quote:Op vrijdag 30 juni 2023 13:45 schreef Caland het volgende:
[..]
Gek, de kwaliteit van Geert ligt nou net in het indribbelen en zo een extra middenvelder krijgen. Daarom kreeg hij ook de voorkeur boven Timber in oranje.
Ongetwijfeldquote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:22 schreef Tarado het volgende:
[..]schijnt een Guardiola uitvinding te zijn.
Nouja dat laat hij al twee seizoenen zien, onder Arend alleen doorgaans vanuit rechtsbackquote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:26 schreef Tarado het volgende:
[..]
Is echt zo'n onzin, vorm van de dag is ook wel een dingetje uiteraard.
Vind ik ook. Daarom begon ik ook met dat het beide goede spelers zijn. Beide veel kwaliteit en natuurlijk ook hun zwakke punten. Maar nee, “hij is gewoon echt veel beter in alles dan hij!”quote:
Hoe dan ook hij is maar de helft waard.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:29 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Vind ik ook. Daarom begon ik ook met dat het beide goede spelers zijn. Beide veel kwaliteit en natuurlijk ook hun zwakke punten. Maar nee, “hij is gewoon echt veel beter in alles dan hij!”
Heb het geprobeerd.
Ongeveer een Basseyquote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:30 schreef Tarado het volgende:
[..]
Hoe dan ook hij is maar de helft waard.
Die was ook de helft waard dus dat heft elkaar mooi op.quote:
Mwah, de beste linkercentrale in de eredivisie was 7 miljoen. Ik denk dat Bassey dan een miljoen of 3 waard is eigenlijkquote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:36 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
De was ook de helft waard dus dat heft elkaar mooi op.
Prima club voor de Taab.quote:Tegenover RTV Rijnmond vertelt Niels van Duinen, technisch manager van Excelsior, over de interesse in Taabouni. ''We hebben inderdaad naar hem geïnformeerd. Afgelopen januari dachten we ook al aan Mo. We willen hem graag hebben.''
Wat probeerde je? Veel verder dan ‘het zijn allebei goede spelers en de een is beter in A en de ander in B’ kwam je niet, en ik moest een beetje grinniken om hoe vaag die uitspraak wasquote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:29 schreef Ramboetan het volgende:
[..]
Vind ik ook. Daarom begon ik ook met dat het beide goede spelers zijn. Beide veel kwaliteit en natuurlijk ook hun zwakke punten. Maar nee, “hij is gewoon echt veel beter in alles dan hij!”
Heb het geprobeerd.
Nee alle scouts zijn op wonderbaarlijke wijze vertrokken.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:07 schreef fetX het volgende:
Hoe zit dat met die promoties precies dan? Heb dat even gemist? Doen ze geen scouting werkzaamheden meer?
Een paar scouts waar Feyenoord tevreden over is hebben hogere functies of extra verantwoordelijkheden gekregen. Vermoedelijk om ze juist te behouden want na afgelopen seizoenen is er veel interesse ontstaan.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:07 schreef fetX het volgende:
Hoe zit dat met die promoties precies dan? Heb dat even gemist? Doen ze geen scouting werkzaamheden meer?
Hmm, oké. Nou ja, echt duidelijk is het dan ook niet maar waarschijnlijk intern wel.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:08 schreef Caland het volgende:
[..]
Nee alle scouts zijn op wonderbaarlijke wijze vertrokken.
Die Ruijl is op Dordt gezet (maar wie zegt dat hij zijn taken dan volledig laat vallen en niet overdraagt)
Martinez kostte inderdaad 7 miljoen dus dan kom ik inderdaad ook niet verder dan 3 miljoen voor Bassey.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 14:37 schreef Caland het volgende:
[..]
Mwah, de beste linkercentrale in de eredivisie was 7 miljoen. Ik denk dat Bassey dan een miljoen of 3 waard is eigenlijk
Ja dat laatste lijkt me wel onzin inderdaad en dat eerste wat waarschijnlijker.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:12 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Een paar scouts waar Feyenoord tevreden over is hebben hogere functies of extra verantwoordelijkheden gekregen. Vermoedelijk om ze juist te behouden want na afgelopen seizoenen is er veel interesse ontstaan.
Dat, of te Kloese en Slot willen de macht over de club krijgen!! En als Dennis in de Amerikaanse gevangenis zit en Slot naar Tottenham gaat en vervolgens al onze goede spelers voor een prikje opkoopt zullen we dat bezuren
Ik probeerde de domme discussie van Timbertje is beter beter dan Geertje en vice versa uit de lucht te helpen door te melden dat ze gewoon beide erg goed en talentvol zijn. Maar dat is vrijwel onmogelijk blijkt.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:03 schreef GurneyIsBestOke het volgende:
[..]
Wat probeerde je? Veel verder dan ‘het zijn allebei goede spelers en de een is beter in A en de ander in B’ kwam je niet, en ik moest een beetje grinniken om hoe vaag die uitspraak wasde rest vul je zelf in. De enige die met een concreet argument kwam op welk vlak Timber beter is was nota bene @:caland
Uit dat persbericht.quote:Het partnership met FC Dordrecht is een volgende stap in de ontwikkeling van een global football department dat verantwoordelijk wordt voor internationale samenwerkingsverbanden en uitgeleende spelers en het partnership in de Keuken Kampioen Divisie. Mark Ruijl, momenteel nog head of scouting, zal de nieuwe afdeling gaan leiden. ‘We gaan door met het internationaal uitbouwen van de club Feyenoord’, zegt Te Kloese. ‘De komende tijd zullen we dan ook veel stappen zetten op het vlak van talentontwikkeling, scouting en innovatie om de club een nog breder en sterker fundament te geven.’
Te Kloese, Slot en Jacco grijpen de macht samen met de VVF (die Feyenoord juist gaat uitkopen zeer spoedig)!!!!11quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:19 schreef Scrummie het volgende:
[..]
Uit dat persbericht.
Ik lees het als dat Ruijl dus ipv enkel de scouting onder zich krijgt, zijn afdeling een nieuw naampje krijgt om het ook wat te verbreden, maar ook nog steeds de scouting doet. Schuiteman zou overigens ook een stapje omhoog zijn gegaan qua verantwoordelijkheden las ik ergens, misschien wel vooral om Mark Ruijl te ondersteunen nu de afdeling wat 'breder' is.
Het komt er simpelweg op neer dat te Kloese in zijn functie als TD een stuk actiever lekken tegenhoudt dan Arnesen waar ZKA niet blij mee is. Bovendien is Slot er niet echt subtiel in dat hij ZKA echt haat door dat hij destijds lekte dat hij in gesprek was met Feyenoord (waardoor hij bij AZ ontslagen werd) en dat gestook met Tottenham zal hun relatie ook niet echt verbeterd hebben denk ik zo. Het zijn gewoon persoonlijke vetes, beste om er zo min mogelijk aandacht aan te besteden.quote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:13 schreef fetX het volgende:
[..]
Ja dat laatste lijkt me wel onzin inderdaad en dat eerste wat waarschijnlijker.
Was zelf wel erg tevreden over het scoutingapparaat afgelopen 2 jaar dus hopelijk zetgen we dat wel op dezelfde voet voort
Ja, zo kan je het ook uitleggenquote:Op vrijdag 30 juni 2023 15:20 schreef Caland het volgende:
[..]
Te Kloese, Slot en Jacco grijpen de macht samen met de VVF (die Feyenoord juist gaat uitkopen zeer spoedig)!!!!11
| Forum Opties | |
|---|---|
| Forumhop: | |
| Hop naar: | |