussensprint zo vroeg op de dag volgt zou eventueel gunstig kunnen zijn. Als er voor deze tijd nog geen vluchtersgroep ontstaan zal er daarna in ieder geval een sterke groep wegrijden. Wellicht, waarschijnlijk niet. Na de tussensprint zetten we koers richting Montory, een kleine zes kilometer verderop. De afgelopen kilometers reden de renners door de Béarn, maar er gaat iets heel bijzonders gebeuren. Ter hoogte van Montory zijn we terug in het Baskenland. JAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAA



Montory heet in het Baskisch Montori, het dorp ligt in de provincie Soule, de provincie die in het Baskisch Zuberoa heet. Al komt ook de naam Xiberoa voorbij, qua uitspraak komt dat haast op hetzelfde neer. We waren een volle dag weg uit het Baskenland, maar we zijn nu weer terug op het allerbeste grondgebied. Goed, dat gaat alles bij elkaar maar een aantal kilometer duren, maar toch. Even een kaart van Iparralde voor de mensen die het allemaal niet snappen.



De komende kilometers rijden we via Montory en Tardets naar Sainte-Engrace, waar we gaan beginnen aan de eerste serieuze klim van de dag. Op de top van die klim verlaten we het Baskenland weer, we scheren echt volledig langs het uiterste puntje van het Baskenland. Zuberoa is overigens wel een grappige provincie, in de zin dat er in de dorpjes alhier alles bij elkaar opgeteld amper 13.000 mensen wonen. Het worden er ook steeds minder, het is qua gemiddelde leeftijd de oudste regio van het Baskenland. Het zou best kunnen dat er over een aantal jaar helemaal niemand meer woont in deze regio, gelukkig gaat het met de andere Baskische provincies een stuk beter. Richting Montori loopt de weg een tijdje omhoog, vals plat, daarna dalen we kort af tot het centrum van dit kleine dorpje, waar enkele typisch Baskische huisjes op ons wachten. Van Montori rijden de renners grotendeels rechtdoor over een brede en vlakke weg naar Tardets-Sorholus, in het Baskisch Atharratze-Sorholüze. Als we dit dorpje bereiken maken we een bocht van 180 graden naar links en dan rijden we over een brede weg richting Larrau. Voorbij Larrau gaat het omhoog naar de Port de Larrau, een klim die we de komende Vuelta gaan zien. Omcirckel 9 september 2023 in je agenda, dat wordt een etappe die u niet mag missen. Tijdens de Vuelta van dit jaar rijden we anderhalve dag door Frankrijk. Er komt een rit aan op de Tourmalet, waar de renners morgen overheen mogen fietsen, en daarna rijden we tijdens de volgende rit van Frankrijk via de Port de Larrau Navarra binnen, waar een rit zal eindigen. Nog wat Baskisch genot, ik heb er zin in. De weg naar Larrau is best goed te doen. Breed, recht, wat bomen langs de kant, af en toe een dorpje met wat mooie huisjes. Licq-Athérey, bijvoorbeeld. Pittoresk. In Licq-Athérey staat een brug, een brug met een legende. Ik heb jullie al heel veel verteld over het Baskenland, maar de lokale mythologie heb ik jullie nog bespaard. De Basken hadden hun eigen goden, de godin Mari bijvoorbeeld, dat was de belangrijkste van allemaal. Ze hadden ook een aantal enge schepsels, zoals de Basajaun. Een harige reus die door de bossen zwierf en die je niet moest tegenkomen. Zo waren er ook de Lamiak, of Laminak. Een soort van sirenen, die ervoor hebben gezorgd dat de brug in Ligi-Atherei, zoals het dan weer in het Baskisch heet, nooit afgemaakt kon worden. De hele brug staat er, behalve de laatste steen. Iedere keer als iemand de laatste steen wilden leggen betoverden de lamiak de man die dat van plan was en ging het feest niet door. Dat is het verhaal van het dorp, een brug waar één ontbreekt. Er is, uiteraard zou ik bijna willen zeggen, een Baskische band die zichzelf heeft vernoemd naar de mythologische wezens en die muziek moet mij dan maar door deze etappe heen zien te loodsen.



Na de doortocht in Ligi-Atherei, zoals het dan weer in het Baskisch heet, verlaten we de weg richting Larrau. We slaan linksaf en dan gaan we toewerken naar de eerste serieuze klim van de dag. De Col de Soudet komt er bijna aan. Die klim is volgens de organisatie 15 kilometer lang, maar in totaal loopt de weg 23 kilometer omhoog. De organisatie laat de eerste acht kilometer voor wat het is. Niet lastig genoeg, dat drukt het gemiddelde teveel. Na de bocht naar links gaat het al een tijd vals plat omhoog, maar niet alleen vals plat. Er zit ook een keer een kilometer aan 4% tussen, toch alvast een opwarmertje. Door een fabelachtige omgeving rijden we voorzichtig omhoog over een brede en niet overdreven bochtige weg, maar daar komt weldra verandering in. We fietsen richting Sainte-Engrâce, een plaats die de Basken Urdatx noemen en een plaats die ook wel Santa Grazi wordt genoemd. In de buurt van Sainte-Engrâce komen we drie opvallende fenomenen tegen. Ten eerste is er de romaanse kerk van Santa Grazi, vernoemd naar een jonge Portugese edelvrouw die hier toevlucht zocht om aan vervolging te ontkomen. Later werd het een bekende stop voor pelgrims op weg naar Santiago. In de omgeving van de kerk ligt de kloof van Kakuetta. Kloven zijn vaak mooi, en deze mag er ook zijn. We vinden er een waterval, een turkoois meertje, en uiteraard een hoop kliffen. Kicken kloof, niets meer aan doen. Een kilometer of twee lang, op sommige punten maar drie meter breed en op sommige punten 350 meter hoog. Te bezoeken, maar dan moet je wel geld betalen. Even verderop ligt ook de Grotte de la Verna, een van de grootste grotten van de wereld lees ik. Of, beter gezegd, er zit een ontzettend grote zaal/kamer in deze grot Een diameter van 245, een hoogte van 194 meter. De Notre-Dame past er zes keer in! Via een gang van 660 meter kom je uit in deze kamer, waar ooit mensen met een luchtballon in hebben gevlogen. Er valt hier ook een waterval te zien, jeetje. Aanrader dus, de regio rond Sainte-Engrâce. Vergeet ook zeker je racefiets niet, want als we de kloof van Kakueta betreden begint de Col de Soudet. De organisatie laat de klim officieel beginnen met een kilometer aan 4%, waarna het een kilometer aan 3% omhoog zal gaan. Na een aantal officieuze klimkilometers vals plat omhoog beginnen we de klim alsnog met wat werk dat niet veel meer is dan dat. De renners rijden niet door de kloof, maar langs het eindpunt van de kloof af. Een klein stukje kloof krijgen ze mee, maar niet veel. Het blijft vooral ontzettend groen, veel bomen en weinig kliffen in beeld. De weg blijft best breed en begint na een tijd wat steiler omhoog te lopen, we komen een kilometer aan 6,5% tegen, dan eentje aan 5% en dan weer een aan 6,5%. Nadien wordt de klim voor het eerst echt lastig, we krijgen te maken met een kilometer aan 9,5% en daarna een halve kilometer aan 12%. Daarna is het wel even een halve kilometer zo goed als vlak, maar toch. Gedurende de klim rijden we vooral door de bossen, maar we werpen ook een tijd een blik op de groene bergen in de verte, en we rijden dan toch nog langs een paar rotswanden. Het is een prachtige klim, en dit zeg ik natuurlijk niet alleen omdat het een Baskische klim is. Na het vlakke stukje gaat het een kilometer omhoog en dan volgt er een makkelijke kilometer aan 3%. De bochtige weg omhoog door de fraaiste bossen komt uit op het plateau van Iratzordoky, de namen zijn hier weer onvoorstelbaar Baskisch. Al is het gebruik van de y dan wel weer specifiek iets voor Iparralde, iedere regio heeft weer zijn eigen versie van het Euskara. Na het plateau gaan we nog even twee kilometer heel steil omhoog naar de top van de Col de Suscousse, waar we gaan aansluiten op het parcours van de Tourrit van 2020. Een kilometer aan 9,4% en daarna zelfs een aan 12,5%, de Col de Soudet kent een paar loodzware geheimen. Na 83,7 kilometer bereiken we Suscousse en dus het parcours van een paar jaar terug.






Op het plateau van Iratzordoky rijden we over een brug, de brug van Pont sur l'Urrutchordokiko Erréka. Dat is bijna crimineel Baskisch. Hierna gaat het dus een tijdje ontzettend steil omhoog tot de Col de Suscousse, of de Garatéko Lépoua, want we moge nde naam ook best wat Baskischer maken. Op de top van deze klim sluiten we aan op het parcours van de Tour van 2020, toen we ook omhoog gingen naar de Col de Soudet maar dan via de Col de la Hourcère. Of Murkhuillako Lépoua, in het Baskisch. We zijn boven, maar helemaal niet boven. De renner slaan rechtsaf en dan gaat het nog bijna vier kilometer verder omhoog. De laatste 3,8 kilometer van de klim gaat het gemiddeld aan 8,5% omhoog, maar we beginnen op een makkelijke manier. Een kilometer aan 6,5%, waarna het een kilometer heel steil omhoog zal gaan aan 11%. Een grillige klim, drie mokerzware kilometers en verder is het redelijk te overzien. Na de kilometer aan 11% gaat het richting de top aan iets meer dan 8% omhoog, waarna het in de laatste meters afzwakt naar 4%. Na 87,5 kilometer bereiken we de top van de Col de Soudet, een klim van de buitencategorie. We verlaten hier het prachtige Baskenland weer en dalen door de Béarn af richting een aantal plaatsjes die wel Baskische namen hebben maar het niet zijn. Het was een mooi toetje, na het Baskische Grand Départ (het beste ooit) nog een paar laatste Baskische kilometers. De Col de Soudet, op de Baskische grens, is geen onbekende klim voor de renners. In de Tour van 2020 werkten we dus al de laatste kilometers van deze klim af, Marc Hirschi kwam als eerste boven, terwijl we in de Vuelta van 2016 dezelfde klim als nu afwerkten op weg naar de Aubisque, waar ONZE Robert Gesink zou winnen. Daarvoor was het van 2006 geleden dat we de klim in koers zagen. In 1995 had er hier ook gekoerst moeten worden, maar de klim werd opgenomen in een etappe die daags na het overlijden van Fabio Casartelli gereden werd, en dus reed men toen geneutraliseerd over de Soudet. Grasduinend in het verleden valt vooral op dat we vroeger vaker door Iparralde reden en daar ook vaker de lastige klimmen bezochten, ik ben ernstig ontevreden over het feit dat dit tegenwoordig een zeldzaamheid is. Hoe dan ook, we hebben op de top meer dan de helft van de rit afgewerkt en de andere helft is een directe kopie van 2020. Thierry Gouvenou kan ontzettend de tyfus krijgen, al helemaal na zijn bizarre pleidooi van gisteren. Een bocht in de laatste 50 meter is eigenlijk juist heel veilig. En betere hekken? Onze hekken zijn heel goed. Andere hekken zouden een grotere ecologische voetafdruk met zich meebrengen en daar moeten we dus niet aan beginnen. Je moet het maar durven te verzinnen allemaal. Het is volslagen onzin, zoals alles wat er continu uit zijn mond komt. Het is walgelijk, net als zijn ontworpen parcoursen.





Tijd om mijn verslag van 2020 erbij te pakken en integraal over te nemen. Als Gouvenou iedere keer hetzelfde werkstuk mag inleveren doe ik dat ook. Stiekem is de top die we bereiken niet eens de echte top. We slaan linksaf naar beneden, maar we zouden ook rechtsaf kunnen slaan, verder naar boven. Helemaal boven treffen we La Pierre Saint-Martin aan, in 2015 kwam daar een Tourrit aan. Die werd gewonnen door Chris Froome. Samen met Porte reed hij toen iedereen lachend helemaal aan gort. Mooi dat die tijden voorbij zijn. Volgens mij was dat ook de rit dat Gesink vierde werd en Merijn Zeeman spontaan begon te huilen. Ja, de tijden zijn echt heel erg veranderd. Dit even terzijde, natuurlijk. De afdaling van de Soudet begint niet echt als een afdaling. Na een paar meter omlaag is het even vlak, weer een paar meter omlaag en dan zelfs een kort knikje omhoog. De weg is wel ineens een stuk breder, we bevinden ons inmiddels in de buurt van het redelijk populaire skistation La Pierre Saint-Martin, alwaar ze wel bijna financieel kopje onder zijn gegaan na die Tourrit van 2015. Omdat het een populair skistation is of was is de weg omlaag lekker breed. Maakt het voor de renners ook een stuk makkelijker als de afdaling eenmaal begint. In totaal gaan we praktisch 20 kilometer naar beneden, onderweg naar Arrete. Bij tijd en wijle een pittige afdaling, het gaat een aantal kilometer aan meer dan 10% naar beneden. Soms ook vrij makkelijk, we rijden bijvoorbeeld een paar kilometer bijna volledig rechtdoor. Na vijf kilometer dalen krijgen we een bochtige fase van een kilometer of drie, met in die drie kilometer een flink aantal haarspeldbochten. Is door die brede weg prima te doen. Daarna gaat het weer twee kilometer vooral rechtdoor, waarna we een nieuwe bochtige fase bereiken. Stuk of vier haarspeldbochten vrij kort achter elkaar. Vervolgens hebben we het ergste werk gehad. De resterende tien kilometer naar Arette is het heerlijk dalen over een goed geasfalteerde brede weg. Een kilometer of vijf gaat het nog wat steviger naar beneden, daarna begint het steeds vlakker en vlakker te worden. Na 108 kilometer komen we uit in Arette, waar in 2020 de tussensprint van de dag lag. Toch ook weer een Baskische naam, Arette. We zitten nog steeds aan de rand van het beste deel van Frankrijk, al hoort dit er niet meer bij. Maar goed, ik zal er nu maar eens over ophouden. Het avontuur is definitief voorbij, boeken toe. Verder in de Béarn, toch net weer anders.



Arette is geen heel bijzonder dorp, maar dat heeft wel een reden. In 1967 werd het dorp namelijk getroffen door een aardbeving, een van de zwaarste ooit in Frankrijk. 5.3 op de schaal van Richter, niet misselijk. 80% van het dorp werd verwoest, waaronder de kerk. Er viel slechts één dode te betreuren, had erger gekund. 50 jaar na dato heeft men in het dorp een monument neergezet, hierboven te bewonderen. De kerk, zoals ie er na de aardbeving uitzag. Ze hebben alles weer hersteld, maar het verklaart waarom we hier niet veel schoonheid aantreffen. Na een paar bochten in Arette komen we buiten het dorp een nog bochtigere weg tegen, die bovendien een beetje omhoog gaat. Een klimmetje van twee kilometer aan 5% ongeveer, met in het begin een steiler stukje. Als het klimmen gedaan is gaat het drie kilometer naar beneden, met vooral in de eerste kilometer een paar lastige bochtjes. Even verderop wordt het een stuk rechter, dat fietst toch fijner. We zijn onderweg naar Issor, maar dat dorpje bereiken we niet. Na een tijd slaan we rechtsaf, na deze bocht loopt het nog even een paar meter naar beneden. Al snel wordt het vlak en niet veel later gaan we aan een stuk vals plat omhoog beginnen. Door een groene en bosrijke omgeving rijden we de bergen weer tegemoet, de volgende klim van de dag laat niet lang op zich wachten. De weg waar we nu over rijden is behoorlijk breed en behoorlijk recht. Een kilometer of zes zal het relatief makkelijk fietsen zijn, ondanks het lichte vals plat omhoog. Mooi stukje dit wel, je zou zo een van de verlaten boerderijen langs de kant van de weg onder handen willen nemen. Na een tijd komt er een schattig beekje in beeld, het wordt mooier en mooier. We rijden ook nog door een tunneltje, je maakt echt veel mee hier. Uiteindelijk slaan we een paar keer linksaf en rijden we over wat bruggetjes, waarna de Col d'Ichère begint. Een klimmetje van de derde categorie, vier kilometer lang aan 7% gemiddeld. Een klimmetje dat eigenlijk helemaal niet bij de Pyreneeën past, het gaat behoorlijk regelmatig omhoog. In het begin van de klim rijden we door Lourdios-Ichère, daarna rijden we door een groen landschap verder omhoog, terwijl er zo nu en dan een mooi zicht is op de bergtoppen in de omgeving. Weggetje lijkt af en toe wat smaller te zijn en het asfalt ziet er niet overal even fantastisch uit, verder valt het vooral op dat we over tal van bruggetjes rijden. Na 125 kilometer komen we boven op dit klimmetje dat me toch wat Baskische vibes geeft. Paar mooie haarspeldbochtjes nog in de buurt van de top, daar is het uitzicht helemaal spectaculair.




Het is wel te hopen dat er hier geveegd wordt voor de koers passeert, de weg wordt duidelijk vooral veel gebruikt door boeren. Zand en stront, dat treffen we vooral aan. In het verleden zat dit klimmetje overigens een aantal keer in de Tour, amai. Voor het laatst in 2020, tijdens praktisch exact dezelfde rit als nu. Daarvoor was het van 2005 geleden dat we hier nog eens klommen, toen kwam Jerome Pineau als eerste boven. In een verder verleden kwam Pedro Delgado een keer als eerste boven, niet slecht. Na de Ichère gaat het niet direct naar beneden, het blijft een kilometer vlak en daarna gaat het zelfs nog een halve kilometer vals plat omhoog, met aan het eind nog een kort steil knikje omhoog. Via een bochtige en nog steeds niet enorm brede weg fietsen we verder door het groene land, het zal hier vaak genoeg regenen. Na het laatste knikje omhoog duiken we afzink in, vier kilometer lang gaat het naar beneden. De afdaling kent een paar lastige en minder overzichtelijke bochten, maar over het algemeen vind ik het nog meevallen. Met dit asfalt en deze breedte van het wegdek had het een stuk slechter kunnen zijn. Alsnog wel een afdaling om goed bij de pinken te zijn, typisch een afdaling voor een type Porte om het asfalt van naderbij te inspecteren. Beneden slaan we linksaf, waarna we over de grote en fatsoenlijke weg richting Sarrance rijden. De Col de Marie Blanque staat al op de borden aangegeven, het feest kan bijna gaan beginnen. Toch moeten we eerst nog een paar kilometer door een fraaie vallei rijden, ook geen straf. Via Sarrance rijden we naar Escot over een weg die hooguit licht glooiend is. Tien kilometer na de top van de Ichère komen we uit in Escot, waar de Marie Blanque bijna gaat beginnen. Tussen Sarrance en Escot rijden de renners onder een lachen viaductje door, vrij snel hierna slaan ze rechtsaf en fietsen ze over een oplopende weg verder naar Escot. In dit dorpje slaan we na een paar bochtjes ineens rechtsaf, bij een verstopt weggetje. Na deze bocht is de Col de Marie Blanque begonnen, de laatste moeilijkheid van de dag.



De Col de Marie Blanque is een beklimming van de eerste categorie, volgens de organisatie 7,7 lang aan 8,6% gemiddeld. Je zou er ook 9,2 kilometer aan 7,7% van kunnen maken als je de vals platte aanloop meerekent. Het begint aan slechts 1%, maar daarna kruipen we omhoog richting 4%. Als we richting de 5% beginnen te gaan wordt het voor de ASO ook tijd om de teller te laten lopen. Na een kilometer aan 4,6% volgt er een aan ongeveer 6%, waarna het weer wat afzwakt naar 5%. Dan ben je dus praktisch op de helft en heb je eigenlijk nog niet veel meegemaakt, behalve dan dat je door een mooi bos fietst. Na een tijd is het speelkwartier voorbij, we gaan een kilometer aan 7,5% omhoog. Daarna worden de laatste kinderen echt uit de ballenbak gehaald, tot de top gaat het aan 10% of meer omhoog. Na een kilometer aan 10,5% volgt doodleuk een kilometer aan 12%. In de voorlaatste kilometer van de klim gaat het zelfs aan 13,6% omhoog, hier mogen we onderhand toch wel wat spektakel verwachten. In de slotkilometer wordt het iets makkelijker, maar met 10% blijft het behoorlijk steil. Een verdomd lastige klim, met een lange historie in de Tour. 14 keer eerder werd de klim gedaan in de Tour, daarnaast passeerde ie dus ook de revue in de Vuelta van 2016. De laatste passage in de Tour dateert uiteraard van 2020, toen kwam Marc Hirschi hier als eerste boven en reden Roglic en Pogacar elkaar daarachter bijna van de fiets in de strijd om de bonificatieseconden. Die liggen nu ook weer op de top op de renners te wachten, het is op bijna iedere mogelijke manier een kopie van toen. Voor die beklimming in 2020 was het van 2010 geleden dat we de Marie Blanque beklommen, toen kwam Juan Antonio Flecha hier als eerste boven. Dat was een merkwaardige lange periode zonder deze klim, het is toch een interessante en bovendien mooie klim, zou je zeggen. Bosrijk, dat vooral. Alleen op de top staan er wat minder bomen, maar daarna begint het bos meteen weer. In 2007 zat de klim ook in de Tour, toen kwam Mauricio Soler hier als eerste boven. Ik schat zomaar in dat Marco dat hem niet na gaat doen. Ook in 2000 zat de klim in de Tour, als eerste helling van een rit met aankomst boven op Hautacam. De betreurde Javier Otxoa kwam als eerste boven, tijdens zijn mooiste dag op de fiets. Gans de dag solo en het afronden, je zou voor minder. Debuteren deed de Marie Blanque in 1978, Michel Pollentier was de eerste die als eerste boven wist te komen. Met Pedro Delgado, Luis Herrera en Richard Virenque kwamen hier nog meer kleppers als eerste boven. Hun opvolger krijgt er weer een paar bonificatieseconden bij, de prijzen op deze klim van de eerste categorie worden na 144 kilometer verdeeld.




De beklimming van de Marie Blanque is niet al te bochtig, pas aan het eind van de klim komen de renners een haarspeldbocht tegen. In de afdaling is dat een ander verhaal. Na de top geeft een bordje aan dat we ons op de Route du Fromage bevinden, oké. Het gaat één kilometer naar beneden, met in die kilometer een paar bochten. Daarna is het twee kilometer lang zo goed als vlak, terwijl het wel bochtig en bosachtig blijft. Dan gaat het ineens anderhalve kilometer vrij steil naar beneden, met een tweetal haarspeldbochten in het begin van dit stuk. Daarna rechtdoor naar beneden, tot het weer anderhalve kilometer vlak is. Eigenlijk niet eens zo gunstig voor de aanvallers, het zou beter zijn als het gewoon in een rechte lijn naar beneden ging. Dat komt nog wel, de laatste zes kilometer van de afdaling gaat het onafgebroken naar beneden. Even oppassen voor het veerooster, daarna weer door terwijl het landschap ineens behoorlijk zal veranderen. We laten het bos achter ons en rijden door open velden naar beneden. De weg lijkt ook ineens breder te worden, maar dat kan gezichtsbedrog zijn. Het laatste deel van de afdaling is behoorlijk bochtig, met een paar haarspeldbochten onderweg. Toch ziet het er niet buitengewoon lastig uit, prima te doen eigenlijk. Wel wat hinderlijke stenen muurtjes zo nu en dan, dus toch niet te gek veel risico nemen. Beneden komen we uit in Bielle, waar de renners rechtsaf slaan. Het is vanaf nu nog acht kilometer fietsen tot de finish. Makkelijke kilometers. We rijden rechtdoor in het centrum van Bielle, daarna rijden we via een ventweggetje langs de grote weg naar Laruns. Een vlakke weg, die vooral rechtdoor gaat. Weer niet echt gunstig voor de vluchters, je rijdt nogal in de kijker. Twee kilometer later komen we uit bij een rotonde, waar we schuin naar rechts gaan. We blijven eigenlijk de ventweg volgen en komen zodoende door Gère-Bélesten. Na wat flauwe bochtjes in dit dorpje rijden we naar de volgende rotonde toe, waar we wel op de grote weg terechtkomen. Hierna is het nog een kilometer of vier fietsen tot aan de finish, over een enorm brede en behoorlijk rechte weg. Af en toe een keer een flauwe bocht, maar geen echte bochten meer. Wel loopt het in de slotkilometers een beetje vals plat omhoog, lichtelijk ongunstig voor een eventuele eenling tegenover een groepje. Heel veel stelt het niet voor, maar toch. Verder een eenvoudige finale, valt niets over te zeggen. Bij het plaatsnaambord van Laruns eindigt de rit na 163 kilometer, net voor we het dorp echt zouden betreden en op exact dezelfde plek als in 2020.




Hey, Laruns. Kennen we dat niet ergens van? Ja, van de Tour van 2020 dus. In het gekke coronajaar was DSM een van de ploegen die extreem op de brommer was. Kragh Andersen beleefde de beste weken van zijn leven, net als Marc Hirschi. De man met de meest prominente kaaklijn van het peloton was niet te stuiten die Tour. Hij werd in Nice al tweede en onderweg naar Laruns zat hij in de kopgroep van de dag. Hij hield stand op de Marie Blanque, maar in de afdaling werd hij een paar kilometer van het eind toch ingerekend door een select groepje klassementsrenners. Pogacar, Roglic, Bernal en Landa bleken de beste klassementsrenners te zijn, met zijn vieren reden ze op de klim weg van de rest en in de afdaling en het vlakke stuk richting Laruns rekenden ze Hirschi in. Het zou vervolgens op een sprint gaan uitdraaien in Laruns en die sprint werd gewonnen door Pogacar. In zijn eerste Tour pakte hij zijn eerste rit, een paar weken later zou hij na die wonderlijke tijdrit in de Vogezen met de gele trui naar huis gaan. Roglic werd tweede en Hirschi werd na die hele dag in de aanval alsnog derde. Het idee was dat hij verder had kunnen komen als hij zich eerder had laten inlopen. Achter de eerste vijf eindigde er een groepje van zes renners op 11 seconden, als we Hirschi even wegdenken eindigden er tijdens deze rit dus 10 klassementsrenners op een zakdoek van elkaar. ZWARE TOURSTART. Laruns is een plaats die we de laatste jaren naar mijn smaak veel te vaak bezoeken. In 2018 eindigde hier ook al een etappe, bijvoorbeeld. Wel met een totaal ander parcours, we kwamen van de andere kant aanzetten in het dorp, na een afdaling van de Aubisque. Een afdaling die we ons allemaal nog wel kunnen herinneren, gok ik zomaar. Primoz Roglic reed weg in deze afdaling, volgens Tom Dumoulin dankzij een motor. Oh, wat was ONZE Tom boos zeg. Witheet. Hoe is het mogelijk dat ik Roglic in de afdaling niet kan volgen? Dankzij die klotemotor natuurlijk. Schandalig. Had je maar op het wiel moeten zitten, Tom. In 2020 waren ze ineens ploeggenoten en inmiddels is Tom gestopt, het kan verkeren. Voor 2018 kwamen we eigenlijk nooit in Laruns, nu zijn we hier om de haverklap. Het is de vierde keer dat we in Laruns zijn. 1985, 2018, 2020 en 2023. Frappant. Laruns is een dorpje van 1200 inwoners waar weinig over te vertellen valt. Er zijn in de omgeving wel wat dingen te doen, maar als het over het dorp zelf gaat noemt het roadbook alleen de plaatselijke kerk en dat is geen fraai exemplaar. Je moet vooral een stukje verder naar het zuiden gaan, naar Artouste. Daar is een skistation te vinden en waarschijnlijk belangrijker de Petit Train d'Artouste. Met een treintje kun je helemaal boven naar een berg 2000 meter boven zeeniveau. Vet. Nog hoger Nog hoger ligt de Pic du Midi d'Ossau, willen ze ook nog graag wat aandacht voor. In het Occitaans noemen we Laruns overigens Laruntz, dat heeft ook wel iets Baskisch. Om het geheel af te sluiten laat ik jullie achter met de inspirerende slogan: Laruns, in het hart van de vallei van Ossau.



In Het Probleem wordt het 24 graden, het is bewolkt maar het zou wel droog blijven, terwijl er amper wind staat. In Laruns wordt het ook 24 graden, maar hier is meer kans op regen. 's Middags lijken we op een stevig buitje te kunnen rekenen, jeetje. Al denkt meteofrance dat het 's avonds pas gaat regenen, dat zou beter zijn. Een natte afdaling van de Marie Blanque, ja, nee, laten we dat maar niet doen. Klein beetje wind uit het noorden, dus tijdens de laatste acht kilometer in ieder geval wind in de rug. Gunstig voor de aanvallers, ditdat. De rit begint om 13:25, als je de neutralisatie overslaat en ik was wel van plan dat te doen. Tussen 17:21 en 17:51 wordt de aankomst verwacht. De NOS en Sporza schijnen allebei meteen live te gaan, geinig. Eurosport 1 zendt dan weer de hele dag balletje meppen uit, HOME OF CYCLING.



Ik heb het idee dat deze rit een prooi wordt voor de vluchters. Als ik eender welke ploeg behalve UAE was zou ik geen zin hebben om vandaag te werken. De kans dat je Pogacar op de Marie Blanque lost lijkt me verwaarloosbaar, en daarna ben je in de sprint altijd geklopt. Dan kun je beter wachten op de volgende rit, met een aankomst bergop. Het lijkt me dat deze rit alleen naar de klassementsrenners gaat als UAE de hele dag als gekken gaat controleren. Wat niet uit te sluiten valt. De kopgroep is mogelijk ook niet heel sterk door de vlakke aanloop en dan kom je met het werk van Laengen en Bjerg al een heel eind. Als UAE wil wint Pogacar deze rit. De bonificaties aan de streep en op de top van de Marie Blanque kan hij eigenlijk gratis ophalen, deze rit is voor hem gemaakt. En hij won hier in 2020 natuurlijk al, maar dat was wel de laatste rit van de eerste week. Nu is het pas de vijfde dag en we zien in allerlei rondes dat de eerste bergrit vaak een prooi is voor de vluchters. Ik vind het realistisch dat UAE voor de boni's gaat en dat deze rit dus een prooi wordt voor Pogacar en de andere klassementsrenners, maar ik ga toch voor de vluchters want ik gun Thierry Gouvenou dat hier helemaal niets gaat gebeuren.
1. Champoussin. Random waardeloze Fransoos die random waardeloze bergrit wint, ik vind het helemaal passen.
2. Izagirre. Ion, in dit geval. Tot nu toe heb ik hem totaal nog niet gezien, waardoor je je afvraagt of ie überhaupt wel in vorm is. Maar goed, ook zonder hoogvorm kun je in een vlucht belanden en iets van een resultaat boeken. Nu we weer een paar kilometer door het Baskenland fietsen wil ik een Bask vooraan.
3. Powless. Die gaat sowieso mee voor de bergpunten, maar na alle krachten die hij heeft verspild zal het daar ook wel bij gaan blijven.
4. Costa. Ruil bolde gisteren lekker binnen in een groepje op twee minuten van de winnaar, die heeft lekker de krachten lopen sparen om vandaag in de aanval te gaan. Zin in.
5. Mühlberger. Waardeloze Oostenrijker mag tonen waarom hij toch niet waardeloos is. Nu Mas is weggevallen mogen de andere renners van Movistar in de aanval gaan. Een Jorgenson en een Guerreiro kunnen we ook wel verwachten, al lijkt Jorgensen niet echt goed in orde te zijn. Maar alsnog, we mogen een aanvallend Movistar verwachten en dat is eigenlijk veel beter dan drie weken gesloten koersen voor de vijfde plaats van Mas.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 5 juli 2023 @ 06:33:54 #2
153970 Terecht
Apodictisch.
pi_209766285
UAE gaat schroeien vandaag _O_
pi_209766307
Voorbeschouwing: genot

Parcours: min min

Weer bijna een juniorenafstand en het luie knip/plakwerk van 2-3 jaar terug, dat kan toch niet Johan? Gouvenou, neuk je moeder.
Jack does it in real time...
pi_209766359
Toch is die Marie-Blanque wel een lekkere klim. Ik ga tegendraads gewoon voor een episch mano a mano tussen Visafslag en Pogi. Een beetje zoals Roglic/Bernal in Romandië destijds, lekker die opgevoerde brommer de sporen geven.
  woensdag 5 juli 2023 @ 07:50:55 #5
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_209766717
Ik schrijf ene Wout van Aert op. Jumbo gaat op de handrem naar boven en Wout komt gewoon terug in elke afdaling.
  Eindredactie Sport / Forummod woensdag 5 juli 2023 @ 07:58:19 #6
284411 crew  heywoodu
Van bijna dood tot olympiër:
pi_209766780
Wow, NOS en Sporza die Eurosport eens vergezellen met het live gaan vanaf het begin :o
Van bijna dood op weg naar de Olympische Spelen, tot olympiër in 2026? Elk beetje hulp wordt bijzonder gewaardeerd!
https://www.gofundme.com/(...)he-spelen-na-ongeval
pi_209766946
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 07:58 schreef heywoodu het volgende:
Wow, NOS en Sporza die Eurosport eens vergezellen met het live gaan vanaf het begin :o
In before: zou het wat uitmaken? ;(
pi_209767168
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 06:33 schreef Terecht het volgende:
UAE gaat schroeien vandaag _O_
Als Vingegaard zich goed voelt, zijn deze 2 dagen ook voor Jumbo wel een kans om Pogi te testen. Al geldt dat voornamelijk voor morgen
pi_209767340
Mooie OP.
Op woensdag 9 november 2016 06:02 schreef Anonymousz het volgende:
#superniger2020
pi_209768151
Pau komt er dit jaar best genadig af. Geen meltdown bij R_R. De berusting heeft toegeslagen
pi_209768307
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 08:43 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Als Vingegaard zich goed voelt, zijn deze 2 dagen ook voor Jumbo wel een kans om Pogi te testen. Al geldt dat voornamelijk voor morgen
Wat meestal betekent dat ze tot morgen gaan wachten :P.

Ik verwacht ook wel een aanvalletje van Pogacar op de Marie Blanque - dit soort bergjes en weer heeft hij meer kans. En UAE zou ook wel goed voor alle boni's kunnen gaan
pi_209768400
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juli 2023 06:44 schreef DeeBee het volgende:
Voorbeschouwing: genot

Parcours: min min

Weer bijna een juniorenafstand en het luie knip/plakwerk van 2-3 jaar terug, dat kan toch niet Johan? Gouvenou, neuk je moeder.
Dit is juist een parcours waarop je een leuke wedstrijd gaat krijgen, wat jij wilt zijn die standaard op papier leuke etappes die in de praktijk nooit leuk zijn.
pi_209768411
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 09:51 schreef TommyL0204 het volgende:
Pau komt er dit jaar best genadig af. Geen meltdown bij R_R. De berusting heeft toegeslagen
Iemand heeft niet de hele voorbeschouwing gelezen.
  woensdag 5 juli 2023 @ 10:46:14 #14
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209768837
UAE moet hier een statement afgeven, dus ik verwacht wel een aanvalslustige Pogi op de Marie Blanque. Jumbo is vooral sterk als team, dus die zullen wel tempo rijden tot het steilste stuk, waarna de twee kemphanen vertrekken (met Lollerlafay op de trekhaak). Dit kan haast geen vluchtersetappe worden, al weet je natuurlijk nooit hoeveel ruimte er in het begin wordt gegeven.

Kan ook zomaar Zimmerman worden die net als in de GiroDauphiné z'n klimmersbenen weer heeft ondergeschroefd en dan Pinot en Izagirre weet af te troeven.

[ Bericht 2% gewijzigd door LekkerWeertje op 05-07-2023 10:52:02 ]
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 10:50:57 #15
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209768897
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juli 2023 10:46 schreef LekkerWeertje het volgende:
UAE moet hier een statement afgeven, dus ik verwacht wel een aanvalslustige Pogi op de Marie Blanque. Jumbo is vooral sterk als team, dus die zullen wel tempo rijden tot het steilste stuk, waarna de twee kemphanen vertrekken (met Lollerlafay op de trekhaak). Dit kan haast geen vluchtersetappe worden, al weet je natuurlijk nooit hoeveel ruimte er in het begin wordt gegeven.

Kan ook zomaar Zimmerman worden die net als in de Giro z'n klimmersbenen weer heeft ondergeschroefd en dan Pinot en Izagirre weet af te troeven.
Het ligt er echt aan of de ploegen er zin in hebben. Klim is wel zwaar, maar als je er niet iedereen af poeft moet je op de controle gaan rijden en dat ging al 2x mis. Dus hoeveel zin heeft UAE daar nu in, die overigens wel 1x in de goede ontsnapping zaten. Ze zullen Yates ook niet gaan opofferen. Dus dan moet het van Makja/Gross/Soler komen om er mensen af te rijden op de Marie Blanque.

Ze kunnen natuurlijk wel het gat klein houden tot aan de Soudet.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209769021
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 10:10 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Dit is juist een parcours waarop je een leuke wedstrijd gaat krijgen, wat jij wilt zijn die standaard op papier leuke etappes die in de praktijk nooit leuk zijn.
Met al die wegen in de Pyreneeen ga je toch niet na twee jaar al een etappe kopieren?!

We hoeven geen etappes met 8 beklimmingen, maar het slaat nergens op nu alweer dezelfde etappe te rijden.
Jack does it in real time...
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 11:04:52 #17
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209769104
De aanloop is vooral wel kut. Ik zou graag een iets sterkere kopgroep zien hier. Maar dit wordt wel een hele tijd koersen voor er een groep weg mag.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 11:06:27 #18
68638 Zwansen
He is so good it is scary...
pi_209769138
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
De aanloop is vooral wel kut. Ik zou graag een iets sterkere kopgroep zien hier. Maar dit wordt wel een hele tijd koersen voor er een groep weg mag.
Sowieso zijn de verschillen nog te klein om een grote groep met een paar sterke klimmers meteen weg met laten rijden.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 11:08:35 #19
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209769176
quote:
7s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:06 schreef Zwansen het volgende:

[..]
Sowieso zijn de verschillen nog te klein om een grote groep met een paar sterke klimmers meteen weg met laten rijden.
Er staan wel een aantal klimmers op meer dan 10 minuten.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 11:17:31 #20
102912 crv
Screwed up
pi_209769313
Zou mij niets verbazen als Yates A er op Marie vol tegenaan gaat
UAE gaat natuurlijk niet zitten wachten tot ze een tik van Jumbo krijgen
Aanval is de beste verdediging
There are 2 Situations that drives an man Crazy: With and without wife
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷
  woensdag 5 juli 2023 @ 11:17:42 #21
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209769319
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 10:50 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Het ligt er echt aan of de ploegen er zin in hebben. Klim is wel zwaar, maar als je er niet iedereen af poeft moet je op de controle gaan rijden en dat ging al 2x mis. Dus hoeveel zin heeft UAE daar nu in, die overigens wel 1x in de goede ontsnapping zaten. Ze zullen Yates ook niet gaan opofferen. Dus dan moet het van Makja/Gross/Soler komen om er mensen af te rijden op de Marie Blanque.

Ze kunnen natuurlijk wel het gat klein houden tot aan de Soudet.
Toch denk ik dat mn Jumbo nu wel de koers hard wil gaan maken. Pogi is nu op z'n kwetsbaarst en anders dan in de Giro is er kans dat de ploeg nu juist wel vanaf het begin tempo gaat rijden. Een eerste stap om Pogacar proberen te breken, net als vorig jaar. Meteen toeslaan, anders wordt hij alleen maar beter en beter gedurende de Tour.

Of dit ook gaat lukken, daar heb ik mn twijfels over. Pogi beschikt dit jaar over een veel betere ploeg dan vorig jaar en het lijkt er ook niet op dat zijn pols hem echt parten speelt. Het kan ook zomaar dat Jumbo nu al de deksel op de neus gaat krijgen door een Pogi-Yates tandem.
pi_209769481
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:08 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Er staan wel een aantal klimmers op meer dan 10 minuten.
Er staan ook wel klimmers wat dichterbij die in principe geen gevaar zijn voor de favorieten (zoals Ciccone, Pinot, G Martin enzo), maar de vraag is of er andere ploegen zijn die niet willen dat zij meegaan in de vlucht en minuten voorsprong kunnen pakken.

Al denk ik zelf dat UAE elke kopgroep binnen bereik wil houden zodat Pogacar nog voor de ritzege kan gaan als hij de benen heeft
pi_209769519
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:17 schreef LekkerWeertje het volgende:

[..]
Toch denk ik dat mn Jumbo nu wel de koers hard wil gaan maken. Pogi is nu op z'n kwetsbaarst en anders dan in de Giro is er kans dat de ploeg nu juist wel vanaf het begin tempo gaat rijden. Een eerste stap om Pogacar proberen te breken, net als vorig jaar. Meteen toeslaan, anders wordt hij alleen maar beter en beter gedurende de Tour.

Of dit ook gaat lukken, daar heb ik mn twijfels over. Pogi beschikt dit jaar over een veel betere ploeg dan vorig jaar en het lijkt er ook niet op dat zijn pols hem echt parten speelt. Het kan ook zomaar dat Jumbo nu al de deksel op de neus gaat krijgen door een Pogi-Yates tandem.
Yates is wel duidelijk minder dan Pogacar/Vingegaard als die er echt voor gaan. Die kan UAE in die strijd vooral gebruiken door hem eerder te laten aanvallen. Als Pogacar of Vingegaard er een strijd van wil maken vandaag, verwacht ik dat het ook echt man tegen man wordt
pi_209769603
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:04 schreef Mexicanobakker het volgende:
De aanloop is vooral wel kut. Ik zou graag een iets sterkere kopgroep zien hier. Maar dit wordt wel een hele tijd koersen voor er een groep weg mag.
De aanloop is maar 70 kilometer. Dat valt wel mee. Als Alpecin-ploeg de eerste 50 kilometer voor hun rekening neemt i.v.m. de bonificatiesprint, dan is er maar 20 kilometer over.
  woensdag 5 juli 2023 @ 11:40:28 #25
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_209769670
Voor de mensen die van mooie landschappen houden is dit wel een lekkere etappe.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_209769844
Altijd fijn als de Tour weer in het altijd zeer sympathieke Pau is. Gevoel van thuiskomen.
pi_209769871
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juli 2023 10:59 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Met al die wegen in de Pyreneeen ga je toch niet na twee jaar al een etappe kopieren?!

We hoeven geen etappes met 8 beklimmingen, maar het slaat nergens op nu alweer dezelfde etappe te rijden.
Jij zit te kijken en denkt: deze bomen heb ik drie jaar geleden ook al gezien?
  woensdag 5 juli 2023 @ 11:56:02 #28
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_209769934
Tijd voor een 80’s klassiekertje op deze prachtige dag.

Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_209769963
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:36 schreef Idisrom het volgende:

[..]
De aanloop is maar 70 kilometer. Dat valt wel mee. Als Alpecin-ploeg de eerste 50 kilometer voor hun rekening neemt i.v.m. de bonificatiesprint, dan is er maar 20 kilometer over.
Philipsen staat al zo ver voor dat ze zich daar vast niet mee bezig gaan houden
pi_209769978
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:52 schreef _-_ratjetoe_-_ het volgende:

[..]
Jij zit te kijken en denkt: deze bomen heb ik drie jaar geleden ook al gezien?
Uiteraard, we kennen de omgeving rondom Pau als onze broekzak!

Maar de herhaling van zetten blijft apart, het is geen klassieker.
Jack does it in real time...
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 12:11:49 #31
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209770228
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:56 schreef Mani89 het volgende:
Tijd voor een 80’s klassiekertje op deze prachtige dag.

Die vrouw zingt vals.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:17:49 #32
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_209770322
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:11 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Die vrouw zingt vals.
Stond ooit 597 in de top 2000.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_209770366
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:56 schreef Mani89 het volgende:
Tijd voor een 80’s klassiekertje op deze prachtige dag.

Vooruitziende blik, anno 2023 heeft iedereen de hele dag China in z'n handen.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 12:22:29 #34
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209770374
quote:
15s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:17 schreef Perrin het volgende:

[..]
Stond ooit 597 in de top 2000.
Andre Hazes Jr op 152.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:29:37 #35
260796 DecoAoreste
aka Aleimon Thimble
pi_209770475
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:50 schreef WAvanBuren het volgende:
Altijd fijn als de Tour weer in het altijd zeer sympathieke Pau is. Gevoel van thuiskomen.
Ik moest grinniken.
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:30:52 #36
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209770490
Zou Pau naast Parijs de stad zijn die de Tour het meest heeft aangedaan?
pi_209770513
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:30 schreef LekkerWeertje het volgende:
Zou Pau naast Parijs de stad zijn die de Tour het meest heeft aangedaan?
Nummer 3
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:33:04 #38
102912 crv
Screwed up
pi_209770521
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:30 schreef LekkerWeertje het volgende:
Zou Pau naast Parijs de stad zijn die de Tour het meest heeft aangedaan?
R_R is in ieder geval erg aangedaan door Oau
There are 2 Situations that drives an man Crazy: With and without wife
Wanneer een man de deur van zijn auto voor zijn vrouw openhoud is of de auto nieuw of zijn vrouw
Sorry, mind closed until further notice🍷
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:33:23 #39
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_209770530
quote:
Nice.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:33:27 #40
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209770531
quote:
Scheelt niet veel meer :D
pi_209770546
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:33 schreef Perrin het volgende:

[..]
Nice.
Dat is nummer 8
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:34:32 #42
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209770548
quote:
14s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:33 schreef Perrin het volgende:

[..]
Nice.
Nee, Nice staat 8e
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:38:09 #43
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209770616
Ook wel leuk dat Parijs vaker als finishplaats is gebruikt dan dat er Touredities zijn geweest.
pi_209770623
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juli 2023 11:58 schreef DeeBee het volgende:

[..]
Uiteraard, we kennen de omgeving rondom Pau als onze broekzak!

Maar de herhaling van zetten blijft apart, het is geen klassieker.
Vrij letterlijk zelfs, als je bedenkt wat pau betekent in het Portugees ;)

SPOILER
Om spoilers te kunnen lezen moet je zijn ingelogd. Je moet je daarvoor eerst gratis Registreren. Ook kun je spoilers niet lezen als je een ban hebt.
pi_209770674
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:38 schreef LekkerWeertje het volgende:
Ook wel leuk dat Parijs vaker als finishplaats is gebruikt dan dat er Touredities zijn geweest.
Gewoon elke dag ergens anders starten en dan finishen in Parijs!
pi_209770736
Tourstad bij uitstek O+
pi_209770757
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:47 schreef TommyL0204 het volgende:
Tourstad bij uitstek O+
Precies. Ik wist eerder van het bestaan van Pau af, dan van Lyon of Marseille.
pi_209770766
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:48 schreef Chiappucci het volgende:

[..]
Precies. Ik wist eerder van het bestaan van Pau af, dan van Lyon of Marseille.
Parijs? Wie was dat? Nooit gezien
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 12:49:10 #49
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209770769
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:48 schreef Chiappucci het volgende:

[..]
Precies. Ik wist eerder van het bestaan van Pau af, dan van Lyon of Marseille.
Marseille is wel bekend van het voetbal toch?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209770793
Durand is viesbruin
  woensdag 5 juli 2023 @ 12:56:36 #51
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209770861
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:38 schreef LekkerWeertje het volgende:
Ook wel leuk dat Parijs vaker als finishplaats is gebruikt dan dat er Touredities zijn geweest.


1997, een tijdrit van 63 kilometer van Disneyland-Paris naar Disneyland-Paris.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209770892
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 12:49 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Marseille is wel bekend van het voetbal toch?
Ja, dat wel. Maar ik begon eind jaren '90 met Tour kijken en Europees voetbal pas vanaf ca. 2000 denk ik.
pi_209770938
GP La Marseillaise :{w
pi_209770956
twitter
pi_209770967
Klaar voor de Pau-show
pi_209770975
https://nos.nl/collectie/(...)-doorkomen-geen-idee

Fabio klinkt niet heel positief.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:04:07 #57
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209770976
twitter
pi_209770988
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:04 schreef Momo het volgende:
[ twitter ]
Dan weten we meteen waarom UAE zo full retard ging de eerste twee dagen en Pogi weer overal de clown uithangt.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:05:04 #59
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209770989
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:03 schreef Chiappucci het volgende:
https://nos.nl/collectie/(...)-doorkomen-geen-idee

Fabio klinkt niet heel positief.
Dat wordt een DNF'je vandaag of morgen :{
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:05:44 #60
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209771000
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:04 schreef Chiappucci het volgende:

[..]
Dan weten we meteen waarom UAE zo full retard ging de eerste twee dagen en Pogi weer overal de clown uithangt.
Ja dan zien we Pogi die Wout nadoet dus weer terug in de Netflix serie.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:06:09 #61
194695 franklop
Fran knock
pi_209771006
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:03 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Die gaan dus volle bak
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 13:09:31 #62
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771051
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:03 schreef Chiappucci het volgende:
https://nos.nl/collectie/(...)-doorkomen-geen-idee

Fabio klinkt niet heel positief.
Op zich logisch natuurlijk dat hij vandaag niet blij is, maar jeminee, wat een typisch interview weer. Ik hoor hem niet graag praten, zullen we maar zeggen.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 13:13:46 #63
355459 crew  noodgang
noodgang
pi_209771120
Wel een mooie stad eigenlijk he?
pi_209771171
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:03 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Of het een ontsnapping is die ze kunnen controleren, hebben ze zelf ook invloed op natuurlijk..
pi_209771196
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:13 schreef noodgang het volgende:
Wel een mooie stad eigenlijk he?
Heb lelijker gezien
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_209771197
quote:
1s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:13 schreef noodgang het volgende:
Wel een mooie stad eigenlijk he?
Wel mooi voor een niet nader te noemen user dat we nu nog 50 km neutralisatie hebben in deze schitterende stad
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:20:34 #67
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_209771217
Ik heb me verheugd op deze rit. Van 3 jaar geleden weet ik niks meer. Hoop op zonnig weer en mooie landschappelijke beelden. Al is een aantrekkelijk veertiende-eeuws kasteeltje ook niet voor de poes natuurlijk :9
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_209771232
zo'n dagje thuiswerken is echt relaxed
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_209771260
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:03 schreef wimderon het volgende:
[ twitter ]
Erg slimme woordkeuze van Bjikkel Merg. Hij kan namelijk elke breakaway moeiteloos controleren.
pi_209771280
Vocsnor heeft snode plannen
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:26:14 #71
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_209771295
Hoe laat zijn ze ongeveer bij de tussensprint?
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:26:58 #72
451829 crew  H.Vviv
pi_209771308
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Hoe laat zijn ze ongeveer bij de tussensprint?
14.30
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:27:11 #73
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771313
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Hoe laat zijn ze ongeveer bij de tussensprint?
Tussen 2 en 3.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:27:16 #74
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209771316
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Hoe laat zijn ze ongeveer bij de tussensprint?
Half 3 ofzo
pi_209771349
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:26 schreef Dagoduck het volgende:
Hoe laat zijn ze ongeveer bij de tussensprint?
Vanwaar de interesse in de vrij nutteloze tussensprint?
pi_209771356
UAE zal toch geen Jumbo laten rijden lijkt mij.
pi_209771369
flopgroep
pi_209771375
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:30 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Vanwaar de interesse in de vrij nutteloze tussensprint?
kijken of Swamp Thing Philipsen vorm behoud toont in de moeras groene moddertrui?
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:33:57 #79
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771400
sjuut Skelmose
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:34:51 #80
222754 Dagoduck
Karel (2003-2022)
pi_209771408
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:30 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Vanwaar de interesse in de vrij nutteloze tussensprint?
Even een richtpunt met het oog op de klim die niet veel later aanvangt. Moet nog even boodschappen doen.
|| FOK!Stok || tatatatatataatatatattaaaaapiediedieuwtididipieuwpidibididi She said I'll throw myself away pididididum They're just photos after all! || Den Helder || Winnaar VBL Wijndal-award 2020: beste AZ-user! || Mijn concertstatistieken ||
pi_209771476
quote:
6s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:34 schreef Dagoduck het volgende:

[..]
Even een richtpunt met het oog op de klim die niet veel later aanvangt. Moet nog even boodschappen doen.
je kunt rustig boodschappen doen tijdens die klim hoor, er gebeurt echt niks
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_209771482
Waar is Powerless?
pi_209771484
WOUT
pi_209771486
België veert op.
pi_209771487
Jumbo Visma wil graag meezitten in de vlucht
pi_209771490
Lijkt me niet dat ze Wout laten rijden?
pi_209771495
Dit is wel een goede jump
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
pi_209771502
Fabio zit met een probleem
pi_209771503
Jakobsen nu al gelost, die gaat een zware dag tegemoet.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:42:43 #90
398044 0ne_of_the_few
Mate verslaafde
pi_209771504
Middag thuiswerken is niet gek met deze etappe
Kein gewalt! Wir sind das volk!
Steps taken forwards but sleepwalking back again.
pi_209771505
Ach Fabio.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:42:46 #92
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209771506
Fabio heeft een groot probleem
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:42:53 #93
451829 crew  H.Vviv
pi_209771508
Dit gaat een DNF worden voor Jakobsen.
pi_209771509
Ach Fabio
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:43:04 #95
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771511
Ja, Fabio kan naar huis
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771522
De rest van de vluchters zal wel balen met WOUT erbij.
pi_209771535
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:42 schreef Van_Poppel het volgende:
Fabio heeft een groot probleem
Die kwam al met amper overwinningen op zak aan de start
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_209771538
Wout heeft weer zo'n dag met ongelimiteerde energie.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:44:48 #99
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771539
Lafay en Van Aert laten ze nooit rijden.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:45:38 #100
33317 GotenSSJ
eilander 4-life
pi_209771550
Wout blijft een hele vervelende rubriek
Xbox Live Gamertag : ThaD16
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:46:29 #101
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_209771561
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:45 schreef GotenSSJ het volgende:
Wout blijft een hele vervelende rubriek
Waar staat hij op de schaal van Voeckler?
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
pi_209771568
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:46 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Waar staat hij op de schaal van Voeckler?
Ver daaronder
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_209771586
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:44 schreef Dale__Cooper het volgende:
Wout heeft weer zo'n dag met ongelimiteerde energie.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:48:17 #104
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_209771594
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:30 schreef Marcoss het volgende:

[..]
Vanwaar de interesse in de vrij nutteloze tussensprint?
Voor die tijd hoef je zeker niet te kijken.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:49:21 #105
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771605
Dit wordt m niet, jammer. Met Izagirre erbij was dit wel een geinig groepje geweest.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771609
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:48 schreef Dr_Flash het volgende:

[..]
Voor die tijd hoef je zeker niet te kijken.
Tuurlijk wel, vorming kopgroep.
pi_209771615
Welke EF is zo actief? Ik kijk met geluid uit.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:50:02 #108
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771617
Flikker op.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771618
Niet Uran Uran maar die andere.
pi_209771629
Bedankt Maarten, dit zien wij ook.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:50:55 #111
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771630
Dit zien we gewoon in beeld.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771633
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:50 schreef Bugno3 het volgende:
Niet Uran Uran maar die andere.
Bettiol
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:51:09 #113
14505 OProg
A Life in Music
pi_209771635
Daar gaat Fabio weer die het wiel amper kan houden.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:51:11 #114
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771636
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:50 schreef Bugno3 het volgende:
Niet Uran Uran maar die andere.
Bettilol?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:51:50 #115
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771647
Halve peloton mee.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:51:52 #116
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771648
Fuga bidone.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771652
Grote groep wel.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:52:37 #118
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_209771657
Te groot voor mijn prono :{w
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:52:38 #119
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771658
Chaos. Pure chaos.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771660
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:51 schreef Mexicanobakker het volgende:
Halve peloton mee.
en dan proberen er nog 20 extra mee te springen.
pi_209771662
Heerlijke chaos wel.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:53:37 #122
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771674
Dit is niet weg.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771681
Zou wel leuk zijn als er nog geen kopgroep is bij de beklimming van de Marie-Blanque, krijg je een nog onvoorspelbaarder koersverloop.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 13:54:26 #124
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771686
Het is op zich wel geestig om heel Quick Step aan te zien vallen terwijl Jakobsen achteraan aan het spartelen is.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771687
en we kunnen weer opnieuw beginnen
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:54:47 #126
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771693
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het is op zich wel geestig om heel Quick Step aan te zien vallen terwijl Jakobsen achteraan aan het spartelen is.
Gevalletje kijk eens dom ja.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771699
Waarom zit Jumbo er zo kort op de hele tijd? Alsof UAE een groep met twee Sjumbo's laat rijden.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:55:19 #128
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771702
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Gevalletje kijk eens dom ja.
Je weet niet eens wat er is gecommuniceerd.
Put these foolish ambitions to rest.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:55:49 #129
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209771717
Jakobsen verliest per seconde een seconde
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:55:51 #130
451829 crew  H.Vviv
pi_209771718
Bij QuickStep zullen ze ook wel weten dat de opgave van Jakobsen vrij dichtbij is.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:55:52 #131
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771719
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:55 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Je weet niet eens wat er is gecommuniceerd.
Vanuit de ploegleiding dan. Of ze denken dat het hopeloos is voor Fabio.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:56:31 #132
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_209771730
Powless heeft ballen...
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:56:34 #133
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771732
Dit is weg denk ik.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:56:39 #134
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771735
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:55 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Vanuit de ploegleiding dan. Of ze denken dat het hopeloos is voor Fabio.
Als QuickStep dit doet lijkt me het waarschijnlijk dat Jakobsen ernstiger is gehavend dan gemeld en/of dat ze al uitgaan van een opgave.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771739
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:54 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Gevalletje kijk eens dom ja.
morkov blijft als loods bij de beschadigde U96 Jakobsen. benieuwd of ie op den duur vooruit gestuurd wordt
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:57:02 #136
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771742
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:56 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Als QuickStep dit doet lijkt me het waarschijnlijk dat Jakobsen ernstiger is gehavend dan gemeld en/of dat ze al uitgaan van een opgave.
Dat is de tweede optie ja.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 13:57:17 #137
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771750
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:56 schreef Koffieplanter het volgende:

[..]
Als QuickStep dit doet lijkt me het waarschijnlijk dat Jakobsen ernstiger is gehavend dan gemeld en/of dat ze al uitgaan van een opgave.
Die kans is natuurlijk vrij groot, maar optisch ziet het er nogal ongelukkig uit.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:57:25 #138
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209771756
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:55 schreef H.Vviv het volgende:
Bij QuickStep zullen ze ook wel weten dat de opgave vrij dichtbij is.
Idd, als Wolfpack moet je soms gewonde wolven achterlaten.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:57:46 #139
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_209771766
Ik zet alvast met potlood een streep door de naam Jacobsen.
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:57:56 #140
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771772
Ciccone zou er bij zitten, dit gaan ze nooi minuten geven lijkt me.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771781
Jumbo met 3 in de voorposten.
pi_209771794
Hoop voor Fabio dat ze zometeen allemaal gaan pissen.
pi_209771800
Groep van 30 nu ofzo.
  woensdag 5 juli 2023 @ 13:59:01 #144
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209771801
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:54 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het is op zich wel geestig om heel Quick Step aan te zien vallen terwijl Jakobsen achteraan aan het spartelen is.
Prachtig ja: shot 1 Jakobsen aan het sterven, shot 2 Cavagna die vol aan het hengsten is. _O-
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 13:59:08 #145
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771803
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:58 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Hoop voor Fabio dat ze zometeen allemaal gaan pissen.
Voor Fabio is het heel vervelend dat Ciccone hier zit.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771804
Dit is een erg sterke groep.
pi_209771808
Is het nu de hele tijd loller-Lafay op kop?
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:00:01 #148
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771820
Hindley wordt nu in die voorste groep gegeven.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771821
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 13:59 schreef Bugno3 het volgende:
Is het nu de hele tijd loller-Lafay op kop?
Victor is net als Janse Bagge band aan het Solliciteren
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
pi_209771824
Hindley, die gaan ze al helemaal nooit laten rijden.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:00:31 #151
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771825
Maarten voegt voor het eerst iets toe. Waerenskjold nog dikker in de shit.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771827
Wie is de persoon die nog achter Jacobsen rijdt? ik kan die beste Gilbert niet goed verstaan als ie namen uitspreekt
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:01:00 #153
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771830
Pogacar zat net mee.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771831
WOUT
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:01:09 #155
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209771834
Renaat veert op
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:01:23 #156
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771837
Dit is een vrij omvangrijke groep.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771842
40 man?
pi_209771843
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:00 schreef vaarsuvius het volgende:
Wie is de persoon die nog achter Jacobsen rijdt? ik kan die beste Gilbert niet goed verstaan als ie namen uitspreekt
Søren Wærenskjold?
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:02:06 #159
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771849
Egan is mee?
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771850
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:02 schreef Koffieplanter het volgende:
Egan is mee?
Hindley volgens Steef ook.
You don't need a weatherman to know which way the wind blows.
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Album top 100 2024
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:02:28 #161
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209771852
Van Aert wil zijn gram halen vandaag.
pi_209771856
Fabio lekker aan t stayeren.dtraks 10 sec binnen tijdslimiet binnen en dan 20 sec tijdstraf lol
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_209771865
Buchmann zou ook mee zijn
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:03:22 #164
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771872
Dit gaat sowieso niet veel tijd krijgen. Ciccone zit er sowieso en misschien zelfs Hindley dus.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771885
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit gaat sowieso niet veel tijd krijgen.
Als Hindley er echt zit dan gaat dit teruggepakt worden.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:03:59 #166
194695 franklop
Fran knock
pi_209771886
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:02 schreef Felagund het volgende:

[..]
Hindley volgens Steef ook.
Volgens de Tour organisatie ook.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:04:21 #167
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209771892
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:03 schreef Mexicanobakker het volgende:
Dit gaat sowieso niet veel tijd krijgen.
Nee, maar haal t maar eens terug. Al is t natuurlijk niet zeker dat iedereen ook echt mee gaat rijden.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:04:27 #168
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771896
Ik denk dat het Dani is.
Put these foolish ambitions to rest.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:04:50 #169
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771900
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:04 schreef Koffieplanter het volgende:
Ik denk dat het Dani is.
Dat denkt STEEF ook.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771905
Hannes voert geen fluit uit
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:05:18 #171
451829 crew  H.Vviv
pi_209771912
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:04 schreef Mexicanobakker het volgende:

[..]
Dat denkt STEEF ook.
Die dan weer gewoon van de Tourdata haalt.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:05:19 #172
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_209771913
Volgens Bobbie zitten er veel Vlaams getinte renners vooraan.
pi_209771920
Vraag me echt af of dan nu bij Jumbo en UAE er wordt gevraagd aan de renners in het peloton om naar Hindley te zoeken.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:05:50 #174
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209771924
100% Dani.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209771927
3 jumbo's
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:06:35 #176
451829 crew  H.Vviv
pi_209771937
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:06 schreef Faraday01 het volgende:
3 jumbo's
Van Aert, Benoot en Laporte.
pi_209771938
Alpecin 0 rijders in de kopgroep, ook knap.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:06:40 #178
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771939
Het pulleton heeft een groot probleem.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771949
Dit lijkt mij voor UAE geen best scenario.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:07:10 #180
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771952
En nu, Jumbo, UAE?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209771955
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:06 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:
Het pulleton heeft een groot probleem.
Ze zullen Hindley toch ook geen kwartier willen geven
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:07:39 #182
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209771960
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Alpecin 0 rijders in de kopgroep, ook knap.
Die duwen Philipsen de berg op
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:07:48 #183
14505 OProg
A Life in Music
pi_209771964
Bijna een minuut al. 32 man dus.
"Het is oorlog, bedankt Vannoppen, bedankt Van der Linden. Dit is het laatste dat ik voor de Belgische ploeg gedaan heb. Ze kunnen allemaal de boom in."
Improv: Rich Tapestry of Life
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:07:51 #184
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771965
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:07 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ze zullen Hindley toch ook geen kwartier willen geven
Ik vind 3 minuten al heel wat, je weet niet hoe goed ie is he?
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:08:06 #185
451829 crew  H.Vviv
pi_209771967
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:07 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ze zullen Hindley toch ook geen kwartier willen geven
Zelfs geen minuten. Dit gaat wel dicht gereden worden.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:08:06 #186
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771968
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:07 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ze zullen Hindley toch ook geen kwartier willen geven
Als ze vooraan blijven draaien maakt dat weinig uit.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771974
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:07 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Ze zullen Hindley toch ook geen kwartier willen geven
De man die algemeen beschouwd wordt als de grootste kans op de derde plek? Nee die gaan ze geen kwartier geven.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:03 #188
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771982
Vermoedens van bij Waerenskjold.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209771986
Chute
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:16 #190
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209771987
Daar ligt wat Skin
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
pi_209771988
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:08 schreef Rellende_Rotscholier het volgende:

[..]
Als ze vooraan blijven draaien maakt dat weinig uit.
Behalve dat Jumbo dan ook een groot probleem krijgt
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:21 #192
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209771990
Ach Matt Simmons
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:22 #193
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209771991
Chute Skin
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:23 #194
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209771992
Oei. Daar ligt wat skin op de weg.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:37 #195
279824 Mansjester
City>United
pi_209771996
Karma
  FOK!fotograaf woensdag 5 juli 2023 @ 14:09:42 #196
842 Zorro
Z
pi_209771997
Gene Simmons neer
Un dann rettet kein Kavallerie,
keine Zorro kümmert sich dodrömm.
Dä piss höchstens e " Zet " en der Schnie
pi_209771998
Valt over die put lijkt.
pi_209772000
Een Lidl :{
pi_209772004
Die gaat niet lekker slapen vannacht
pi_209772005
Rood
pi_209772006
Eerst een item met Sammy moeten maken, dan een harde valpartij. Het zijn niet de dagen van Skin.
The owls are not what they seem
pi_209772007
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:09 schreef Mansjester het volgende:
Karma
Had ie maar mee moeten doen met het filmpje van tietema
pi_209772012
Dat ziet er wel enorm pijnlijk uit
pi_209772014
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:09 schreef StephanL het volgende:
Een Lidl :{
Lelijkste wielershirt ooit-kandidaat
Het beste adres voor al uw primeurs!
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:10:34 #205
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209772016
Rosbief op zn schouder. :{
pi_209772020
:')
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:10:40 #207
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_209772021
Die schouder :X
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:10:42 #208
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209772022
Ze gooien er meteen maar het filmpje van Sammy in. :')
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:10:49 #209
311468 Van_Poppel
Voormalig kopman van Gertje
pi_209772024
Sammy :')
pi_209772029
We schakelen naar Eurosport
The owls are not what they seem
pi_209772033
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:10 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Lelijkste wielershirt ooit-kandidaat
Heb er nog niet veel van gezien
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:11:34 #212
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209772037
Snel nog even het filmpje voordat hij opgeeft
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:11:49 #213
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772045
Het gaat al naar 2 minuten.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772047
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:10 schreef LekkerWeertje het volgende:
Rosbief op zn schouder. :{
voor maar 99 cent!
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:12:17 #215
194695 franklop
Fran knock
pi_209772050
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:11 schreef Mexicanobakker het volgende:
Het gaat al naar 2 minuten.
Zonder enig belang zeg ik dat de winst naar iemand in de kopgroep gaat.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:12:23 #216
458271 LekkerWeertje
Als de zon schijnt
pi_209772052
NOS was nog niet overtuigd van de aanwezigheid van Hindley, maar nu hebben ze hem dan toch gespot.
pi_209772055
Lekker Simmons...
Well, what possible harm could one insane, mutant tentacle do?
pi_209772058
Hindley heeft met Buchmann en Konrad ook de juiste mannen mee om straks serieus door te rijden op de Soudet.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:13:18 #219
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209772068
Nektapijt
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:13:36 #220
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772071
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:12 schreef Dale__Cooper het volgende:
Hindley heeft met Buchmann en Konrad ook de juiste mannen mee om straks serieus door te rijden op de Soudet.
Ja, de ploegen zij ook gewoon niet zo handig bezig om vooral naar elkaar (en UAE) te kijken. Hoewel ik het ergens wel kan begrijpen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772077
Jorgensen mee ,gall mee, lokkerflip mee, houle mee. allemaal eruit gegooid. zoals Hans de Booij zou zeggen "iemand zei je stond uren met je handen op de leuning van die brug "
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:14:30 #222
194695 franklop
Fran knock
pi_209772088
Had Uran Uran Uran gewooon slechte dagen? Of is er en andere reden waarom hij op 24 minuten al staat? (was mij nog niet opgevallen)
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:14:31 #223
168304 Mani89
We try not to sexualize them.
pi_209772089
Hindley is poultjes aan het neuken.
Reis ver, drink wijn, denk na, lach hard, duik diep. Kom Terug.
pi_209772099
Laporte en Benoot mogen ook kiezen of ze voor Vingegaard of Wout rijden.
pi_209772103
Nog meer Lidl *O*
pi_209772107
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
Laporte en Benoot mogen ook kiezen of ze voor Vingegaard of Wout rijden.
Laporte is 100% Wout's bitch.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:15:58 #227
31936 Dr_Flash
CubeMeister
pi_209772109
dit is toch geen kopgroep man. Dit is het peloton en de bus.
Salivili hipput tupput tapput äppyt tipput hilijalleen
pi_209772115
Is Hindley hier de tour aan het winnen?
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:16:21 #229
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772117
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
Laporte en Benoot mogen ook kiezen of ze voor Vingegaard of Wout rijden.
Ik neem aan dat Jumbo geen enkele trap doet in die groep.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772126
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:15 schreef Dale__Cooper het volgende:
Laporte en Benoot mogen ook kiezen of ze voor Vingegaard of Wout rijden.
Jumbo zal snel een keuze moeten maken want het verschil gaat snel oplopen op deze manier.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:17:21 #231
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209772130
Mastermind Marco Soler die dit gat gaat dichten. _O-

Onvoorstelbaar, wat een idioot.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:17:27 #232
451829 crew  H.Vviv
pi_209772131
Er is nu al geen samenwerking in de kopgroep.
pi_209772136
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:17 schreef H.Vviv het volgende:
Er is nu al geen samenwerking in de kopgroep.
Kopgroep kijk eens dom?
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:18:31 #234
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772145
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:17 schreef H.Vviv het volgende:
Er is nu al geen samenwerking in de kopgroep.
Lijkt me niet meer dan logisch. Buiten Hindley en Ciccone zal niemand zich kansrijk voelen in deze groep.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772147
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:06 schreef Wienerschnitzels het volgende:
Alpecin 0 rijders in de kopgroep, ook knap.
Dat had vandaag toch geen doel. Hooguit dat Philipsen tot de tussensprint zou mee glippen.
pi_209772148
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:17 schreef H.Vviv het volgende:
Er is nu al geen samenwerking in de kopgroep.
Wanneer heb jij ooit samenwerking gezien in een kopgroep van 30+ man?
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:18:54 #237
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209772152
Wilco kan mooi Hindley van de fiets rijden
pi_209772155
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:18 schreef Momo het volgende:
Wilco kan mooi Hindley van de fiets rijden
Wilco zit er niet.
pi_209772159
WOUT voelt de benen niet vandaag. Ambities voor geel of toch groen?
The owls are not what they seem
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:19:35 #240
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772160
Pildaursen en Kokkaart willen voor groen.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:19:48 #241
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209772162
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:19 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Wilco zit er niet.
Ergens deze ronde, voor de giro 2020 :)
pi_209772165
volgens gilbert is jakobsen weer terug in het peleton, zou me verbazen
pi_209772170
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:10 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Lelijkste wielershirt ooit-kandidaat
Wel echt lelijk ja!
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:20:26 #244
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209772171
Zijn we de rest van de Tour verlost van Karrel Berteele?
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:20:40 #245
451829 crew  H.Vviv
pi_209772175
Deze vier zijn weg. Uiteindelijk goed uitgepakt voor Jumbo.
pi_209772177
WOUT kijkt de hele tijd of er iemand overneemt, maar niemand kan er overheen komen.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:20:59 #247
451829 crew  H.Vviv
pi_209772180
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:20 schreef Szura het volgende:
Zijn we de rest van de Tour verlost van Karrel Berteele?
Nee wisselen om de dag.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:21:36 #248
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772185
Deze vier zien ze niet meer terug.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772187
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:20 schreef H.Vviv het volgende:
Deze vier zijn weg. Uiteindelijk goed uitgepakt voor Jumbo.
Pedersen kan zo wel eens laten lopen
pi_209772190
Jumbo en Lidl in een ontsnapping
pi_209772198
Dikke Mes staat echt op ontploffen met z'n rooie harses.
pi_209772200
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:10 schreef Scorpion_17 het volgende:

[..]
Lelijkste wielershirt ooit-kandidaat
net achter de moeras groene moddertrui voor het puntenklassement
"Und Niemals Vergessen - Eisern Union!"
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:22:46 #253
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772201
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:22 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Pedersen kan zo wel eens laten lopen
Ik denk dat Lotto ook meer vertrouwen zal hebben in Van Gils.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:22:48 #254
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209772202
Ik ga niet weer zo actief zijn en de ontsnapping gaan, ja Wout
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:23:05 #255
194695 franklop
Fran knock
pi_209772204
quote:
10s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:22 schreef StephanL het volgende:
Jumbo en Lidl in een ontsnapping
Ah, al die Jumbo plus Lidl in een ontsnapping

Had je er van kunnen maken.
Cancellara; "Tweede worden is gemakkelijker dan eerste worden"
FOK!sport *O* ✩ ✩ ✩ Ajax O+
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:23:07 #256
451829 crew  H.Vviv
pi_209772205
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:22 schreef Faraday01 het volgende:

[..]
Pedersen kan zo wel eens laten lopen
Nee. Zo kan hij nog van nut zijn na de Soudet voor Ciccone.
pi_209772216
Wout gaat voor geel.
pi_209772218
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:23 schreef H.Vviv het volgende:

[..]
Nee. Zo kan hij nog van nut zijn na de Soudet voor Ciccone.
Dan heeft hij minuten nodig
pi_209772221
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:23 schreef franklop het volgende:

[..]
Ah, al die Jumbo plus Lidl in een ontsnapping

Had je er van kunnen maken.
Dan had, vrees ik, ook niemand gelachen.
pi_209772225
De BORA tridente zal dat gat toch wel dicht moeten kunnen poefen. Of ze rekenen er op dat in de klim te doen.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:24:46 #261
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772226
Coquard houdt de benen stil.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772227
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:23 schreef franklop het volgende:

[..]
Ah, al die Jumbo plus Lidl in een ontsnapping

Had je er van kunnen maken.
Maar de Ah en Plus sponseren niet. Aldi ook niet
pi_209772232
Wel matig dat Thieu niet meezit.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:25:40 #264
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209772235
Verder naar beneden scrollen, stommen Renaat.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209772238
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:25 schreef Chiappucci het volgende:
Wel matig dat Thieu niet meezit.
Die houdt er niet van om kansloos op kop te rijden en er vervolgens even kansloos afgepeerd te worden op een klim.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:27:34 #266
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209772248
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:25 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die houdt er niet van om kansloos op kop te rijden en er vervolgens even kansloos afgepeerd te worden op een klim.


2 jaar geleden hadden ze wel grote lol in een rit als deze
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:28:09 #267
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772255
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:27 schreef Momo het volgende:

[..]
[ afbeelding ]

2 jaar geleden hadden ze wel grote lol in een rit als deze
Dat was een van de leukste tourritten ooit.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772257
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:25 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Die houdt er niet van om kansloos op kop te rijden en er vervolgens even kansloos afgepeerd te worden op een klim.
Heeft het toch geprobeerd om naar Latour toe te springen.
The owls are not what they seem
pi_209772259
Ik verbaas me over de BORA-goden. Alles voor niks.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:29:57 #270
187810 Szura
Kijk eens aan!
pi_209772267
Maxim van Gils mist een chromosoom
Lekker zuipen, lekker dansen en daarna lekker neuken.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:31:30 #271
262211 hhh38
Duistere driften en afgoderij
pi_209772283
3 erkende hardrijders.
pi_209772291
spreken ze op de Belg al over de tourzege van Wout?
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
pi_209772292
Stoomwals WOUT. Hij moet sjust niks, maar mag wel.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:31:56 #274
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772294
Lekker op 10 meter ervoor tempo gaan maken Bora.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772301
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:31 schreef Mexicanobakker het volgende:
Lekker op 10 meter ervoor tempo gaan maken Bora.
Tactische clusterfuck.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:33:40 #276
362868 crew  Slobeend
of all places
pi_209772309
Bobbie met z'n "Little Trek" de hele tijd.
pi_209772312
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:25 schreef Chiappucci het volgende:
Wel matig dat Thieu niet meezit.
Die maakt geen kans op de ritzege hier en hoeft ook niet vooruitgestuurd te worden door een klassementsman. Rustig dagje dus voor hem.
pi_209772324
Ik acht Wout in staat straks 80 kilometer te soleren naar ritwinst en geel.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:35:14 #279
454292 Koffieplanter
Straight Cash Homie
pi_209772327
De wagenwijd openstaande deuren worden weer vakkundig ingetrapt.
Put these foolish ambitions to rest.
pi_209772333
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik acht Wout in staat straks 80 kilometer te soleren naar ritwinst en geel.
't Is weer van dat he?
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:35:55 #281
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772337
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik acht Wout in staat straks 80 kilometer te soleren naar ritwinst en geel.
Voorschot op Tourwinst.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:35:56 #282
305421 Infinitism
Wie Ben Jij?
pi_209772338
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:35 schreef Dale__Cooper het volgende:
Ik acht Wout in staat straks 80 kilometer te soleren naar ritwinst en geel.
zou een geweldige zege zijn als dat gebeurt :)
"The Universe is not only stranger then we have imagined, It may be stranger then we cán imagine..."
pi_209772350
Wilco verwacht altijd wel bij de beste 10 te zijn.
pi_209772363
Emu trekt zich uit elkaar, ja voor wat eigenlijk?
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:38:40 #285
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772367
Het blijft. 1'40-1'45
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772371
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:38 schreef Bugno3 het volgende:
Emu trekt zich uit elkaar, ja voor wat eigenlijk?
Zelfde reden als je moeder, voor het geld.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:38:54 #287
49501 4-elements
Arrectis Auribus
pi_209772372
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:37 schreef Remco het volgende:
Wilco verwacht altijd wel bij de beste 10 te zijn.
Lukt 'm ook heel wat keren. Hij staat op 1 van meeste top 10's zonder overwinning toch?
That's history. I say history because it happened in the past.
Murray Walker
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:39:12 #288
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772377
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Zelfde reden als je moeder, voor het geld.
so
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:39:32 #289
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209772381
Stukje Baskenland. Ik kom tot leven.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209772387
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:38 schreef Wienerschnitzels het volgende:

[..]
Zelfde reden als je moeder, voor het geld.
Euh ja, ok.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:40:19 #291
213134 Momo
WLR en ESF hooligan
pi_209772395
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:38 schreef 4-elements het volgende:

[..]
Lukt 'm ook heel wat keren. Hij staat op 1 van meeste top 10's zonder overwinning toch?
Met lichtjaren voorsprong op de rest.
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:40:56 #292
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209772400
Al fietsend controleren of iemand een hersenschudding heeft, ja juist.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
pi_209772415
Ik zou een moord doen voor de oortjesdiscussie bij BORA.
  woensdag 5 juli 2023 @ 14:43:16 #294
38496 Perrin
Toekomst. Made in Europe.
pi_209772419
Het wordt oorlog de volgende klim.
And what rough beast, its hour come round at last,
Slouches towards Bethlehem to be born?
pi_209772420
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:40 schreef Momo het volgende:

[..]
Met lichtjaren voorsprong op de rest.
154 inmiddels geloof ik. In pro tour koersen wel te verstaan. Das nog knapper
Het beste adres voor al uw primeurs!
  Moderator woensdag 5 juli 2023 @ 14:43:45 #296
198822 crew  Rellende_Rotscholier
Robbertje matten met de wouten
pi_209772421
Oke Valentijn.
Het blijft toch een merkwaardige sport hè, dat wielrennen.
  Redactie Sport woensdag 5 juli 2023 @ 14:43:58 #297
274204 crew  Mexicanobakker
pi_209772423
Kontrat is al doodop.
[i]Put me on a pedestal and I'll only disappoint you
Tell me I'm exceptional and I promise to exploit you
Give me all your money and I'll make some origami honey
I think you're a joke but I don't find you very funny[/i]
pi_209772426
Heeft fabio al opgegeven?
Het beste adres voor al uw primeurs!
pi_209772429
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:39 schreef Bugno3 het volgende:

[..]
Euh ja, ok.
sorry kon het niet laten.
pi_209772433
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Heeft fabio al opgegeven?
Zit weer in het peloton
pi_209772435
quote:
0s.gif Op woensdag 5 juli 2023 14:44 schreef Scorpion_17 het volgende:
Heeft fabio al opgegeven?
nope
Weg met de riooljournalistiek. Klik er niet op. Ze vergiftigen de maatschappij.
abonnement Unibet Coolblue Bitvavo
Forum Opties
Forumhop:
Hop naar:
(afkorting, bv 'KLB')